↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

20.4.2024 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 23.9.2023

14. 20.4.2024 VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (18,23,23)

4. kolo - 23.9.2023

16. 20.4.2024 VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:2 (-18,19,21,-23,11)

20.4.2024 - Ženy II. třída - skupina B

8. kolo - 17.4.2024

44. 20.4.2024 VK Rakovník - Nové Strašecí 3:0 (19,18,21)
45. 20.4.2024 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (17,15,20)

8. kolo - 17.4.2024

47. 20.4.2024 VK Rakovník - Nové Strašecí 3:0 (20,16,20)
48. 20.4.2024 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (15,14,18)

20.4.2024 - U14 chlapci - Finálový turnaj

1. kolo - 20.4.2024

1. VK Příbram Příbram A - Kolín 0:2 (-19,-16)
2. 1 hřiště Prosek - Odolena Voda 2:0 (8,10)
3. Prosek - Kolín 2:0 (12,20)
4. Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-13,-9)
5. Kolín - Odolena Voda 2:0 (11,19)
6. Příbram A - Prosek 0:2 (-15,-22)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina A

1. kolo - 21.4.2024

1. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 2:0 (10,21)
4. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 2:0 (18,22)
10. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B 0:2 (-11,-11)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina B

1. kolo - 21.4.2024

5. v 09:00 PODĚS A - Králův Dvůr 0:2 (-14,-22)
12. v 09:00 Králův Dvůr - Plzeň 2:1 (19,-23,13)
15. v 09:00 Plzeň - PODĚS A 1:2 (23,-11,-9)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina C

1. kolo - 21.4.2024

2. v 09:00 Kralupy - Kladno A 2:0 (19,17)
8. v 09:00 Kladno A - Kladno B 1:2 (-22,15,-6)
11. v 09:00 Kladno B - Kralupy 0:2 (-10,-18)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina D

1. kolo - 21.4.2024

3. v 09:00 Odolena Voda A - PODĚS B 2:0 (10,14)
6. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - VK Mladá Boleslav 0:2 (-23,-17)
7. v 09:00 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda A 0:2 (-19,-19)
9. v 09:00 PODĚS B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-12,-24)
13. v 09:00 VK Mladá Boleslav - PODĚS B 2:0 (9,4)
14. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda A 0:2 (-14,-16)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - 9-13

1. kolo - 21.4.2024

16. v 09:00 Kladno A - PODĚS B 1:2 (-21,21,-13)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Semifinále

1. kolo - 21.4.2024

17. v 09:00 Odolena Voda C - VK Mladá Boleslav 0:2 (-11,-17)
18. v 09:00 Kladno B - PODĚS A 2:0 (18,19)
19. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A 1:2 (20,-19,-8)
20. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A 1:2 (-26,23,-10)
21. v 09:00 Kralupy - Králův Dvůr 2:1 (-21,18,9)
22. v 09:00 PODĚS B - Plzeň 0:2 (-14,-14)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Utkání o umístění

1. kolo - 21.4.2024

23. v 09:00 Odolena Voda C - PODĚS A 0:2 (-18,-18)
24. v 09:00 VK Mladá Boleslav - Kladno B 2:1 (27,-24,7)
25. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - PODĚS B 2:0 (17,22)
26. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Plzeň 2:1 (20,-23,13)
27. v 09:00 Odolena Voda B - Králův Dvůr 2:0 (16,13)
28. v 09:00 Odolena Voda A - Kralupy 2:0 (18,36)

Nejbližší utkání

25.4.2024 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 25.4.2024

17. v 17:00 Pňov - Předhradí - Kolín B Motl J.

5. kolo - 25.4.2024

19. v 17:00 Pňov - Předhradí - Kolín B Motl J.

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina A

6. kolo - 27.4.2024

21. Církvice - Kolín B Kochman M.
22. Pňov - Předhradí - VK Mladá Boleslav Soukup V.
23. Církvice - Kolín B Kochman M.
24. Pňov - Předhradí - VK Mladá Boleslav Soukup V.

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina B

6. kolo - 27.4.2024

21. Lokomotiva Rakovník. - VK Rakovník Borovský ?.
22. Kladno C - Lázně Toušeň Dvořák D.
23. Lokomotiva Rakovník. - VK Rakovník Borovský ?.
24. Kladno C - Lázně Toušeň Dvořák D.

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina C

6. kolo - 27.4.2024

31. Dobříš - Beroun Černý J.
32. Řevnice - Dobřichovice C Zvolský R.
33. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.
34. Dobříš - Beroun Černý J.
35. Řevnice - Dobřichovice C Zvolský R.
36. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.

27.4.2024 - Ženy II. třída - skupina A

6. kolo - 27.4.2024

31. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě Koutný L.
32. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
33. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo
34. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě Koutný L.
35. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
36. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo

27.4.2024 - Ženy II. třída - skupina B

9. kolo - 27.4.2024

49. Králův Dvůr - VK Rakovník Večeřa J.
50. Nové Strašecí - Zdice Kubišta J.
51. Hořovice - Dobřichovice B Kolář M.
52. Králův Dvůr - VK Rakovník Večeřa J.
53. Nové Strašecí - Zdice Kubišta J.
54. Hořovice - Dobřichovice B Kolář M.

28.4.2024 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2023

14. 28.4.2024 Králův Dvůr - Beroun Zvolský R.

3. kolo - 17.9.2023

17. 28.4.2024 Králův Dvůr - Beroun Zvolský R.

1.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 25.4.2024

18. 1.5.2024 v 14:00 Církvice - Benátky nad Jizerou B Shcherbinin D.

5. kolo - 25.4.2024

20. 1.5.2024 v 16:00 Církvice - Benátky nad Jizerou B Shcherbinin D.

1.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

10. kolo - 4.5.2024

56. 1.5.2024 Zdice - Králův Dvůr Kolář M.

10. kolo - 4.5.2024

59. 1.5.2024 v 13:00 Zdice - Králův Dvůr Kolář M.