↓ k navigaci

Všechna utkání

Obsah:

Všechna utkání

26.8.2023 - Ženy II. třída - skupina B

1. kolo - 7.9.2023

2. 26.8.2023 Nové Strašecí - VK Rakovník 3:2 (-14,23,-19,18,13)
3. 26.8.2023 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-20,-18,-22)

1. kolo - 7.9.2023

5. 26.8.2023 Nové Strašecí - VK Rakovník 3:0 (11,24,13)
6. 26.8.2023 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-18,-19,-15)

2.9.2023 - Muži II. třída - skupina A

1. kolo - 2.9.2023

1. Kolín B - Církvice 3:0 (8,23,15)
2. VK Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí 3:0 (19,15,13)
3. Kolín B - Církvice 3:1 (19,-17,22,23)
4. VK Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí 3:2 (22,-17,-19,18,9)

2.9.2023 - Muži II. třída - skupina B

1. kolo - 7.10.2023

2. 2.9.2023 Lázně Toušeň - Kladno C 3:0 (14,23,14)

1. kolo - 7.10.2023

4. 2.9.2023 Lázně Toušeň - Kladno C 3:0 (22,17,21)

2.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 10.9.2023

2. 2.9.2023 Dobřichovice C - Řevnice 3:0 (18,10,18)

1. kolo - 10.9.2023

5. 2.9.2023 Dobřichovice C - Řevnice 3:0 (20,22,21)

2.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

1. kolo - 2.9.2023

1. SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 1:3 (-23,-24,23,-18)
2. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (5,9,9)
3. Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková ?.
4. SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 3:1 (14,14,-23,22)
5. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (24,8,13)
6. Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková ?.

3.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 30.9.2023

26. 3.9.2023 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-17,-16,19,-14)

5. kolo - 30.9.2023

29. 3.9.2023 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-18,-18,20,-18)

3.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

2. kolo - 14.10.2023

8. 3.9.2023 Zdice - Nové Strašecí 3:0 (13,14,15)
9. 3.9.2023 Dobřichovice B - Hořovice 1:3 (-25,-19,23,-22)

2. kolo - 14.10.2023

11. 3.9.2023 v 12:00 Zdice - Nové Strašecí 3:0 (19,15,14)
12. 3.9.2023 v 12:00 Dobřichovice B - Hořovice 1:3 (-18,20,-19,-11)

7.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

1. kolo - 7.9.2023

1. v 17:30 Hořovice - Zdice 0:3 (-19,-27,-28)

1. kolo - 7.9.2023

4. v 19:30 Hořovice - Zdice 3:0 (24,15,23)

9.9.2023 - Muži II. třída - skupina A

2. kolo - 9.9.2023

5. Církvice - VK Mladá Boleslav 1:3 (-21,-23,18,-11)
6. Benátky nad Jizerou B - Kolín B 3:1 (18,20,-22,18)
7. Církvice - VK Mladá Boleslav 3:0 (23,21,28)
8. Benátky nad Jizerou B - Kolín B 3:2 (22,-23,-17,24,10)

9.9.2023 - Muži II. třída - skupina B

2. kolo - 9.9.2023

5. Lokomotiva Rakovník. - Lázně Toušeň 3:1 (-20,20,22,25)
6. SPP v Odoleně Vodě - VK Rakovník 3:1 (-22,22,23,19)
7. Lokomotiva Rakovník. - Lázně Toušeň 3:2 (-18,13,21,-17,14)
8. SPP v Odoleně Vodě - VK Rakovník 0:3 (-33,-18,-22)

9.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

2. kolo - 9.9.2023

7. Dobříš - Mníšek pod Brdy 1:3 (20,-20,-8,-17)
8. Řevnice - Králův Dvůr 3:2 (17,-22,-20,22,12)
9. Beroun - Dobřichovice C 3:0 (15,18,11)
10. Dobříš - Mníšek pod Brdy 0:3 (-19,-17,-23)
11. Řevnice - Králův Dvůr 3:0 (14,12,20)
12. Beroun - Dobřichovice C 3:0 (13,19,20)

9.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

2. kolo - 9.9.2023

7. Neratovice B - Čelákovice 0:3 (-10,-23,-23)
8. Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
9. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 0:3 (-17,-22,-17)
10. Neratovice B - Čelákovice 3:1 (-17,15,13,21)
11. Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
12. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 2:3 (-13,-12,20,23,-11)

9.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 9.9.2023

13. Nové Strašecí - Dobřichovice B 0:3 (-9,-21,-11)

3. kolo - 9.9.2023

15. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník 3:0 (17,21,21)
16. Nové Strašecí - Dobřichovice B 0:3 (-13,-8,-15)

3. kolo - 9.9.2023

18. Mníšek pod Brdy - VK Rakovník 3:0 (15,20,8)

10.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 10.9.2023

1. Beroun - Dobříš 3:0 (18,14,20)

1. kolo - 10.9.2023

4. Beroun - Dobříš 3:0 (20,18,13)

10.9.2023 - U16 chlapci

1. kolo - 10.9.2023

1. Kladno volejbal cz Kladno - VK Mladá Boleslav 2:0 (12,13)
2. 3 hřiště - anulováno Králův Dvůr - Nymburk - odstoupili
3. Komárov - Kolín 0:2 (-9,-8)
4. anulováno Kladno - Nymburk - odstoupili Jiránek D.
5. Králův Dvůr - Kolín 0:2 (-13,-8)
6. Komárov - VK Mladá Boleslav 0:2 (-19,-10)
7. Kladno - Kolín 0:2 (-18,-23)
8. Králův Dvůr - VK Mladá Boleslav 0:2 (-12,-17)
9. anulováno Komárov - Nymburk - odstoupili
10. VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-14,-8)
11. Kladno - Králův Dvůr 2:0 (25,16)
12. VK Příbram Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (7,16)
13. 2 hřiště Příbram B - Odolena Voda 2:1 (14,-21,13)
14. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 1:2 (22,-17,-13)
15. Příbram - Příbram B 2:0 (15,12)
16. Příbram B - Benátky nad Jizerou 2:0 (23,24)
17. Odolena Voda - Příbram 1:2 (22,-15,-9)

16.9.2023 - Muži II. třída - skupina A

3. kolo - 16.9.2023

9. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 3:2 (-22,22,17,-21,13)
10. Pňov - Předhradí - Církvice 3:0 (19,23,19)
11. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 3:2 (14,-21,15,-24,12)
12. Pňov - Předhradí - Církvice 3:2 (-14,17,-23,19,14)

16.9.2023 - Muži II. třída - skupina B

3. kolo - 16.9.2023

9. Lázně Toušeň - SPP v Odoleně Vodě 2:3 (-19,-19,23,12,-12)
10. Kladno C - Lokomotiva Rakovník. 0:3 (-18,-17,-19)
11. Lázně Toušeň - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-9,-18,-20)
12. Kladno C - Lokomotiva Rakovník. 0:3 (-10,-16,-18)

16.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2023

15. 16.9.2023 Mníšek pod Brdy - Řevnice 1:3 (19,-23,-21,-22)

3. kolo - 17.9.2023

18. 16.9.2023 Mníšek pod Brdy - Řevnice 3:0 (26,16,13)

16.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

3. kolo - 16.9.2023

13. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (22,15,19)
14. Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě
15. Čelákovice - Lysá nad Labem B 2:3 (22,-19,-18,14,-13)
16. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (14,16,8)
17. Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě
18. Čelákovice - Lysá nad Labem B 3:1 (-19,19,13,10)

16.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

4. kolo - 16.9.2023

19. Zdice - Mníšek pod Brdy 1:3 (-18,21,-18,-23)
20. Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:2 (11,-24,14,-21,8)

4. kolo - 16.9.2023

22. Zdice - Mníšek pod Brdy 1:3 (17,-11,-22,-21)
23. Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (16,25,15)

17.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2023

13. Dobřichovice C - Dobříš 3:0 (14,22,9)

3. kolo - 17.9.2023

16. Dobřichovice C - Dobříš 2:3 (21,-23,22,-23,-7)

21.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 9.9.2023

14. 21.9.2023 v 17:00 Králův Dvůr - Zdice 1:3 (18,-23,-17,-16)

3. kolo - 9.9.2023

17. 21.9.2023 v 17:00 Králův Dvůr - Zdice 1:3 (-17,23,-24,-15)

23.9.2023 - Muži II. třída - skupina A

4. kolo - 23.9.2023

13. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 3:1 (12,-15,19,16)
14. Kolín B - VK Mladá Boleslav 0:3 (-17,-8,-8)
15. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 3:1 (-25,16,21,21)
16. Kolín B - VK Mladá Boleslav 0:3 (-18,-12,-12)

23.9.2023 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 23.9.2023

13. SPP v Odoleně Vodě - Kladno C 3:0 (14,17,18)

4. kolo - 23.9.2023

15. SPP v Odoleně Vodě - Kladno C 3:1 (-27,14,16,13)

23.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

4. kolo - 23.9.2023

19. Dobříš - Řevnice 3:0 (18,21,25)
20. Beroun - Mníšek pod Brdy 3:0 (22,21,15)
21. Dobřichovice C - Králův Dvůr 3:0 (18,24,15)
22. Dobříš - Řevnice 3:1 (16,24,-25,15)
23. Beroun - Mníšek pod Brdy 0:3 (-19,-15,-16)
24. Dobřichovice C - Králův Dvůr 1:3 (-23,-15,27,-13)

23.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

4. kolo - 23.9.2023

19. Neratovice B - Lysá nad Labem B 2:3 (20,-17,-14,22,-10)
20. SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:2 (24,-17,21,-22,8)
21. Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo
22. Neratovice B - Lysá nad Labem B 3:0 (20,19,23)
23. SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:1 (14,25,-24,19)
24. Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo

23.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 5.10.2023

26. 23.9.2023 Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B 3:1 (14,22,-17,13)
27. 23.9.2023 VK Rakovník - Zdice 0:3 (-23,-10,-9)

5. kolo - 5.10.2023

29. 23.9.2023 Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B 0:3 (-11,-19,-21)
30. 23.9.2023 VK Rakovník - Zdice 0:3 (-10,-9,-12)

24.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

4. kolo - 16.9.2023

21. 24.9.2023 Hořovice - Nové Strašecí 3:0 (18,14,19)

4. kolo - 16.9.2023

24. 24.9.2023 v 12:00 Hořovice - Nové Strašecí 3:0 (15,14,14)

24.9.2023 - U16 chlapci

2. kolo - 24.9.2023

18. VK Mladá Boleslav VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,16)
19. 2 hřiště - anulováno Nymburk - odstoupili - Odolena Voda
20. Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (3,5)
21. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-18,-17)
22. anulováno Nymburk - odstoupili - Benátky nad Jizerou
23. Kolín - Odolena Voda 2:0 (8,9)
24. anulováno VK Mladá Boleslav - Nymburk - odstoupili
25. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram B 0:2 (-6,-9)
26. 2 hřiště Králův Dvůr - Příbram 0:2 (-11,-8)
27. Kladno - Příbram B 2:1 (-22,9,4)
28. Komárov - Příbram 0:2 (-4,-8)
29. Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-6,-10)
30. Kladno - Příbram 1:2 (-17,17,-4)
31. Komárov - Králův Dvůr 0:2 (-10,-12)

28.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

6. kolo - 30.9.2023

32. 28.9.2023 Hořovice - Mníšek pod Brdy 3:0 (30,11,18)

6. kolo - 30.9.2023

35. 28.9.2023 v 12:00 Hořovice - Mníšek pod Brdy 1:3 (23,-20,-18,-19)

30.9.2023 - Muži II. třída - skupina B

5. kolo - 30.9.2023

17. Kladno C - VK Rakovník 1:3 (22,-15,-13,-22)
18. Lokomotiva Rakovník. - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-16,-20,-17)
19. Kladno C - VK Rakovník 0:3 (-20,-15,-17)
20. Lokomotiva Rakovník. - SPP v Odoleně Vodě 2:3 (-18,-22,21,15,-8)

30.9.2023 - Muži II. třída - skupina C

5. kolo - 30.9.2023

25. Králův Dvůr - Dobříš 0:3 (-19,-16,-20)
26. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice C 1:3 (-18,12,-22,-16)
27. Řevnice - Beroun 0:3 (-10,-20,-18)
28. Králův Dvůr - Dobříš 1:3 (-13,21,-18,-15)
29. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice C 2:3 (-18,15,-19,6,-10)
30. Řevnice - Beroun 0:3 (-13,-14,-10)

30.9.2023 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 30.9.2023

25. nehraje se Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Krtil L.

5. kolo - 30.9.2023

27. Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-18,22,-20,-13)
28. nehraje se Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Krtil L.

5. kolo - 30.9.2023

30. Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-8,-17,-21)

30.9.2023 - Ženy II. třída - skupina B

6. kolo - 30.9.2023

31. Dobřichovice B - VK Rakovník 3:0 (15,22,17)

6. kolo - 30.9.2023

34. Dobřichovice B - VK Rakovník 3:0 (13,13,11)

5.10.2023 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 5.10.2023

25. v 17:30 Králův Dvůr - Hořovice 1:3 (21,-14,-13,-20)

5. kolo - 5.10.2023

28. v 19:00 Králův Dvůr - Hořovice 0:3 (-15,-16,-22)

7.10.2023 - Muži II. třída - skupina B

1. kolo - 7.10.2023

1. VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník. 3:1 (-27,22,24,22)

1. kolo - 7.10.2023

3. VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník. 0:3 (-19,-17,-22)

7.10.2023 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 10.9.2023

3. 7.10.2023 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-21,-24,-18)

1. kolo - 10.9.2023

6. 7.10.2023 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-9,-18,-17)

7.10.2023 - Ženy II. třída - skupina B

7. kolo - 8.10.2023

38. 7.10.2023 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-15,-15,-8)

7. kolo - 8.10.2023

41. 7.10.2023 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-11,-18,-14)

8.10.2023 - Ženy II. třída - skupina B

7. kolo - 8.10.2023

37. Mníšek pod Brdy - Nové Strašecí 3:0 (10,14,8)

7. kolo - 8.10.2023

39. Zdice - Dobřichovice B 3:2 (-22,-16,15,18,10)
40. Mníšek pod Brdy - Nové Strašecí 3:0 (8,7,15)

7. kolo - 8.10.2023

42. v 12:00 Zdice - Dobřichovice B 3:0 (17,8,9)

11.10.2023 - U16 chlapci

3. kolo - 22.10.2023

33. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Příbram B

3. kolo - 22.10.2023

36. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Příbram

3. kolo - 22.10.2023

38. nehraje se, 11.10.2023 Kolín - Nymburk - odstoupili

4. kolo - 11.10.2023

46. Volleyball Nymburk - nehraje se Nymburk - odstoupili - Příbram B

4. kolo - 11.10.2023

49. nehraje se Nymburk - odstoupili - Příbram

4. kolo - 11.10.2023

52. nehraje se Nymburk - odstoupili - VK Mladá Boleslav

5. kolo - 26.11.2023

62. nehraje se, 11.10.2023 Benátky nad Jizerou - Nymburk - odstoupili

5. kolo - 26.11.2023

65. nehraje se, 11.10.2023 Odolena Voda - Nymburk - odstoupili

6. kolo - 7.1.2024

75. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Králův Dvůr

6. kolo - 7.1.2024

78. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Komárov

6. kolo - 7.1.2024

81. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Kladno

6. kolo - 7.1.2024

84. nehraje se, 11.10.2023 Kolín - Nymburk - odstoupili

7. kolo - 28.1.2024

96. nehraje se, 11.10.2023 v 12:00 Králův Dvůr - Nymburk - odstoupili

7. kolo - 28.1.2024

98. nehraje se, 11.10.2023 Komárov - Nymburk - odstoupili

7. kolo - 28.1.2024

100. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - VK Mladá Boleslav

8. kolo - 18.2.2024

111. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Odolena Voda

8. kolo - 18.2.2024

114. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Kolín

9. kolo - 23.3.2024

124. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Příbram B

9. kolo - 23.3.2024

127. nehraje se, 11.10.2023 Nymburk - odstoupili - Příbram

14.10.2023 - Ženy II. třída - skupina B

2. kolo - 14.10.2023

7. VK Rakovník - Králův Dvůr 2:3 (-11,19,16,-19,-13)

2. kolo - 14.10.2023

10. VK Rakovník - Králův Dvůr 0:3 (-21,-20,-11)

15.10.2023 - Ženy II. třída - skupina B

6. kolo - 30.9.2023

33. 15.10.2023 Nové Strašecí - Králův Dvůr 0:3 (-14,-23,-19)

6. kolo - 30.9.2023

36. 15.10.2023 Nové Strašecí - Králův Dvůr 0:3 (-14,-22,-15)

22.10.2023 - U16 chlapci

3. kolo - 22.10.2023

32. SK Volejbal Kolín Kolín - Příbram 0:2 (-20,-17)

3. kolo - 22.10.2023

34. v 11:00 VK Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-15,-19)
35. v 11:00 Kolín - Příbram B 2:0 (11,21)

3. kolo - 22.10.2023

37. VK Mladá Boleslav - Příbram B 2:1 (20,-12,14)

3. kolo - 22.10.2023

39. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-7,-14)
40. 2 hřiště Odolena Voda - Komárov 2:0 (7,19)
41. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr 2:0 (8,17)
42. Odolena Voda - Kladno 0:2 (-14,-16)
43. Kladno - Komárov 2:0 (15,9)
44. Odolena Voda - Králův Dvůr 2:0 (4,10)
45. Benátky nad Jizerou - Komárov 2:0 (7,13)

4. kolo - 11.10.2023

50. 22.10.2023 v 12:00 VK Mladá Boleslav - Příbram B 1:2 (25,-20,-6)
51. 22.10.2023 v 12:00 Kolín - Příbram 0:2 (-19,-21)

5.11.2023 - U16 chlapci

4. kolo - 11.10.2023

53. TJ Sokol Komárov, 5.11.2023 Komárov - Odolena Voda 0:2 (-13,-19)
54. 2 hřiště, 5.11.2023 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-7)
55. 5.11.2023 Kladno - Odolena Voda 2:0 (16,15)
56. 5.11.2023 Komárov - Benátky nad Jizerou 1:2 (-21,23,-12)
57. 5.11.2023 Králův Dvůr - Odolena Voda 0:2 (-13,-17)
58. 5.11.2023 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,16)
59. 5.11.2023 Komárov - Králův Dvůr 2:0 (13,21)

26.11.2023 - U16 chlapci

5. kolo - 26.11.2023

60. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav 0:2 (-24,-14)
61. 2 hřiště Odolena Voda - Kolín 1:2 (21,-12,-9)

5. kolo - 26.11.2023

63. v 11:00 Odolena Voda - VK Mladá Boleslav 2:0 (17,21)
64. v 12:00 VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-7,-9)

5. kolo - 26.11.2023

66. v 11:00 Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-5,-8)
67. TJ Sokol Komárov Králův Dvůr - Příbram 0:2 (-4,-6)
68. 2 hřiště Kladno - Příbram B 2:0 (13,19)
69. Komárov - Příbram 0:2 (-9,-10)
70. Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-10,-14)
71. Kladno - Příbram 2:1 (-14,22,11)
72. Komárov - Příbram B 0:2 (-11,-11)
73. Králův Dvůr - Kladno 0:2 (-13,-10)

7.1.2024 - U16 chlapci

6. kolo - 7.1.2024

74. SK Volejbal Kolín Kolín - Kladno 2:0 (24,16)

6. kolo - 7.1.2024

76. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Komárov 2:X
77. v 11:00 Kolín - Králův Dvůr 2:0 (14,14)

6. kolo - 7.1.2024

79. v 11:00 VK Mladá Boleslav - Kladno 1:2 (-10,18,-10)
80. v 13:00 Kolín - Komárov 2:X

6. kolo - 7.1.2024

82. v 12:00 VK Mladá Boleslav - Králův Dvůr 2:0 (14,19)
83. v 12:00 Kladno - Komárov 2:X

6. kolo - 7.1.2024

85. VK Odolena Voda Odolena Voda - Příbram 0:2 (-9,-22)
86. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Příbram B 1:2 (23,-17,-9)
87. Příbram - Příbram B 2:0 (14,14)
88. v 09:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (24,9)
89. Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-13,-13)
90. Příbram B - Odolena Voda 1:2 (-19,15,-13)

9. kolo - 23.3.2024

128. 7.1.2024 v 13:00 VK Mladá Boleslav - Kolín 0:2 (-8,-20)

21.1.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina A

1. kolo - 21.1.2024

1. TK Slovan Lysá nad Labem, v 09:00 Lysá nad Labem - VK Mladá Boleslav 2:0 (16,24)
2. 2 hřiště, v 09:00 Kunice - AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-13,-22)
3. VK Mladá Boleslav - AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-19,-15)
4. Kunice - Malibu Mladá Boleslav 2:0 (15,17)
5. Lysá nad Labem - AŠ Mladá Boleslav 2:1 (-14,24,8)
6. Kunice - VK Mladá Boleslav 0:2 (-7,-16)
7. Lysá nad Labem - Malibu Mladá Boleslav 1:2 (-20,26,-16)
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Čelákovice 1:2 (-13,17,-13)
9. 1 hřiště Benátky nad Jizerou B - Kolín B 2:0 (14,20)
10. Čelákovice - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-15,-16)
11. Kolín B - Brandýs nad Labem 2:0 (21,21)
12. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B 1:2 (18,-18,-11)

21.1.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina B

1. kolo - 21.1.2024

1. VK Rakovník VK Rakovník - Králův Dvůr B 2:0 (23,15)
2. 2 hřiště Kralupy B. - Králův Dvůr C 2:0 (20,18)
3. Kralupy C - Králův Dvůr B 2:0 (23,12)
4. VK Rakovník - Králův Dvůr C 2:0 (16,18)
5. Kralupy B. - Králův Dvůr B 2:0 (11,20)
6. Kralupy C - Králův Dvůr C 2:0 (15,5)
7. VK Rakovník - Kralupy B. 2:0 (24,15)
8. VK Benešovská VK Benešovská - Baník Příbram B 2:0 (19,17)
9. 2 hřiště S V B C "B" - Kladno B 1:2 (21,-8,-11)
10. Baník Příbram B - S V B C "B" 2:0 (7,5)
11. Kladno B - VK Benešovská 2:1 (-19,20,14)
12. VK Benešovská - S V B C "B" 2:0 (20,15)

28.1.2024 - U16 chlapci

7. kolo - 28.1.2024

91. Kladno volejbal cz - nehraje se Kladno - Nymburk - odstoupili
92. 2 hřiště Komárov - Kolín 0:2 (-9,-5)
93. v 11:00 Králův Dvůr - VK Mladá Boleslav 1:2 (25,-12,-4)
94. v 11:00 Kladno - Kolín 1:2 (23,-21,-9)
95. v 12:00 Komárov - VK Mladá Boleslav 0:2 (-11,-12)

7. kolo - 28.1.2024

97. Kladno volejbal cz Kladno - VK Mladá Boleslav 2:0 (6,15)

7. kolo - 28.1.2024

99. v 12:00 Králův Dvůr - Kolín 0:2 (-6,-12)

7. kolo - 28.1.2024

101. v 13:00 Kladno - Komárov 2:0 (5,6)
102. VK Příbram Příbram B - Benátky nad Jizerou 2:0 (12,16)
103. 1 hřiště Příbram - Odolena Voda 2:0 (13,22)
104. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 0:2 (-13,-19)
105. Příbram B - Příbram 0:2 (-10,-20)
106. Příbram - Benátky nad Jizerou 2:0 (21,13)
107. Odolena Voda - Příbram B 2:1 (20,-22,13)

11.2.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina A

2. kolo - 11.2.2024

13. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-16,-17)
14. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Malibu Mladá Boleslav 2:0 (9,21)
15. AŠ Mladá Boleslav - Malibu Mladá Boleslav 2:0 (17,7)
16. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav 1:2 (21,-9,-4)
17. Benátky nad Jizerou B - Malibu Mladá Boleslav 2:0 (16,11)
18. Brandýs nad Labem - AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-11,-21)
19. Benátky nad Jizerou B - VK Mladá Boleslav 1:2 (-25,18,-11)
20. VSC Čelákovice, v 09:00 Čelákovice - Lysá nad Labem 2:0 (11,20)
21. 1 hřiště Kolín B - Kunice 2:0 (23,23)
22. Lysá nad Labem - Kolín B 2:0 (22,23)
23. Kunice - Čelákovice 0:2 (-16,-13)
24. Čelákovice - Kolín B 0:2 (-22,-11)

11.2.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina B

2. kolo - 11.2.2024

13. Kladno volejbal cz Kladno B - Kralupy B. 0:2 (-18,-23)
14. 2 hřiště Baník Příbram B - Kralupy C 2:0 (16,24)
15. Kladno B - VK Rakovník 0:2 (-17,-20)
16. Baník Příbram B - Kralupy B. 2:0 (15,16)
17. Kladno B - Kralupy C 1:2 (-15,8,-13)
18. Baník Příbram B - VK Rakovník 2:0 (15,18)
19. Kralupy B. - Kralupy C 1:2 (-19,24,-13)
20. Kladno B - Baník Příbram B 0:2 (-18,-18)

18.2.2024 - U16 chlapci

8. kolo - 18.2.2024

108. nehraje se Nymburk - odstoupili - Benátky nad Jizerou
109. VK Mladá Boleslav Kolín - Odolena Voda 2:0 (14,12)
110. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 2:0 (11,22)

8. kolo - 18.2.2024

112. Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,15)
113. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 2:1 (18,-21,6)

8. kolo - 18.2.2024

115. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram 0:2 (-10,-7)
116. 2 hřiště Králův Dvůr - Příbram B 0:2 (-10,-10)
117. Kladno - Příbram 2:0 (22,21)
118. Komárov - Příbram B 0:2 (-6,-11)
119. Králův Dvůr - Příbram 0:2 (-8,-10)
120. Kladno - Příbram B 2:0 (14,15)
121. Komárov - Králův Dvůr 2:0 (18,18)

3.3.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina B

2. kolo - 11.2.2024

21. VK Benešovská, 3.3.2024 VK Benešovská - Králův Dvůr C 2:0 (5,9)
22. 2 hřiště, 3.3.2024 S V B C "B" - Králův Dvůr B 2:1 (23,-21,6)
23. 3.3.2024 Králův Dvůr C - S V B C "B" 0:2 (-23,-15)
24. 3.3.2024 Králův Dvůr B - VK Benešovská 0:2 (-20,-10)

23.3.2024 - U16 chlapci

4. kolo - 11.10.2023

47. VK Mladá Boleslav, 23.3.2024 v 12:00 VK Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-14,-15)
48. v Mladé Boleslavi, 23.3.2024 v 12:00 Kolín - Příbram B 2:0 (20,20)

9. kolo - 23.3.2024

122. VK Mladá Boleslav, v 13:00 VK Mladá Boleslav - Příbram B 0:2 (-20,-22)
123. 2 hřiště, v 13:00 Kolín - Příbram 0:2 (-8,-19)

9. kolo - 23.3.2024

125. v 14:00 VK Mladá Boleslav - Příbram 0:2 (-19,-10)
126. v 14:00 Kolín - Příbram B 2:0 (17,8)

9. kolo - 23.3.2024

129. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Odolena Voda 0:2 (-14,-16)
130. 2 hřiště Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (9,9)
131. Komárov - Odolena Voda 0:2 (-8,-6)
132. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:2 (-8,-11)
133. Kladno - Odolena Voda 2:0 (14,22)
134. Komárov - Benátky nad Jizerou 0:2 (-12,-12)
135. Králův Dvůr - Kladno 0:2 (-12,-8)

24.3.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina A

3. kolo - 24.3.2024

25. FC MALIBU Mladá BoleslavPalackého 211 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II Malibu Mladá Boleslav - Čelákovice 0:2 (-11,-20)
26. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Kolín B 2:0 (16,23)
27. AŠ Mladá Boleslav - Čelákovice 2:0 (14,15)
28. Malibu Mladá Boleslav - Kolín B 1:2 (-24,21,-11)
29. VK Mladá Boleslav - Čelákovice 2:1 (-24,15,10)
30. AŠ Mladá Boleslav - Kolín B 2:0 (19,7)
31. Malibu Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav 0:2 (-21,-15)

24.3.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina B

3. kolo - 7.4.2024

32. TJ Sokol Králův Dvůr, 24.3.2024 Králův Dvůr B - Kladno B 0:2 (-16,-15)
33. 2 hřiště, 24.3.2024 Králův Dvůr C - Baník Příbram B 0:2 (-6,-9)
34. 24.3.2024 Kladno B - Králův Dvůr C 2:0 (22,14)
35. 24.3.2024 Baník Příbram B - Králův Dvůr B 2:0 (14,17)
36. 24.3.2024 Králův Dvůr B - Králův Dvůr C 2:0 (18,9)

6.4.2024 - U18 dívky - Finálový turnaj

1. kolo - 6.4.2024

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kolín A 1:2 (13,-19,-13)
2. 2 hřiště Roztoky - Nymburk B 2:1 (-20,21,8)
3. Roztoky - Kolín A 2:1 (20,-23,8)
4. Nymburk B - Hořovice 0:2 (-16,-18)
5. Kolín A - Nymburk B 0:2 (-14,-16)
6. Hořovice - Roztoky 2:0 (19,13)

7.4.2024 - U20 chlapci - Finálový turnaj

1. kolo - 7.4.2024

1. VK Odolena Voda, v 09:00 Odolena Voda - Kolín 2:0 (9,17)
2. 1 hřiště, v 09:00 Kralupy - Řevnice 2:1 (17,-25,11)
3. v 09:00 Kralupy - Kolín 1:2 (19,-19,-10)
4. v 09:00 Řevnice - Odolena Voda 0:2 (-12,-16)
5. v 09:00 Kolín - Řevnice 2:0 (20,14)
6. v 09:00 Odolena Voda - Kralupy 2:0 (15,16)

7.4.2024 - U20 dívky - Finálový turnaj

1. kolo - 7.4.2024

1. S V B C - hraje se v Řevnicích, v 12:00 S V B C - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,15)
2. 2 hřiště, v 12:00 Hořovice A - Hořovice B 2:0 (8,11)
3. v 12:00 Hořovice A - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-20)
4. v 12:00 Hořovice B - S V B C 0:2 (-7,-13)
5. v 12:00 Benátky nad Jizerou - Hořovice B 2:0 (16,19)
6. v 12:00 S V B C - Hořovice A 2:0 (23,21)

7.4.2024 - U16 chlapci - Finálový turnaj

1. kolo - 7.4.2024

1. VK Příbram Příbram - Kladno 2:1 (-23,19,16)
2. 1 hřiště Kolín - Odolena Voda 2:0 (8,9)
3. Kolín - Kladno 2:0 (22,23)
4. Odolena Voda - Příbram 0:2 (-18,-13)
5. Kladno - Odolena Voda 2:1 (16,-15,17)
6. Příbram - Kolín 1:2 (11,-25,-15)

7.4.2024 - U16 dívky - Finálový turnaj

1. kolo - 7.4.2024

1. TJ Kralupy, v 09:00 Nymburk - S V B C "A" 2:0 (17,20)
2. 2 hřiště, v 09:00 Kralupy - Příbram 1:2 (22,-19,-12)
3. v 09:00 Kralupy - S V B C "A" 2:1 (20,-12,9)
4. v 09:00 Příbram - Nymburk 1:2 (-20,25,-6)
5. v 09:00 S V B C "A" - Příbram 0:2 (-16,-15)
6. v 09:00 Nymburk - Kralupy 2:1 (17,-24,12)

7.4.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina A

3. kolo - 24.3.2024

32. TJ Kunice, 7.4.2024 v 09:00 Kunice - Brandýs nad Labem 2:1 (-18,20,10)
33. 1 hřiště, 7.4.2024 Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou B 1:2 (22,-16,-14)
34. 7.4.2024 Brandýs nad Labem - Lysá nad Labem 0:2 (-7,-16)
35. 7.4.2024 Benátky nad Jizerou B - Kunice 2:0 (16,17)
36. 7.4.2024 Kunice - Lysá nad Labem 0:2 (-7,-14)

7.4.2024 - U16 dívky - 3. část - 3. skupina B

3. kolo - 7.4.2024

25. VK Rakovník VK Rakovník - S V B C "B" 2:0 (11,21)
26. 2 hřiště Kralupy C - VK Benešovská 1:2 (19,-15,-13)
27. Kralupy B. - S V B C "B" 0:2 (-25,-21)
28. VK Rakovník - VK Benešovská 2:0 (14,20)
29. Kralupy C - S V B C "B" 2:1 (-16,21,13)
30. Kralupy B. - VK Benešovská 2:0 (18,17)
31. VK Rakovník - Kralupy C 2:1 (-20,13,13)

14.4.2024 - U18 chlapci - Finálový turnaj

1. kolo - 14.4.2024

1. VK Odolena Voda, v 09:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (4,12)
2. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kralupy 2:X
3. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:0 (19,12)
4. Kralupy - Odolena Voda X:2
5. Benátky nad Jizerou - Kralupy 2:X
6. Odolena Voda - Brandýs nad Labem 2:0 (22,8)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - skupina J1 - skupina A

1. kolo - 14.4.2024

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Nymburk 2:0 (6,15)
3. Nymburk - Benátky nad Jizerou A 2:0 (21,21)
5. Benátky nad Jizerou A - Hořovice 0:2 (-15,-14)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - skupina J1 - skupina B

1. kolo - 14.4.2024

2. TJ Spartak Hořovice Kralupy. - Baník Příbram 1:2 (23,-13,-10)
4. Baník Příbram - Nymburské BOMBY A 0:2 (-16,-8)
6. Nymburské BOMBY A - Kralupy. 2:0 (13,13)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - 1. kolo - skupina J1 - Utkání o udržení a o 1. místo

1. kolo - 14.4.2024

7. TJ Spartak Hořovice Nymburk - Kralupy. 1:2 (18,-14,-11)
8. Baník Příbram - Benátky nad Jizerou A 2:0 (23,13)
9. Hořovice - Nymburské BOMBY A 0:2 (-17,-10)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - 1. kolo - skupina J2

1. kolo - 14.4.2024

1. TK Slovan Lysá nad Labem, v 09:00 Lysá nad Labem - Pečky 2:1 (21,-21,9)
2. 2 hřiště, v 09:00 Brandýs nad Labem - Mělník 0:2 (-13,-19)
3. Pečky - Kunice 2:0 (18,15)
4. Mělník - Lysá nad Labem 0:2 (-14,-17)
5. Kunice - Brandýs nad Labem 0:2 (-14,-22)
6. Pečky - Mělník 2:0 (23,19)
7. Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem 0:2 (-17,-12)
8. Mělník - Kunice 1:2 (-10,17,-13)
9. Brandýs nad Labem - Pečky 2:0 (24,13)
10. Kunice - Lysá nad Labem 0:2 (-15,-19)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - 1. kolo - skupina J3

1. kolo - 14.4.2024

1. VK Rakovník VK Rakovník - Komárov 2:0 (6,12)
2. 2 hřiště Kladno A - Kutná Hora 2:0 (19,20)
3. Komárov - Kolín A 0:2 (-23,-17)
4. Kutná Hora - VK Rakovník 0:2 (-20,-18)
5. Kolín A - Kladno A 2:0 (17,13)
6. Komárov - Kutná Hora 2:0 (22,22)
7. VK Rakovník - Kladno A 2:0 (11,16)
8. Kutná Hora - Kolín A 0:2 (-22,-19)
9. Kladno A - Komárov 2:0 (17,18)
10. Kolín A - VK Rakovník 0:2 (-22,-21)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - 1. kolo - skupina J4

1. kolo - 14.4.2024

1. Kladno volejbal cz Kladno B - Králův Dvůr 0:2 (-13,-25)
2. 2 hřiště S V B C - Nymburské BOMBY B 2:0 (19,12)
3. Králův Dvůr - VK Mladá Boleslav 2:0 (21,20)
4. Nymburské BOMBY B - Kladno B 2:1 (-20,19,11)
5. VK Mladá Boleslav - S V B C 0:2 (-17,-14)
6. Králův Dvůr - Nymburské BOMBY B 2:0 (22,14)
7. Kladno B - S V B C 0:2 (-14,-24)
8. Nymburské BOMBY B - VK Mladá Boleslav 2:0 (15,18)
9. S V B C - Králův Dvůr 0:2 (-22,-20)
10. VK Mladá Boleslav - Kladno B 0:2 (-8,-17)

14.4.2024 - U14 dívky - jarní část - 1. kolo - skupina J5

1. kolo - 14.4.2024

1. SK Volejbal Kolín Kolín B - Kostomlaty 0:2 (-21,-17)
2. 2 hřiště Říčany - Roztoky 2:0 (8,11)
3. Kostomlaty - Benátky nad Jizerou B 2:1 (22,-20,9)
4. Roztoky - Kolín B 1:2 (23,-13,-7)
5. Benátky nad Jizerou B - Říčany 2:0 (15,26)
6. Kostomlaty - Roztoky 2:0 (12,20)
7. Kolín B - Říčany 0:2 (-23,-25)
8. Roztoky - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-15,-12)
9. Říčany - Kostomlaty 0:2 (-16,-19)
10. Benátky nad Jizerou B - Kolín B 2:0 (15,12)

17.4.2024 - Ženy II. třída - skupina B

8. kolo - 17.4.2024

43. v 18:00 Zdice - Hořovice 1:3 (23,-12,-22,-14)

8. kolo - 17.4.2024

46. v 21:00 Zdice - Hořovice 3:2 (-15,23,-11,25,13)

20.4.2024 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 23.9.2023

14. 20.4.2024 VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (18,23,23)

4. kolo - 23.9.2023

16. 20.4.2024 VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:2 (-18,19,21,-23,11)

20.4.2024 - Ženy II. třída - skupina B

8. kolo - 17.4.2024

44. 20.4.2024 VK Rakovník - Nové Strašecí 3:0 (19,18,21)
45. 20.4.2024 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (17,15,20)

8. kolo - 17.4.2024

47. 20.4.2024 VK Rakovník - Nové Strašecí 3:0 (20,16,20)
48. 20.4.2024 Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (15,14,18)

20.4.2024 - U14 chlapci - Finálový turnaj

1. kolo - 20.4.2024

1. VK Příbram Příbram A - Kolín 0:2 (-19,-16)
2. 1 hřiště Prosek - Odolena Voda 2:0 (8,10)
3. Prosek - Kolín 2:0 (12,20)
4. Odolena Voda - Příbram A 0:2 (-13,-9)
5. Kolín - Odolena Voda 2:0 (11,19)
6. Příbram A - Prosek 0:2 (-15,-22)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina A

1. kolo - 21.4.2024

1. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 2:0 (10,21)
4. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 2:0 (18,22)
10. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B 0:2 (-11,-11)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina B

1. kolo - 21.4.2024

5. v 09:00 PODĚS A - Králův Dvůr 0:2 (-14,-22)
12. v 09:00 Králův Dvůr - Plzeň 2:1 (19,-23,13)
15. v 09:00 Plzeň - PODĚS A 1:2 (23,-11,-9)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina C

1. kolo - 21.4.2024

2. v 09:00 Kralupy - Kladno A 2:0 (19,17)
8. v 09:00 Kladno A - Kladno B 1:2 (-22,15,-6)
11. v 09:00 Kladno B - Kralupy 0:2 (-10,-18)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Skupina D

1. kolo - 21.4.2024

3. v 09:00 Odolena Voda A - PODĚS B 2:0 (10,14)
6. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - VK Mladá Boleslav 0:2 (-23,-17)
7. v 09:00 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda A 0:2 (-19,-19)
9. v 09:00 PODĚS B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-12,-24)
13. v 09:00 VK Mladá Boleslav - PODĚS B 2:0 (9,4)
14. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda A 0:2 (-14,-16)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - 9-13

1. kolo - 21.4.2024

16. v 09:00 Kladno A - PODĚS B 1:2 (-21,21,-13)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Semifinále

1. kolo - 21.4.2024

17. v 09:00 Odolena Voda C - VK Mladá Boleslav 0:2 (-11,-17)
18. v 09:00 Kladno B - PODĚS A 2:0 (18,19)
19. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A 1:2 (20,-19,-8)
20. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A 1:2 (-26,23,-10)
21. v 09:00 Kralupy - Králův Dvůr 2:1 (-21,18,9)
22. v 09:00 PODĚS B - Plzeň 0:2 (-14,-14)

21.4.2024 - U14 chlapci - čtyřky - 5. kolo - Utkání o umístění

1. kolo - 21.4.2024

23. v 09:00 Odolena Voda C - PODĚS A 0:2 (-18,-18)
24. v 09:00 VK Mladá Boleslav - Kladno B 2:1 (27,-24,7)
25. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - PODĚS B 2:0 (17,22)
26. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Plzeň 2:1 (20,-23,13)
27. v 09:00 Odolena Voda B - Králův Dvůr 2:0 (16,13)
28. v 09:00 Odolena Voda A - Kralupy 2:0 (18,36)

25.4.2024 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 25.4.2024

17. v 18:00 Pňov - Předhradí - Kolín B 3:0 (15,18,17)

5. kolo - 25.4.2024

19. v 18:00 Pňov - Předhradí - Kolín B 3:0 (19,19,14)

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina A

6. kolo - 14.5.2024

22. 27.4.2024 Pňov - Předhradí - VK Mladá Boleslav 0:3 (-21,-22,-17)

6. kolo - 14.5.2024

24. 27.4.2024 Pňov - Předhradí - VK Mladá Boleslav 2:3 (-20,22,19,-18,-11)

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina B

6. kolo - 27.4.2024

21. Lokomotiva Rakovník. - VK Rakovník 3:2 (20,-13,-22,20,10)
22. Kladno C - Lázně Toušeň 0:3 (-20,-19,-18)
23. Lokomotiva Rakovník. - VK Rakovník 2:3 (23,-14,13,-20,-15)
24. Kladno C - Lázně Toušeň 1:3 (-18,21,-21,-23)

27.4.2024 - Muži II. třída - skupina C

6. kolo - 27.4.2024

31. Dobříš - Beroun 0:3 (-14,-15,-21)
32. Řevnice - Dobřichovice C 1:3 (19,-18,-23,-25)
33. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (12,18,23)
34. Dobříš - Beroun 0:3 (-12,-20,-12)
35. Řevnice - Dobřichovice C 3:0 (19,24,20)
36. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (26,21,21)

27.4.2024 - Ženy II. třída - skupina A

6. kolo - 27.4.2024

31. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-15,12,-19,-20)
32. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 3:0 (21,20,22)
33. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo
34. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-14,14,-17,-14)
35. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 3:0 (15,22,23)
36. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo

27.4.2024 - Ženy II. třída - skupina B

9. kolo - 5.5.2024

50. 27.4.2024 Nové Strašecí - Zdice 0:3 (-20,-17,-13)
51. 27.4.2024 Hořovice - Dobřichovice B 3:2 (-21,15,-18,23,17)

9. kolo - 5.5.2024

53. 27.4.2024 Nové Strašecí - Zdice 0:3 (-23,-20,-18)
54. 27.4.2024 Hořovice - Dobřichovice B 3:1 (22,27,-21,15)

28.4.2024 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2023

14. 28.4.2024 Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-18,-21,-18)

3. kolo - 17.9.2023

17. 28.4.2024 Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-17,-21,-23)

1.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 25.4.2024

18. 1.5.2024 v 14:00 Církvice - Benátky nad Jizerou B 1:3 (-17,-12,19,-13)

5. kolo - 25.4.2024

20. 1.5.2024 v 16:00 Církvice - Benátky nad Jizerou B 1:3 (17,-15,-19,-15)

1.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

10. kolo - 4.5.2024

56. 1.5.2024 Zdice - Králův Dvůr 3:0 (11,12,17)

10. kolo - 4.5.2024

59. 1.5.2024 v 13:00 Zdice - Králův Dvůr 3:0 (10,22,21)

4.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

7. kolo - 4.5.2024

25. VK Mladá Boleslav - Církvice 3:0 (13,13,15)
26. Kolín B - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-11,-17,-16)
27. VK Mladá Boleslav - Církvice 3:0 (17,14,15)
28. Kolín B - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-22,-19,-15)

4.5.2024 - Muži II. třída - skupina B

7. kolo - 4.5.2024

25. Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník. 1:3 (22,-20,-14,-14)
26. VK Rakovník - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-17,-12,16,-20)
27. Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník. 2:3 (22,27,-18,-14,-13)
28. VK Rakovník - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-19,-15,-21)

4.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

7. kolo - 4.5.2024

37. Mníšek pod Brdy - Dobříš 3:0 (13,19,19)
38. Králův Dvůr - Řevnice 1:3 (22,-17,-20,-22)
39. Dobřichovice C - Beroun 3:0 (23,23,18)
40. Mníšek pod Brdy - Dobříš 3:1 (-23,20,14,13)
41. Králův Dvůr - Řevnice 3:0 (17,22,28)
42. Dobřichovice C - Beroun 3:2 (25,-18,20,-21,13)

4.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

7. kolo - 4.5.2024

37. Čelákovice - Neratovice B 3:0 (28,9,18)
38. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B
39. Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě 3:0 (14,12,21)
40. Čelákovice - Neratovice B 3:1 (20,-23,19,25)
41. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B
42. Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě 3:1 (20,21,-22,12)

4.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

10. kolo - 4.5.2024

55. Dobřichovice B - Nové Strašecí 3:0 (7,12,11)

10. kolo - 4.5.2024

57. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy 0:3 (-18,-21,-13)
58. Dobřichovice B - Nové Strašecí 3:0 (4,12,8)

10. kolo - 4.5.2024

60. VK Rakovník - Mníšek pod Brdy 0:3 (-13,-17,-11)

5.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

9. kolo - 18.5.2024

50. 5.5.2024 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě 2:3 (-15,-23,16,11,-13)

9. kolo - 18.5.2024

53. 5.5.2024 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě 3:0 (25,25,22)

5.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

9. kolo - 5.5.2024

49. Králův Dvůr - VK Rakovník 3:0 (12,18,21)

9. kolo - 5.5.2024

52. Králův Dvůr - VK Rakovník 3:2 (-28,-21,11,21,11)

8.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

8. kolo - 11.5.2024

30. 8.5.2024 v 15:00 Církvice - Pňov - Předhradí 3:2 (-16,-22,23,11,12)

8. kolo - 11.5.2024

32. 8.5.2024 v 17:00 Církvice - Pňov - Předhradí 3:1 (-21,20,19,26)

8.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

9. kolo - 18.5.2024

51. 8.5.2024 v 14:00 Králův Dvůr - Dobřichovice C 0:3 (-16,-20,-17)

9. kolo - 18.5.2024

54. 8.5.2024 v 14:00 Králův Dvůr - Dobřichovice C 1:3 (-17,22,-16,-16)

11.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

8. kolo - 11.5.2024

29. Benátky nad Jizerou B - VK Mladá Boleslav 2:3 (-15,17,22,-23,-13)

8. kolo - 11.5.2024

31. Benátky nad Jizerou B - VK Mladá Boleslav 3:2 (22,-17,16,-23,7)

11.5.2024 - Muži II. třída - skupina B

8. kolo - 11.5.2024

29. SPP v Odoleně Vodě - Lázně Toušeň Matas M.
30. Lokomotiva Rakovník. - Kladno C 3:0 (11,21,15)
31. SPP v Odoleně Vodě - Lázně Toušeň Matas M.
32. Lokomotiva Rakovník. - Kladno C 3:0 (17,19,17)

11.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

8. kolo - 11.5.2024

43. Dobříš - Dobřichovice C 0:3 (-20,-11,-8)
44. Beroun - Králův Dvůr 3:0 (18,23,13)

8. kolo - 11.5.2024

46. Dobříš - Dobřichovice C 0:3 (-14,-21,-16)
47. Beroun - Králův Dvůr 3:1 (22,15,-22,10)

11.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

8. kolo - 11.5.2024

43. Neratovice B - Lysá nad Labem A 0:3 (-9,-21,-20)
44. SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo

8. kolo - 11.5.2024

46. Neratovice B - Lysá nad Labem A 0:3 (-21,-17,-18)
47. SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo

11.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

11. kolo - 11.5.2024

61. Mníšek pod Brdy - Zdice 1:3 (-15,22,-18,-17)
62. Králův Dvůr - Dobřichovice B 3:1 (24,24,-11,18)
63. Nové Strašecí - Hořovice 0:3 (-12,-12,-10)
64. Mníšek pod Brdy - Zdice 3:0 (18,17,18)
65. Králův Dvůr - Dobřichovice B 1:3 (20,-13,-12,-17)
66. Nové Strašecí - Hořovice 0:3 (-13,-17,-10)

12.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

8. kolo - 11.5.2024

45. 12.5.2024 Řevnice - Mníšek pod Brdy 3:1 (29,23,-19,20)

8. kolo - 11.5.2024

48. 12.5.2024 Řevnice - Mníšek pod Brdy 3:0 (13,13,22)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 1. až 5. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. TJ Kralupy Kralupy. - Hořovice 0:2 (-17,-15)
2. 2 hřiště Nymburské BOMBY A - Brandýs nad Labem 2:0 (18,10)
3. Hořovice - Baník Příbram 1:2 (9,-23,-14)
4. Brandýs nad Labem - Kralupy. 2:0 (25,22)
5. Nymburské BOMBY A - Baník Příbram 2:0 (18,11)
6. Hořovice - Brandýs nad Labem 2:0 (21,16)
7. Kralupy. - Nymburské BOMBY A 0:2 (-7,-12)
8. Brandýs nad Labem - Baník Příbram 0:2 (-9,-14)
9. Nymburské BOMBY A - Hořovice 2:0 (6,12)
10. Baník Příbram - Kralupy. 2:0 (23,14)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 6. až 10. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. VK Benátky nad Jizerou - hraje se v Lysé nad Labem Benátky nad Jizerou A - Lysá nad Labem 2:0 (7,17)
2. 2 hřiště Nymburk - Pečky 2:1 (20,-13,10)
3. Lysá nad Labem - VK Rakovník 0:2 (-22,-21)
4. Pečky - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-12,-16)
5. Nymburk - VK Rakovník 0:2 (-13,-14)
6. Lysá nad Labem - Pečky 0:2 (-18,-18)
7. Benátky nad Jizerou A - Nymburk 2:0 (20,9)
8. Pečky - VK Rakovník 2:0 (11,16)
9. Nymburk - Lysá nad Labem 0:2 (-14,-16)
10. VK Rakovník - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-8,-23)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 11. až 14. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kolín A 2:1 (20,-24,7)
2. 2 hřiště Kunice - Králův Dvůr 2:0 (13,18)
3. Kunice - Kolín A 2:1 (14,-23,11)
4. Králův Dvůr - Mělník 0:2 (-17,-23)
5. Kolín A - Králův Dvůr 2:0 (24,22)
6. Mělník - Kunice 1:2 (-21,23,-12)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 15. až 18. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. TJ Sokol Komárov Komárov - S V B C 0:2 (-23,-19)
2. 2 hřiště Kladno A - Kutná Hora 1:2 (20,-17,-5)
3. S V B C - Kladno A 2:1 (23,-20,14)
4. Komárov - Kutná Hora 1:2 (-19,13,-18)
5. Kutná Hora - S V B C 0:2 (-14,-17)
6. Kladno A - Komárov 2:0 (18,16)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 19. až 22. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. VK Kostomlaty Kostomlaty - Nymburské BOMBY B 2:1 (22,-21,9)
2. 2 hřiště Kladno B - Benátky nad Jizerou B 2:1 (18,-16,10)
3. Nymburské BOMBY B - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-15,-18)
4. Kostomlaty - Kladno B 2:0 (24,12)
5. Nymburské BOMBY B - Kladno B 2:1 (-11,19,12)
6. Benátky nad Jizerou B - Kostomlaty 0:2 (-19,-24)

12.5.2024 - U14 dívky - jarní část - 2. kolo - skupina o 23. až 26. místo

1. kolo - 12.5.2024

1. SK Volejbal Kolín Kolín B - VK Mladá Boleslav 0:2 (-15,-27)
2. 2 hřiště Říčany - Roztoky 2:0 (13,8)
3. VK Mladá Boleslav - Roztoky 1:2 (-22,20,-13)
4. Kolín B - Říčany 0:2 (-11,-13)
5. VK Mladá Boleslav - Říčany 0:2 (-22,-19)
6. Roztoky - Kolín B 2:1 (-18,19,6)

14.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

6. kolo - 14.5.2024

21. v 17:00 Církvice - Kolín B 3:2 (-20,-20,22,21,5)

6. kolo - 14.5.2024

23. v 19:00 Církvice - Kolín B 3:0 (16,20,18)

16.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

8. kolo - 11.5.2024

45. 16.5.2024 v 16:00 Lysá nad Labem B - Čelákovice 2:3 (18,17,-10,-23,-12)

8. kolo - 11.5.2024

48. 16.5.2024 v 18:00 Lysá nad Labem B - Čelákovice 3:2 (-21,-23,16,27,8)

16.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

12. kolo - 16.5.2024

67. v 17:30 Hořovice - Králův Dvůr 3:0 (14,15,26)

12. kolo - 16.5.2024

70. v 20:00 Hořovice - Králův Dvůr 3:0 (25,21,14)

18.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

9. kolo - 18.5.2024

33. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B 3:1 (20,15,-19,17)
34. VK Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (20,19,16)
35. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-22,-22,-23)
36. VK Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (16,15,11)

18.5.2024 - Muži II. třída - skupina B

9. kolo - 18.5.2024

33. Kladno C - SPP v Odoleně Vodě Vosátková ?.
34. Lázně Toušeň - VK Rakovník 3:1 (-21,26,17,17)
35. Kladno C - SPP v Odoleně Vodě Vosátková ?.
36. Lázně Toušeň - VK Rakovník 3:0 (23,22,21)

18.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

9. kolo - 18.5.2024

49. Řevnice - Dobříš 3:2 (13,-22,-22,23,10)
50. Mníšek pod Brdy - Beroun 0:3 (-18,-19,-20)

9. kolo - 18.5.2024

52. Řevnice - Dobříš 2:3 (-21,20,-19,10,-9)
53. Mníšek pod Brdy - Beroun 0:3 (-23,-19,-23)

18.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

9. kolo - 18.5.2024

49. Lysá nad Labem B - Neratovice B 3:2 (-21,18,-22,13,13)

9. kolo - 18.5.2024

51. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A
52. Lysá nad Labem B - Neratovice B 3:0 (11,19,19)

9. kolo - 18.5.2024

54. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A

18.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

12. kolo - 16.5.2024

68. 18.5.2024 Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy 1:3 (-22,-22,23,-19)
69. 18.5.2024 Zdice - VK Rakovník 1:3 (-21,23,-17,-23)

12. kolo - 16.5.2024

71. 18.5.2024 Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy 0:3 (-23,-22,-19)
72. 18.5.2024 Zdice - VK Rakovník 2:3 (-18,-26,19,10,-13)

13. kolo - 19.5.2024

75. 18.5.2024 Králův Dvůr - Nové Strašecí 3:1 (12,-25,19,19)

13. kolo - 19.5.2024

78. 18.5.2024 Králův Dvůr - Nové Strašecí 3:1 (10,-20,9,17)

19.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

13. kolo - 19.5.2024

73. VK Rakovník - Dobřichovice B 1:3 (-16,-23,20,-19)
74. Mníšek pod Brdy - Hořovice 2:3 (24,-20,24,-25,-12)

13. kolo - 19.5.2024

76. VK Rakovník - Dobřichovice B 1:3 (-19,11,-17,-20)
77. Mníšek pod Brdy - Hořovice 0:3 (-16,-5,-21)

25.5.2024 - Muži II. třída - skupina A

10. kolo - 25.5.2024

37. Kolín B - Pňov - Předhradí Šotola P.
38. Benátky nad Jizerou B - Církvice Šmídek P.
39. Kolín B - Pňov - Předhradí Šotola P.
40. Benátky nad Jizerou B - Církvice Šmídek P.

25.5.2024 - Muži II. třída - skupina B

10. kolo - 25.5.2024

37. VK Rakovník - Kladno C Ibl J.
38. SPP v Odoleně Vodě - Lokomotiva Rakovník. Matas M.
39. VK Rakovník - Kladno C Ibl J.
40. SPP v Odoleně Vodě - Lokomotiva Rakovník. Matas M.

25.5.2024 - Muži II. třída - skupina C

10. kolo - 25.5.2024

55. Dobříš - Králův Dvůr Svoboda J.
56. Dobřichovice C - Mníšek pod Brdy Zvolský R.
57. Beroun - Řevnice Dvořák D.
58. Dobříš - Králův Dvůr Svoboda J.
59. Dobřichovice C - Mníšek pod Brdy Zvolský R.
60. Beroun - Řevnice Dvořák D.

25.5.2024 - Ženy II. třída - skupina A

10. kolo - 25.5.2024

55. Neratovice B - Kladno B - odstoupilo
56. Lysá nad Labem A - Čelákovice Vlasák J.
57. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B Kozlovská N.
58. Neratovice B - Kladno B - odstoupilo
59. Lysá nad Labem A - Čelákovice Vlasák J.
60. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B Kozlovská N.

25.5.2024 - Ženy II. třída - skupina B

14. kolo - 25.5.2024

79. Nové Strašecí - Mníšek pod Brdy Kubišta J.
80. Hořovice - VK Rakovník Borovský ?.
81. Dobřichovice B - Zdice Večeřa J.
82. Nové Strašecí - Mníšek pod Brdy Kubišta J.
83. Hořovice - VK Rakovník Borovský ?.
84. Dobřichovice B - Zdice Večeřa J.