↓ k navigaci

Krajský přebor U18 dívek – 2. část (2023-2024)

 
Základní část najdete zde
 

Ve skupinách o 1. – 6. místo, 7. – 12. místo, 13. – 18. místo a o 19. – 24. místo se družstva utkají dvakrát se soupeři z druhé skupiny formou dvojutkání a jednou se soupeři ze stejné skupiny základní části formou tříčlenného turnaje. Výsledky vzájemných utkání ze skupin základní části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Hraje se na 3 vítězné sety.

Skupina o 1. až 6. místo

Po skončení 2. části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po 2. části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 6.4.2024.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do kvalifikace o 2. ligu U18 dívek, která se uskuteční 27.-28.4.2024.

1. kolo - 14.1.2024

1. Roztoky - Čelákovice 3:1 (-24,20,18,11)
2. Hořovice - Kolín A 3:1 (-28,23,22,22)
3. v 12:00 S V B C - Nymburk B 0:3 (-15,-24,-11)
4. Roztoky - Čelákovice 3:1 (8,-16,11,19)
5. Hořovice - Kolín A 1:3 (-17,-19,25,-19)
6. v 12:00 S V B C - Nymburk B 1:3 (23,-23,-21,-22)

2. kolo - 18.1.2024

7. Volleyball Nymburk, v 19:00 Nymburk B - Čelákovice 3:1 (-23,16,13,19)
8. 8.2.2024 v 18:00 Čelákovice - Kolín A 0:3 (-11,-7,-19)
9. 22.2.2024 v 19:00 Kolín A - Nymburk B 0:3 (-14,-12,-23)
10. TJ Spartak Hořovice, 27.2.2024 v 17:30 Hořovice - S V B C Večeřa J.
11. 29.2.2024 v 18:00 S V B C - Roztoky
12. 28.1.2024 Roztoky - Hořovice 0:3 (-22,-14,-11)

3. kolo - 10.2.2024

13. v 11:00 Nymburk B - Hořovice 0:3 (-20,-15,-21)
14. Kolín A - Roztoky 3:0 (9,13,15)
15. Čelákovice - S V B C 3:0 (12,22,14)
16. v 15:00 Nymburk B - Hořovice 0:3 (-25,-18,-17)
17. Kolín A - Roztoky 3:0 (20,17,15)
18. Čelákovice - S V B C 3:1 (20,23,-20,18)

4. kolo - 16.3.2024

19. Roztoky - Nymburk B Seidlová D.
20. 9.3.2024 Hořovice - Čelákovice Dvořák D.
21. S V B C - Kolín A Zvolský R.
22. Roztoky - Nymburk B Seidlová D.
23. 9.3.2024 Hořovice - Čelákovice Dvořák D.
24. S V B C - Kolín A Zvolský R.

Finálový turnaj – 6.4.2024 (sobota)

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 7 5 2 18  :  7 582  :  516 25
2. Volleyball Nymburk B 8 5 3 15  :  12 605  :  579 24
3. SK Volejbal Kolín A 8 5 3 17  :  12 672  :  568 23
4. TJ Sokol Roztoky u Prahy 7 4 3 12  :  13 510  :  501 20
5. VSC Čelákovice 8 3 5 14  :  16 586  :  662 18
6. S V B C 6 0 6 2  :  18 365  :  359 9

Skupina o 7. až 12. místo

1. kolo - 14.1.2024

1. VK Rakovník - Benátky nad Jizerou A 2:3 (16,-20,-20,17,-15)
2. Králův Dvůr A - Kutná Hora 3:0 (20,12,21)
3. VK Benešovská - Kostomlaty 3:2 (18,-15,-22,14,15)
4. VK Rakovník - Benátky nad Jizerou A 3:0 (11,10,11)
5. Králův Dvůr A - Kutná Hora 3:2 (-14,-23,20,10,10)
6. VK Benešovská - Kostomlaty 2:3 (17,-19,21,-23,-10)

2. kolo - 28.1.2024

7. VK Kostomlaty Kostomlaty - Benátky nad Jizerou A 3:1 (-23,15,17,14)
8. Benátky nad Jizerou A - Kutná Hora 3:2 (-13,12,-20,16,10)
9. Kutná Hora - Kostomlaty 1:3 (-20,-15,23,-21)
10. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr A - VK Rakovník 0:3 (-22,-20,-20)
11. VK Rakovník - VK Benešovská 1:3 (-13,-21,22,-20)
12. VK Benešovská - Králův Dvůr A 3:1 (11,-19,20,20)

3. kolo - 3.3.2024

13. Kostomlaty - Králův Dvůr A Nastoupil V.
14. 10.2.2024 VK Rakovník - Kutná Hora 0:3 (-14,-18,-17)
15. 10.2.2024 Benátky nad Jizerou A - VK Benešovská 3:2 (13,-25,-16,17,10)
16. Kostomlaty - Králův Dvůr A Nastoupil V.
17. 10.2.2024 VK Rakovník - Kutná Hora 3:1 (-14,18,14,14)
18. 10.2.2024 Benátky nad Jizerou A - VK Benešovská 3:1 (22,14,-21,15)

4. kolo - 16.3.2024

19. VK Rakovník - Kostomlaty Dvořák D.
20. 18.2.2024 Králův Dvůr A - Benátky nad Jizerou A 1:3 (19,-17,-22,-18)
21. VK Benešovská - Kutná Hora Dupal R.
22. VK Rakovník - Kostomlaty Dvořák D.
23. 18.2.2024 Králův Dvůr A - Benátky nad Jizerou A 3:1 (22,23,-17,18)
24. VK Benešovská - Kutná Hora Dupal R.

Tabulka:

7. VK Rakovník 8 5 3 18  :  13 681  :  637 21
8. VK Kostomlaty 6 5 1 17  :  9 568  :  496 19
9. VK Benátky nad Jizerou A 10 5 5 19  :  23 820  :  879 19
10. TJ Sokol Králův Dvůr A 8 4 4 16  :  16 687  :  672 18
11. VK Benešovská 1. volejbalová 8 3 5 16  :  19 721  :  742 15
12. TJ SPARTA Kutná Hora 8 2 6 14  :  20 650  :  701 13

Skupina o 13. až 18. místo

1. kolo - 14.1.2024

1. Čerčany - Benátky nad Jizerou B 1:3 (25,-9,-16,-20)
2. Kralupy B - Říčany 2:3 (20,-20,-13,14,-7)
3. v 09:00 Kunice - Brandýs nad Labem 0:3 (-16,-20,-22)
4. Čerčany - Benátky nad Jizerou B 1:3 (-18,23,-15,-18)
5. Kralupy B - Říčany 0:3 (-16,-20,-22)
6. v 09:00 Kunice - Brandýs nad Labem 1:3 (18,-23,-16,-16)

2. kolo - 28.1.2024

7. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem 3:0 (20,19,23)
8. Brandýs nad Labem - Říčany 3:0 (23,14,11)
9. Říčany - Benátky nad Jizerou B 3:2 (21,-17,-20,21,12)
10. TJ Slaoj Čerčany Čerčany - Kunice 3:1 (-22,18,17,19)
11. Kunice - Kralupy B 3:0 (23,16,20)
12. Kralupy B - Čerčany 2:3 (-21,-21,23,14,-12)

3. kolo - 11.2.2024

13. Brandýs nad Labem - Kralupy B 2:3 (-20,17,22,-25,-11)
14. v Čerčanech, 10.2.2024 v 09:00 Říčany - Čerčany 3:0 (21,24,23)
15. 14.3.2024 v 17:00 Benátky nad Jizerou B - Kunice Vlasák J.
16. v 12:00 Brandýs nad Labem - Kralupy B 3:0 (20,21,23)
17. 10.2.2024 Říčany - Čerčany 1:3 (-20,11,-24,-21)
18. 14.3.2024 v 17:00 Benátky nad Jizerou B - Kunice Vlasák J.

4. kolo - 16.3.2024

19. Čerčany - Brandýs nad Labem Šmídek P.
20. Kralupy B - Benátky nad Jizerou B Lipovová P.
21. Kunice - Říčany Shcherbinin D.
22. Čerčany - Brandýs nad Labem Šmídek P.
23. Kralupy B - Benátky nad Jizerou B Lipovová P.
24. Kunice - Říčany Shcherbinin D.

Tabulka:

13. TJ Sokol Brandýs nad Labem 8 5 3 18  :  10 661  :  593 21
14. SC SPIRIT Říčany 8 6 2 19  :  13 705  :  687 18
15. TJ Slavoj Čerčany 8 4 4 14  :  17 682  :  721 15
16. VK Benátky nad Jizerou B 6 3 3 13  :  11 538  :  496 14
17. TJ Kralupy B 8 2 6 12  :  20 662  :  700 11
18. TJ Kunice 6 2 4 9  :  14 489  :  530 8

Skupina o 19. až 24. místo

1. kolo - 14.1.2024

1. Komárov - VK Mladá Boleslav 3:1 (15,15,-19,11)
2. Kladno B - AŠ Mladá Boleslav 0:3 (-14,-13,-14)
3. Králův Dvůr B - Kolín B 0:3 (-14,-15,-15)
4. Komárov - VK Mladá Boleslav 3:1 (21,21,-13,25)
5. Kladno B - AŠ Mladá Boleslav 1:3 (-16,-18,4,-22)
6. Králův Dvůr B - Kolín B 0:3 (-12,-20,-19)

2. kolo - 28.1.2024

7. SK Volejbal Kolín Kolín B - AŠ Mladá Boleslav 2:3 (-16,-20,21,12,-12)
8. AŠ Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav 3:0 (23,18,17)
9. VK Mladá Boleslav - Kolín B 0:3 (-19,-20,-17)
10. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr B - Komárov 0:3 (-14,-17,-10)
11. Komárov - Kladno B 3:0 (9,8,13)
12. Kladno B - Králův Dvůr B 3:0 (19,17,20)

3. kolo - 10.2.2024

13. Kolín B - Kladno B 3:0 (9,16,7)
14. AŠ Mladá Boleslav - Komárov 3:2 (-17,-15,11,19,10)
15. VK Mladá Boleslav - Králův Dvůr B 2:3 (-22,20,11,-20,-7)
16. Kolín B - Kladno B 3:0 (21,20,20)
17. AŠ Mladá Boleslav - Komárov 3:0 (20,20,5)
18. VK Mladá Boleslav - Králův Dvůr B 3:0 (19,15,17)

4. kolo - 16.3.2024

19. Komárov - Kolín B Kolář M.
20. Kladno B - VK Mladá Boleslav Svoboda V.
21. 17.2.2024 Králův Dvůr B - AŠ Mladá Boleslav 1:3 (-15,-21,11,-22)
22. Komárov - Kolín B Kolář M.
23. Kladno B - VK Mladá Boleslav Svoboda V.
24. 17.2.2024 Králův Dvůr B - AŠ Mladá Boleslav 3:0 (19,24,28)

Tabulka:

19. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 10 8 2 25  :  13 821  :  746 22
20. SK Volejbal Kolín B 8 7 1 23  :  4 644  :  462 22
21. Sokol Komárov 8 6 2 20  :  10 666  :  501 19
22. TJ Sokol Králův Dvůr B 10 2 8 10  :  26 682  :  842 6
23. Kladno volejbal cz B 8 2 6 8  :  20 511  :  631 5
24. VK PRASYL Mladá Boleslav 8 1 7 8  :  21 564  :  646 5