↓ k navigaci

Novinky (2019 - 2020)

Ukončení, odložení soutěží krajského přeboru 12. března 2020

V souvislosti s nebezpečím šíření nákazy koronavirem předsednictvo KVS
1) ukončuje okamžitě všechny soutěže krajského přeboru mládeže,
2) ruší 3. kolo krajského přeboru v minivolejbalu,
3) odkládá soutěže krajského přeboru I. třídy dospělých na neurčito,
4) o finále krajského přeboru v minivolejbalu rozhodne do 15. dubna.

Úpravy soutěží KP - opatření v souvislost s koronavirem 11. března 2020

Na základě rozhodnutí ČVS dochází pro nejbližší dva víkendy pro soutěže krajského přeboru k následujícím úpravám:

1)  KP mladších žáků – čtyřky v Odolena Vodě dne 22.3.2020
Turnaj 5. kola soutěže se odkládá. O případném ukončení soutěže a vyhlášení konečného pořadí po 4. kole bude rozhodnuto dodatečně.

2) KP mladších žáků – turnaj 5. kola na Proseku dne 14.3.2020
Vzhledem k tomu, že se turnaje má zúčastnit 5 družstev, ruší se účast družstva TJ Sokol Roztoky, které má hrát pouze 2 utkání. Družstvo TJ Sokol Roztoky sehraje svá utkání s Odolena Vodou A a Odolena Vodou B dne 22.3.2020 od 10 hodin v Odolena Vodě (místo odloženého turnaje čtyřek). Družstva se mohou dohodnout i na jiném termínu, a to tak, aby utkání byla sehrána do 4.4.2020.

3) KP starších žáků – turnaj 10. kola v Nymburce dne 15.3.2020
Vzhledem k tomu, že se turnaje má zúčastnit 5 družstev, ruší se (po konzultaci s vedoucím družstva) účast družstva SK Volejbal Kolín B. Družstvo SK Volejbal Kolín B projedná s dalšími účastníky (Volleyball Nymburk, TJ Sokol Brandýs nad Labem, VK Benátky nad Jizerou) sehrání utkání v náhradním termínu s tím, že utkání Nymburk – Kolín B bude sehráno do 29.3.2020.

4) Ostatní utkání a turnaje se hrají zatím beze změny

Všechna utkání a turnaje budou probíhat bez diváků, či jiné veřejnosti a pořadatel zajistí, že akce se nebude účastnit více než 100 osob.

Nařízení vedení ČVS

Středočeský festival minivolejbalu 2020 3. února 2020

Ve dnech 25.-26.1.2020 se uskutečnil v Neratovicích Středočeský festival minivolejbalu. Soutěžilo se v 6 kategoriích. Festivalu se zúčastnilo 218 družstev z 24 oddílů.

Výsledky (kompletní pořadí):

žlutý volejbal (48 družstev): 1. AERO Odolena Voda A (Eliáš Jelínek, Vojtěch Zdvihal), 2. T.J. Sokol Brandýs nad Labem B, 3. VK Benátky nad Jizerou A, 4. TJ EMĚ Mělník G,

oranžový volejbal (46 družstev): 1. SK Volejbal Kolín A (Denis Honzíček, Milan Boček), 2. TJ Spartak Hořovice A, 3. AERO Odolena Voda A, 4. TJ Kralupy C,

červený volejbal (51 družstev): 1. SK Volejbal Kolín A (Denis Honzíček, Milan Boček), 2. SK Volejbal Kolín D, 3. SK Volejbal Kolín B, 4. Vavřinec Kladno B,

zelený volejbal (16 družstev):1. TJ EMĚ Mělník A (Petra Šedivá, Natálie Nováková, Petra Nová, Viktorie Machutková), 2. TJ Kralupy B, 3. TJ Kralupy A, 4. SK Volejbal Kolín A,

modrý volejbal - dívky (41 družstev): 1. TJ Kralupy B (Karolína Dífková, Terezie Čiháková, Aneta Kramerová), 2. TJ EMĚ Mělník B, 3. TJ Kralupy A, 4. TJ Neratovice A,

modrý volejbal - chlapci (16 družstev): 1. VK Benátky nad Jizerou A (Adam Manžel, Martin Čech, Jakub Veverka), 2. T.J. Sokol Brandýs nad Labem, 3. AERO Odolena Voda B, 4. VK Příbram A.

Školení trenérů 3. třídy 31. ledna 2020

Středočeský KVS a volejbalový oddíl SK Volejbal Kolín pořádají školení trenérů 3. třídy. Školení se uskuteční v Kolíně ve dnech 9.-12.4.2020. Podrobnost ke školení a přihlášku naleznete v přiloženém dokumentu.

Přílohy: Přihláška a propozice

KP I. třídy žen - 2. část 29. ledna 2020

Rozlosování 2. části krajského přeboru I. třídy žen včetně delegace rozhodčích je uvedeno v záložce soutěže. V tabulkách jsou uvedeny počáteční body a skóre přenesené z 1.části soutěže.

Středočeský festival minivolejbalu 2020 5. ledna 2020

Středočeský krajský volejbalový svaz pořádá ve dnech 25. a 26. ledna 2020 (sobota a neděle) v Neratovicích Středočeský festival minivolejbalu (9. ročník). Soutěžit se bude ve všech 5 barvách (v sobotu dopoledne modrý a zelený, v sobotu odpoledne červený, v neděli oranžový a žlutý minivolejbal), v modrém zvlášť dívky a zvlášť chlapci.
Hráči a hráčky musí být registrováni v Českém volejbalovém svazu a mohou startovat pouze v jedné kategorii.

Družstva na předních místech v každé kategorii získají pro oddíl účastnické místo v republikové soutěži.

Další podrobnosti, rozpis Středočeského festivalu minivolejbalu a pokyny k přihlášení naleznete v části Festival minivolejbalu.

Zájemci o účast vyplňte přihlášku (jednu za celý oddíl) do 15. ledna 2020.

Krajský přebor v minivolejbale - výsledky 2. kola 15. prosince 2019

V neděli 15. prosince 2019 proběhlo 2. kolo krajského přeboru v minivolejbalu. Pořadatelé jednotlivých turnajů: SK Volejbal Kolín (3 barvy), VK Benátky nad Jizerou (2 barvy), TJ Neratovice (3 barva), TJ Kralupy, TJ Sokol Roztoky u Prahy, TJ Baník Příbram, TJ Spartak Hořovice(2 barvy).

Pořadí na prvních místech (pro kompletní pořadí klikněte na místo konání turnaje):

modrý minivolejbal (celkem 89 družstev z 23 oddílů):
Kolín: 1. SK Volejbal Kolín A (Jakub Pošík, Matěj Malimánek, Milan Boček), 2. SK Volejbal Kolín I, 3. SK Volejbal Kolín C,
Benátky nad Jizerou: 1. Kladno volejbal cz A (Matěj Kubelka, Lukáš Svoboda, Vojtěch Svoboda, Maxmilián Pour), 2. VK Benátky nad Jizerou A, 3. Volleyball Nymburk A,
Neratovice: 1.TJ EMĚ Mělník B (Patricie Dvorná, Bára Rejmanová, Kateřina Kulíková), 2. TJ Neratovice A, 3. TJ Sokol Brandýs nad Labem A,
Kralupy nad Vltavou: 1. TJ Kralupy A (Natálie Tučková, Nela Slavíková, Natálie Tesařová), 2 TJ Kralupy B, 3. TJ Sokol Roztoky A,
Příbram: 1. VK Euro Sitex Příbram (Matěj Vavroušek, Vojtěch Havelka, Jan Kozák), 2. TJ Spartak Hořovice A, 3. TJ Sokol Dobřichovice A,

červený minivolejbal (celkem 69 družstev z 24 oddílů):
Kolín: 1. SK Volejbal Kolín A (Jakub Vašák, Tomáš Nohejl, Barbora Pošíková), 2. VO Čáslav B, 3. TJ Církvice A,
Neratovice: 1. Vavřinec Kladno B (Veronika Vlková, Klára Fišerová), 2. TJ Sparta Kutná Hora A, 3. Vavřinec Kladno A,
Roztoky u Prahy: 1. Volleyball Nymburk A (Vojtěch Poborský, Šimon Urban), 2, TJ Sokol Roztoky A, 3. Volleyball Nymburk B,
Hořovice: 1. TJ Sokol Králův Dvůr A (Klára Hanzalová, Karla Ptáčková, Jakub Niedermajer), 2. TJ Spartak Hořovice, 3. AERO Odolena Voda A,

žlutý minivolejbal (celkem 59 družstev z 20 oddílů):
Kolín: 1. TJ Spartak Pečky A (Anna Čupová, Alžběta Jetmarová), 2. VK Kostomlaty nad Labem A, 3. TJ Spartak Pečky B,
Benátky nad Jizerou: 1. TJ Sokol Brandýs nad Labem A (Matyáš Picek, Petr Majtan), 2. VK Benátky nad Jizerou J, 3 TJ Sokol Roztoky A,
Neratovice: 1. TJ EMĚ Mělník A (Matěj Himl, Vilém Fořt), 2. TJ Kralupy D, 3. TJ EMĚ Mělník E,
Hořovice: 1. AERO Odolena Voda A (Eliáš Jelínek, Vojtěch Zdvihal), 2. TJ Sokol Králův Dvůr, 3..TJ Spartak Hořovice A.

Krajský přebor v minivolejbale - výsledky 1. kola 17. listopadu 2019

17. listopadu 2019 se uskutečnilo 1. kolo krajského přeboru v minivolejbalu. Pořadatelé jednotlivých turnajů: SK Volejbal Kolín (3 barvy), Volleyball Nymburk, VK Benátky nad Jizerou (2 barvy), TJ Kralupy, Vavřinec Kladno (3 barvy), TJ Sokol Roztoky u Prahy, TJ Baník Příbram, TJ Sokol Kostomlaty nad Labem.

Pořadí na prvních místech (pro kompletní pořadí klikněte na místo konání turnaje):

modrý minivolejbal (celkem 97 družstev z 24 oddílů):
Kolín: 1. SK Volejbal Kolín A (Tomáš Šotola, Jakub Adámek, Milan Boček), 2. TJ Sparta Kutná Hora B, 3. SK Volejbal Kolín D,
Nymburk: 1.Volleyball Nymburk C (Jan Votava, Jaroslav Votava, Kryštof Zábraha, Matěj Najbrt), 2. AERO Odolena Voda A, 3. Volleyball Nymburk A,
Benátky nad Jizerou: 1. VK Benátky nad Jizerou A (Martin Čech, Martin Bureš, Jakub Veverka), 2. TJ EMĚ Mělník 2, 3. TJ Sokol Brandýs nad Labem B,
Kralupy nad Vltavou: 1. TJ Kralupy A (Natálie Tučková, Nela Slavíková, Adéla Hiklová, Kristýna Srbová), 2. VK Euro Sitex Příbram A, 3. TJ Kralupy B,
Kladno: 1. Kladno volejbal cz A (Lukáš Svoboda, Vojtěch Svoboda, Matěj Kubelka), 2. Vavřinec Kladno A, 3. Kladno volejbal cz C,

červený minivolejbal (celkem 77 družstev z 25 oddílů):
Kolín: 1. SK Volejbal Kolín A (Denis Honzíček, Ondřej Matyáš), 2. TJ Církvice A, 3. SK Volejbal Kolín E,
Roztoky u Prahy: 1. TJ Sokol Roztoky A (Anna Šolínová, Jiří Šplíchal), 2 TJ Neratovice B, 3.TJ Neratovice A,
Kladno: 1. Volleyball Nymburk A (Vojtěch Poborský, Jiří Hačecký, Šimon Tobiáš), 2. AERO Odolena Voda A, 3. Vavřinec Kladno B,
Příbram: 1. TJ Sokol Králův Dvůr A (Klára Hanzalová, Tadeáš Kajer, Karla Ptáčková), 2. VK Příbram A, 3. TJ Sokol Králův Dvůr B,

žlutý minivolejbal (celkem 64 družstev z 20 oddílů):
Kolín: 1. TJ Spartak Pečky A (Anna Cupová, Magdalena Mašinská), 2. TJ Církvice A, 3. VO Čáslav B,
Kostomlaty nad Labem: 1. VK Kostomlaty nad Labem A (Tobias Neagu, Anna Nosková), 2. VK Kostomlaty nad Labem B, 3. TJ Neratovice B,
Benátky nad Jizerou: 1. TJ Sokol Brandýs nad Labem B (Václav Holub, Matyáš Picek), 2. VK Benátky nad Jizerou G, 3. TJ EMĚ Mělník 7,
Kladno: 1. AERO Odolena Voda A (Eliáš Jelínek, Vojtěch Zdvihal), 2. Nymburské Bomby A, 3. AERO Odolena Voda D.

Minivolejbal 2019–2020, rozpis, přihláška, pravidla 4. října 2019

Dokumenty ke krajskému minivolejbalu, tj. rozpis minivolejbalu, upravená pravidla modrého, červeného a žlutého minivolejbalu a odkaz na přihlášku naleznete v záložce minivolejbal.

Uvedené dokumenty rovněž obdrželi e-mailem vedoucí všech družstev žactva startujících v krajském přeboru a loňští vedoucí a trenéři družstev minivolejbalu.

Zájemci o účast přihlášku vyplňte do 15.10.2019. Nezapomeňte uvést termíny, kdy můžete turnaje minivolejbalu uspořádat a v jakých kategoriích.

Hlášení výsledků, zápisy o utkání 30. srpna 2019

Zítra (31.8.2019) začíná nový ročník soutěží Středočeského krajského přeboru. Pořadatel utkání (turnaje) je povinen zajistit nahlášení výsledků a uložení zápisů o utkání do VIS.

Výsledky utkání se hlásí pomocí SMS nebo zápisem do VIS, a to ihned po skončení utkání (ještě týž den). Podrobnosti jsou uvedeny mj. na těchto internetových stránkách v části "Rozpisy a dokumenty" v dokumentu Hlášení výsledků pomocí SMS (nebo zápisem do VIS).

Zápisy o utkání se ukládají do VIS nejpozději první pracovní den po utkání. Podrobnosti viz dokument Postup při ukládání zápisů o utkání do VIS.

[Zobrazit vše]