↓ k navigaci

Krajský přebor U18 dívek (2023-2024)

Základní část

Družstva jsou rozdělena do dvou územních dvanáctičlenných skupin. V obou skupinách se hraje turnajovým systémem každý s každým jednou na 3 vítězné sety. Uskuteční se 5 kol. V každém kole budou v každé skupině 3 turnaje za účasti 4 družstev (6 turnajů po 5 utkáních, zbývajících 10 turnajů po 4 utkáních). V podzimní části se hraje podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

První 3 družstva z obou skupin postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo, družstva umístěná na 7. až 9. místě budou hrát ve skupině o 13. – 18. místo družstva umístěná na 10. až 12. místě budou hrát ve skupině o 19. – 24. místo 2. části.

Skupina A

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 10.9.2023

1. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav 3:1 (-27,20,20,13)
2. 2 hřiště Říčany - VK Mladá Boleslav 3:0 (10,15,22)
3. AŠ Mladá Boleslav - Říčany 1:3 (-10,16,-14,-20)
4. VK Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:2 (-17,21,-18,14,1)
5. SK Volejbal Kolín Kolín A - Benátky nad Jizerou A 3:2 (21,-19,-23,9,11)
6. 2 hřiště Kolín B - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-10,-12,-23)
7. Benátky nad Jizerou A - Kolín B 3:0 (20,14,11)
8. Benátky nad Jizerou B - Kolín A 0:3 (-23,-13,-19)
9. Kolín A - Kolín B 3:0 (14,23,15)
10. Volleyball Nymburk Nymburk B - Brandýs nad Labem 3:1 (17,-25,14,19)
11. 2 hřiště Kostomlaty - Čelákovice 2:3 (26,-22,-23,18,-16)
12. Brandýs nad Labem - Kostomlaty 3:1 (-25,15,19,10)
13. Čelákovice - Nymburk B 3:0 (13,22,18)
14. Nymburk B - Kostomlaty 3:1 (-21,22,16,13)
Zimní část (hrací den – neděle)

2. kolo - 1.10.2023

15. VK Mladá Boleslav VK Mladá Boleslav - Čelákovice ./Vlasák J.
16. 2 hřiště AŠ Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
17. Čelákovice - AŠ Mladá Boleslav
18. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav
19. VK Mladá Boleslav - AŠ Mladá Boleslav
20. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Nymburk B
21. 2 hřiště Benátky nad Jizerou A - Kostomlaty Louka P.
22. Nymburk B - Benátky nad Jizerou A
23. Kostomlaty - Benátky nad Jizerou B
24. Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A
25. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Kolín A ./Soukup V.
26. 2 hřiště Říčany - Kolín B
27. Kolín A - Říčany
28. Kolín B - Kutná Hora
29. Kutná Hora - Říčany

3. kolo - 4.11.2023

30. SK Volejbal Kolín Kolín B - AŠ Mladá Boleslav Stieber R./Soukup V.
31. 2 hřiště Kolín A - VK Mladá Boleslav
32. AŠ Mladá Boleslav - Kolín A
33. VK Mladá Boleslav - Kolín B
34. Volleyball Nymburk, 15.10.2023 Nymburk B - Kutná Hora Nastoupil V./Podroužková S.
35. 2 hřiště, 15.10.2023 Kostomlaty - Říčany
36. 15.10.2023 Kutná Hora - Kostomlaty
37. 15.10.2023 Říčany - Nymburk B
38. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 15.10.2023 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B Matůš K.
39. 1 hřiště, 15.10.2023 Čelákovice - Benátky nad Jizerou A
40. 15.10.2023 Benátky nad Jizerou B - Čelákovice
41. 15.10.2023 Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem
42. 15.10.2023 Brandýs nad Labem - Čelákovice

4. kolo - 12.11.2023

43. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty - VK Mladá Boleslav Podroužek J.
44. 1 hřiště Nymburk B - AŠ Mladá Boleslav
45. VK Mladá Boleslav - Nymburk B
46. AŠ Mladá Boleslav - Kostomlaty
47. VSC Čelákovice Čelákovice - Kolín B Rubešová A.
48. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kolín A
49. Kolín B - Brandýs nad Labem
50. Kolín A - Čelákovice
51. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou A - Říčany Tomková G./Lubiková A.
52. 2 hřiště Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
53. Říčany - Benátky nad Jizerou B
54. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou A

5. kolo - 3.12.2023

55. TJ AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou A Vondráčková S./Kochman M.
56. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
57. Benátky nad Jizerou A - VK Mladá Boleslav
58. Benátky nad Jizerou B - AŠ Mladá Boleslav
59. SC SPIRIT Říčany Říčany - Brandýs nad Labem Novotná L.
60. 1 hřiště Kutná Hora - Čelákovice
61. Brandýs nad Labem - Kutná Hora
62. Čelákovice - Říčany
63. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kostomlaty Nepraš J./Soukup V.
64. 2 hřiště Kolín B - Nymburk B
65. Kostomlaty - Kolín B
66. Nymburk B - Kolín A

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín A 3 3 0 9  :  2 257  :  198 8
2. SC SPIRIT Říčany 2 2 0 6  :  1 166  :  116 6
3. Volleyball Nymburk 3 2 1 6  :  5 249  :  228 6
4. VSC Čelákovice 2 2 0 6  :  2 187  :  167 5
5. VK Benátky nad Jizerou A 2 1 1 5  :  3 166  :  152 4
6. TJ SPARTA Kutná Hora 2 1 1 5  :  4 188  :  182 4
7. VK Benátky nad Jizerou B 2 1 1 3  :  3 130  :  120 3
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem 2 1 1 4  :  4 177  :  171 3
9. VK PRASYL Mladá Boleslav 2 1 1 3  :  5 147  :  161 2
10. VK Kostomlaty 3 0 3 4  :  9 261  :  308 1
11. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2 0 2 2  :  6 151  :  193 0
12. SK Volejbal Kolín B 3 0 3 0  :  9 142  :  225 0

Skupina B

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 10.9.2023

1. TJ Sokol Komárov Komárov - S V B C 0:3 (-12,-16,-19)
2. 2 hřiště Hořovice - Kunice 3:0 (15,9,12)
3. S V B C - Hořovice 0:3 (-17,-15,-15)
4. Kunice - Komárov 3:0 (21,20,16)
5. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr A - Čerčany 3:0 (18,21,14)
6. 2 hřiště Králův Dvůr B - VK Benešovská 0:3 (-9,-21,-18)
7. Čerčany - Králův Dvůr B 3:0 (11,19,25)
8. VK Benešovská - Králův Dvůr A 1:3 (-14,14,-10,-16)
9. Králův Dvůr A - Králův Dvůr B 3:0 (20,23,18)
10. VK Rakovník VK Rakovník - Kralupy B 3:0 (21,13,22)
11. 2 hřiště Roztoky - Kladno B 3:0 (14,15,20)
12. Kralupy B - Roztoky 0:3 (-14,-22,-9)
13. Kladno B - VK Rakovník 1:3 (-26,17,-16,-17)
14. VK Rakovník - Roztoky 0:3 (-10,-19,-17)
Zimní část (hrací den – neděle)

2. kolo - 1.10.2023

15. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - Kralupy B Zvolský R.
16. 1 hřiště S V B C - Kladno B
17. Kralupy B - S V B C
18. Kladno B - Kunice
19. Kunice - S V B C
20. VK Benešovská VK Benešovská - Roztoky Vladyka P./Shcherbinin D.
21. 2 hřiště Čerčany - VK Rakovník
22. Roztoky - Čerčany
23. VK Rakovník - VK Benešovská
24. VK Benešovská - Čerčany
25. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Králův Dvůr A Borovský ?./Černý J.
26. 2 hřiště Komárov - Králův Dvůr B
27. Králův Dvůr A - Komárov
28. Králův Dvůr B - Hořovice
29. Hořovice - Komárov

3. kolo - 15.10.2023

30. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr B - Kunice Večeřa J./Vladyka P.
31. 2 hřiště Králův Dvůr A - S V B C
32. Kunice - Králův Dvůr A
33. S V B C - Králův Dvůr B
34. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Hořovice Seidlová D.
35. 1 hřiště VK Rakovník - Komárov
36. Hořovice - VK Rakovník
37. Komárov - Roztoky
38. TJ Kralupy Kralupy B - VK Benešovská Kubišta J./Vaňková K.
39. 2 hřiště Kladno B - Čerčany
40. VK Benešovská - Kladno B
41. Čerčany - Kralupy B
42. Kralupy B - Kladno B

4. kolo - 12.11.2023

43. S V B C - hraje se v Řevnicích S V B C - Čerčany Dvořák D./Zvolský R.
44. 2 hřiště Kunice - VK Benešovská
45. Čerčany - Kunice
46. VK Benešovská - S V B C
47. TJ Sokol Komárov Komárov - Kladno B Borovský ?./Kolář M.
48. 2 hřiště Hořovice - Kralupy B
49. Kladno B - Hořovice
50. Kralupy B - Komárov
51. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr A - VK Rakovník
52. 2 hřiště Králův Dvůr B - Roztoky
53. VK Rakovník - Králův Dvůr B
54. Roztoky - Králův Dvůr A

5. kolo - 3.12.2023

55. VK Rakovník VK Rakovník - S V B C
56. 2 hřiště Roztoky - Kunice
57. S V B C - Roztoky
58. Kunice - VK Rakovník
59. Kladno volejbal cz Kladno B - Králův Dvůr B
60. 2 hřiště Kralupy B - Králův Dvůr A
61. Králův Dvůr B - Kralupy B
62. Králův Dvůr A - Kladno B
63. TJ Slavoj Čerčany Čerčany - Komárov
64. 1 hřiště VK Benešovská - Hořovice
65. Komárov - VK Benešovská
66. Hořovice - Čerčany

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy 3 3 0 9  :  0 225  :  140 9
2. TJ Sokol Králův Dvůr A 3 3 0 9  :  1 239  :  179 9
3. TJ Spartak Hořovice 2 2 0 6  :  0 150  :  83 6
4. VK Rakovník 3 2 1 6  :  4 216  :  215 6
5. VK Benešovská 1. volejbalová 2 1 1 4  :  3 140  :  137 3
6. S V B C 2 1 1 3  :  3 122  :  122 3
7. TJ Slavoj Čerčany 2 1 1 3  :  3 130  :  130 3
8. TJ Kunice 2 1 1 3  :  3 111  :  132 3
9. Kladno volejbal cz B 2 0 2 1  :  6 133  :  170 0
10. TJ Sokol Králův Dvůr B 3 0 3 0  :  9 164  :  227 0
11. Sokol Komárov 2 0 2 0  :  6 104  :  150 0
12. TJ Kralupy B 2 0 2 0  :  6 101  :  150 0

2. část

Ve skupinách o 1. – 6. místo, 7. – 12. místo, 13. – 18. místo a o 19. – 24. místo se družstva utkají dvakrát se soupeři z druhé skupiny formou dvojutkání a jednou se soupeři ze stejné skupiny základní části formou tříčlenného turnaje. Výsledky vzájemných utkání ze skupin základní části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Hraje se na 3 vítězné sety.

Pořadatelé

1. kolo – 14. 1. 2024: družstva ze skupiny B
2. kolo – 28. 1. 2024: (tříčlenný turnaj) jeden ze 3 účastníků
3. kolo – 10. 2. 2024 (sobota) družstva ze skupiny A
4. kolo – 16. 3. 2024 (sobota) družstva ze skupiny B

Rozpis utkání

1. kolo – 14.1.2024:   1.B - 3.A     2.B - 2.A     3.B - 1.A     4.B - 6.A     5.B - 5.A     6.B - 4.A  
(dvojutkání)   7.B - 9.A     8.B - 8.B     9.B - 7.A     10.B - 12.A     11.B - 11.A     12.B - 10.A  
2. kolo – 28.1.2024:   1.A - 3.A     3.A - 2.A     2.A - 1.A     1.B - 3.B     3.B - 2.B     2.B - 1.B  
(tříčlenné turnaje)   4.A - 6.A     6.A - 5.A     5.A - 4.A     4.B - 6.B     6.B - 5.B     5.B - 4.B  
  7.A - 9.A     9.A - 8.A     8.A - 7.A     7.B - 9.B     9.B - 8.B     8.B - 7.B  
  10.A - 12.A     12.A - 11.A     11.A - 10.A     10.B - 12.B     12.B - 11.B     11.B - 10.B  
3. kolo - 10.2.2024:   1.A - 2.B     2.A - 1.B     3.A - 3.B     4.A - 5.B     5.A - 4.B     6.A - 6.B  
(dvojutkání)   7.A - 8.B     8.A - 7.B     9.A - 9.B     10.A - 11.B     11.A - 10.B     12.A - 12.B  
4. kolo - 16.3.2024:   1.B - 1.A     2.B - 3.A     3.B - 2.A     4.B - 4.A     5.B - 6.A     6.B - 5.A  
(dvojutkání)   7.B - 7.A     8.B - 9.B     9.B - 8.A     10.B - 10.A     11.B - 12.A     12.B - 11.A  

 

Po skončení 2. části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev ze skupiny o 1. – 6. místo, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po 2. části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 6.4.2024.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 2. ligu U18 dívek, která se uskuteční 27.-28.4.2024.