↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – finálová skupina (2023-2024)

2. část

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy žen, která se uskuteční 20.-21.4.2024.

1. kolo - 10.2.2024

1. v 09:00 Benešov - Neratovice 3:0 (13,14,21)
2. 9.3.2024 Kostomlaty - Příbram Strachanová I.
3. v 09:00 Mělník - Dobříš 3:1 (-16,17,23,19)
4. v 13:00 Benešov - Neratovice 2:3 (-22,-24,21,17,-12)
5. 9.3.2024 Kostomlaty - Příbram Strachanová I.
6. v 13:00 Mělník - Dobříš 3:0 (21,19,22)

2. kolo - 17.2.2024

7. Příbram - Benešov 2:3 (16,-17,-19,27,-16)
8. Dobříš - Kostomlaty 3:2 (20,19,-17,-11,8)
9. v 09:00 Neratovice - Mělník 3:2 (14,18,-24,-23,12)
10. Příbram - Benešov 1:3 (-16,18,-18,-11)
11. Dobříš - Kostomlaty 1:3 (-17,21,-20,-22)
12. Neratovice - Mělník 2:3 (-17,25,24,-17,-11)

3. kolo - 24.2.2024

13. v 09:00 Benešov - Dobříš 3:1 (19,-21,13,13)
14. 25.2.2024 Kostomlaty - Neratovice 3:0 (18,16,23)
15. Mělník - Příbram 3:2 (9,-15,-18,18,11)
16. v 13:00 Benešov - Dobříš 3:0 (17,23,22)
17. 25.2.2024 Kostomlaty - Neratovice 3:2 (-14,18,-22,19,11)
18. Mělník - Příbram 3:2 (-19,17,-18,21,13)

4. kolo - 9.3.2024

19. v 09:00 Neratovice - Benešov Koutný L.
20. 3.3.2024 v 09:00 Příbram - Kostomlaty Černý J.
21. Dobříš - Mělník Černý J.
22. Neratovice - Benešov Koutný L.
23. 3.3.2024 v 12:00 Příbram - Kostomlaty Černý J.
24. Dobříš - Mělník Černý J.

5. kolo - 17.3.2024

25. v 09:00 Benešov - Příbram Zvolský R.
26. 16.3.2024 Kostomlaty - Dobříš Strachanová I.
27. 16.3.2024 Mělník - Neratovice Koutný L.
28. v 13:00 Benešov - Příbram Zvolský R.
29. 16.3.2024 Kostomlaty - Dobříš Strachanová I.
30. 16.3.2024 Mělník - Neratovice Koutný L.

6. kolo - 23.3.2024

31. Dobříš - Benešov Tvrz J.
32. v 09:00 Neratovice - Kostomlaty Koutný L.
33. Příbram - Mělník Kozák O.
34. Dobříš - Benešov Tvrz J.
35. Neratovice - Kostomlaty Koutný L.
36. Příbram - Mělník Kozák O.

Tabulka:

1. TJ Sokol Benešov 14 11 3 38  :  19 1296  :  1128 40
2. VK Kostomlaty 12 7 5 29  :  21 1092  :  1064 30
3. TJ EMĚ Mělník 14 7 7 26  :  31 1208  :  1239 23
4. Klub volejbalu Dobříš 14 6 8 24  :  31 1162  :  1217 23
5. TJ Baník Příbram 12 5 7 25  :  28 1105  :  1132 23
6. TJ Neratovice 14 4 10 23  :  35 1192  :  1275 21