↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "A" (2023-2024)

Základní část

1. kolo - 2.9.2023

1. SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 1:3 (-23,-24,23,-18)
2. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (5,9,9)
3. Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková ?.
4. SPP v Odoleně Vodě - Neratovice B 3:1 (14,14,-23,22)
5. Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (24,8,13)
6. Kladno B - odstoupilo - Čelákovice Vosátková ?.

2. kolo - 9.9.2023

7. Neratovice B - Čelákovice 0:3 (-10,-23,-23)
8. Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
9. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 0:3 (-17,-22,-17)
10. Neratovice B - Čelákovice 3:1 (-17,15,13,21)
11. Lysá nad Labem B - Kladno B - odstoupilo Vlasák J.
12. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem A 2:3 (-13,-12,20,23,-11)

3. kolo - 16.9.2023

13. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (22,15,19)
14. Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě
15. Čelákovice - Lysá nad Labem B 2:3 (22,-19,-18,14,-13)
16. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (14,16,8)
17. Kladno B - odstoupilo - SPP v Odoleně Vodě
18. Čelákovice - Lysá nad Labem B 3:1 (-19,19,13,10)

4. kolo - 23.9.2023

19. Neratovice B - Lysá nad Labem B 2:3 (20,-17,-14,22,-10)
20. SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:2 (24,-17,21,-22,8)
21. Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo
22. Neratovice B - Lysá nad Labem B 3:0 (20,19,23)
23. SPP v Odoleně Vodě - Čelákovice 3:1 (14,25,-24,19)
24. Lysá nad Labem A - Kladno B - odstoupilo

5. kolo - 30.9.2023

25. nehraje se Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Krtil L.
26. 3.9.2023 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-17,-16,19,-14)
27. Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 1:3 (-18,22,-20,-13)
28. nehraje se Kladno B - odstoupilo - Neratovice B Krtil L.
29. 3.9.2023 Čelákovice - Lysá nad Labem A 1:3 (-18,-18,20,-18)
30. Lysá nad Labem B - SPP v Odoleně Vodě 0:3 (-8,-17,-21)

6. kolo - 27.4.2024

31. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě Koutný L.
32. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
33. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo
34. Neratovice B - SPP v Odoleně Vodě Koutný L.
35. Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A Strachanová I.
36. Čelákovice - Kladno B - odstoupilo

7. kolo - 4.5.2024

37. Čelákovice - Neratovice B Koutný L.
38. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B
39. Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě Vlasák J.
40. Čelákovice - Neratovice B Koutný L.
41. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem B
42. Lysá nad Labem A - SPP v Odoleně Vodě Vlasák J.

8. kolo - 11.5.2024

43. Neratovice B - Lysá nad Labem A Šturm E.
44. SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo
45. Lysá nad Labem B - Čelákovice Pejchalová A.
46. Neratovice B - Lysá nad Labem A Šturm E.
47. SPP v Odoleně Vodě - Kladno B - odstoupilo
48. Lysá nad Labem B - Čelákovice Pejchalová A.

9. kolo - 18.5.2024

49. Lysá nad Labem B - Neratovice B Pejchalová A.
50. 5.5.2024 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě Buriánková G.
51. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A
52. Lysá nad Labem B - Neratovice B Pejchalová A.
53. 5.5.2024 Čelákovice - SPP v Odoleně Vodě Buriánková G.
54. Kladno B - odstoupilo - Lysá nad Labem A

10. kolo - 25.5.2024

55. Neratovice B - Kladno B - odstoupilo
56. Lysá nad Labem A - Čelákovice Vlasák J.
57. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B Kozlovská N.
58. Neratovice B - Kladno B - odstoupilo
59. Lysá nad Labem A - Čelákovice Vlasák J.
60. SPP v Odoleně Vodě - Lysá nad Labem B Kozlovská N.

Tabulka:

1. TK Slovan Lysá nad Labem A 8 8 0 24  :  4 673  :  455 23
2. Sdružení přátel pohybu v Odoleně Vodě 8 5 3 18  :  14 708  :  666 15
3. TJ Neratovice B. 8 3 5 12  :  17 582  :  656 10
4. VSC Čelákovice 8 2 6 14  :  19 681  :  711 8
5. TK Slovan Lysá nad Labem B 8 2 6 8  :  22 527  :  683 4
6. Kladno volejbal cz B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 4. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 5. – 8. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 9. - 13. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 4. místo, 5. až 8. místo a 9. až 13. místo. V každé skupině se v sobotu 8. června 2024 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2024-2025.