↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

09.12.2017 - Muži I. třída

9. kolo - 09.12.2017

81. v 11:00 Kolín A - Kladno 0:3 (-13,-22,-23)
82. Dobřichovice B - Benešov 1:3 (-21,-20,23,-19)

9. kolo - 09.12.2017

84. Vlašim - Tuchlovice A 0:3 (-17,-9,-16)
85. Český Brod - Roztoky Nastoupil V.
86. v 15:00 Kolín A - Kladno 0:3 (-16,-21,-17)
87. Dobřichovice B - Benešov 2:3 (22,-17,25,-20,-7)

9. kolo - 09.12.2017

89. Vlašim - Tuchlovice A 0:3 (-15,-15,-10)
90. Český Brod - Roztoky Nastoupil V.

09.12.2017 - Ženy I. třída - skupina A

8. kolo - 09.12.2017

43. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 1:3 (18,-8,-22,-23)
44. v 09:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou 1:3 (14,-14,-19,-20)

8. kolo - 09.12.2017

46. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 1:3 (-11,18,-22,-20)
47. v 13:00 Suchdol - Benátky nad Jizerou 1:3 (20,-20,-18,-14)

09.12.2017 - Ženy I. třída - skupina B

8. kolo - 09.12.2017

43. Neratovice - Tuchlovice A 2:3 (16,-20,-21,24,-13)
44. Roztoky B - Dobříš 3:0 (23,12,15)
45. Komárov A - Rakovník 3:0 (16,20,20)
46. Neratovice - Tuchlovice A 2:3 (-23,-22,23,23,-13)
47. Roztoky B - Dobříš 3:1 (-20,12,20,15)
48. Komárov A - Rakovník 3:1 (13,16,-15,17)

10.12.2017 - Muži I. třída

9. kolo - 09.12.2017

83. 10.12.2017 v 11:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš A 3:2 (12,16,-14,-20,10)

9. kolo - 09.12.2017

88. 10.12.2017 v 15:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš A 0:3 (-23,-23,-27)

10.12.2017 - Ženy I. třída - skupina A

8. kolo - 09.12.2017

45. 10.12.2017 v 09:00 Zruč nad Sázavou - Benešov 3:2 (-22,18,-14,15,10)

8. kolo - 09.12.2017

48. 10.12.2017 v 13:00 Zruč nad Sázavou - Benešov 3:2 (-17,-16,21,22,13)

10.12.2017 - Juniorky

5. kolo - 10.12.2017

25. VK Benešovská - Hořovice 3:0 (22,19,11)
26. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 3:1 (17,16,-21,18)
27. v 13:00 Mladá Boleslav - Komárov 3:2 (-21,15,-23,14,13)
28. VK Benešovská - Hořovice 3:0 (18,16,18)
29. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 2:3 (-18,15,-19,23,-13)
30. v 13:00 Mladá Boleslav - Komárov 3:0 (23,19,14)

10.12.2017 - Kadeti

4. kolo - 10.12.2017

27. AERO Odolena Voda Odolena Voda - Kralupy 3:0 (12,17,7)
28. Odolena Voda - Kralupy 3:0 (8,15,13)

4. kolo - 10.12.2017

31. VK Rakovník, v 13:00 Komárov - Rakovník 0:3 (-17,-18,-17)

5. kolo - 07.01.2018

37. VK Rakovník, 10.12.2017 Rakovník - Kladno A 0:3 (-12,-13,-18)
38. 2 hřiště, 10.12.2017 Komárov - Kladno B 3:0 (16,10,17)
39. 10.12.2017 Kladno A - Komárov 3:0 (8,15,11)
40. 10.12.2017 Kladno B - Rakovník 1:3 (-7,-15,20,-20)

10.12.2017 - Starší žákyně - 1. výkonnostní skupina

1. kolo - 22.10.2017

4. v Kladně, 10.12.2017 Pečky - Kralupy 0:2 (-8,-5)

4. kolo - 10.12.2017

37. TJ EMĚ Mělník Mělník - VK Benešovská 1:2 (21,-16,-15)
38. 2 hřiště Příbram - Kolín A 2:0 (19,11)
39. VK Benešovská - Kolín A 2:1 (-22,9,9)
40. Mělník - Příbram 0:2 (-11,-22)
41. Příbram - VK Benešovská 2:1 (15,-24,7)
42. Kolín A - Mělník 2:1 (-16,16,13)
43. Vavřinec Kladno A Kladno A - Kralupy 2:1 (23,-15,10)
44. 2 hřiště Pečky - Nymburk 0:2 (-21,-27)
45. Kralupy - Nymburk 2:0 (13,9)
46. Kladno A - Pečky 2:1 (10,-22,4)
47. Pečky - Kralupy 0:2 (-12,-12)
48. Nymburk - Kladno A 0:2 (-17,-20)

10.12.2017 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina A

4. kolo - 10.12.2017

29. TJ Neratovice Neratovice - Benátky nad Jizerou 2:1 (15,-21,7)
30. 2 hřiště Kostomlaty - Kutná Hora 1:2 (-16,14,-15)
31. Čelákovice - Neratovice 1:2 (-14,23,-6)
32. Benátky nad Jizerou - Kostomlaty 2:0 (20,23)
33. Kutná Hora - Kostomlaty 2:0 (17,16)
34. Benátky nad Jizerou - Čelákovice 0:2 (-22,-23)
35. Neratovice - Kutná Hora 1:2 (15,-16,-12)
36. Čelákovice - Kostomlaty 2:0 (12,22)
37. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 1:2 (13,-20,-13)
38. Kostomlaty - Neratovice 0:2 (-12,-20)

10.12.2017 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina B

4. kolo - 10.12.2017

29. Vavřinec Kladno B Kladno B - Hořovice 0:2 (-21,-18)
30. 2 hřiště Roztoky - Kunice 1:2 (-11,20,-4)
31. Rakovník - Kladno B 0:2 (-12,-15)
32. Hořovice - Roztoky 2:0 (13,27)
33. Rakovník - Kunice 0:2 (-22,-14)
34. Kladno B - Roztoky 2:0 (10,10)
35. Kunice - Hořovice 0:2 (-25,-16)
36. Roztoky - Rakovník 2:0 (14,5)
37. Kunice - Kladno B 0:2 (-22,-24)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina A

1. kolo - 10.12.2017

2. Mělník - Brandýs nad Labem 2:1 (-19,16,10)
6. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:1 (-20,15,11)
10. Odolena Voda B - Mělník 0:2 (-11,-13)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina B

1. kolo - 10.12.2017

3. Nymburk - Odolena Voda D 2:0 (9,22)
7. Odolena Voda D - Odolena Voda C 0:2 (-20,-15)
11. Odolena Voda C - Nymburk 1:2 (27,-18,-12)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina C

1. kolo - 10.12.2017

4. Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:0 (17,16)
8. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda A 0:2 (-14,-11)
12. Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (22,12)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina D

1. kolo - 10.12.2017

1. Kralupy - Kladno A 2:0 (9,9)
5. Kladno A - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-11,-13)
9. Benátky nad Jizerou A - Kralupy 1:2 (-11,16,-11)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina P1

1. kolo - 10.12.2017

13. Odolena Voda B - Kladno A 2:0 (14,14)
14. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A 1:2 (-20,22,-6)
15. Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda D 0:2 (-17,-17)
16. Kladno B - Odolena Voda C 0:2 (-21,-23)
17. Mělník - Kralupy 1:2 (10,-23,-7)
18. Odolena Voda A - Nymburk 1:2 (-23,12,-12)

10.12.2017 - Mladší žáci - čtyřky - 3. kolo - Skupina P2

1. kolo - 10.12.2017

19. Kladno A - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-14,-18)
20. Odolena Voda B - Odolena Voda D 2:0 (16,20)
21. Brandýs nad Labem - Kladno B 2:1 (-25,16,7)
22. Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 1:2 (21,-19,-8)
23. Mělník - Odolena Voda A 2:0 (20,22)
24. Kralupy - Nymburk 2:1 (15,-14,10)

11.12.2017 - Kadeti

4. kolo - 10.12.2017

29. Kladno volejbal cz B, 11.12.2017 v 16:00 Kladno B - Kladno A Ibl J.
30. 11.12.2017 v 18:00 Kladno B - Kladno A Ibl J.

Nejbližší utkání

16.12.2017 - Juniorky

8. kolo - 11.02.2018

45. 16.12.2017 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Kochman M.

8. kolo - 11.02.2018

48. 16.12.2017 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Kochman M.

17.12.2017 - Kadeti

4. kolo - 10.12.2017

25. Volleyball Nymburk, 17.12.2017 Nymburk - Benátky nad Jizerou Nastoupil V.
26. 17.12.2017 Nymburk - Benátky nad Jizerou Nastoupil V.