↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň - jarní část (2017-2018)


Úprava pravidla o postupu na podání

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 8.4.2018

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. Ve skupině jsou vždy 1. a 3. družstvo z jedné skupiny a 2. družstvo z druhé skupiny.

Postup: První čtyři družstva do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 3 body, druhé družstvo 2 body, třetí družstvo 1 bod, čtvrté družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 5. a 6. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: páté družstvo 2 body, šesté družstvo 1 bod.

Skupina A

1. kolo - 08.04.2018

1. TJ Sokol Komárov Kralupy A - Pečky 2:0 (12,18)
3. Pečky - Kladno A 2:0 (8,19)
5. Kladno A - Kralupy A 0:2 (-7,-15)

Tabulka:

1. TJ Kralupy A 2 2 0 4  :  0 100  :  52 6
2. TJ Spartak Pečky 2 1 1 2  :  2 80  :  77 3
3. Vavřinec Kladno A 2 0 2 0  :  4 49  :  100 0
Skupina B

1. kolo - 08.04.2018

2. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram 0:2 (-19,-22)
4. Příbram - Kolín 2:1 (15,-22,11)
6. Kolín - Komárov 2:0 (27,9)

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram 2 2 0 4  :  1 112  :  92 5
2. SK Volejbal Kolín 2 1 1 3  :  2 105  :  98 4
3. TJ Sokol Komárov 2 0 2 0  :  4 77  :  104 0
Utkání o umístění

7. (10-11) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny B
8. (8-9) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny B
9. (6-7) první ze skupiny A – první ze skupiny B

1. kolo - 08.04.2018

7. TJ Sokol Komárov Kladno A - Komárov 1:2 (-23,28,-9)
8. Pečky - Kolín 0:2 (-22,-24)
9. Kralupy A - Příbram 2:0 (23,11)

Tabulka:

1. TJ Kralupy A
2. TJ Baník Příbram
3. SK Volejbal Kolín
4. TJ Spartak Pečky
5. TJ Sokol Komárov
6. Vavřinec Kladno A
Skupina J2 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První družstvo do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 0 bodů.
Postup: Družstva na 2. a 3. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: druhé družstvo 1 bod, třetí družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 4. a 5. místě do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: čtvrté družstvo 2 body, páté družstvo 1 bod.

1. kolo - 08.04.2018

1. TJ Kralupy B Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:0 (16,13)
2. 2 hřiště Roztoky - Kunice 2:0 (11,18)
3. Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-10,-16)
4. Kunice - Kralupy B 0:2 (-21,-9)
5. Nymburk - Roztoky 2:0 (24,12)
6. Kunice - Benátky nad Jizerou 0:2 (-19,-25)
7. Kralupy B - Nymburk 1:2 (12,-21,-12)
8. Benátky nad Jizerou - Roztoky 0:2 (-23,-24)
9. Nymburk - Kunice 2:0 (10,12)
10. Roztoky - Kralupy B 0:2 (-21,-15)

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 4 4 0 8  :  1 203  :  142 11
2. TJ Kralupy B 4 3 1 7  :  2 208  :  147 10
3. TJ Sokol Roztoky u Prahy 4 2 2 4  :  4 173  :  177 6
4. VK Benátky nad Jizerou 4 1 3 2  :  6 154  :  195 3
5. TJ Kunice 4 0 4 0  :  8 125  :  202 0
Skupina J3 (4 účastníci – pátý účastník TJ Jiskra Zruč nad Sázavou se odhlásil ze soutěže).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.
Postup: Družstva na 3. a 4. místě do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod.
Sestup: Družstvo na 5. místě do skupiny o 18. až 21. místo. Nikdo nesestupuje.
Vstupní body pro 2.kolo: páté družstvo 2 body.

1. kolo - 08.04.2018

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Brandýs nad Labem 2:1 (13,-23,2)
2. 2 hřiště Hořovice - Kostomlaty 2:1 (-21,22,11)
3. Brandýs nad Labem - Hořovice 2:1 (17,-8,7)
4. Mělník - Kostomlaty 2:0 (23,15)
5. Kostomlaty - Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-23)
6. Hořovice - Mělník 0:2 (-13,-22)

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 3 3 0 6  :  1 163  :  113 8
2. T.J. Sokol Brandýs nad Labem 3 2 1 5  :  3 138  :  146 6
3. TJ Spartak Hořovice 3 1 2 3  :  5 145  :  156 3
4. TJ Sokol Kostomlaty 3 0 3 1  :  6 130  :  161 1
Skupina J4 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 3. až 5. místě do skupiny o 18. až 21. Místo.
Vstupní body pro 2.kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod, páté družstvo 0 bodů.

1. kolo - 08.04.2018

1. VK Rakovník Rakovník - Neratovice 1:2 (-6,22,-13)
2. 2 hřiště Kladno B - VK Benešovská 1:2 (-26,20,-9)
3. Neratovice - Mladá Boleslav 0:2 (-17,-18)
4. VK Benešovská - Rakovník 0:2 (-21,-18)
5. Mladá Boleslav - Kladno B 2:0 (10,6)
6. Neratovice - VK Benešovská 2:1 (24,-23,6)
7. Rakovník - Kladno B 2:0 (14,17)
8. VK Benešovská - Mladá Boleslav 0:2 (-13,-6)
9. Kladno B - Neratovice 0:2 (-27,-14)
10. Mladá Boleslav - Rakovník 2:0 (23,22)

Tabulka:

1. TJ AŠ Mladá Boleslav 4 4 0 8  :  0 200  :  115 12
2. TJ Neratovice 4 3 1 6  :  4 215  :  190 7
3. VK Rakovník 4 2 2 5  :  4 189  :  182 7
4. VK Benešovská 1. volejbalová 4 1 3 3  :  7 176  :  224 3
5. Vavřinec Kladno B 4 0 4 1  :  8 148  :  217 1

2. kolo – 29.4 2018

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

1. kolo - 29.04.2018

1. TJ Kralupy A Kralupy A - Pečky Hrubý F./Koutný L.
2. 2 hřiště Kolín - Nymburk
3. Pečky - Příbram
4. Nymburk - Kralupy A
5. Příbram - Kolín
6. Pečky - Nymburk
7. Kralupy A - Kolín
8. Nymburk - Příbram
9. Kolín - Pečky
10. Příbram - Kralupy A

Tabulka:

1. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 3
2. TJ Baník Příbram 0 0 0 0  :  0 0  :  0 2
3. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
4. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina o 6. až 9. místo (vstupní body – 2,1,1,0)

1. kolo - 29.04.2018

1. Vavřinec Kladno A, v 09:00 Kladno A - Roztoky Kubišta J.
2. 1 hřiště Komárov - Kralupy B
3. Komárov - Roztoky
4. Kralupy B - Kladno A
5. Roztoky - Kralupy B
6. Kladno A - Komárov

Tabulka:

1. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 2
2. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
3. Vavřinec Kladno A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
4. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina o 10. až 13. místo (vstupní body – 2,1,1,0)

1. kolo - 28.04.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník Rakušan M./Louka P.
2. 2 hřiště Kunice - Brandýs nad Labem
3. Kunice - Mělník
4. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
5. Mělník - Brandýs nad Labem
6. Benátky nad Jizerou - Kunice

Tabulka:

1. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 2
2. TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
3. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
4. T.J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina o 14. až 17. místo (vstupní body – 2,1,1,0)

1. kolo - 29.04.2018

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Mladá Boleslav Chowanioková K./Kolář M.
2. 2 hřiště Kostomlaty - Neratovice
3. Kostomlaty - Mladá Boleslav
4. Neratovice - Hořovice
5. Mladá Boleslav - Neratovice
6. Hořovice - Kostomlaty

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 2
2. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
3. TJ Sokol Kostomlaty 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
4. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina o 18. až 21. místo (vstupní body – 2,1,0)

Místo určené je pro 4. účastníka je neobsazené, protože se TJ Jiskra Zruč nad Sázavou se odhlásila ze soutěže.

1. kolo - 29.04.2018

1. VK Benešovská VK Benešovská - Kladno B Velinov E.
2. Kladno B - Rakovník
3. Rakovník - VK Benešovská

Tabulka:

1. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 2
2. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 1
3. Vavřinec Kladno B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

 

Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 14.-15.4.2018,se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň. Do finálové části mistrovství ČR, která se uskuteční 4..-6.5.2018, postupují nejlepší družstva z první části.