Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2023-2024)
Základní část
1. kolo - 2.9.2023
1. | Kolín B | - | Církvice | 3:0 (8,23,15) | |
2. | VK Mladá Boleslav | - | Pňov - Předhradí | 3:0 (19,15,13) | |
3. | Kolín B | - | Církvice | 3:1 (19,-17,22,23) | |
4. | VK Mladá Boleslav | - | Pňov - Předhradí | 3:2 (22,-17,-19,18,9) |
2. kolo - 9.9.2023
5. | Církvice | - | VK Mladá Boleslav | 1:3 (-21,-23,18,-11) | |
6. | Benátky nad Jizerou B | - | Kolín B | 3:1 (18,20,-22,18) | |
7. | Církvice | - | VK Mladá Boleslav | 3:0 (23,21,28) | |
8. | Benátky nad Jizerou B | - | Kolín B | 3:2 (22,-23,-17,24,10) |
3. kolo - 16.9.2023
9. | VK Mladá Boleslav | - | Benátky nad Jizerou B | 3:2 (-22,22,17,-21,13) | |
10. | Pňov - Předhradí | - | Církvice | 3:0 (19,23,19) | |
11. | VK Mladá Boleslav | - | Benátky nad Jizerou B | 3:2 (14,-21,15,-24,12) | |
12. | Pňov - Předhradí | - | Církvice | 3:2 (-14,17,-23,19,14) |
4. kolo - 23.9.2023
13. | Benátky nad Jizerou B | - | Pňov - Předhradí | 3:1 (12,-15,19,16) | |
14. | Kolín B | - | VK Mladá Boleslav | 0:3 (-17,-8,-8) | |
15. | Benátky nad Jizerou B | - | Pňov - Předhradí | 3:1 (-25,16,21,21) | |
16. | Kolín B | - | VK Mladá Boleslav | 0:3 (-18,-12,-12) |
5. kolo - 25.4.2024
17. | v 18:00 | Pňov - Předhradí | - | Kolín B | 3:0 (15,18,17) |
18. | 1.5.2024 v 14:00 | Církvice | - | Benátky nad Jizerou B | 1:3 (-17,-12,19,-13) |
19. | v 18:00 | Pňov - Předhradí | - | Kolín B | 3:0 (19,19,14) |
20. | 1.5.2024 v 16:00 | Církvice | - | Benátky nad Jizerou B | 1:3 (17,-15,-19,-15) |
6. kolo - 14.5.2024
21. | v 17:00 | Církvice | - | Kolín B | Kochman M. |
22. | 27.4.2024 | Pňov - Předhradí | - | VK Mladá Boleslav | 0:3 (-21,-22,-17) |
23. | v 19:00 | Církvice | - | Kolín B | Kochman M. |
24. | 27.4.2024 | Pňov - Předhradí | - | VK Mladá Boleslav | 2:3 (-20,22,19,-18,-11) |
7. kolo - 4.5.2024
25. | VK Mladá Boleslav | - | Církvice | Kochman M. | |
26. | Kolín B | - | Benátky nad Jizerou B | Šotola P. | |
27. | VK Mladá Boleslav | - | Církvice | Kochman M. | |
28. | Kolín B | - | Benátky nad Jizerou B | Šotola P. |
8. kolo - 11.5.2024
29. | Benátky nad Jizerou B | - | VK Mladá Boleslav | Kochman M. | |
30. | 8.5.2024 v 15:00 | Církvice | - | Pňov - Předhradí | Motl J. |
31. | Benátky nad Jizerou B | - | VK Mladá Boleslav | Kochman M. | |
32. | 8.5.2024 v 17:00 | Církvice | - | Pňov - Předhradí | Motl J. |
9. kolo - 18.5.2024
33. | Pňov - Předhradí | - | Benátky nad Jizerou B | Tobiáš ?. | |
34. | VK Mladá Boleslav | - | Kolín B | Kochman M. | |
35. | Pňov - Předhradí | - | Benátky nad Jizerou B | Tobiáš ?. | |
36. | VK Mladá Boleslav | - | Kolín B | Kochman M. |
10. kolo - 25.5.2024
37. | Kolín B | - | Pňov - Předhradí | Stieber R. | |
38. | Benátky nad Jizerou B | - | Církvice | Šmídek P. | |
39. | Kolín B | - | Pňov - Předhradí | Stieber R. | |
40. | Benátky nad Jizerou B | - | Církvice | Šmídek P. |
Tabulka:
1. | VK PRASYL Mladá Boleslav | 10 | 9 | 1 | 27 | : | 12 | 890 | : | 734 | 23 |
2. | VK Benátky nad Jizerou B | 8 | 6 | 2 | 22 | : | 13 | 773 | : | 703 | 19 |
3. | BVC Žraloci Pňov - Předhradí | 10 | 4 | 6 | 18 | : | 20 | 790 | : | 810 | 13 |
4. | SK Volejbal Kolín B | 8 | 2 | 6 | 9 | : | 19 | 531 | : | 638 | 7 |
5. | BJK Volleyball Církvice | 8 | 1 | 7 | 9 | : | 21 | 597 | : | 696 | 4 |
První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. místě ve skupině o 13. - 16. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.
Finálová část
Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 16. místo. V každé skupině se v sobotu 8. června 2024 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.
První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2024-2025.