↓ k navigaci

Aktuální utkání

Dnešní utkání

21.04.2018 - Muži II. třída - skupina A

6. kolo - 21.04.2018

32. Mladá Boleslav - Kolín B 3:2 (20,-25,27,-21,7)
33. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B 3:1 (18,13,-23,14)
35. Mladá Boleslav - Kolín B 3:1 (16,-24,20,13)
36. v 12:30 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B 3:1 (16,21,-22,13)

Nejbližší utkání

22.04.2018 - Starší žákyně - Finálový turnaj o 5. až 9. místo

1. kolo - 22.04.2018

1. VK Benešovská VK Benešovská - Hořovice Šlechta J./Kobliha V.
2. 2 hřiště Mělník - Mladá Boleslav
3. Hořovice - Nymburk
4. Mladá Boleslav - VK Benešovská
5. Nymburk - Mělník
6. Hořovice - Mladá Boleslav
7. VK Benešovská - Mělník
8. Mladá Boleslav - Nymburk
9. Mělník - Hořovice
10. Nymburk - VK Benešovská

22.04.2018 - Starší žákyně - Finálový turnaj o 10. až 14. místo

1. kolo - 22.04.2018

1. TJ Neratovice Neratovice - Čelákovice Šturm E./Hrubý F.
2. 2 hřiště Kladno B - Kunice
3. Čelákovice - Pečky
4. Kunice - Neratovice
5. Pečky - Kladno B
6. Čelákovice - Kunice
7. Neratovice - Kladno B
8. Kunice - Pečky
9. Kladno B - Čelákovice
10. Pečky - Neratovice

22.04.2018 - Starší žákyně - Finálový turnaj o 15. až 18. místo

1. kolo - 22.04.2018

1. SK Volejbal Kolín B, v 13:00 Kolín B - Kutná Hora Kladivo P./Nastoupil V.
2. 2 hřiště, v 13:00 Komárov - Roztoky
3. Kutná Hora - Komárov
4. Kolín B - Roztoky
5. Roztoky - Kutná Hora
6. Komárov - Kolín B

22.04.2018 - Starší žákyně - Finálový turnaj o 19. až 22. místo

1. kolo - 22.04.2018

1. TJ Sokol Kostomlaty, v 09:30 Benátky nad Jizerou - Kostomlaty Rakušan M./Vlasák J.
2. 2 hřiště, v 09:30 Králův Dvůr - Rakovník
3. Kostomlaty - Králův Dvůr
4. Benátky nad Jizerou - Rakovník
5. Rakovník - Kostomlaty
6. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou

28.04.2018 - Muži II. třída - skupina A

7. kolo - 28.04.2018

38. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav Kochman M.
39. Kolín B - Benátky nad Jizerou B Kladivo P.
41. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav Kochman M.
42. Kolín B - Benátky nad Jizerou B Kladivo P.

28.04.2018 - Muži II. třída - skupina B

7. kolo - 28.04.2018

37. Tuchlovice B - Odolena Voda Borovský Š.
38. Mělník - Přerov nad Labem Koutný L.
39. Brandýs nad Labem - Čelákovice Horbowyj V.
40. Tuchlovice B - Odolena Voda Borovský Š.
41. Mělník - Přerov nad Labem Koutný L.
42. Brandýs nad Labem - Čelákovice Horbowyj V.

28.04.2018 - Muži II. třída - skupina C

7. kolo - 28.04.2018

37. Sedlčany - Hořovice Černý J.
38. Dobříš B - VK Rakovník Kalina J.
39. Beroun - L. Rakovník Jisl J.
40. Sedlčany - Hořovice Černý J.
41. Dobříš B - VK Rakovník Kalina J.
42. Beroun - L. Rakovník Jisl J.

28.04.2018 - Ženy II. třída - skupina B

8. kolo - 28.04.2018

58. Tuchlovice B - Komárov B Duka J.
59. VK Rakovník B - Zdice Němeček J.
60. Beroun - Nové Strašecí Večeřa J.
62. Tuchlovice B - Komárov B Duka J.
63. VK Rakovník B - Zdice Němeček J.
64. Beroun - Nové Strašecí Večeřa J.

28.04.2018 - Mladší žákyně - jarní část - 2. kolo - Skupina o 10. až 13. místo

1. kolo - 28.04.2018

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník Rakušan M./Louka P.
2. 2 hřiště Kunice - Brandýs nad Labem
3. Kunice - Mělník
4. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
5. Mělník - Brandýs nad Labem
6. Benátky nad Jizerou - Kunice

29.04.2018 - Mladší žákyně - jarní část - 2. kolo - Skupina o 1. až 5. místo

1. kolo - 29.04.2018

1. TJ Kralupy A Kralupy A - Pečky Hrubý F./Koutný L.
2. 2 hřiště Kolín - Nymburk
3. Pečky - Příbram
4. Nymburk - Kralupy A
5. Příbram - Kolín
6. Pečky - Nymburk
7. Kralupy A - Kolín
8. Nymburk - Příbram
9. Kolín - Pečky
10. Příbram - Kralupy A

29.04.2018 - Mladší žákyně - jarní část - 2. kolo - Skupina o 6. až 9. místo

1. kolo - 29.04.2018

1. Vavřinec Kladno A, v 09:00 Kladno A - Roztoky Kubišta J.
2. 1 hřiště Komárov - Kralupy B
3. Komárov - Roztoky
4. Kralupy B - Kladno A
5. Roztoky - Kralupy B
6. Kladno A - Komárov

29.04.2018 - Mladší žákyně - jarní část - 2. kolo - Skupina o 14. až 17. místo

1. kolo - 29.04.2018

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Mladá Boleslav Borovský Š./Kolář M.
2. 2 hřiště Kostomlaty - Neratovice
3. Kostomlaty - Mladá Boleslav
4. Neratovice - Hořovice
5. Mladá Boleslav - Neratovice
6. Hořovice - Kostomlaty

29.04.2018 - Mladší žákyně - jarní část - 2. kolo - Skupina o 18. až 20. místo

1. kolo - 29.04.2018

1. VK Benešovská VK Benešovská - Kladno B Velinov E.
2. Kladno B - Rakovník
3. Rakovník - VK Benešovská