↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň - zimní část (2017-2018)


Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou rozdělena na základě výsledků podzimní části soutěže do 4 skupin:

1. výkonnostní skupina A - 6 družstev
1. výkonnostní skupina B - 5 družstev
2. výkonnostní skupina A - 5 družstev
2. výkonnostní skupina B - 5 družstev

V každé skupině se družstva utkají v tělocvičnách třikrát systémem každý s každým formou turnajů. Uskuteční se celkem 6 turnajů v šestičlenné skupině a 5 turnajů v pětičlenných skupinách. Každé družstvo je pořadatelem jednoho turnaje a v jednom termínu má volno. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3 a J4).

Skupina J1: První 3 družstva z obou 1. výkonnostních skupin (6 účastníků).
Skupina J2: Družstva umístěná na 4. a 5. místě 1. výkonnostní skupiny A, družstvo na 4. místě 1. výkonnostní skupiny B a vítězové obou 2. výkonnostních skupin (5 účastníků).
Skupina J3: Družstvo umístěné na 6. místě 1. výkonnostní skupiny A, družstvo na 5. místě 1. výkonnostní skupiny B, družstva na 2. místech obou 2. výkonnostních skupin a družstvo na 3. místě z 2. výkonnostních skupin s lepším výsledkem (5 účastníků).
Skupina J4: Družstvo umístěné na 3. místě z 2. výkonnostních skupin s horším výsledkem, družstva na 4. a 5. místech obou 2. výkonnostních skupin (5 účastníků).

1. výkonnostní skupina A

1. kolo - 15.10.2017

1. Volleyball Nymburk Nymburk - Kolín 2:1 (22,-17,10)
2. 2 hřiště Pečky - Mělník 2:0 (18,25)
3. Nymburk - Kralupy B 2:0 (20,23)
4. Kolín - Mělník 2:1 (-18,12,6)
5. Kralupy B - Pečky 1:2 (22,-19,-10)
6. Mělník - Nymburk 2:1 (20,-22,9)
7. Kolín - Kralupy B 2:0 (12,20)
8. Pečky - Nymburk 2:1 (23,-24,8)

2. kolo - 12.11.2017

9. TJ Spartak Pečky Pečky - Kolín Kobliha V.
10. 1 hřiště Nymburk - Kralupy A
11. Kolín - Kralupy B
12. Pečky - Nymburk
13. Kralupy A - Kolín
14. Kralupy B - Pečky

3. kolo - 03.12.2017

15. TJ Kralupy B Kralupy B - Nymburk Hrubý F./Koutný L.
16. 2 hřiště Mělník - Kralupy A
17. Kralupy B - Kolín
18. Nymburk - Mělník
19. Kralupy A - Kolín
20. Mělník - Kralupy B
21. Kolín - Nymburk
22. Kralupy A - Kralupy B

4. kolo - 14.01.2018

23. TJ Kralupy A Kralupy A - Kralupy B Hrubý F./Kubišta J.
24. 2 hřiště Mělník - Pečky
25. Kralupy A - Nymburk
26. Kralupy B - Mělník
27. Nymburk - Pečky
28. Mělník - Kralupy A
29. Kralupy B - Nymburk
30. Pečky - Kralupy A

5. kolo - 11.02.2018

31. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kralupy B Koutný L.
32. 1 hřiště Pečky - Kralupy A
33. Kolín - Pečky
34. Kralupy A - Kralupy B
35. Mělník - Kolín
36. Kralupy B - Pečky
37. Kralupy A - Mělník

6. kolo - 18.03.2018

38. SK Volejbal Kolín Kolín - Pečky Nastoupil V./Kladivo P.
39. 2 hřiště Nymburk - Kralupy A
40. Kolín - Mělník
41. Pečky - Kralupy A
42. Mělník - Nymburk
43. Kralupy A - Kolín
44. Pečky - Mělník
45. Nymburk - Kolín

Tabulka:

1. TJ Spartak Pečky 3 3 0 6  :  2 178  :  154 7
2. Volleyball Nymburk 4 2 2 6  :  5 218  :  226 7
3. SK Volejbal Kolín 3 2 1 5  :  3 165  :  132 6
4. TJ EMĚ Mělník 3 1 2 3  :  5 148  :  164 3
5. TJ Kralupy B 3 0 3 1  :  6 129  :  162 1
6. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

1. výkonnostní skupina B

1. kolo - 12.11.2017

1. Vavřinec Kladno A Kladno A - Roztoky Duka J./Chowanioková K.
2. 2 hřiště Příbram - Komárov
3. Roztoky - Komárov
4. Kladno A - Příbram
5. Příbram - Roztoky
6. Komárov - Kladno A

2. kolo - 03.12.2017

7. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram Kolář M./Chowanioková K.
8. 2 hřiště Roztoky - Zruč n. Sáz.
9. Příbram - Zruč n. Sáz.
10. Komárov - Roztoky
11. Roztoky - Příbram
12. Zruč n. Sáz. - Komárov

3. kolo - 14.01.2018

13. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Zruč n. Sáz. - Roztoky Stehlíček Š./Kladivo P.
14. 2 hřiště Komárov - Kladno A
15. Roztoky - Kladno A
16. Zruč n. Sáz. - Komárov
17. Komárov - Roztoky
18. Kladno A - Zruč n. Sáz.

4. kolo - 11.02.2018

19. TJ Baník Příbram Příbram - Komárov Svoboda J.
20. 1 hřiště Kladno A - Zruč n. Sáz.
21. Komárov - Zruč n. Sáz.
22. Příbram - Kladno A
23. Kladno A - Komárov
24. Zruč n. Sáz. - Příbram

5. kolo - 18.03.2018

25. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Kladno A Hrubý F.
26. 1 hřiště Zruč n. Sáz. - Příbram
27. Kladno A - Příbram
28. Roztoky - Zruč n. Sáz.
29. Zruč n. Sáz. - Kladno A
30. Příbram - Roztoky

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Vavřinec Kladno A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Baník Příbram 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

2. výkonnostní skupina A

1. kolo - 12.11.2017

1. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty - Mladá Boleslav Louka P./Kochman M.
2. 2 hřiště Neratovice - Brandýs n. Lab.
3. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab.
4. Kostomlaty - Neratovice
5. Neratovice - Mladá Boleslav
6. Brandýs n. Lab. - Kostomlaty

2. kolo - 03.12.2017

7. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs n. Lab. - Neratovice Šturm E.
8. 1 hřiště Kostomlaty - Benátky n. Jiz.
9. Neratovice - Benátky n. Jiz.
10. Brandýs n. Lab. - Kostomlaty
11. Kostomlaty - Neratovice
12. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.

3. kolo - 14.01.2018

13. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. Kochman M./Vlasák J.
14. 2 hřiště Brandýs n. Lab. - Kostomlaty
15. Benátky n. Jiz. - Kostomlaty
16. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab.
17. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz.
18. Kostomlaty - Mladá Boleslav

4. kolo - 11.02.2018

19. TJ Neratovice Neratovice - Brandýs n. Lab. Vlasák J./Syrový M.
20. 2 hřiště Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav
21. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav
22. Neratovice - Benátky n. Jiz.
23. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.
24. Mladá Boleslav - Neratovice

5. kolo - 18.03.2018

25. VK Benátky nad Jizerou Benátky n. Jiz. - Kostomlaty Rakušan M./Vlasák J.
26. 2 hřiště Mladá Boleslav - Neratovice
27. Kostomlaty - Neratovice
28. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav
29. Mladá Boleslav - Kostomlaty
30. Neratovice - Benátky n. Jiz.

Tabulka:

1. TJ Sokol Kostomlaty 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. T.J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

2. výkonnostní skupina B

1. kolo - 15.10.2017

1. VK Rakovník Rakovník - Kladno B 2:1 (-23,22,10)
2. 2 hřiště VK Benešovská - Hořovice 0:2 (-19,-9)
3. Kladno B - Hořovice 0:2 (-11,-17)
4. Rakovník - VK Benešovská 2:0 (20,13)
5. VK Benešovská - Kladno B 1:2 (21,-18,-9)
6. Hořovice - Rakovník 2:0 (16,23)

2. kolo - 12.11.2017

7. Vavřinec Kladno B Kladno B - Rakovník Němeček J./Šlechta J.
8. 2 hřiště VK Benešovská - Kunice
9. Rakovník - Kunice
10. Kladno B - VK Benešovská
11. VK Benešovská - Rakovník
12. Kunice - Kladno B

3. kolo - 03.12.2017

13. VK Benešovská VK Benešovská - Kunice Kalina J.
14. 1-2 hřiště Rakovník - Hořovice
15. Kunice - Hořovice
16. VK Benešovská - Rakovník
17. Rakovník - Kunice
18. Hořovice - VK Benešovská

4. kolo - 14.01.2018

19. TJ Kunice Kunice - VK Benešovská Koutný L.
20. 1 hřiště Hořovice - Kladno B
21. VK Benešovská - Kladno B
22. Kunice - Hořovice
23. Hořovice - VK Benešovská
24. Kladno B - Kunice

5. kolo - 11.02.2018

25. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Rakovník Jisl J./Borovský Š.
26. 2 hřiště Kunice - Kladno B
27. Rakovník - Kladno B
28. Hořovice - Kunice
29. Kunice - Rakovník
30. Kladno B - Hořovice

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 3 3 0 6  :  0 150  :  95 9
2. VK Rakovník 3 2 1 4  :  3 152  :  140 5
3. Vavřinec Kladno B 3 1 2 3  :  5 146  :  165 3
4. VK Benešovská 1. volejbalová 3 0 3 1  :  6 113  :  161 1
5. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 8.4 2018

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. Ve skupině jsou vždy 1. a 3. družstvo z jedné skupiny a 2. družstvo z druhé skupiny.

Postup: První čtyři družstva do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 3 body, druhé družstvo 2 body, třetí družstvo 1 bod, čtvrté družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 5. a 6. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: páté družstvo 2 body, šesté družstvo 1 bod.

Skupina J2 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První družstvo do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 0 bodů.
Postup: Družstva na 2. a 3. místě do skupiny o 6. až 9. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: druhé družstvo 1 bod, třetí družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 4. a 5. místě do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: čtvrté družstvo 2 body, páté družstvo 1 bod.

Skupina J3 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 10. až 13. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.
Postup: Družstva na 3. a 4. místě do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod.
Sestup: Družstvo na 5. místě do skupiny o 18. až 21. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: páté družstvo 2 body.

Skupina J4 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 14. až 17. místo.
Vstupní body pro 2.kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.
Sestup: Družstva na 3. až 5. místě do skupiny o 18. až 21. Místo.
Vstupní body pro 2.kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod, páté družstvo 0 bodů.

2. kolo – 29.4 2018

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 9. místo (vstupní body – 2,1,0,0)
Skupina o 10. až 13. místo (vstupní body – 2,1,1,0)
Skupina o 14. až 17. místo (vstupní body – 2,1,1,0)
Skupina o 18. až 21. místo (vstupní body – 2,2,1,0)

 

Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 14.-15.4.2018,se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň. Do finálové části mistrovství ČR, která se uskuteční 4..-6.5.2018, postupují nejlepší družstva z první části.