↓ k navigaci

Novinky (2018 - 2019)

Seminář rozhodčích Středočeského kraje 16. května 2019

V neděli 19. května v 10 hodin se koná v Praze ve sportovním areálu na Albertově (Ke Karlovu, Praha 2) seminář rozhodčích Středočeskéjho kraje.

Mistrovství ČR žactva 10. května 2019

O nastávajícím víkendu se uskuteční Mistrovství ČR žactva. U chlapců proběhne finálová část za účasti nejlepších 16 družstev z celé republiky, u dívek se jední o 1. část Mistrovství ČR, ze které vzejde nejlpší šestnáctka.Středočeský kraj má v obou soutěžích po třech zástupcích.

Průběžné výsledky můžete sledova kliknutím na příslušnou skupinu:

Finále Mistrovství ČR žáků:
základní skupina A, čtvrtfinálová skupina E: AERO Odolena Voda,
základní skupina B, čtvrtfinálová skupina F: Volleyball Nymburk,
základní skupina C, čtvrtfinálová skupina E: Kladno volejbal cz,
utkání o umístění.

1. část Mistrovství ČR žákyň:
skupina A: TJ Kralupy,
skupina B: TJ Baník Příbram,
skupina C: Volleyball Nymburk.

Volejbalový kemp v Dobřichovicích 10. května 2019

Volejbalový kemp je určen pro dívky narozené 2004-2008. Přihlášky do 15.5.2019. Podrobnosti zde.

Finále Republikové soutěže mladšího žactva 3. května 2019

Ve dnech 3.-5.5.se uskuteční finálová část Republikové soutěže mladšího žactva. Mezi 16 družstvy chlapců z celé republiky startují i mladší žáci Příbrami a Kolína, mezi 16 družstvy dívek mladší žákyně Kralup.

Průběžné výsledky můžete sledova kliknutím na příslušnou skupinu:

Finále republikové soutěže mladších žáků:
základní skupina A, skupina o 13.-16. místo: SK Volejbal Kolín,
základní skupina B, čtvrtfinálová skupina E, utkání o 1.-4. místo: VK Příbram.

Finále Republikové soutěže mladších žákyň:
základní skupina B, čtvrtfinálová skupina E, utkání o 1.-4. místo: TJ Kralupy.

Kvalifikace o postup do 1. ligy juniorek, 1. část Mistrovství ČR starších žáků 26. dubna 2019

O nastávajícím víkendu proběhne kvalifikace o postup do 1. ligy juniorek a 1. část Mistrovství ČR starších žáků i se středočeskými zástupci.

Průběžné výsledky můžete sledova kliknutím na příslušnou skupinu:

Kvalifikace o postup do 1. ligy juniorek (postupují z každé skupiny první dvě družstva):
podskupina A1, skupina A: TJ Baník Příbram,
podskupina B1, skupina B: VK Benátky nad Jizerou.

1.část Mistrovství ČR starších žáků (do finálového turnaje postupují z každé skupiny tři družstva):
skupina B: Volleyball Nymburk,
skupina D: Kladno volejbal cz, AERO Odolena Voda.

Rejstřík sportovních organizací, sportovců, trenérů a sportovních zařízení. 26. dubna 2019

Vážení představitelé oddílů a klubů, pod odkazem naleznete informace k registraci v Rejstříku sportovních organizací, sportovců, trenérů a sportovních zařízení.
Údaje uvedené v rejstříku budou zásadní pro možnost podávat žádost o podporu v programu Můj klub. 

Kvalifikace o postup do ligových soutěží, kvalifikace republikových soutěží mladšího žactva 12. dubna 2019

O víkendu proběhnou za účasti středočeských zástupců kvalifikace o postup do ligových soutěží a také kvalifikace Republikové soutěže mladšího žáctva.

Průběžné výsledky můžete sledova kliknutím na příslušnou skupinu:

Kvalifikace o postup do 2. ligy mužů (postupují z každé skupiny první dvě družstva):
skupina A: TJ EMĚ Mělník.

Kvalifikace o postup do 2. ligy žen (postupují z každé skupiny první dvě družstva):
skupina B: TJ Sokol Benešov.

Kvalifikace o postup do Extraligy kadetů (postupuje z každé ze tří skupin první družstvo a jedno družstvo z druhých míst):
skupina A: Kladno volejbal cz.

Kvalifikace o postup do 1. ligy kadetek (postupují z každé skupiny první dvě družstva):
skupina A: TJ Spartak Hořovice, Vavřinec Kladno.

Kvalifikace Republikové soutěže mladších žáků (do finálového turnaje postupují z každé skupiny tři družstva):
skupina C: SK Volejbal Kolín,
skupina D: VK Příbram, Kladno volejbal cz,
skupina E: AERO Odolena Voda, Volleyball Nymburk.

Kvalifikace Republikové soutěže mladších žákyň (do finálového turnaje postupují z každé skupiny tři družstva):
skupina A: TJ Baník Příbram,
skupina D: Vavřinec Kladno,
skupina E: TJ Kralupy.

Vítězem krajského přeboru kadetek je TJ Baník Příbram 11. dubna 2019

Vítězem krajského přeboru juniorek a přeborníkem Středočeského kraje se stalo družstvo TJ Baník Příbram, které si zajistilo postup do kvalifikace o 1. ligu juniorek 2019-2020. Blahopřejeme !!!

Starší žáci Nymburka po dramatickém finálovém utkání přeborníkem Středočeského kraje 11. dubna 2019

Až poslední set finálového turnaje rozhodl o vítězi krajského přeboru starších žáků. Stalo se jím družstvo Volleyball Nymburk, když v rozhodujícím tie-breaku zvítězilo 15:13 nad svým konkurentem z Kladna. Blahopřejeme !!!

Na Mistrovství ČR postupuje vítězné družstvo, díky umístění v Českém poháru žáků i druhé Kladno volejbal cz a z KP také třetí v pořadí AERO Odoleena Voda A.

Starší žákyně TJ Kralupy počtvrté za sebou přebormíkem Středočeského kraje 11. dubna 2019

Vítězem krajského přeboru starších žákyň a přeborníkem Středočeského kraje se stalo čtvrtým rokem nepřetržitě družstvo TJ Kralupy. Blahopřejeme !!!

Protože vítězné družstvo si zajistilo účast na Mistrovství ČR díky umístění v Českém poháru žákyň, postupují do 1. části Mistrovství ČR žákyň i další dvě družstva v pořadí, druhý TJ Baník Příbram a třetí Volleyball Nymburk.

[Zobrazit vše]