Středočeský volejbal - Novinky (2014 - 2015) 

↓ k navigaci

Novinky (2014 – 2015)

Středočeský festival minivolejbalu 2015 29. ledna 2015

Kompletní pořadí včetně postupujících do zemského kola naleznete zde.

Školení rozhodčích II. a III. třídy 29. ledna 2015

Pražský volejbalový svaz pořádá školení rozhodčích II. a III.třídy ve dnech 7.-8.3.2015 (teoretická část) a 22.3.2015 (praktická část). Školení se mohou zúčastnit i zájemci ze Středočeského kraje. Podrobnosti, program a přihlášku naleznete na stránkách Pražského volejbalového svazu.

Středočeský festival minivolejbalu 2015 26. ledna 2015

V neděli 25.1.2015 se uskutečnil v Neratovicích Středočeský festival minivolejbalu. Soutěžilo se v 6 kategoriích. Festivalu se zúčastnilo 129 družstev z 19 oddílů. Startovalo 370 hráčů a hráček.

Výsledky:

žlutý volejbal (18 účastníků): 1. TJ Kralupy A (Jakub Kubišta, Jakub Hlaváček), 2. TJ Spartak Hořovice (Líza Jírová, Kateřina Paloušová), 3. SK Volejbal Kolín D (Nikola Apolenová, Barbora Kolková, Klára Matyášová), 4. SK Volejbal Kolín A (Tomáš Šotola, Ondřej Prášek), 5. TJ Neratovice C (Petra Koubková, Ema Šůrová), 6. TJ AŠ Mladá Boleslav (Linda Nedělová, Kateřina Sovová), 7. TJ Baník Příbram (Julie Valíčková, Tereza Tomášková), 8. VK Karbo Benátky nad Jizerou A (Aneta Jandlová, Denisa Drábková),

oranžový volejbal (24 účastníků): 1. TJ Kralupy  B (Vanda Nováková, Martina Pokorná, Nikola Kozlovská), 2. TJ Kralupy C (Hana Křemenáková, Zuzana Křemenáková), 3. SK Volejbal Kolín A (Tomáš Opa, Jakub Opa), 4. TJ Kralupy A (Tereza Faifrová, Johana Malíková), 5. SK Volejbal Kolín E (Jan Ječmínek, Adam Volkman, Adam Patočka), 6. SK Volejbal Kolín D (Matěj Stoupa, Rafael Rossi), 7. SK Volejbal Kolín F (Magdalena Jehličková, Adéla Jarešová), 8. SK Volejbal Kolín B (Matěj Adámek, Jan Kubáč),

červený volejbal (38 účastníků): 1. SK Volejbal Kolín E (Ema Košvancová, Anna Pátková), 2. TJ Kunice A (Žaneta Foxová, Ester Kuklová ), 3. SK Volejbal Kolín D (Denisa Koděrová, Anna Vlachovská), 4. TJ Baník Příbram B (Anna Smíšková, Michaela Vopičková), 5. TJ Kralupy C (Kateřina Šmídová, Karla Turečková), 6. Vavřinec Kladno A (Markéta Kosová, Vendula Andělová), 7. TJ Kralupy A (Jindřiška Plasová, Kateřina Chlapcová, Julie Justová), 8. VK Karbo Benátky nad Jizerou (Anna Veverková, Markéta Vyskočilová, Michal Špitálský),

zelený volejbal (13 účastníků):1. Vavřinec Kladno C (Kateřina Hägenhofferová, Magdalena Brtová, Denisa Sokolová), 2. TJ Kunice (Adéla Chmátalová, Žaneta Foxová, Ester Kuklová, Šárka Nekovářová), 3. SK Volejbal Kolín A (Lukáš Holoubek, Rudolf Stieber, Vojtěch Soukup, Petr Šotola, Kateřina Nováková), 4. TJ Baník Příbram A (Nikola Uherková, Karolína Železníková, Ivana Ptáčková), 5. TJ Kralupy (Julie Justová, Kateřina Hlaváčková, Jan Kubišta, Kateřina Chlapcová), 6. TJ Neratovice (Kristýna Veranová, Vanda Klírová, Barbora Holubová, Veronika Pfeifrová), 7. SK Volejbal Kolín B (Helena Jehličková, Dominika Fořtová, Barbora Masopustová, Tereza Apolenová), 8. TJ AŠ Mladá Boleslav (Eliška Štiplová, Amálka Poklembová, Veronika Salakyová),

modrý volejbal – dívky (27 účastníků): 1. TJ Kralupy A (Eliška Kořínková, Kristýna Valková, Karolína Faifrová), 2. TJ AŠ Mladá Boleslav B (Karolína Knížková, Pavla Sajdlová, Lenka Sajdlová, Bára Chaloupková), 3. Vavřinec Kladno A (Karolína Zubková, Kateřina Holušová, Adéla Šestáková), 4. SK Volejbal Kolín B (Kristýna Janečková, Tereza Kubrychtová, Tereza Jagerová, Barbora Tichá), 5. VK Benešovská 1. volejbalová A (Linda Pelikánová, Erika Straková, Daniela Mrkvičková, Natálie Buršová), 6. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A, 7. TJ Baník Příbram (Kateřina Nováková, Barbora Borková, Veronika Velátová, Anna Borková), 8. TJ Neratovice (Tereza Papežová, Klára Šimmerová, Kristýna Miholová, Lucie Nováková),

modrý volejbal – chlapci (9 účastníků): 1. VK Příbram A (Daniel Rosenbaum, Šimon Bambas, Jakub Ureš), 2. SK Volejbal Kolín (Martin Patočka, Martin Štěpánek, Dominik Šestauer, Trung Hieu Hoang), 3. VK Příbram B (Tomáš Vácha, Matěj Šálek, Tomáš Wolf), 4. VK Kladno (Matěj Kamarád, Martin Brabec, Matěj Šulc, Adam Kubelka), 5. Centrum sportu Nymburk A (Tobiáš Daneš, Richard Čermák, David Tomáš, Ondřej Skořepa, Martin Červinka), 6. VK Benešovská 1. volejbalová (Tomáš Teska, Matěj Šedivý, Dan Váňa), 7. Vavřinec Kladno (Michal Komanec, Martin Černík, Ondřej Kusák, Pavel Gottesman), 8. Centrum sportu Nymburk (Ondřej Danzer, Oliver Hnát, David Novák, Matěj Mikoláš, Václav Šindelář, Martin Rumler).

Středočeský festival minivolejbalu 2015 30. prosince 2014

Středočeský krajský volejbalový svaz pořádá v neděli 25. ledna 2015 v Neratovicích Středočeský festival minivolejbalu (4. ročník). Soutěžit se bude ve všech 5 barvách (modrý, zelený, červený, oranžový a žlutý minivolejbal), v modrém zvlášť dívky a zvlášť chlapci.

Prvních sedm družstev v každé kategorii (účastnické místo pro oddíl) postupuje do zemského kola „Minivolejbalu v barvách 2014–2015“, který organizuje a řídí ČVS.

Další podrobnosti, rozpis Středočeského festivalu minivolejbalu a formulář přihlášky naleznete v části Festival minivolejbalu.

Zájemci o účast zašlete za Váš klub (oddíl) jednu společnou přihlášku do 14. ledna 2015 na e-mailovou adresu krajského koordinátora minivolejbalu p. Lukáše Blažka:  mladez@skvolejbalkolin.cz  a v kopii na stc-vol@seznam.cz .

Dotace KVS na mládež – 2. pololetí 2014 27. prosince 2014

Přehled dotací Středočeského KVS za 2. polotetí 2014 poskytnutých oddílům na mládež naleznete v části "Dotace KVS".

Červený minivolejbal – Brandýs nad Labem (2. kolo) 16. prosince 2014

Další turnaj 2. kola červeného minivolejbalu uspořádal 14. prosince T.J. Sokol Brandýs nad Labem. Zúčastnilo se jej 8 družstev ze 3 oddílů (T.J. Sokol Brandýs nad Labem, TJ Baník Příbram, Centrum sportu Nymburk).

Na prvních čtyřech místech se umístila družstva:

1. TJ Baník Příbram A (Anna Smíšková, Vanesa jerlingová),
2. Centrum sportu Nymburk (Eliška Komárková, Magdalena Eliškková),
3. T.J. Sokol Brandýs nad Labem B (Bára Bergmanová, Anna Hlinková),
4. TJ Sokol Baník Příbram C (Veronika Dandová, Vanessa Wimerová).

Kompletní pořadí.

Modrý minivolejbal – Příbram (2. kolo) 16. prosince 2014

Jeden z turnajů 2. kola modrého minivolejbalu uspořádal VK pod Svatou Horou, Příbram. Zúčastnilo se jej 25 družstev z 10 oddílů (Baník Příbram, AERO Odolena Voda, Vavřinec Kladno, VK Týnec nad Sázavou, TJ EMĚ Mělník, VK Benešovská 1. volejbalová, TJ Spartak Hořovice,  TJ Sokol Brandýs nad Labem, TJ Sokol Komárov, VK Rakovník).

Na prvních čtyřech místech se umístila družstva:

1. VK Týnec nad Sázavou (Tereza Marvanová, Kateřina Marvanová, Anna Zámečníková),
2. VK Benešovská 1. volejbalová A (Tomáš Teska, Dan Váňa, Matěj Šedivý),
3. Vavřinec Kladno B (Nela Pátková, Eliška Tučková, Adéla Švarcová),
4. Vavřinec Kladno A (Karolína Zubková, Kateřina Holušová, Adéla Šestáková).

Kompletní pořadí.

Červený minivolejbal – Kostomlaty (2. kolo) 16. prosince 2014

Jeden z turnajů 2. kola červeného minivolejbalu uspořádal v neděli 14.12.2014 TJ Sokol Kostomlaty. Zúčastnilo se jej 15 družstev z 5 oddílů (TJ Sokol Kostomlaty, Vavřinec Kladno, TJ Sokol Komárov, VK Tuchlovice, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou).

Na prvních čtyřech místech se umístila družstva:

1. Vavřinec Kladno A (Adéla Císařová, Lucie Kokšálová),
2. VK Tuchlovice D (Kateřina-Zoe Fialová, Veronika Vacková),
3. VK Tuchlovice B (Marie Beranová, Tereza Karlíková),
4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou A (Petra Kubištová, Hana Melcrová).

Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny Adéla Císařová (Vavřinec Kladno) a Eliška Švecová (TJ Sokol Komárov).

Kompletní pořadí.

Minivolejbal – turnaj v Kolíně (2. kolo) 16. prosince 2014

Další krajský minivolejbalový turnaj ve všech třech vypsaných barvách uspořádal 14. prosince SK Volejbal Kolín. Zúčastnilo se jej 19 družstev v modrém, 19 družstev v červeném a 11 družstev ve žlutém volejbalu z 8 oddílů (SK Volejbal Kolín, AERO Odolena Voda, TJ Kunice, TJ Sparta Kutná Hora, TJ Spartak Pečky, TJ Sokol Kostomlaty, Centrum sportu nymburk, TJ Jiskra Zruč nad Sázavou).

Na prvních čtyřech místech se umístila družstva:

 modrý minivolejbal:
1. SK Volejbal Kolín kluci B (Petr Sotola, Rudolf Stieber, Jakub Hoang Trunk,Jan Wenig),
2. SK Volejbal Kolín kluci A (Denis Kadečka, Filip Haubert, Vojtěch Soukup, Dominik Šestauer, Martin Štěpánek),
3. SK Volejbal Kolín kluci C (Martin Patočka, Lukáš Holoubek, Alex Chlád, David Horáček),
4. SK Volejbal Kolín holky A (Lucie Truksová, Dominika Fořtová, Simona Fořtová, Zuzana Zapletalová).).
Kompletní pořadí.

červený minivolejbal:
1. TJ Kunice A (Žaneta Foxová, Ester Kuklová),
2. SK Volejbal Kolín holky B (Denisa Koděrová, Anna Vlachovská, Adéla Jerešová),
3. SK Volejbal Kolín holky A (Alžběta Blažková, Majda Jehličková),
4. SK Volejbal Kolín kluci A (Ondřej Kopecký, Vojtěch Vondráček, Adam Patočka).).
Kompletní pořadí.

žlutý minivolejbal:
1. SK volejbal Kolín holky A (Gabriela Russová, Michaela Košnerová),
2. TJ Sparta Kutná Hora A (Eliška Netolická, Michaela Richtrová),
3. TJ Sokol Kostomlaty B (Eliška Váchová, Adéla Zábranská),
4. SK Volejbal Kolín holky B (Stela Stiebrová, Nikola Kadlečková).).
Kompletní pořadí.

2. kolo krajského minivolejbalu – turnaj v Neratovicích 16. prosince 2014

V neděli 14. prosince se v Neratovicích uskutečnilo 2. kolo krajského minivolejbalu (pořadatel TJ Neratovice). Soutěžiolo se ve všech třech vypsaných barvách. Turbaje se zúčastnilo 8 družstev v modrém, 21 družstev v červeném a 16 družstev ve žlutém volejbalu z 8 oddílů (TJ Neratovice, TJ Kralupy, VK Kladno, TJ Sokol Roztoky, TJ Auto Škoda Moladá Boleslav, VK Karbo Benátky nad Jizerou, TJ Spartak Hořovice, TJ Sokol Brandýs nad Labem).

Na prvních čtyřech místech se umístila družstva:

 modrý minivolejbal:
1. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A (Karolína Knížková, Pavla Sajdlová, Lenka Sajdlová),
2. VK Kladno (Matěj Šulc, Matěj Kamarád, Martin Brabec),
3. TJ Neratovice A (Lucie Růžičková, Štěpánka Veselá, Lucie Nováková, Nela Šůrová),
4. TJ Neratovice B (Klára Šimmerová, Kristýna Miholová, Tereza Papežová).
Kompletní pořadí.

červený minivolejbal:
1. TJ Kralupy A (Jindřiška Plasová, Kateřina Kotrčová),
2. TJ Kralupy F (Tereza Faifrová, Johana Malíková),
3. TJ Kralupy B (Hana Křemenáková, Julie Justová),
4. TJ Kralupy G (Andrea Pekarská, Martina Pokorná).
Kompletní pořadí.

žlutý minivolejbal:
1. TJ Kralupy A (Jakub Kubišta, Jakub Hlaváček, Matouš Pekárek),
2. TJ Sokol Roztoky u Prahy (Lenka Juranová, Kateřina Lipovová),
3. TJ Spartak Hořovice (Líza Jírová, Kateřina Paloušová),
4. VK Kladno B (Matěj Kubelka, Jiří Smetana).
Kompletní pořadí.

[Zobrazit vše]