↓ k navigaci

Všechna utkání

Obsah:

Všechna utkání

1.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

1. kolo - 3.9.2022

3. 1.9.2022 v 17:30 Hořovice - Komárov B 3:1 (-21,19,17,20)

1. kolo - 3.9.2022

6. 1.9.2022 v 19:30 Hořovice - Komárov B 3:1 (-23,20,21,15)

1.9.2022 - U22 dívky

1. kolo - 1.9.2022

1. nehraje se Rakovník - Kunice

1. kolo - 1.9.2022

3. nehraje se Rakovník - Kunice

2. kolo - 1.9.2022

5. nehraje se Kunice - Komárov Vladyka P.
6. nehraje se Čelákovice - Rakovník
7. nehraje se Kunice - Komárov Vladyka P.
8. nehraje se Čelákovice - Rakovník

3. kolo - 6.11.2022

10. nehraje se, 1.9.2022 Rakovník - Komárov

3. kolo - 6.11.2022

12. nehraje se, 1.9.2022 Rakovník - Komárov

4. kolo - 19.11.2022

14. nehraje se, 1.9.2022 VK Benešovská - Kunice

4. kolo - 19.11.2022

16. nehraje se, 1.9.2022 VK Benešovská - Kunice

5. kolo - 1.9.2022

17. nehraje se VK Benešovská - Rakovník
18. nehraje se Kunice - Čelákovice
19. nehraje se VK Benešovská - Rakovník
20. nehraje se Kunice - Čelákovice

6. kolo - 1.9.2022

21. nehraje se Kunice - Rakovník

6. kolo - 1.9.2022

23. nehraje se Kunice - Rakovník

7. kolo - 1.9.2022

25. nehraje se Komárov - Kunice
26. nehraje se Rakovník - Čelákovice
27. nehraje se Komárov - Kunice
28. nehraje se Rakovník - Čelákovice

8. kolo - 5.2.2023

30. nehraje se, 1.9.2022 Komárov - Rakovník

8. kolo - 5.2.2023

32. nehraje se, 1.9.2022 Komárov - Rakovník

9. kolo - 12.2.2023

34. nehraje se, 1.9.2022 Kunice - VK Benešovská

9. kolo - 12.2.2023

36. nehraje se, 1.9.2022 Kunice - VK Benešovská

10. kolo - 1.9.2022

37. nehraje se Rakovník - VK Benešovská
38. nehraje se Čelákovice - Kunice
39. nehraje se Rakovník - VK Benešovská
40. nehraje se Čelákovice - Kunice

3.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

1. kolo - 3.9.2022

1. Kolín B - Pňov - Předhradí 3:2 (-20,21,21,-18,9)
2. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav 1:3 (-14,22,-22,-16)
3. Kutná Hora - Církvice 3:1 (-24,19,24,22)
4. Kolín B - Pňov - Předhradí 0:3 (-16,-21,-11)
5. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav 2:3 (26,-19,-20,21,-13)
6. Kutná Hora - Církvice 3:0 (23,17,20)

3.9.2022 - Muži II. třída - skupina B

1. kolo - 3.9.2022

1. Čelákovice - L. Rakovník X:3

1. kolo - 3.9.2022

3. Čelákovice - L. Rakovník X:3

3.9.2022 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 3.9.2022

1. Králův Dvůr - Dobřichovice C 3:0 (22,22,18)

1. kolo - 3.9.2022

3. Králův Dvůr - Dobřichovice C 3:0 (19,16,11)

3.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

1. kolo - 3.9.2022

1. Lysá n. Lab. A. - Neratovice B. 3:0 (14,14,18)
2. Čelákovice - Nymburk 0:3 (-15,-17,-16)

1. kolo - 3.9.2022

4. Lysá n. Lab. A. - Neratovice B. 3:0 (10,12,12)
5. Čelákovice - Nymburk 0:3 (-16,-6,-18)

3.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

1. kolo - 25.9.2022

2. 3.9.2022 Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:1 (13,-24,23,17)

1. kolo - 25.9.2022

4. 3.9.2022 Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (11,9,14)

3.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

1. kolo - 3.9.2022

1. Nové Strašecí. - Tuchlovice B 3:X
2. VK Rakovník - Zdice 1:3 (22,-18,-16,-11)

1. kolo - 3.9.2022

4. Nové Strašecí. - Tuchlovice B 3:X
5. VK Rakovník - Zdice 0:3 (-15,-21,-23)

4.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

1. kolo - 3.9.2022

3. 4.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. B 3:0 (11,4,21)

1. kolo - 3.9.2022

6. 4.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. B 3:0 (16,18,11)

8.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

2. kolo - 10.9.2022

8. 8.9.2022 v 17:30 Zdice - Hořovice 1:3 (-17,-13,19,-8)

2. kolo - 10.9.2022

11. 8.9.2022 v 19:30 Zdice - Hořovice Kolář M.

10.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

2. kolo - 11.9.2022

8. 10.9.2022 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:1 (20,-19,22,15)
9. 10.9.2022 Kolín B - Benátky n. Jiz. B

2. kolo - 11.9.2022

11. 10.9.2022 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (19,13,22)
12. 10.9.2022 Kolín B - Benátky n. Jiz. B

10.9.2022 - Muži II. třída - skupina B

2. kolo - 10.9.2022

5. L. Rakovník - VK Rakovník 3:2 (21,-17,16,-18,13)
6. Lázně Toušeň - Čelákovice 3:X
7. L. Rakovník - VK Rakovník 3:0 (25,24,24)
8. Lázně Toušeň - Čelákovice 3:X

10.9.2022 - Muži II. třída - skupina C

2. kolo - 10.9.2022

5. Dobřichovice C - Mníšek pod Brdy 0:3 (-13,-19,-25)

2. kolo - 10.9.2022

7. Dobřichovice C - Mníšek pod Brdy 3:1 (19,20,-24,24)

10.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

2. kolo - 10.9.2022

7. Neratovice B. - Lysá n. Lab. B 3:1 (10,15,-20,22)
8. Nymburk - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-21,-25,-12)
9. Lysá n. Lab. A. - Čelákovice 3:2 (-20,5,16,-23,9)
10. Neratovice B. - Lysá n. Lab. B 3:0 (24,13,20)
11. Nymburk - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-20,-17,-21)
12. Lysá n. Lab. A. - Čelákovice 3:0 (6,19,15)

10.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

2. kolo - 10.9.2022

5. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B 0:3 (-20,-12,-24)
6. Beroun - Odolena Voda 3:1 (9,23,-20,21)
7. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice B 1:3 (18,-11,-11,-8)
8. Beroun - Odolena Voda 3:0 (24,21,12)

10.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

2. kolo - 10.9.2022

7. Tuchlovice B - Komárov B X:3

2. kolo - 10.9.2022

9. Nové Strašecí. - VK Rakovník 2:3 (-16,21,-12,17,-7)
10. Tuchlovice B - Komárov B X:3

2. kolo - 10.9.2022

12. Nové Strašecí. - VK Rakovník 0:3 (-19,-11,-17)

10.9.2022 - U18 dívky

1. kolo - 10.9.2022

1. VSC Čelákovice Čelákovice - Hořovice A 0:3 (-16,-23,-23)
2. Brandýs nad Labem - Hořovice B 0:3 (-20,-14,-17)
3. Hořovice A - Brandýs nad Labem 3:0 (15,5,16)
4. Hořovice B - Čelákovice 3:2 (24,-26,-25,22,17)
5. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník 3:2 (15,22,-14,-23,13)
6. Malibu Mladá Boleslav - Neratovice 0:3 (-6,-9,-6)
7. Mělník - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (10,7,5)
8. Neratovice - Benátky nad Jizerou 3:1 (-23,13,16,23)
9. TJ Kralupy Kralupy B - Kolín A 1:3 (-12,-20,13,-22)
10. Kladno B - Kolín B 3:0 (14,15,19)
11. Kolín A - Kladno B 3:0 (18,19,23)
12. Kolín B - Kralupy B 1:3 (22,-17,-23,-25)
13. TJ Kunice Kunice - Rakovník A 2:3 (22,23,-9,-26,-13)
14. Čerčany - Rakovník B 3:0 (13,16,22)
15. Rakovník A - Čerčany 3:1 (23,-20,26,21)
16. Rakovník B - Kunice 1:3 (26,-17,-10,-15)
17. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Říčany 3:0 (15,16,17)
18. Říčany - Králův Dvůr 1:3 (-18,23,-16,-6)
19. Králův Dvůr - Kutná Hora 3:1 (13,-19,12,23)

11.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

2. kolo - 11.9.2022

7. Pňov - Předhradí - Církvice 3:0 (19,18,14)

2. kolo - 11.9.2022

10. v 11:00 Pňov - Předhradí - Církvice 3:1 (19,14,-22,17)

11.9.2022 - U16 chlapci

1. kolo - 11.9.2022

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (12,13)
2. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav 2:0 (13,2)
3. Nymburk. - Odolena Voda 2:0 (13,22)
4. Kolín - VK Mladá Boleslav 2:0 (23,14)
5. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:2 (-16,-22)
6. Nymburk. - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,11)
7. Kolín - Odolena Voda 1:2 (22,-20,-12)
8. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:0 (19,15)
9. Nymburk. - VK Mladá Boleslav 2:0 (7,7)
10. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 0:2 (-14,-18)
11. Kolín - Brandýs nad Labem 0:2 (-10,-17)
12. TJ Kralupy Kralupy - Kladno 0:2 (-19,-13)
13. Komárov - VK Příbram A 0:2 (-3,-6)
14. Kralupy - VK Příbram B 2:1 (23,-24,14)
15. Kladno - VK Příbram A 2:0 (17,19)
16. Komárov - VK Příbram B 0:2 (-5,-14)
17. Kralupy - VK Příbram A 0:2 (-12,-14)
18. Kladno - VK Příbram B 2:0 (11,18)
19. Kralupy - Komárov 2:0 (13,14)

17.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

3. kolo - 17.9.2022

13. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí Popadinec B.
14. Kutná Hora - Kolín B 3:0 (22,14,13)
15. Církvice - Mladá Boleslav 0:3 (-10,-13,-14)
16. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí Popadinec B.
17. Kutná Hora - Kolín B 3:0 (19,17,21)
18. Církvice - Mladá Boleslav 0:3 (-19,-22,-16)

17.9.2022 - Muži II. třída - skupina B

3. kolo - 17.9.2022

9. VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (14,19,16)
10. Odolena Voda - L. Rakovník Večeřa J.
11. VK Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (19,20,16)
12. Odolena Voda - L. Rakovník Večeřa J.

17.9.2022 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 28.9.2022

10. 17.9.2022 Dobříš B - Dobřichovice C 3:1 (-23,18,23,15)

3. kolo - 28.9.2022

12. 17.9.2022 Dobříš B - Dobřichovice C 1:3 (-22,-18,17,-20)

17.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

3. kolo - 17.9.2022

13. Čelákovice - Neratovice B. 1:3 (17,-25,-11,-17)

3. kolo - 17.9.2022

15. Lysá n. Lab. B - Nymburk 0:3 (-10,-10,-10)
16. Čelákovice - Neratovice B. 3:2 (18,23,-19,-15,11)

3. kolo - 17.9.2022

18. Lysá n. Lab. B - Nymburk 0:3 (-9,-5,-15)

17.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 17.9.2022

9. Dobřichovice B - Beroun 3:0 (19,18,15)

3. kolo - 17.9.2022

11. Dobřichovice B - Beroun 3:0 (13,19,13)

17.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2022

13. VK Rakovník - Tuchlovice B 3:X

3. kolo - 17.9.2022

16. VK Rakovník - Tuchlovice B 3:X

17.9.2022 - U18 dívky

2. kolo - 17.9.2022

20. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Rakovník A 0:3 (-21,-15,-23)
21. Kutná Hora - Rakovník B 3:1 (24,-22,21,12)
22. Rakovník A - Kutná Hora 3:0 (14,17,18)
23. Rakovník B - Říčany 1:3 (-24,-16,22,-10)
24. FC Malibu Mladá BoleslavVáclavkova 1040 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II Malibu Mladá Boleslav - Hořovice B 0:3 (-5,-9,-7)
25. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Hořovice A 0:3 (-9,-9,-8)
26. Hořovice B - Benátky nad Jizerou 3:2 (24,7,-23,-17,10)
27. Hořovice A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (4,4,4)
28. SK Volejbal Kolín Kolín A - Neratovice 3:0 (12,18,11)
29. Kolín B - Mělník 0:3 (-7,-15,-5)
30. Neratovice - Kolín B 3:0 (12,7,18)
31. Mělník - Kolín A 3:0 (11,25,10)
32. TJ Sokol Brandýs nad Labem - hraje se v tělocvičně, v 09:00 Brandýs nad Labem - Kunice 1:3 (14,-16,-16,-19)
33. 1 hřiště Čelákovice - Čerčany 3:1 (19,13,-23,23)
34. Kunice - Čelákovice 3:0 (22,21,23)
35. Čerčany - Brandýs nad Labem 1:3 (-17,-12,22,-17)
36. Kladno volejbal cz Kladno B - Králův Dvůr 0:3 (-15,-20,-24)
37. Králův Dvůr - Kralupy B 2:3 (25,-20,17,-21,-5)
38. Kralupy B - Kladno B 3:0 (15,23,20)

18.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2022

14. 18.9.2022 Hořovice - Nové Strašecí. 3:0 (10,17,12)

3. kolo - 17.9.2022

17. 18.9.2022 v 12:00 Hořovice - Nové Strašecí. 3:0 (9,12,10)

18.9.2022 - U20 dívky

1. kolo - 18.9.2022

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kunice 3:0 (8,18,18)
2. Mladá Boleslav - VK Benešovská 3:X
3. Kunice - Mladá Boleslav 3:1 (-19,16,19,18)
4. VK Benešovská - Benátky nad Jizerou X:3
5. TJ EMĚ Mělník Mělník - Rakovník 3:0 (10,24,12)
6. Neratovice - Hořovice 1:3 (-20,23,-15,-20)
7. Rakovník - Neratovice 0:3 (-21,-21,-19)
8. Hořovice - Mělník 2:3 (16,-22,-13,21,-6)
9. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem 0:3 (-12,-9,-18)
10. Brandýs nad Labem - Kutná Hora 3:0 (8,12,11)
11. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 3:1 (18,-20,18,16)

18.9.2022 - U18 chlapci - 1. část

1. kolo - 18.9.2022

1. Řevnice - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17,-20,-22)
2. Řevnice - Benátky nad Jizerou 0:3 (-11,-13,-20)

18.9.2022 - U14 chlapci

1. kolo - 18.9.2022

1. Kladno volejbal cz Kladno - Odolena Voda B 2:0 (16,17)
2. Kolín - Prosek 0:2 (-15,-20)
3. Odolena Voda B - Prosek 0:2 (-8,-13)
4. Kladno - Kolín 0:2 (-13,-7)
5. Kolín - Odolena Voda B 2:0 (14,10)
6. Prosek - Kladno 2:0 (19,10)
7. VK Příbram Příbram A. - Příbram B 2:0 (18,21)
8. Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-17,-24)
9. Příbram B - Odolena Voda A 0:2 (-14,-16)
10. Příbram A. - Nymburk 2:0 (15,16)
11. Nymburk - Příbram B 0:2 (-19,-19)
12. Odolena Voda A - Příbram A. 0:2 (-19,-15)

20.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 24.9.2022

20. 20.9.2022 v 18:30 Nové Strašecí. - Komárov B 0:3 (-11,-20,-20)

4. kolo - 24.9.2022

23. 20.9.2022 v 18:30 Nové Strašecí. - Komárov B 3:1 (-12,0,0,0)

22.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

3. kolo - 17.9.2022

15. 22.9.2022 v 18:00 Komárov B - Zdice 3:1 (19,19,-21,24)

3. kolo - 17.9.2022

18. 22.9.2022 v 18:00 Komárov B - Zdice 0:3 (-21,-20,-20)

24.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

4. kolo - 24.9.2022

19. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 0:3 (-23,-25,-16)

4. kolo - 24.9.2022

21. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora 3:1 (23,-20,11,23)
22. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 3:0 (23,22,17)

4. kolo - 24.9.2022

24. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora 3:1 (-18,19,16,21)

24.9.2022 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 24.9.2022

13. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-4,-21,-17)
14. Čelákovice - VK Rakovník X:3
15. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-16,-19,-23)
16. Čelákovice - VK Rakovník X:3

24.9.2022 - Muži II. třída - skupina C

4. kolo - 24.9.2022

13. Beroun - Dobříš B 3:1 (-14,22,18,26)
14. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-14,-23,-21)
15. Beroun - Dobříš B 3:0 (20,22,21)
16. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 0:3 (-19,-11,-11)

24.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

4. kolo - 24.9.2022

19. Neratovice B. - Nymburk 3:1 (-19,11,0,0)
20. Lysá n. Lab. A. - Lysá n. Lab. B 3:0 (19,11,8)
21. Čelákovice - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-26,-10,-23)

4. kolo - 24.9.2022

23. Lysá n. Lab. A. - Lysá n. Lab. B 3:0 (11,7,14)
24. Čelákovice - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-18,-20,-17)

24.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

4. kolo - 24.9.2022

13. Beroun - Králův Dvůr 1:3 (-20,-12,20,-14)
14. Odolena Voda - Dobřichovice B 0:3 (-10,-22,-17)
15. Beroun - Králův Dvůr 0:3 (-19,-21,-16)
16. Odolena Voda - Dobřichovice B 0:3 (-17,-17,-18)

24.9.2022 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 24.9.2022

19. Tuchlovice B - Zdice X:3

4. kolo - 24.9.2022

22. Tuchlovice B - Zdice X:3

25.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

1. kolo - 25.9.2022

1. Odolena Voda - Mníšek pod Brdy 0:3 (-8,-20,-23)

1. kolo - 25.9.2022

3. v 12:00 Odolena Voda - Mníšek pod Brdy 0:3 (-24,-17,-19)

25.9.2022 - U20 chlapci

1. kolo - 25.9.2022

1. Benátky nad Jizerou - Řevnice 3:1 (22,-19,17,24)
2. Odolena Voda - Králův Dvůr 3:0 (7,11,12)
3. Benátky nad Jizerou - Řevnice 2:3 (-22,23,22,-21,-12)
4. Odolena Voda - Králův Dvůr 3:0 (17,11,14)

25.9.2022 - U20 dívky

2. kolo - 25.9.2022

12. VK Benešovská VK Benešovská - Neratovice 3:1 (23,-19,26,19)
13. Kunice - Mělník 3:2 (17,-21,25,-26,14)
14. Neratovice - Kunice 3:2 (10,-23,19,-20,9)
15. Mělník - VK Benešovská 3:2 (19,-11,13,-23,9)
16. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Mladá Boleslav 3:X
17. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:3 (-21,-19,-10)
18. Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem X:3
19. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 0:3 (-15,-21,-21)
20. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Hořovice 3:1 (6,-18,14,20)
21. Hořovice - Rakovník 3:0 (23,15,22)
22. Rakovník - Brandýs nad Labem 0:3 (-13,-16,-8)

25.9.2022 - U16 chlapci

2. kolo - 25.9.2022

20. VK Mladá Boleslav VK Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-12,-23)
21. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-10,-16)
22. Odolena Voda - Komárov 2:0 (5,11)
23. VK Mladá Boleslav - Kladno 0:2 (-11,-6)
24. Benátky nad Jizerou - Komárov 2:0 (17,9)
25. Odolena Voda - Kralupy 2:0 (19,20)
26. VK Mladá Boleslav - Komárov 2:1 (19,-15,10)
27. Benátky nad Jizerou - Kralupy 2:1 (18,-26,15)
28. Odolena Voda - Kladno 0:2 (-11,-15)
29. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 0:2 (-13,-17)
30. Volleyball Nymburk Nymburk. - Brandýs nad Labem 2:0 (8,15)
31. Kolín - VK Příbram B 2:0 (13,14)
32. Nymburk. - VK Příbram A 2:0 (16,28)
33. Brandýs nad Labem - VK Příbram B 2:0 (10,13)
34. Kolín - VK Příbram A 0:2 (-10,-21)
35. Nymburk. - VK Příbram B 2:0 (11,9)
36. Brandýs nad Labem - VK Příbram A 1:2 (23,-18,-9)
37. Nymburk. - Kolín 2:0 (19,8)

26.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

4. kolo - 24.9.2022

22. 26.9.2022 v 18:00 Neratovice B. - Nymburk 0:3 (-18,-20,-17)

27.9.2022 - Muži II. třída - skupina A

4. kolo - 24.9.2022

20. 27.9.2022 v 17:30 Kolín B - Církvice 0:3 (-19,-18,-13)

4. kolo - 24.9.2022

23. 27.9.2022 Kolín B - Církvice 0:3 (-19,-23,-15)

28.9.2022 - Muži II. třída - skupina C

3. kolo - 28.9.2022

9. Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (22,16,30)

3. kolo - 28.9.2022

11. Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (19,21,23)

28.9.2022 - Ženy II. třída - skupina A

3. kolo - 17.9.2022

14. 28.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. A. 3:1 (14,15,-18,13)

3. kolo - 17.9.2022

17. 28.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. A. 3:1 (-20,19,18,13)

28.9.2022 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 17.9.2022

10. 28.9.2022 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 1:3 (-24,-10,21,-12)

3. kolo - 17.9.2022

12. 28.9.2022 Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy 1:3 (-16,23,-18,-22)

1.10.2022 - Muži I. třída

1. kolo - 1.10.2022

1. v 11:00 Tuchlovice - Dobříš A 3:1 (22,-19,21,20)
2. v 11:00 Roztoky - Nymburk 3:2 (21,-23,16,-25,10)

1. kolo - 1.10.2022

4. Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 1:3 (22,-13,-17,-11)
5. v 15:00 Tuchlovice - Dobříš A 3:0 (17,24,20)
6. v 15:00 Roztoky - Nymburk 3:0 (15,31,19)

1. kolo - 1.10.2022

8. Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 1:3 (-20,28,-15,-19)

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

25. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 2:3 (20,25,-26,-23,-8)
26. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-23,-20)
27. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (21,20,16)
28. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 3:1 (-20,17,21,15)
29. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-28,-23)
30. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (22,23,17)

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina B

5. kolo - 1.10.2022

17. Odolena Voda - Čelákovice 3:X
18. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:X
19. Odolena Voda - Čelákovice 3:X
20. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:X

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina C

5. kolo - 1.10.2022

17. Dobříš B - Králův Dvůr 0:3 (-23,-18,-16)
18. Dobřichovice C - Beroun 0:3 (-19,-9,-14)
19. Dobříš B - Králův Dvůr 2:3 (-16,20,25,-20,-12)
20. Dobřichovice C - Beroun 0:3 (-15,-23,-21)

1.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

1. kolo - 1.10.2022

1. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-9,-22)

1. kolo - 1.10.2022

3. NH - Kutnohorská 41 - KolínKutnohorská 41 Kolín - Kolín I Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:1 (-24,24,17,14)
4. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 3:1 (18,20,-19,23)

1. kolo - 1.10.2022

6. Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:0 (13,18,19)

1.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

1. kolo - 19.11.2022

2. 1.10.2022 v 09:00 Roztoky - Komárov A 2:3 (21,-20,16,-20,-6)
3. 1.10.2022 v 09:00 Neratovice - Příbram B 3:0 (25,22,20)

1. kolo - 19.11.2022

5. 1.10.2022 v 13:00 Roztoky - Komárov A 0:3 (-25,-19,-17)
6. 1.10.2022 Neratovice - Příbram B 3:0 (11,20,22)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

25. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:0 (14,22,19)
26. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-19,-24,-18)

5. kolo - 1.10.2022

28. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:1 (13,-20,19,13)
29. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-15)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 19.11.2022

18. 1.10.2022 Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (10,17,11)

5. kolo - 19.11.2022

20. 1.10.2022 Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (17,14,15)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina C

5. kolo - 1.10.2022

25. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
26. Komárov B - VK Rakovník 3:2 (11,-27,7,-19,11)
27. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (17,25,9)
28. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
29. Komárov B - VK Rakovník 3:0 (14,14,20)
30. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (23,24,17)

2.10.2022 - Muži I. třída

1. kolo - 1.10.2022

3. 2.10.2022 v 11:00 Benešov - Mělník 3:2 (-17,-22,14,22,10)

1. kolo - 1.10.2022

7. 2.10.2022 v 15:00 Benešov - Mělník 3:2 (-25,-17,19,19,13)

2.10.2022 - Muži II. třída - skupina B

1. kolo - 3.9.2022

2. 2.10.2022 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-13,-17,-14)

1. kolo - 3.9.2022

4. 2.10.2022 VK Rakovník - Odolena Voda 3:0 (22,25,19)

2.10.2022 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 3.9.2022

2. 2.10.2022 Mníšek pod Brdy - Dobříš B 3:0 (19,17,13)

1. kolo - 3.9.2022

4. 2.10.2022 Mníšek pod Brdy - Dobříš B 1:3 (18,-18,-17,-20)

2.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

1. kolo - 1.10.2022

2. 2.10.2022 v 09:00 Benešov - Mělník 0:3 (-23,-18,-15)

1. kolo - 1.10.2022

5. 2.10.2022 v 13:00 Benešov - Mělník 1:3 (16,-22,-25,-21)

2.10.2022 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 24.9.2022

21. 2.10.2022 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-13,-7,-16)

4. kolo - 24.9.2022

24. 2.10.2022 v 12:00 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-18,-24,-13)

2.10.2022 - U22 dívky

1. kolo - 1.9.2022

2. 2.10.2022 Komárov - VK Benešovská 3:2 (13,-21,-16,18,6)

1. kolo - 1.9.2022

4. 2.10.2022 Komárov - VK Benešovská 3:0 (17,18,19)

2.10.2022 - U18 chlapci - 1. část

2. kolo - 2.10.2022

3. Kralupy - Benátky nad Jizerou 3:1 (21,22,-17,19)
4. Kralupy - Benátky nad Jizerou 3:1 (26,20,-27,17)

2.10.2022 - U18 dívky

3. kolo - 2.10.2022

39. SK Volejbal Kolín Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17,-19,-7)
40. 2 hřiště Kolín A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (5,9,8)
41. Benátky nad Jizerou - Kolín A 0:3 (-21,-17,-13)
42. Malibu Mladá Boleslav - Kolín B 0:3 (-15,-11,-17)
43. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Říčany 3:1 (-14,22,11,19)
44. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Kutná Hora 3:0 (13,16,8)
45. Říčany - Mělník 0:3 (-16,-23,-13)
46. Kutná Hora - Neratovice 0:3 (-9,-13,-14)
47. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Rakovník B 3:0 (10,13,11)
48. 2 hřiště Hořovice B - Rakovník A 3:0 (14,17,16)
49. Rakovník B - Hořovice B 0:3 (-23,-21,-19)
50. Rakovník A - Hořovice A 0:3 (-13,-24,-13)
51. TJ Slavoj Čerčany, v 09:00 Čerčany - Kralupy B 2:3 (26,-13,-16,27,-5)
52. 1 hřiště Kunice - Kladno B 3:0 (20,20,17)
53. Kralupy B - Kunice 2:3 (-13,16,-24,22,-8)
54. Kladno B - Čerčany 3:1 (16,11,-23,24)
55. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr - Brandýs nad Labem 2:3 (-13,13,-22,21,-7)
56. Brandýs nad Labem - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-24)
57. Čelákovice - Králův Dvůr 3:1 (-21,14,21,18)

2.10.2022 - U14 chlapci

2. kolo - 2.10.2022

13. AERO Odolena Voda Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (7,22)
14. Kolín - Příbram B 2:0 (20,7)
15. Odolena Voda B - Příbram B 1:2 (-17,18,-13)
16. Odolena Voda A - Kolín 1:2 (24,-12,-7)
17. Kolín - Odolena Voda B 2:0 (17,22)
18. Příbram B - Odolena Voda A 1:2 (19,-21,-14)
19. Kladno volejbal cz Kladno - Prosek 0:2 (-15,-20)
20. Nymburk - Příbram A. 0:2 (-19,-8)
21. Prosek - Příbram A. 2:0 (21,17)
22. Kladno - Nymburk 0:2 (-20,-21)
23. Nymburk - Prosek 0:2 (-16,-17)
24. Příbram A. - Kladno 2:0 (16,11)

8.10.2022 - Muži I. třída

2. kolo - 8.10.2022

9. v 11:00 Mělník - Zruč n. Sáz. 3:1 (-26,20,15,21)
10. Nymburk - Benešov 2:3 (-22,-22,22,16,-13)
11. v 09:00 Dobříš A - Roztoky 1:3 (-23,24,-19,-13)
12. Vlašim - Tuchlovice 2:3 (-15,15,20,-16,-5)
13. v 15:00 Mělník - Zruč n. Sáz. 3:2 (20,-23,25,-21,11)
14. Nymburk - Benešov 1:3 (-22,-12,19,-19)
15. v 13:00 Dobříš A - Roztoky 0:3 (-19,-21,-15)
16. Vlašim - Tuchlovice 0:3 (-12,-21,-15)

8.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

2. kolo - 8.10.2022

7. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. 1:3 (-20,16,-21,-14)
8. v 09:00 Mělník - Suchdol 3:0 (22,15,13)
9. Benátky n. Jiz. - Benešov 0:3 (-15,-20,-12)
10. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. 1:3 (-19,-26,22,-21)
11. v 13:00 Mělník - Suchdol 3:1 (-22,14,16,22)
12. Benátky n. Jiz. - Benešov 0:3 (-21,-17,-11)

8.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

2. kolo - 8.10.2022

7. v 11:00 Dobříš - Příbram B 3:0 (22,14,11)
8. Komárov A - Neratovice 2:3 (-21,14,18,-23,-4)
9. Tuchlovice A - Roztoky 3:1 (-24,19,20,18)
10. v 15:00 Dobříš - Příbram B 3:0 (14,21,13)
11. Komárov A - Neratovice 3:0 (8,19,10)
12. Tuchlovice A - Roztoky 3:2 (-19,12,-14,17,12)

9.10.2022 - U20 dívky

3. kolo - 9.10.2022

23. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kostomlaty nad Labem 3:0 (16,19,18)
24. v 09:00 Mělník - Kutná Hora 3:1 (24,-22,25,22)
25. Kostomlaty nad Labem - Mělník 1:3 (23,-14,-16,-19)
26. Kutná Hora - Neratovice 0:3 (-23,-17,-24)
27. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice 3:0 (15,15,22)
28. Rakovník - VK Benešovská 3:0 (17,18,22)
29. Kunice - Rakovník 3:1 (23,-22,18,21)
30. VK Benešovská - Hořovice 0:3 (-20,-13,-17)
31. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 0:3 (-14,-21,-20)
32. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:3 (22,-22,-20,16,-10)
33. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav 3:0 (14,17,17)

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

1. kolo - 9.10.2022

1. Kladno volejbal cz Kladno A - Roztoky 0:2 (-20,-16)
2. 3 hřiště Králův Dvůr B - Kralupy A 0:2 (-5,-10)
3. Hořovice - Mělník B 0:2 (-12,-17)
4. Králův Dvůr B - Roztoky 0:2 (-12,-18)
5. Kladno A - Mělník B 0:2 (-9,-18)
6. Hořovice - Kralupy A 0:2 (-15,-22)
7. Králův Dvůr B - Mělník B 0:2 (-15,-17)
8. Hořovice - Roztoky 2:0 (22,15)
9. Kladno A - Kralupy A 0:2 (-14,-13)

1. kolo - 9.10.2022

11. 2 hřiště Příbram A - S V B C "A" 0:2 (-18,-25)

1. kolo - 9.10.2022

13. Nymburk A. - Příbram A 2:1 (-21,18,17)

1. kolo - 9.10.2022

15. S V B C "A" - Nymburk A. 2:1 (-23,16,11)

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 2. skupina

1. kolo - 9.10.2022

1. VK Benešovská VK Benešovská - Kralupy B 2:0 (18,15)
2. 2 hřiště Říčany A - Králův Dvůr A 2:0 (17,10)
3. Kralupy B - Králův Dvůr A 1:2 (-17,16,-13)
4. Říčany A - Kladno C 2:1 (-20,17,0)
5. VK Benešovská - Králův Dvůr A 2:0 (20,27)
6. Říčany A - Kralupy B 2:0 (9,18)
7. VK Benešovská - Kladno C 2:0 (6,17)
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:0 (22,9)
9. 1 hřiště Čelákovice - Nymburk B. 1:2 (16,-20,-6)
10. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice 0:2 (-16,-6)
11. Nymburk B. - Brandýs nad Labem 0:2 (-16,-7)
12. Brandýs nad Labem - Čelákovice 2:0 (13,11)

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina A

1. kolo - 9.10.2022

1. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky 0:2 (-22,-18)
2. 2 hřiště Kolín B - Lysá nad Labem 0:2 (-14,-17)
3. Kolín A - Pečky 0:2 (-13,-24)
4. Kutná Hora - Lysá nad Labem 0:2 (-8,-8)
5. Kolín B - Pečky 0:2 (-19,-17)
6. Kolín A - Lysá nad Labem 0:2 (-23,-11)
7. Kutná Hora - Kolín B 0:2 (-9,-17)
8. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník A 2:0 (19,11)
9. 2 hřiště AŠ Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav 0:2 (-24,-24)
10. Mělník A - VK Mladá Boleslav 2:1 (25,-21,13)
11. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (3,20)
12. AŠ Mladá Boleslav - Mělník A 2:0 (15,13)
13. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 0:2 (-9,-26)

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina B

1. kolo - 9.10.2022

1. VK Rakovník Rakovník - S V B C "B" 2:0 (12,12)
2. 2 hřiště Kladno B - Kunice B 0:2 (-11,-24)
3. Tuchlovice - S V B C "B" 0:2 (-7,-20)
4. Rakovník - Kunice B 2:0 (13,10)
5. Kladno B - S V B C "B" 2:0 (22,19)
6. Tuchlovice - Kunice B 0:2 (-16,-14)
7. Rakovník - Kladno B 2:0 (13,15)
8. TJ Baník Příbram Příbram B - Kralupy C 2:0 (18,16)
9. 1 hřiště Komárov A - Říčany B 2:0 (23,17)
10. Kralupy C - Komárov A 2:0 (18,17)
11. Říčany B - Příbram B 0:2 (-12,-20)
12. Příbram B - Komárov A 2:0 (16,9)

13.10.2022 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

27. 13.10.2022 v 19:30 Nymburk - Lysá n. Lab. A. 0:3 (-19,-24,-17)

15.10.2022 - Muži I. třída

3. kolo - 15.10.2022

17. v 11:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (18,24,17)
18. v 11:00 Benešov - Dobříš A 3:1 (-23,19,15,19)
19. Zruč n. Sáz. - Nymburk 3:1 (-16,23,24,25)
20. v 09:00 Dobřichovice B - Mělník 3:1 (19,21,-21,22)
21. v 15:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (20,10,23)
22. v 15:00 Benešov - Dobříš A 3:0 (23,22,22)
23. Zruč n. Sáz. - Nymburk 2:3 (22,-19,22,-20,-10)
24. v 13:00 Dobřichovice B - Mělník 2:3 (-17,22,-18,18,-11)

15.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

3. kolo - 15.10.2022

13. v 09:00 Benešov - Mladá Boleslav 3:1 (-21,16,19,16)
14. Suchdol - Benátky n. Jiz. 3:1 (12,-26,23,16)
15. Brandýs n. Lab. - Mělník 0:3 (-18,-17,-20)
16. v 13:00 Benešov - Mladá Boleslav 3:0 (11,19,10)
17. Suchdol - Benátky n. Jiz. 0:3 (-22,-23,-21)
18. Brandýs n. Lab. - Mělník 0:3 (-17,-21,-14)

15.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

3. kolo - 15.10.2022

13. v 09:00 Roztoky - Dobříš 1:3 (21,-23,-20,-16)
14. v 09:00 Neratovice - Tuchlovice A 1:3 (-9,-23,18,-24)
15. Příbram B - Komárov A 3:1 (11,-11,16,23)
16. v 13:00 Roztoky - Dobříš 3:1 (23,17,-17,23)
17. Neratovice - Tuchlovice A 1:3 (-17,-19,23,-17)
18. Příbram B - Komárov A 3:1 (-19,15,23,17)

16.10.2022 - U18 chlapci - 1. část

3. kolo - 16.10.2022

5. Řevnice - Kralupy 0:3 (-13,-21,-22)
6. Řevnice - Kralupy 0:3 (-21,-23,-17)

16.10.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

1. kolo - 16.10.2022

1. Volleyball Nymburk Nymburk A - Pečky 2:0 (21,6)
2. Nymburk B - Nymburské BOMBY 0:2 (-14,-10)
3. Pečky - Nymburk B 2:0 (11,12)
4. Nymburské BOMBY - Nymburk A 0:2 (-16,-22)
5. Nymburk A - Nymburk B 2:0 (4,7)
6. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-13,21,-13)
7. Kolín B - Lysá nad Labem 0:2 (-16,-11)
8. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-16,24,-8)
9. Kolín A - Lysá nad Labem 0:2 (-13,-15)
10. Kolín B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-7,-16)
11. Kutná Hora - Lysá nad Labem 2:0 (25,22)
12. Kolín A - Kolín B 2:0 (20,14)

16.10.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

1. kolo - 16.10.2022

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:2 (-17,20,-13)
2. AŠ Mladá Boleslav - Neratovice 0:2 (-8,-14)
3. Brandýs nad Labem - AŠ Mladá Boleslav 2:1 (23,-17,10)
4. Neratovice - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,12)
5. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (22,20)
6. TJ Kralupy Kralupy - Roztoky 2:0 (15,14)
7. Kladno B - Mělník 0:2 (-14,-15)
8. Kladno A - Roztoky 2:0 (13,17)
9. Kralupy - Mělník 2:1 (-19,24,10)
10. Kladno B - Roztoky 0:2 (-13,-15)
11. Kladno A - Mělník 2:0 (14,23)
12. Kralupy - Kladno B 2:0 (14,20)

16.10.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

1. kolo - 16.10.2022

1. TJ Baník Příbram Příbram A - S V B C 2:0 (24,22)
2. Příbram B - Králův Dvůr 0:2 (-13,-20)
3. S V B C - Příbram B 2:0 (12,21)
4. Králův Dvůr - Příbram A 0:2 (-17,-14)
5. Příbram A - Příbram B 2:0 (10,15)
6. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice 2:0 (7,18)
7. Tuchlovice - Říčany 2:0 (22,15)
8. Komárov - Kunice 2:0 (10,23)
9. Hořovice - Říčany 2:0 (6,16)
10. Tuchlovice - Kunice 2:0 (15,8)
11. Komárov - Říčany 2:1 (-16,17,13)
12. Hořovice - Tuchlovice 2:0 (15,21)

20.10.2022 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

30. 20.10.2022 v 19:30 Nymburk - Lysá n. Lab. A. 3:2 (-19,-16,22,15,14)

22.10.2022 - Muži I. třída

4. kolo - 22.10.2022

25. NH - BIOS -V Kolonii 1804 Nymburk Nymburk - Dobřichovice B 3:1 (21,18,-20,17)
26. v 09:00 Dobříš A - Zruč n. Sáz. 3:1 (13,-15,20,21)

4. kolo - 22.10.2022

28. v 11:00 Tuchlovice - Roztoky 1:3 (-16,21,-19,-23)
29. Nymburk - Dobřichovice B 3:2 (20,-25,-18,21,12)
30. v 13:00 Dobříš A - Zruč n. Sáz. 3:1 (24,-21,19,21)

4. kolo - 22.10.2022

32. v 15:00 Tuchlovice - Roztoky 2:3 (18,15,-18,-17,-7)

22.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

4. kolo - 22.10.2022

19. Mladá Boleslav - Mělník 2:3 (22,-13,-19,20,-10)

4. kolo - 22.10.2022

21. Benešov - Suchdol 3:1 (22,25,-22,9)
22. Mladá Boleslav - Mělník 0:3 (-14,-11,-23)

4. kolo - 22.10.2022

24. Benešov - Suchdol 3:1 (20,20,-21,21)

9. kolo - 14.1.2023

50. 22.10.2022 Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 0:3 (-20,-23,-21)

9. kolo - 14.1.2023

53. 22.10.2022 Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 3:2 (-20,23,16,-21,13)

22.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

4. kolo - 22.10.2022

19. v 13:00 Dobříš - Komárov A 1:3 (-19,-19,14,-20)
20. Tuchlovice A - Příbram B 3:1 (16,-20,15,16)
21. Roztoky - Neratovice 3:2 (18,-17,-24,14,9)
22. v 15:00 Dobříš - Komárov A 3:1 (21,25,-22,16)
23. Tuchlovice A - Příbram B 3:1 (15,-19,15,20)
24. Roztoky - Neratovice 3:2 (21,-17,-20,24,9)

22.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

2. kolo - 22.10.2022

16. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Příbram A 2:0 (19,17)
17. 3 hřiště Králův Dvůr B - S V B C "A" 0:2 (-11,-15)
18. Kladno A - Kunice A 2:1 (20,-23,11)
19. Králův Dvůr B - Příbram A 0:2 (-17,-14)
20. Hořovice - Kunice A 2:0 (14,23)
21. Kladno A - S V B C "A" 2:1 (12,-11,10)
22. Králův Dvůr B - Kunice A 0:2 (-7,-14)
23. Kladno A - Příbram A 0:2 (-12,-22)
24. Hořovice - S V B C "A" 2:1 (15,-20,13)

23.10.2022 - U20 chlapci

2. kolo - 23.10.2022

5. Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 3:0 (18,16,21)
6. Řevnice - Králův Dvůr 3:0 (19,12,20)
7. Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 3:0 (15,15,23)
8. Řevnice - Králův Dvůr 3:2 (-23,19,21,-21,9)

23.10.2022 - U16 chlapci

3. kolo - 23.10.2022

38. Kladno volejbal cz - hraje se v Kolíně Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (16,20)
39. 3 hřiště Komárov - Nymburk. 0:2 (-8,-6)
40. Kralupy - Kolín 0:2 (-20,-12)
41. Kladno - Nymburk. 0:2 (-24,-16)
42. Komárov - Kolín 0:2 (-5,-10)
43. Kralupy - Brandýs nad Labem 0:2 (-25,-11)
44. Kladno - Kolín 2:1 (10,-19,12)
45. Komárov - Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-9)
46. Kralupy - Nymburk. 0:2 (-7,-5)
47. Kladno - Komárov 2:0 (6,13)
48. VK Příbram, v 09:00 VK Příbram A - VK Příbram B 2:0 (8,14)
49. 1 hřiště VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-12,-9)
50. VK Příbram A - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,10)
51. VK Příbram B - VK Mladá Boleslav 2:0 (19,16)
52. VK Příbram A - Odolena Voda 2:0 (18,24)
53. VK Příbram B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-18)
54. VK Příbram A - VK Mladá Boleslav 2:0 (13,10)
55. VK Příbram B - Odolena Voda 0:2 (-10,-16)

23.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

2. kolo - 22.10.2022

25. TJ Kralupy, 23.10.2022 Kralupy A - Roztoky 2:0 (11,7)
26. 2 hřiště, 23.10.2022 Mělník B - Nymburk A. 2:0 (9,13)
27. 23.10.2022 Roztoky - Nymburk A. 1:2 (21,-16,-11)
28. 23.10.2022 Kralupy A - Mělník B 2:0 (17,15)
29. 23.10.2022 Mělník B - Roztoky 2:0 (21,21)
30. 23.10.2022 Nymburk A. - Kralupy A 0:2 (-16,-9)

23.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 2. skupina

2. kolo - 23.10.2022

13. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr A - Nymburk B. 2:0 (22,23)
14. 2 hřiště Kladno C - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-24,-9)
15. Kralupy B - Nymburk B. 1:2 (-24,22,-6)
16. Králův Dvůr A - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-19,-22)
17. Kladno C - Nymburk B. 0:2 (-17,-13)
18. Kralupy B - Kostomlaty nad Labem 2:0 (22,23)
19. Králův Dvůr A - Kladno C 2:0 (15,12)
20. VSC Čelákovice Čelákovice - Říčany A 2:1 (-21,22,11)
21. 1 hřiště Brandýs nad Labem - VK Benešovská 2:1 (-22,15,10)
22. Říčany A - Brandýs nad Labem 2:1 (-11,27,14)
23. VK Benešovská - Čelákovice 1:2 (-24,18,-13)

23.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina A

2. kolo - 23.10.2022

14. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Kolín A 0:2 (-14,-23)
15. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (16,15)
16. Kolín A - Kolín B 0:2 (-19,-5)
17. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 2:0 (14,10)
18. Mělník A - Kolín B 2:1 (-16,23,7)
19. Benátky nad Jizerou - Kolín A 2:0 (19,18)
20. Mělník A - Kutná Hora 2:0 (19,20)
21. TJ Spartak Pečky Pečky - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (24,12)
22. 1 hřiště Lysá nad Labem - VK Mladá Boleslav 2:1 (-23,19,12)
23. AŠ Mladá Boleslav - Lysá nad Labem 0:2 (-25,-15)
24. VK Mladá Boleslav - Pečky 0:2 (-15,-11)
25. Pečky - Lysá nad Labem 0:2 (-18,-22)

23.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina B

2. kolo - 23.10.2022

13. TJ Sokol Komárov Komárov A - Tuchlovice 2:1 (-20,15,12)
14. 2 hřiště Příbram B - Rakovník 1:2 (22,-7,-4)
15. Tuchlovice - Rakovník 0:2 (-10,-9)
16. Příbram B - Kladno B 2:0 (15,17)
17. Komárov A - Rakovník 0:2 (-15,-9)
18. Příbram B - Tuchlovice 2:0 (3,14)
19. Komárov A - Kladno B 1:2 (16,-26,-8)
20. Volejbal Spirit Říčany Říčany B - Kunice B 0:2 (-19,-21)
21. 1 hřiště Kralupy C - S V B C "B" 2:0 (16,22)
22. Kunice B - Kralupy C 2:0 (10,19)
23. S V B C "B" - Říčany B 0:2 (-19,-21)
24. Říčany B - Kralupy C 1:2 (21,-24,-9)

29.10.2022 - Muži I. třída

4. kolo - 22.10.2022

27. 29.10.2022 Vlašim - Benešov 2:3 (23,-15,16,-12,-12)

4. kolo - 22.10.2022

31. 29.10.2022 Vlašim - Benešov 1:3 (-21,-22,18,-20)

31.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

1. kolo - 9.10.2022

14. v Příbrami, 31.10.2022 v 17:30 Příbram A - Kunice A 2:1 (-12,21,12)

4.11.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

1. kolo - 9.10.2022

10. Volleyball Nymburk, 4.11.2022 v 15:00 Nymburk A. - Kunice A 2:1 (13,-24,9)

5.11.2022 - Muži I. třída

5. kolo - 5.11.2022

33. Benešov - Tuchlovice 3:2 (21,-21,-31,13,11)
34. Zruč n. Sáz. - Vlašim 3:0 (21,20,15)
35. Dobřichovice B - Dobříš A 3:1 (20,23,-18,21)
36. v 09:00 Mělník - Nymburk 3:2 (-23,14,-18,20,7)
37. Benešov - Tuchlovice 0:3 (-20,-15,-18)
38. Zruč n. Sáz. - Vlašim 1:3 (24,-21,-24,-21)
39. Dobřichovice B - Dobříš A 2:3 (21,-22,-15,17,-13)
40. v 13:00 Mělník - Nymburk 2:3 (-20,24,-17,22,-11)

5.11.2022 - Ženy I. třída - skupina A

5. kolo - 5.11.2022

25. Suchdol - Mladá Boleslav 3:2 (-15,19,-20,15,9)
26. Brandýs n. Lab. - Benešov 0:3 (-20,-17,-14)
27. v 11:00 Mělník - Benátky n. Jiz. 3:1 (18,18,-24,20)
28. Suchdol - Mladá Boleslav 3:2 (-15,23,7,-21,13)
29. Brandýs n. Lab. - Benešov 1:3 (-19,-17,26,-11)
30. v 15:00 Mělník - Benátky n. Jiz. 3:0 (21,22,8)

5.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

5. kolo - 24.11.2022

26. 5.11.2022 Příbram B - Roztoky 2:3 (-21,-18,23,20,-13)

5. kolo - 24.11.2022

29. 5.11.2022 Příbram B - Roztoky 3:2 (-17,14,-22,17,10)

6.11.2022 - U22 dívky

3. kolo - 6.11.2022

9. Čelákovice - VK Benešovská 0:3 (-17,-23,-13)

3. kolo - 6.11.2022

11. Čelákovice - VK Benešovská 0:3 (-11,-15,-14)

6.11.2022 - U18 chlapci - 1. část

4. kolo - 6.11.2022

7. Benátky nad Jizerou - Kralupy 1:3 (-17,21,-23,-13)
8. Benátky nad Jizerou - Kralupy 1:3 (21,-18,-21,-12)

6.11.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

1. kolo - 9.10.2022

12. v Mělníce, 6.11.2022 Kunice A - S V B C "A" 2:0 (17,12)

3. kolo - 6.11.2022

31. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Kunice A 2:0 (23,16)
32. 2 hřiště Kralupy A - S V B C "A" 2:0 (18,9)
33. Roztoky - Příbram A 1:2 (-20,25,-9)
34. Kralupy A - Kunice A 2:0 (16,14)
35. Mělník B - Příbram A 2:1 (21,-22,12)
36. Roztoky - S V B C "A" 0:2 (-21,-24)
37. Kralupy A - Příbram A 2:0 (17,21)
38. Roztoky - Kunice A 0:2 (-18,-18)
39. Mělník B - S V B C "A" 2:1 (11,-23,11)
40. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Bolzanova 800 Chýně Králův Dvůr B - Hořovice 0:2 (-18,-9)
41. 2 hřiště Kladno A - Nymburk A. 0:2 (-20,-16)
42. Hořovice - Nymburk A. 2:0 (20,24)
43. Králův Dvůr B - Kladno A 0:2 (-16,-18)
44. Kladno A - Hořovice 1:2 (-24,17,-10)
45. Nymburk A. - Králův Dvůr B 2:0 (17,11)

6.11.2022 - U16 dívky - 1. část - 2. skupina

3. kolo - 6.11.2022

24. Kladno volejbal cz Kladno C - Čelákovice 0:2 (-14,-16)
25. 2 hřiště Kralupy B - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-16)
26. Králův Dvůr A - Čelákovice 1:2 (-15,12,-13)
27. Kladno C - Brandýs nad Labem 0:2 (-17,-23)
28. Kralupy B - Čelákovice 0:2 (-16,-21)
29. Králův Dvůr A - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-10)
30. Kladno C - Kralupy B 0:2 (-24,-21)
31. Volleyball Nymburk - hraje se v Kostomlatech Nymburk B. - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-24,-20)
32. 2 hřiště VK Benešovská - Říčany A 0:2 (-19,-18)
33. Kostomlaty nad Labem - Říčany A 0:2 (-18,-19)
34. Nymburk B. - VK Benešovská 2:1 (-17,19,13)
35. VK Benešovská - Kostomlaty nad Labem 2:0 (7,24)
36. Říčany A - Nymburk B. 2:1 (18,-23,13)

6.11.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina A

3. kolo - 6.11.2022

26. TJ AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav - Kolín A 2:1 (17,-22,14)
27. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (6,17)
28. Kolín A - Kutná Hora 2:0 (17,22)
29. VK Mladá Boleslav - Kolín B 2:1 (15,-20,10)
30. AŠ Mladá Boleslav - Kutná Hora 2:0 (21,9)
31. VK Mladá Boleslav - Kolín A 0:2 (-14,-12)
32. AŠ Mladá Boleslav - Kolín B 2:0 (15,14)
33. TJ Spartak Pečky Pečky - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-21)
34. 1 hřiště Lysá nad Labem - Mělník A 2:0 (9,18)
35. Benátky nad Jizerou - Lysá nad Labem 2:1 (-19,19,11)
36. Mělník A - Pečky 0:2 (-15,-22)

6.11.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina B

3. kolo - 6.11.2022

25. TJ Kralupy Kralupy C - Kladno B 1:2 (17,-17,-13)
26. 2 hřiště Říčany B - Tuchlovice 2:0 (13,10)
27. Kladno B - Tuchlovice 2:0 (24,20)
28. Říčany B - Rakovník 0:2 (-8,-13)
29. Kralupy C - Tuchlovice 2:0 (6,8)
30. Říčany B - Kladno B 2:0 (24,18)
31. Kralupy C - Rakovník 0:2 (-13,-7)
32. TJ Kunice Kunice B - Komárov A 2:0 (15,15)
33. 1 hřiště S V B C "B" - Příbram B 0:2 (-8,-14)
34. Komárov A - S V B C "B" 2:1 (-18,17,11)
35. Příbram B - Kunice B 2:1 (17,-18,10)
36. Kunice B - S V B C "B" 2:0 (17,19)

6.11.2022 - U14 chlapci

3. kolo - 6.11.2022

25. SK Prosek Praha Prosek - Nymburk 2:0 (17,9)
26. Příbram B - Kolín 0:2 (-18,-23)
27. Nymburk - Kolín 0:2 (-8,-21)
28. Prosek - Příbram B 2:0 (23,13)
29. Příbram B - Nymburk 2:0 (23,10)
30. Kolín - Prosek 1:2 (-17,22,-4)
31. AERO Odolena Voda Odolena Voda B - Odolena Voda A 0:2 (-19,-17)
32. v 09:00 Příbram A. - Kladno 2:0 (15,16)
33. Odolena Voda A - Kladno 2:0 (18,16)
34. Odolena Voda B - Příbram A. 0:2 (-10,-13)
35. Příbram A. - Odolena Voda A 2:0 (12,6)
36. Kladno - Odolena Voda B 2:0 (17,15)

8.11.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

2. kolo - 13.11.2022

16. v Kostomlatech, 8.11.2022 v 17:00 Pečky - Kostomlaty nad Labem 2:0 (14,16)

12.11.2022 - Muži I. třída

6. kolo - 12.11.2022

41. v 09:00 Dobříš A - Mělník 3:0 (18,21,17)

6. kolo - 12.11.2022

43. Tuchlovice - Zruč n. Sáz. 3:0 (24,24,18)
44. Roztoky - Benešov 3:2 (18,-20,22,-20,12)
45. v 13:00 Dobříš A - Mělník 3:1 (-14,25,15,19)

6. kolo - 12.11.2022

47. Tuchlovice - Zruč n. Sáz. 1:3 (23,-20,-18,-16)
48. Roztoky - Benešov 3:0 (18,20,16)

12.11.2022 - Ženy I. třída - skupina A

6. kolo - 12.11.2022

31. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. 0:3 (-25,-20,-25)
32. Mělník - Benešov 2:3 (-23,17,-24,20,-11)
33. Brandýs n. Lab. - Suchdol 1:3 (24,-24,-20,-16)
34. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. 3:1 (-17,17,10,19)
35. Mělník - Benešov 3:1 (20,13,-15,17)
36. Brandýs n. Lab. - Suchdol 3:0 (13,18,17)

12.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

6. kolo - 12.11.2022

31. v 11:00 Dobříš - Tuchlovice A 2:3 (21,19,-19,-23,-11)
32. Komárov A - Roztoky 3:1 (-25,16,23,15)
33. Příbram B - Neratovice 1:3 (-20,19,-17,-20)
34. v 15:00 Dobříš - Tuchlovice A 3:2 (-12,17,-19,12,5)
35. Komárov A - Roztoky 3:2 (-20,-22,16,19,10)
36. Příbram B - Neratovice 1:3 (-22,-23,26,-27)

13.11.2022 - U18 dívky

4. kolo - 13.11.2022

58. TJ Spartak Hořovice Hořovice B - Kladno B 3:0 (12,20,19)
59. 2 hřiště Hořovice A - Kralupy B 3:0 (13,12,17)
60. Kladno B - Hořovice A 0:3 (-24,-18,-21)
61. Kralupy B - Hořovice B 0:3 (-11,-19,-16)
62. VK Rakovník Rakovník A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (6,12,12)
63. 2 hřiště Rakovník B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-7,-9,-11)
64. Malibu Mladá Boleslav - Rakovník B 0:3 (-9,-12,-4)
65. Benátky nad Jizerou - Rakovník A 2:3 (-23,-18,17,19,-9)
66. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Říčany 3:0 (21,26,18)
67. 1 hřiště Čelákovice - Kutná Hora 3:1 (-20,8,14,20)
68. Říčany - Čelákovice 2:3 (21,15,-16,-17,-10)
69. Kutná Hora - Brandýs nad Labem 1:3 (-9,-17,23,-17)
70. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kunice 3:1 (19,-20,15,14)
71. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Čerčany 3:0 (14,13,18)
72. Kunice - Mělník 0:3 (-12,-18,-20)
73. Čerčany - Neratovice 0:3 (-11,-17,-9)
74. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kolín B 3:0 (15,19,23)
75. Kolín B - Králův Dvůr 1:3 (19,-11,-11,-11)
76. Králův Dvůr - Kolín A 1:3 (-17,-14,20,-14)

13.11.2022 - U16 chlapci

4. kolo - 13.11.2022

56. SK Volejbal Kolín Kolín - Kladno 0:2 (-14,-16)
57. Brandýs nad Labem - Komárov 2:0 (9,10)
58. Nymburk. - Kralupy 2:0 (3,8)
59. Kolín - Komárov 2:0 (6,7)
60. Brandýs nad Labem - Kralupy 2:0 (16,18)
61. Nymburk. - Kladno 0:2 (-18,-17)
62. Kolín - Kralupy 2:0 (14,17)
63. Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-19,-15)
64. Nymburk. - Komárov 2:0 (5,4)
65. Kolín - Brandýs nad Labem 2:1 (-18,23,4)
66. AERO Odolena Voda Odolena Voda - VK Příbram A 0:2 (-20,-14)
67. Benátky nad Jizerou - VK Příbram B 0:2 (-23,-16)
68. VK Mladá Boleslav - VK Příbram A 0:2 (-12,-11)
69. Odolena Voda - VK Příbram B 2:0 (15,14)
70. Benátky nad Jizerou - VK Příbram A 0:2 (-11,-17)
71. VK Mladá Boleslav - VK Příbram B 0:2 (-16,-19)
72. v 08:30 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,6)

13.11.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

2. kolo - 13.11.2022

13. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Nymburské BOMBY 0:2 (-8,-10)

2. kolo - 13.11.2022

15. Nymburské BOMBY - Lysá nad Labem 2:0 (15,20)

2. kolo - 13.11.2022

17. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem 0:2 (-21,-21)
18. Volleyball Nymburk Nymburk A - Kolín B 2:0 (3,7)
19. Nymburk B - Kutná Hora 0:2 (-12,-16)
20. Kolín B - Kutná Hora 0:2 (-10,-19)
21. Nymburk B - Kolín A 0:2 (-8,-11)
22. Nymburk A - Kutná Hora 2:0 (6,7)
23. Nymburk B - Kolín B 2:0 (17,23)
24. Nymburk A - Kolín A 2:0 (6,11)

13.11.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

2. kolo - 13.11.2022

13. TJ EMĚ Mělník Mělník - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (19,24)
14. Roztoky - Benátky nad Jizerou 1:2 (18,-23,-11)
15. AŠ Mladá Boleslav - Roztoky 2:0 (22,20)
16. Benátky nad Jizerou - Mělník 0:2 (-20,-19)
17. Mělník - Roztoky 2:1 (-21,14,7)
18. Kladno volejbal cz Kladno A - Neratovice 2:0 (8,15)
19. Kladno B - Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-14)
20. Kralupy - Neratovice 1:2 (-16,22,-9)
21. Kladno A - Brandýs nad Labem 2:0 (18,11)
22. Kladno B - Neratovice 0:2 (-10,-18)
23. Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (21,17)
24. Kladno A - Kladno B 2:0 (15,9)

13.11.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

2. kolo - 13.11.2022

13. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Příbram A 0:2 (-19,-8)
14. Kunice - Příbram B 2:0 (24,24)
15. Příbram A - Kunice 2:0 (14,17)
16. Příbram B - Říčany 0:2 (-19,-18)
17. Říčany - Kunice 2:0 (9,17)
18. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Tyršova 85 Beroun - Beroun-Město Králův Dvůr - Komárov 2:1 (-18,23,12)
19. S V B C - Hořovice 2:1 (-23,23,12)
20. Komárov - Hořovice 0:2 (-11,-7)
21. S V B C - Tuchlovice 1:2 (23,-17,-5)
22. Králův Dvůr - Hořovice 0:2 (-18,-14)
23. S V B C - Komárov 2:0 (7,23)
24. Králův Dvůr - Tuchlovice 0:2 (-23,-11)

17.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

5. kolo - 24.11.2022

27. 17.11.2022 Komárov A - Tuchlovice A 3:2 (21,-26,21,-24,12)

5. kolo - 24.11.2022

30. 17.11.2022 Komárov A - Tuchlovice A 0:3 (-18,-11,-14)

19.11.2022 - Muži I. třída

7. kolo - 19.11.2022

49. Zruč n. Sáz. - Roztoky 0:3 (-14,-16,-16)
50. v 09:00 Dobřichovice B - Tuchlovice 3:1 (-22,23,25,23)

7. kolo - 19.11.2022

52. Nymburk - Dobříš A 3:0 (14,16,20)
53. Zruč n. Sáz. - Roztoky 0:3 (-20,-26,-16)
54. v 13:00 Dobřichovice B - Tuchlovice 0:3 (-16,-23,-15)

7. kolo - 19.11.2022

56. Nymburk - Dobříš A 3:0 (18,18,18)

19.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

1. kolo - 19.11.2022

1. Tuchlovice A - Dobříš 3:0 (20,20,15)

1. kolo - 19.11.2022

4. Tuchlovice A - Dobříš 3:0 (16,22,17)

19.11.2022 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 19.11.2022

17. Králův Dvůr - Odolena Voda 3:2 (14,-19,-20,23,12)

5. kolo - 19.11.2022

19. Králův Dvůr - Odolena Voda 3:1 (21,-19,18,10)

19.11.2022 - U22 dívky

4. kolo - 19.11.2022

13. Komárov - Čelákovice 0:3 (-21,-22,-20)

4. kolo - 19.11.2022

15. Komárov - Čelákovice 2:3 (20,18,-24,-18,-9)

20.11.2022 - U20 dívky

4. kolo - 20.11.2022

34. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Rakovník 3:0 (24,21,21)
35. Kutná Hora - Hořovice 3:2 (26,20,-20,-21,13)
36. Rakovník - Kutná Hora 0:3 (-15,-17,-11)
37. Hořovice - Kostomlaty nad Labem 3:1 (-19,19,23,19)
38. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Mělník 3:2 (16,-21,17,-24,3)
39. Benátky nad Jizerou - Neratovice 3:2 (22,-20,-18,29,10)
40. Mělník - Benátky nad Jizerou 0:3 (-16,-23,-20)
41. Neratovice - Mladá Boleslav 3:1 (23,-23,24,16)
42. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kunice 3:0 (12,12,5)
43. Kunice - VK Benešovská 1:3 (-10,-14,19,-23)
44. VK Benešovská - Brandýs nad Labem 0:3 (-16,-15,-13)

20.11.2022 - U18 chlapci - 1. část

5. kolo - 20.11.2022

9. Kralupy - Řevnice 3:0 (15,12,22)
10. Kralupy - Řevnice 3:1 (21,14,-23,12)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Skupina A

1. kolo - 20.11.2022

1. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-17,-16)
8. v 09:00 Králův Dvůr - Nymburk 0:2 (-15,-21)
15. v 09:00 Odolena Voda A - Králův Dvůr 2:0 (18,19)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Skupina B

1. kolo - 20.11.2022

4. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 2:1 (24,-19,14)
7. v 09:00 Kralupy - Kladno A 2:0 (10,10)
10. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 2:0 (10,10)
13. v 09:00 Odolena Voda B - Kralupy 2:1 (-16,17,12)
16. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda C 0:2 (-18,-24)
19. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda B 0:2 (-10,-10)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Skupina C

1. kolo - 20.11.2022

2. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 2:0 (15,16)
5. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda E 2:0 (17,16)
11. v 09:00 Mladá Boleslav - Odolena Voda E 2:0 (21,17)
14. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno B 0:2 (-17,-17)
17. v 09:00 Kladno B - Mladá Boleslav 2:0 (17,21)
20. v 09:00 Odolena Voda E - Benátky nad Jizerou B 2:0 (13,23)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Skupina D

1. kolo - 20.11.2022

3. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - PODĚS 2:0 (24,23)
6. v 09:00 Plzeň - Odolena Voda D 2:1 (25,-18,11)
9. v 09:00 PODĚS - Odolena Voda D 0:2 (-18,-23)
12. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Plzeň 2:1 (22,-19,10)
18. v 09:00 Plzeň - PODĚS 2:0 (14,21)
21. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou A 2:0 (23,22)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Skupina o 13. a× 15. mÝsto

1. kolo - 20.11.2022

22. v 09:00 Mladá Boleslav - PODĚS 2:0 (17,21)
29. v 09:00 PODĚS - Kladno A 2:0 (10,10)
34. v 09:00 Kladno A - Mladá Boleslav 0:2 (-10,-10)

20.11.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 2. kolo - Semifinále

1. kolo - 20.11.2022

23. v 09:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou A 2:0 (21,20)
24. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda E 2:0 (22,23)
25. v 09:00 Nymburk - Plzeň 2:0 (21,21)
26. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 2:0 (11,17)
27. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda D 2:0 (18,14)
28. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno B 2:0 (23,19)

24.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

5. kolo - 24.11.2022

25. v 18:45 Neratovice - Dobříš 2:3 (-21,-23,22,19,-12)

5. kolo - 24.11.2022

28. v 20:00 Neratovice - Dobříš 1:3 (-20,19,-22,-20)

26.11.2022 - Muži I. třída

8. kolo - 27.11.2022

58. 26.11.2022 Tuchlovice - Mělník 3:0 (19,12,22)
59. 26.11.2022 v 11:00 Roztoky - Dobřichovice B 3:0 (20,23,24)
60. 26.11.2022 v 11:00 Benešov - Zruč n. Sáz. 3:2 (22,-18,-20,17,10)

8. kolo - 27.11.2022

62. 26.11.2022 Tuchlovice - Mělník 3:0 (29,18,20)
63. 26.11.2022 v 15:00 Roztoky - Dobřichovice B 3:0 (15,23,10)
64. 26.11.2022 v 15:00 Benešov - Zruč n. Sáz. 3:1 (-23,23,10,21)

26.11.2022 - Ženy I. třída - skupina A

7. kolo - 26.11.2022

37. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-20,-23)
38. Suchdol - Mělník 1:3 (15,-23,-15,-23)
39. v 09:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (13,10,13)
40. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-16,-20)
41. Suchdol - Mělník 2:3 (-20,21,-12,21,-13)
42. v 13:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (9,19,13)

26.11.2022 - Ženy I. třída - skupina B

7. kolo - 26.11.2022

37. Příbram B - Dobříš 0:3 (-20,-21,-14)
38. v 09:00 Neratovice - Komárov A 3:0 (19,20,22)
39. v 09:00 Roztoky - Tuchlovice A 0:3 (-16,-13,-18)
40. Příbram B - Dobříš 3:1 (20,21,-18,18)
41. Neratovice - Komárov A 3:0 (18,18,23)
42. v 13:00 Roztoky - Tuchlovice A 0:3 (-8,-17,-19)

27.11.2022 - Muži I. třída

8. kolo - 27.11.2022

57. v 09:00 Vlašim - Nymburk 0:3 (-21,-28,-22)

8. kolo - 27.11.2022

61. v 09:00 Vlašim - Nymburk 0:3 (-20,-15,-22)

27.11.2022 - U20 chlapci

3. kolo - 27.11.2022

9. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 1:3 (-19,-19,21,-17)
10. Odolena Voda - Řevnice 3:0 (14,21,18)
11. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 3:2 (-24,21,18,-18,14)
12. Odolena Voda - Řevnice 3:0 (14,19,12)

27.11.2022 - U16 chlapci

5. kolo - 11.12.2022

84. VK Příbram, 27.11.2022 v 09:00 VK Příbram B - VK Příbram A 0:2 (-21,-8)
85. 27.11.2022 Nymburk. - Brandýs nad Labem 2:0 (12,20)
86. 27.11.2022 VK Příbram B - Kolín 2:0 (21,20)
87. 27.11.2022 VK Příbram A - Nymburk. 1:2 (11,-19,-11)
88. 27.11.2022 VK Příbram B - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-12)
89. 27.11.2022 VK Příbram A - Kolín 2:0 (17,14)
90. 27.11.2022 VK Příbram B - Nymburk. 0:2 (-12,-11)
91. 27.11.2022 VK Příbram A - Brandýs nad Labem 2:0 (16,24)

27.11.2022 - U16 dívky - 2. část - 1. skupina

1. kolo - 27.11.2022

1. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Brandýs nad Labem 2:0 (11,14)
2. 2 hřiště Říčany A - Kralupy A 0:2 (-18,-12)
3. Nymburk A. - Kunice A 2:0 (13,21)
4. Říčany A - Brandýs nad Labem 2:1 (-21,22,15)
5. Mělník B - Kunice A 2:1 (20,-25,9)
6. Nymburk A. - Kralupy A 0:2 (-14,-19)
7. Říčany A - Kunice A 0:2 (-7,-22)
8. Nymburk A. - Brandýs nad Labem 2:0 (22,14)
9. Mělník B - Kralupy A 2:0 (16,22)
10. VSC Čelákovice Čelákovice - S V B C "A" 0:2 (-16,-16)
11. 1 hřiště Hořovice - Příbram A 1:2 (-14,6,-10)
12. S V B C "A" - Příbram A 2:0 (21,21)
13. Čelákovice - Hořovice 0:2 (-12,-17)
14. Hořovice - S V B C "A" 2:1 (-27,23,10)
15. Příbram A - Čelákovice 2:0 (23,14)

27.11.2022 - U16 dívky - 2. část - 2. skupina

1. kolo - 27.11.2022

1. Volleyball Nymburk Nymburk B. - Roztoky 0:2 (-23,-17)
2. 2 hřiště Lysá nad Labem - Králův Dvůr B 0:2 (-17,-19)
3. Benátky nad Jizerou - Roztoky 0:2 (-12,-22)
4. Nymburk B. - Králův Dvůr B 1:2 (-21,22,-14)
5. Lysá nad Labem - Roztoky 0:2 (-16,-4)
6. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr B 2:0 (19,23)
7. Nymburk B. - Lysá nad Labem 2:0 (23,17)
8. VK Rakovník Rakovník - Kladno A 0:2 (-13,-20)
9. 2 hřiště Příbram B - VK Benešovská 0:2 (-25,-16)
10. Kladno A - VK Benešovská 2:0 (18,18)
11. Rakovník - Příbram B 1:2 (22,-21,-12)
12. Příbram B - Kladno A 0:2 (-16,-26)
13. VK Benešovská - Rakovník 1:2 (22,-22,-13)

27.11.2022 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina A

1. kolo - 27.11.2022

1. SK Volejbal Kolín Kolín B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-14,-13)
2. 2 hřiště Kolín A - VK Mladá Boleslav 2:0 (23,14)
3. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-9,-15)
4. Kolín B - VK Mladá Boleslav 2:0 (18,20)
5. Kolín A - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-21,-22)
6. Kutná Hora - VK Mladá Boleslav 0:2 (-15,-18)
7. Kolín B - Kolín A 1:2 (21,-17,-12)
8. TJ Spartak Pečky Pečky - Říčany B 2:0 (14,16)
9. 1 hřiště AŠ Mladá Boleslav - Mělník A 2:1 (12,-17,11)
10. Říčany B - AŠ Mladá Boleslav 0:2 (-23,-12)
11. Mělník A - Pečky 1:2 (-19,20,-10)

27.11.2022 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina B

1. kolo - 27.11.2022

1. TJ Sokol Komárov Komárov A - Králův Dvůr A 0:2 (-12,-20)
2. 2 hřiště Tuchlovice - S V B C "B" 2:0 (18,16)
3. Králův Dvůr A - S V B C "B" 2:0 (14,10)
4. Tuchlovice - Kunice B 0:2 (-10,-8)
5. Komárov A - S V B C "B" 2:0 (8,8)
6. Tuchlovice - Králův Dvůr A 0:2 (-13,-15)
7. Komárov A - Kunice B 2:0 (21,13)
8. TJ Kralupy Kralupy B - Kladno C 2:0 (16,21)
9. 2 hřiště Kralupy C - Kladno B 2:0 (9,23)
10. Kladno C - Kralupy C 1:2 (23,-19,-12)
11. Kladno B - Kralupy B 0:2 (-11,-18)
12. Kralupy B - Kralupy C 2:1 (13,-24,6)

3.12.2022 - Muži I. třída

9. kolo - 3.12.2022

65. v 13:30 Dobřichovice B - Benešov 3:2 (-25,24,15,-20,9)
66. v 11:00 Mělník - Roztoky 1:3 (-24,-18,20,-22)
67. hraje se v Kostomlatech nad Labem, v 09:00 Nymburk - Tuchlovice 3:2 (-23,23,-23,14,13)
68. v 11:00 Dobříš A - Vlašim 1:3 (21,-21,-22,-16)
69. v 15:30 Dobřichovice B - Benešov 1:3 (-20,22,-16,-15)
70. v 15:00 Mělník - Roztoky 1:3 (24,-19,-20,-20)
71. v 09:00 Nymburk - Tuchlovice 2:3 (24,-16,-20,17,-14)
72. v 15:00 Dobříš A - Vlašim 3:0 (13,27,21)

3.12.2022 - Ženy I. třída - skupina A

8. kolo - 3.12.2022

43. Mladá Boleslav - Benešov 3:1 (-21,23,23,18)
44. Benátky n. Jiz. - Suchdol 1:3 (-13,-20,16,-22)
45. v 09:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 3:2 (24,-21,-23,12,13)
46. Mladá Boleslav - Benešov 2:3 (-16,-20,22,21,-15)
47. Benátky n. Jiz. - Suchdol 1:3 (21,-20,-22,-23)
48. v 13:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 1:3 (-16,21,-20,-23)

3.12.2022 - Ženy I. třída - skupina B

8. kolo - 3.12.2022

43. v 09:00 Dobříš - Roztoky 3:0 (12,20,11)
44. Tuchlovice A - Neratovice 3:0 (17,18,18)
45. Komárov A - Příbram B 2:3 (10,-17,12,-14,-13)
46. v 13:00 Dobříš - Roztoky 3:0 (16,15,18)
47. Tuchlovice A - Neratovice 3:0 (16,23,19)
48. Komárov A - Příbram B 3:1 (-23,17,15,21)

4.12.2022 - U18 chlapci - 1. část

6. kolo - 4.12.2022

11. Benátky nad Jizerou - Řevnice Kochman M.
12. Benátky nad Jizerou - Řevnice Kochman M.

4.12.2022 - U18 dívky

5. kolo - 4.12.2022

77. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kralupy B 3:1 (-23,4,19,26)
78. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Kladno B 3:0 (15,20,19)
79. Kralupy B - Mělník 0:3 (-16,-13,-11)
80. Kladno B - Neratovice 3:2 (22,-17,23,-9,10)
81. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Říčany 3:0 (7,12,16)
82. 2 hřiště Hořovice B - Kutná Hora 3:0 (17,13,15)
83. Říčany - Hořovice B 2:3 (-17,21,-22,11,-14)
84. Kutná Hora - Hořovice A 0:3 (-9,-19,-9)
85. VK Rakovník Rakovník B - Brandýs nad Labem 0:3 (-11,-10,-18)
86. 2 hřiště Rakovník A - Čelákovice 2:3 (13,15,-20,-12,-7)
87. Brandýs nad Labem - Rakovník A 3:1 (-20,19,18,9)
88. Čelákovice - Rakovník B 3:1 (22,-21,20,18)
89. TJ Slavoj Čerčany, v 09:00 Čerčany - Kolín B 3:1 (17,24,-21,13)
90. 1 hřiště Kunice - Kolín A 1:3 (-19,-19,23,-22)
91. Kolín B - Kunice 2:3 (14,-16,20,-21,-7)
92. Kolín A - Čerčany 3:0 (20,22,13)
93. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:3 (-24,-10,-13)
94. Benátky nad Jizerou - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (7,13,14)
95. Malibu Mladá Boleslav - Králův Dvůr 0:3 (-22,-2,-11)

4.12.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

3. kolo - 4.12.2022

25. Volleyball Nymburk, v 12:30 Nymburk B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-17,-13)
26. v 12:30 Nymburk A - Lysá nad Labem 2:0 (8,10)
27. v 12:30 Kostomlaty nad Labem - Nymburk A 0:2 (-7,-5)
28. v 12:30 Lysá nad Labem - Nymburk B 2:0 (10,11)
29. v 12:30 Nymburk B - Nymburk A 0:2 (-20,-12)
30. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky 0:2 (-21,-12)
31. Kolín A - Nymburské BOMBY 0:2 (-20,-24)
32. Kolín B - Pečky 0:2 (-9,-7)
33. Kutná Hora - Nymburské BOMBY 0:2 (-20,-17)
34. Kolín A - Pečky 0:2 (-11,-20)
35. Kolín B - Nymburské BOMBY 0:2 (-14,-13)
36. Kutná Hora - Kolín A 0:2 (-23,-21)

4.12.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

3. kolo - 4.12.2022

25. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Mělník 1:2 (-18,17,-9)
26. Neratovice - Roztoky 2:0 (11,17)
27. Mělník - Neratovice 0:2 (-16,-21)
28. Roztoky - Brandýs nad Labem 2:1 (20,-22,10)
29. Brandýs nad Labem - Neratovice 0:2 (-21,-14)
30. TJ AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-13,-20)
31. Benátky nad Jizerou - Kladno A 0:2 (-10,-13)
32. Kralupy - Kladno A 2:1 (18,-23,5)
33. Benátky nad Jizerou - Kladno B 2:0 (19,4)
34. AŠ Mladá Boleslav - Kladno A 0:2 (-8,-14)
35. Benátky nad Jizerou - Kralupy 1:2 (-12,19,-10)
36. AŠ Mladá Boleslav - Kladno B 2:0 (14,21)

4.12.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

3. kolo - 4.12.2022

25. S V B C S V B C - Kunice 2:1 (11,-18,16)
26. Králův Dvůr - Říčany 0:2 (-10,-21)
27. Kunice - Králův Dvůr 2:1 (-21,15,7)
28. Říčany - S V B C 2:0 (17,9)
29. S V B C - Králův Dvůr 2:0 (26,18)
30. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram A 0:2 (-16,-19)
31. Tuchlovice - Příbram B 2:0 (21,22)
32. Hořovice - Příbram A 1:2 (-20,23,-14)
33. Komárov - Příbram B 2:0 (22,17)
34. Tuchlovice - Příbram A 0:2 (-17,-20)
35. Hořovice - Příbram B 2:0 (7,17)
36. Komárov - Tuchlovice 1:2 (-17,21,-13)

9.12.2022 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

2. kolo - 13.11.2022

14. v Lysé nad Labem, 9.12.2022 v 16:00 Lysá nad Labem - Pečky

10.12.2022 - U16 dívky - 2. část - 1. skupina

2. kolo - 11.12.2022

25. Volejbal Spirit Říčany, 10.12.2022 Říčany A - Čelákovice Zvolský R.
26. 1 hřiště, 10.12.2022 Mělník B - Nymburk A.
27. 10.12.2022 Čelákovice - Nymburk A.
28. 10.12.2022 Říčany A - Mělník B
29. 10.12.2022 Mělník B - Čelákovice
30. 10.12.2022 Nymburk A. - Říčany A

11.12.2022 - U20 dívky

5. kolo - 11.12.2022

45. VK Rakovník Rakovník - Mladá Boleslav Němeček J./Ibl J.
46. Hořovice - Benátky nad Jizerou
47. Mladá Boleslav - Hořovice
48. Benátky nad Jizerou - Rakovník
49. TJ Kunice Kunice - Kutná Hora Nepraš J.
50. VK Benešovská - Kostomlaty nad Labem
51. Kutná Hora - VK Benešovská
52. Kostomlaty nad Labem - Kunice
53. TJ EMĚ Mělník Mělník - Neratovice Shcherbinin D.
54. Neratovice - Brandýs nad Labem
55. Brandýs nad Labem - Mělník

11.12.2022 - U16 chlapci

5. kolo - 11.12.2022

73. Kladno volejbal cz Kladno - VK Mladá Boleslav Bednář V./Jiránek D.
74. 3 hřiště Kralupy - Benátky nad Jizerou
75. Komárov - Odolena Voda
76. Kladno - Benátky nad Jizerou
77. Kralupy - Odolena Voda
78. Komárov - VK Mladá Boleslav
79. Kladno - Odolena Voda
80. Kralupy - VK Mladá Boleslav
81. Komárov - Benátky nad Jizerou
82. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda
83. Kladno - Kralupy

11.12.2022 - U16 dívky - 2. část - 1. skupina

2. kolo - 11.12.2022

16. TJ Kralupy Kralupy A - Hořovice Koutný L./Kubišta J.
17. 2 hřiště Brandýs nad Labem - S V B C "A"
18. Kunice A - Příbram A
19. Brandýs nad Labem - Hořovice
20. Kralupy A - Příbram A
21. Kunice A - S V B C "A"
22. Brandýs nad Labem - Příbram A
23. Kunice A - Hořovice
24. Kralupy A - S V B C "A"

11.12.2022 - U16 dívky - 2. část - 2. skupina

2. kolo - 11.12.2022

14. VK Benešovská VK Benešovská - Lysá nad Labem Vladyka P./Zvolský R.
15. 2 hřiště Příbram B - Benátky nad Jizerou
16. Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou
17. Příbram B - Nymburk B.
18. VK Benešovská - Benátky nad Jizerou
19. Příbram B - Lysá nad Labem
20. VK Benešovská - Nymburk B.
21. Kladno volejbal cz Kladno A - Roztoky ./Jiránek D.
22. 1 hřiště Rakovník - Králův Dvůr B
23. Roztoky - Rakovník
24. Králův Dvůr B - Kladno A

11.12.2022 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina A

2. kolo - 11.12.2022

12. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Kolín B Šturm E./Másilko Z.
13. 2 hřiště Říčany B - Kutná Hora
14. Kolín B - Kutná Hora
15. Říčany B - Kolín A
16. Mělník A - Kutná Hora
17. Říčany B - Kolín B
18. Mělník A - Kolín A
19. TJ AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav Kochman M./Skřivan J.
20. 2 hřiště Pečky - Kostomlaty nad Labem
21. VK Mladá Boleslav - Pečky
22. Kostomlaty nad Labem - AŠ Mladá Boleslav
23. AŠ Mladá Boleslav - Pečky

11.12.2022 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina B

2. kolo - 11.12.2022

13. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Bolzanova 800 Chýně Králův Dvůr A - Kralupy C Večeřa J./Borovský ?.
14. 2 hřiště Kunice B - Kralupy B
15. S V B C "B" - Kralupy C
16. Králův Dvůr A - Kralupy B
17. Kunice B - Kralupy C
18. S V B C "B" - Kralupy B
19. Králův Dvůr A - Kunice B
20. Kladno volejbal cz Kladno B - Tuchlovice Bednář V./Dvořák D.
21. 2 hřiště Kladno C - Komárov A
22. Tuchlovice - Kladno C
23. Komárov A - Kladno B
24. Kladno B - Kladno C

11.12.2022 - U14 chlapci

4. kolo - 11.12.2022

37. Volleyball Nymburk Nymburk - Kolín Nastoupil V./Licek J.
38. Kladno - Odolena Voda A
39. Kolín - Odolena Voda A
40. Nymburk - Kladno
41. Kladno - Kolín
42. Odolena Voda A - Nymburk
43. VK Příbram Příbram B - Příbram A. Svoboda J.
44. Odolena Voda B - Prosek
45. Příbram A. - Prosek
46. Příbram B - Odolena Voda B
47. Odolena Voda B - Příbram A.
48. Prosek - Příbram B

17.12.2022 - U18 dívky

8. kolo - 4.3.2023

146. TJ Kunice, 17.12.2022 Kunice - Benátky nad Jizerou Shcherbinin D.
147. 17.12.2022 Čerčany - Malibu Mladá Boleslav
148. 17.12.2022 Benátky nad Jizerou - Čerčany
149. 17.12.2022 Malibu Mladá Boleslav - Kunice

7.1.2023 - Muži I. třída

6. kolo - 12.11.2022

42. 7.1.2023 Vlašim - Dobřichovice B Syrový M.

6. kolo - 12.11.2022

46. 7.1.2023 Vlašim - Dobřichovice B Syrový M.

7.1.2023 - U20 dívky

6. kolo - 7.1.2023

56. VK Benešovská VK Benešovská - Benátky nad Jizerou
57. Kunice - Mladá Boleslav
58. Benátky nad Jizerou - Kunice
59. Mladá Boleslav - VK Benešovská

7.1.2023 - U18 dívky

6. kolo - 15.1.2023

104. VSC Čelákovice, 7.1.2023 Čelákovice - Kralupy B
105. 1 hřiště, 7.1.2023 Brandýs nad Labem - Kladno B
106. 7.1.2023 Kralupy B - Brandýs nad Labem
107. 7.1.2023 Kladno B - Čelákovice

7.1.2023 - U16 dívky - 2. část - 1. skupina

3. kolo - 7.1.2023

31. Volleyball Nymburk Nymburk A. - S V B C "A" Nastoupil V./Licek J.
32. 2 hřiště Říčany A - Hořovice
33. Mělník B - Příbram A
34. Říčany A - S V B C "A"
35. Nymburk A. - Příbram A
36. Mělník B - Hořovice
37. Říčany A - Příbram A
38. Mělník B - S V B C "A"
39. Nymburk A. - Hořovice

8.1.2023 - U20 dívky

6. kolo - 7.1.2023

60. TJ Spartak Hořovice, 8.1.2023 Hořovice - Neratovice
61. 8.1.2023 Rakovník - Mělník
62. 8.1.2023 Neratovice - Rakovník
63. 8.1.2023 Mělník - Hořovice
64. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 8.1.2023 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem
65. 8.1.2023 Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
66. 8.1.2023 Kutná Hora - Brandýs nad Labem

8.1.2023 - U16 chlapci

6. kolo - 8.1.2023

92. Volleyball Nymburk Nymburk. - Benátky nad Jizerou
93. Kolín - Odolena Voda
94. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav
95. Nymburk. - Odolena Voda
96. Kolín - VK Mladá Boleslav
97. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
98. Nymburk. - VK Mladá Boleslav
99. Kolín - Benátky nad Jizerou
100. Brandýs nad Labem - Odolena Voda
101. Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav
102. Nymburk. - Kolín
103. TJ Sokol Komárov Komárov - Kralupy
104. Kladno - VK Příbram B
105. Komárov - VK Příbram A
106. Kralupy - VK Příbram B
107. Kladno - VK Příbram A
108. Komárov - VK Příbram B
109. Kralupy - VK Příbram A
110. Komárov - Kladno

8.1.2023 - U16 dívky - 2. část - 1. skupina

3. kolo - 7.1.2023

40. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 8.1.2023 Brandýs nad Labem - Čelákovice Horbowyj V.
41. 1 hřiště, 8.1.2023 Kunice A - Kralupy A
42. 8.1.2023 Čelákovice - Kralupy A
43. 8.1.2023 Brandýs nad Labem - Kunice A
44. 8.1.2023 Kunice A - Čelákovice
45. 8.1.2023 Kralupy A - Brandýs nad Labem

8.1.2023 - U16 dívky - 2. část - 2. skupina

3. kolo - 8.1.2023

25. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kladno A Ráčková M./Kochman M.
26. 2 hřiště Nymburk B. - Rakovník
27. Lysá nad Labem - Kladno A
28. Benátky nad Jizerou - Rakovník
29. Nymburk B. - Kladno A
30. Lysá nad Labem - Rakovník
31. Benátky nad Jizerou - Nymburk B.
32. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Bolzanova 800 Chýně Králův Dvůr B - Příbram B Večeřa J./Zvolský R.
33. 2 hřiště Roztoky - VK Benešovská
34. Příbram B - Roztoky
35. VK Benešovská - Králův Dvůr B
36. Králův Dvůr B - Roztoky

8.1.2023 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina A

3. kolo - 8.1.2023

24. SK Volejbal Kolín Kolín A - Pečky Soukup V./Šotola P.
25. 2 hřiště Kutná Hora - AŠ Mladá Boleslav
26. Kolín B - Pečky
27. Kolín A - AŠ Mladá Boleslav
28. Kutná Hora - Pečky
29. Kolín B - AŠ Mladá Boleslav
30. Kolín A - Kutná Hora
31. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Říčany B Nepraš J./Zinková K.
32. 2 hřiště VK Mladá Boleslav - Mělník A
33. Říčany B - VK Mladá Boleslav
34. Mělník A - Kostomlaty nad Labem
35. Říčany B - Mělník A
36. Kostomlaty nad Labem - VK Mladá Boleslav

8.1.2023 - U16 dívky - 2. část - 3. skupina B

3. kolo - 8.1.2023

25. TJ Kunice Kunice B - Kladno B Dupal R.
26. 1 hřiště S V B C "B" - Kladno C
27. Králův Dvůr A - Kladno B
28. Kunice B - Kladno C
29. S V B C "B" - Kladno B
30. Králův Dvůr A - Kladno C
31. Kunice B - S V B C "B"
32. VK Tuchlovice Tuchlovice - Kralupy B Jiránek D.
33. 1 hřiště Komárov A - Kralupy C
34. Kralupy B - Komárov A
35. Kralupy C - Tuchlovice
36. Tuchlovice - Komárov A

14.1.2023 - Muži I. třída

10. kolo - 14.1.2023

73. Dobříš A - Tuchlovice
74. Nymburk - Roztoky
75. Mělník - Benešov
76. Dobřichovice B - Zruč n. Sáz.
77. Dobříš A - Tuchlovice
78. Nymburk - Roztoky
79. Mělník - Benešov
80. Dobřichovice B - Zruč n. Sáz.

14.1.2023 - Ženy I. třída - skupina A

4. kolo - 22.10.2022

20. 14.1.2023 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.

4. kolo - 22.10.2022

23. 14.1.2023 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.

9. kolo - 14.1.2023

49. Mělník - Mladá Boleslav

9. kolo - 14.1.2023

51. Suchdol - Benešov
52. Mělník - Mladá Boleslav

9. kolo - 14.1.2023

54. Suchdol - Benešov

14.1.2023 - Ženy I. třída - skupina B

9. kolo - 14.1.2023

49. v 09:00 Komárov A - Dobříš
50. Příbram B - Tuchlovice A
51. v 09:00 Neratovice - Roztoky
52. Komárov A - Dobříš
53. Příbram B - Tuchlovice A
54. Neratovice - Roztoky

14.1.2023 - U20 dívky

8. kolo - 12.2.2023

82. VK Benešovská, 14.1.2023 VK Benešovská - Hořovice
83. 14.1.2023 Kunice - Rakovník
84. 14.1.2023 Hořovice - Kunice
85. 14.1.2023 Rakovník - VK Benešovská

15.1.2023 - U18 dívky

6. kolo - 15.1.2023

96. TJ Spartak Hořovice Hořovice B - Neratovice
97. 2 hřiště Hořovice A - Mělník
98. Neratovice - Hořovice A
99. Mělník - Hořovice B
100. VK Rakovník Rakovník A - Kolín A
101. 2 hřiště Rakovník B - Kolín B
102. Kolín A - Rakovník B
103. Kolín B - Rakovník A

6. kolo - 15.1.2023

108. TJ Sparta Kutná Hora, v 09:00 Kutná Hora - Malibu Mladá Boleslav
109. 2 hřiště, v 09:00 Říčany - Benátky nad Jizerou
110. Malibu Mladá Boleslav - Říčany
111. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora
112. TJ Kunice Kunice - Králův Dvůr
113. Králův Dvůr - Čerčany
114. Čerčany - Kunice

15.1.2023 - U14 chlapci

5. kolo - 15.1.2023

49. SK Volejbal Kolín Kolín - Nymburk
50. Příbram A. - Odolena Voda B
51. Nymburk - Odolena Voda B
52. Kolín - Příbram A.
53. Příbram A. - Nymburk
54. Odolena Voda B - Kolín
55. SK Prosek Praha Prosek - Odolena Voda A
56. Příbram B - Kladno
57. Odolena Voda A - Kladno
58. Prosek - Příbram B
59. Příbram B - Odolena Voda A
60. Kladno - Prosek

15.1.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

4. kolo - 15.1.2023

37. Nymburské BOMBY Nymburské BOMBY - Nymburk B
38. Pečky - Nymburk A
39. Nymburk B - Pečky
40. Nymburk A - Nymburské BOMBY
41. Nymburské BOMBY - Pečky
42. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Kolín B
43. Kostomlaty nad Labem - Kolín A
44. Kolín B - Kolín A
45. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
46. Lysá nad Labem - Kolín A
47. Kostomlaty nad Labem - Kolín B
48. Lysá nad Labem - Kutná Hora

15.1.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

4. kolo - 15.1.2023

37. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník
38. AŠ Mladá Boleslav - Roztoky
39. Mělník - AŠ Mladá Boleslav
40. Roztoky - Benátky nad Jizerou
41. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav
42. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kladno B
43. v 09:00 Brandýs nad Labem - Kralupy
44. Kladno B - Kralupy
45. Brandýs nad Labem - Kladno A
46. Neratovice - Kralupy
47. Brandýs nad Labem - Kladno B
48. Neratovice - Kladno A

15.1.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

4. kolo - 15.1.2023

37. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Bolzanova 800 Chýně Králův Dvůr - Příbram B
38. S V B C - Příbram A
39. Příbram B - S V B C
40. Příbram A - Králův Dvůr
41. Králův Dvůr - S V B C
42. TJ Sokol Komárov Komárov - Kunice
43. Tuchlovice - Říčany
44. Hořovice - Kunice
45. Komárov - Říčany
46. Tuchlovice - Kunice
47. Hořovice - Říčany
48. Komárov - Tuchlovice

21.1.2023 - Muži I. třída

11. kolo - 21.1.2023

81. Zruč n. Sáz. - Mělník
82. v 11:00 Benešov - Nymburk
83. v 11:00 Roztoky - Dobříš A
84. v 11:00 Tuchlovice - Vlašim
85. Zruč n. Sáz. - Mělník
86. v 15:00 Benešov - Nymburk
87. v 15:00 Roztoky - Dobříš A
88. v 15:00 Tuchlovice - Vlašim

21.1.2023 - Ženy I. třída - skupina A

10. kolo - 21.1.2023

55. Mladá Boleslav - Suchdol Shcherbinin D.
56. v 09:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
57. Benátky n. Jiz. - Mělník
58. Mladá Boleslav - Suchdol Shcherbinin D.
59. v 13:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
60. Benátky n. Jiz. - Mělník

21.1.2023 - Ženy I. třída - skupina B

10. kolo - 21.1.2023

55. Dobříš - Neratovice
56. v 09:00 Roztoky - Příbram B
57. Tuchlovice A - Komárov A
58. v 13:00 Dobříš - Neratovice
59. v 13:00 Roztoky - Příbram B
60. Tuchlovice A - Komárov A

22.1.2023 - U20 chlapci

4. kolo - 22.1.2023

13. Řevnice - Benátky nad Jizerou
14. Králův Dvůr - Odolena Voda
15. Řevnice - Benátky nad Jizerou
16. Králův Dvůr - Odolena Voda

22.1.2023 - U18 dívky

7. kolo - 22.1.2023

115. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
116. 2 hřiště Malibu Mladá Boleslav - Čelákovice
117. Brandýs nad Labem - Malibu Mladá Boleslav
118. Čelákovice - Benátky nad Jizerou
119. TJ Kralupy Kralupy B - Rakovník A
120. 2 hřiště Kladno B - Rakovník B
121. Rakovník A - Kladno B
122. Rakovník B - Kralupy B
123. SK Volejbal Kolín Kolín A - Hořovice B
124. 2 hřiště Kolín B - Hořovice A
125. Hořovice B - Kolín B
126. Hořovice A - Kolín A
127. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Čerčany
128. 2 hřiště Říčany - Kunice
129. Čerčany - Říčany
130. Kunice - Kutná Hora
131. TJ EMĚ Mělník Mělník - Neratovice
132. Neratovice - Králův Dvůr
133. Králův Dvůr - Mělník

28.1.2023 - Muži I. třída

12. kolo - 28.1.2023

89. Vlašim - Roztoky
90. Dobříš A - Benešov
91. Nymburk - Zruč n. Sáz.
92. Mělník - Dobřichovice B
93. Vlašim - Roztoky
94. Dobříš A - Benešov
95. Nymburk - Zruč n. Sáz.
96. Mělník - Dobřichovice B

28.1.2023 - U22 dívky

6. kolo - 1.9.2022

22. 28.1.2023 VK Benešovská - Komárov

6. kolo - 1.9.2022

24. 28.1.2023 VK Benešovská - Komárov

28.1.2023 - U18 chlapci - 2. část

7. kolo - 28.1.2023

13. TJ Sokol Řevnice Řevnice - Kralupy
14. Kralupy - Benátky nad Jizerou
15. Benátky nad Jizerou - Řevnice

29.1.2023 - U20 dívky

7. kolo - 29.1.2023

67. TJ EMĚ Mělník Mělník - VK Benešovská
68. Neratovice - Kunice
69. VK Benešovská - Neratovice
70. Kunice - Mělník
71. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem
72. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora
73. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou
74. Kutná Hora - Mladá Boleslav
75. VK Rakovník Rakovník - Hořovice
76. Hořovice - Brandýs nad Labem
77. Brandýs nad Labem - Rakovník

29.1.2023 - U16 chlapci

7. kolo - 29.1.2023

111. TJ Sokol Komárov Komárov - Odolena Voda
112. Kralupy - Benátky nad Jizerou
113. Kladno - VK Mladá Boleslav
114. Komárov - Benátky nad Jizerou
115. Kralupy - VK Mladá Boleslav
116. Kladno - Odolena Voda
117. Komárov - VK Mladá Boleslav
118. Kralupy - Odolena Voda
119. Kladno - Benátky nad Jizerou
120. Komárov - Kralupy
121. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Nymburk.
122. Kolín - VK Příbram A
123. Brandýs nad Labem - VK Příbram B
124. Nymburk. - VK Příbram A
125. Kolín - VK Příbram B
126. Brandýs nad Labem - VK Příbram A
127. Nymburk. - VK Příbram B
128. Brandýs nad Labem - Kolín

5.2.2023 - U22 dívky

8. kolo - 5.2.2023

29. VK Benešovská - Čelákovice

8. kolo - 5.2.2023

31. VK Benešovská - Čelákovice

11.2.2023 - Muži I. třída

13. kolo - 11.2.2023

97. Dobřichovice B - Nymburk
98. Zruč n. Sáz. - Dobříš A
99. v 11:00 Benešov - Vlašim
100. Roztoky - Tuchlovice
101. Dobřichovice B - Nymburk
102. Zruč n. Sáz. - Dobříš A
103. v 15:00 Benešov - Vlašim
104. Roztoky - Tuchlovice

11.2.2023 - U18 dívky

8. kolo - 4.3.2023

150. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň, 11.2.2023 Králův Dvůr - Hořovice B
151. 11.2.2023 Hořovice B - Hořovice A
152. 11.2.2023 Hořovice A - Králův Dvůr

11.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

5. kolo - 25.2.2023

54. TJ Spartak Pečky, 11.2.2023 Pečky - Kutná Hora
55. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kolín B
56. 11.2.2023 Kutná Hora - Kolín B
57. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kolín A
58. 11.2.2023 Pečky - Kolín B
59. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kutná Hora
60. 11.2.2023 Pečky - Kolín A

11.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

5. kolo - 25.2.2023

54. Kladno volejbal cz, 11.2.2023 Kladno B - Benátky nad Jizerou
55. 11.2.2023 Kladno A - AŠ Mladá Boleslav
56. 11.2.2023 Kralupy - Benátky nad Jizerou
57. 11.2.2023 Kladno B - AŠ Mladá Boleslav
58. 11.2.2023 Kladno A - Benátky nad Jizerou
59. 11.2.2023 Kralupy - AŠ Mladá Boleslav
60. 11.2.2023 Kladno B - Kladno A

11.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

5. kolo - 25.2.2023

54. VK Tuchlovice - hraje se v Komárově, 11.2.2023 Tuchlovice - Příbram B
55. 11.2.2023 Hořovice - Příbram A
56. 11.2.2023 Komárov - Příbram B
57. 11.2.2023 Tuchlovice - Příbram A
58. 11.2.2023 Hořovice - Příbram B
59. 11.2.2023 Komárov - Příbram A
60. 11.2.2023 Tuchlovice - Hořovice

12.2.2023 - U22 dívky

9. kolo - 12.2.2023

33. Čelákovice - Komárov

9. kolo - 12.2.2023

35. Čelákovice - Komárov

12.2.2023 - U20 chlapci

5. kolo - 12.2.2023

17. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr

5. kolo - 12.2.2023

19. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr

12.2.2023 - U20 dívky

8. kolo - 12.2.2023

78. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Neratovice
79. Kostomlaty nad Labem - Mělník
80. Neratovice - Kostomlaty nad Labem
81. Mělník - Kutná Hora

8. kolo - 12.2.2023

86. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
87. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav
88. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem

12.2.2023 - U14 chlapci

6. kolo - 12.2.2023

61. VK Příbram Příbram A. - Příbram B
62. Kolín - Kladno
63. Příbram B - Kladno
64. Příbram A. - Kolín
65. Kolín - Příbram B
66. Kladno - Příbram A.

18.2.2023 - Muži I. třída

14. kolo - 18.2.2023

105. Tuchlovice - Benešov
106. Vlašim - Zruč n. Sáz.
107. Dobříš A - Dobřichovice B
108. Nymburk - Mělník
109. Tuchlovice - Benešov
110. Vlašim - Zruč n. Sáz.
111. Dobříš A - Dobřichovice B
112. Nymburk - Mělník

19.2.2023 - U16 chlapci

8. kolo - 5.3.2023

140. VK Mladá Boleslav, 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
141. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram B
142. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram A
143. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram B
144. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram A
145. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram B
146. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram A
147. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda

25.2.2023 - Muži I. třída

15. kolo - 25.2.2023

113. Mělník - Dobříš A
114. Dobřichovice B - Vlašim
115. Zruč n. Sáz. - Tuchlovice
116. v 11:00 Benešov - Roztoky
117. Mělník - Dobříš A
118. Dobřichovice B - Vlašim
119. Zruč n. Sáz. - Tuchlovice
120. v 15:00 Benešov - Roztoky

25.2.2023 - U18 dívky

9. kolo - 12.3.2023

165. TJ Slavoj Čerčany, 25.2.2023 v 09:00 Čerčany - Hořovice B
166. 25.2.2023 Kunice - Hořovice A
167. 25.2.2023 Hořovice B - Kunice
168. 25.2.2023 Hořovice A - Čerčany

25.2.2023 - U14 chlapci

6. kolo - 12.2.2023

67. AERO Odolena Voda, 25.2.2023 Odolena Voda A - Odolena Voda B
68. 25.2.2023 Nymburk - Prosek
69. 25.2.2023 Odolena Voda B - Prosek
70. 25.2.2023 Odolena Voda A - Nymburk
71. 25.2.2023 Nymburk - Odolena Voda B
72. 25.2.2023 Prosek - Odolena Voda A

25.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

5. kolo - 25.2.2023

49. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Nymburk A
50. Kostomlaty nad Labem - Nymburk B
51. Nymburk A - Kostomlaty nad Labem
52. Nymburk B - Lysá nad Labem
53. Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem

25.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

5. kolo - 25.2.2023

49. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Neratovice
50. Mělník - Brandýs nad Labem
51. Neratovice - Mělník
52. Brandýs nad Labem - Roztoky
53. Roztoky - Mělník

25.2.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

5. kolo - 25.2.2023

49. Volejbal Spirit Říčany Říčany - S V B C
50. Kunice - Králův Dvůr
51. S V B C - Kunice
52. Králův Dvůr - Říčany
53. Říčany - Kunice

26.2.2023 - U20 chlapci

5. kolo - 12.2.2023

18. 26.2.2023 Řevnice - Odolena Voda

5. kolo - 12.2.2023

20. 26.2.2023 Řevnice - Odolena Voda

4.3.2023 - Muži I. třída

7. kolo - 19.11.2022

51. 4.3.2023 Mělník - Vlašim Koutný L.

7. kolo - 19.11.2022

55. 4.3.2023 Mělník - Vlašim Koutný L.

4.3.2023 - U18 chlapci - 2. část

8. kolo - 4.3.2023

16. TJ Kralupy Kralupy - Benátky nad Jizerou
17. Benátky nad Jizerou - Řevnice
18. Řevnice - Kralupy

4.3.2023 - U18 dívky

8. kolo - 4.3.2023

134. Kladno volejbal cz Kladno B - Říčany
135. 2 hřiště Kralupy B - Kutná Hora
136. Říčany - Kralupy B
137. Kutná Hora - Kladno B
138. SK Volejbal Kolín Kolín B - Čelákovice
139. 2 hřiště Kolín A - Brandýs nad Labem
140. Čelákovice - Kolín A
141. Brandýs nad Labem - Kolín B
142. TJ EMĚ Mělník Mělník - Rakovník B
143. Neratovice - Rakovník A
144. Rakovník B - Neratovice
145. Rakovník A - Mělník

5.3.2023 - U20 dívky

9. kolo - 5.3.2023

89. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kostomlaty nad Labem
90. Rakovník - Kutná Hora
91. Kostomlaty nad Labem - Rakovník
92. Kutná Hora - Hořovice
93. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou
94. v 09:00 Mělník - Mladá Boleslav
95. Benátky nad Jizerou - Mělník
96. Mladá Boleslav - Neratovice
97. TJ Kunice Kunice - VK Benešovská
98. VK Benešovská - Brandýs nad Labem
99. Brandýs nad Labem - Kunice

5.3.2023 - U16 chlapci

8. kolo - 5.3.2023

129. SK Volejbal Kolín Kolín - Kralupy
130. Nymburk. - Komárov
131. Brandýs nad Labem - Kladno
132. Kolín - Komárov
133. Nymburk. - Kladno
134. Brandýs nad Labem - Kralupy
135. Kolín - Kladno
136. Nymburk. - Kralupy
137. Brandýs nad Labem - Komárov
138. Kralupy - Kladno
139. Kolín - Nymburk.

11.3.2023 - Muži I. třída

16. kolo - 11.3.2023

121. v 11:00 Roztoky - Zruč n. Sáz.
122. Tuchlovice - Dobřichovice B
123. Vlašim - Mělník
124. Dobříš A - Nymburk
125. v 15:00 Roztoky - Zruč n. Sáz.
126. Tuchlovice - Dobřichovice B
127. Vlašim - Mělník
128. Dobříš A - Nymburk

11.3.2023 - U14 chlapci

7. kolo - 11.3.2023

73. SK Volejbal Kolín Kolín - Prosek
74. Příbram A. - Odolena Voda A
75. Prosek - Odolena Voda A
76. Kolín - Příbram A.
77. Příbram A. - Prosek
78. Odolena Voda A - Kolín
79. Volleyball Nymburk Nymburk - Odolena Voda B
80. Příbram B - Kladno
81. Odolena Voda B - Kladno
82. Nymburk - Příbram B
83. Příbram B - Odolena Voda B
84. Kladno - Nymburk

12.3.2023 - U18 dívky

9. kolo - 12.3.2023

153. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Neratovice
154. 1 hřiště Čelákovice - Mělník
155. Neratovice - Čelákovice
156. Mělník - Brandýs nad Labem
157. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Kolín B
158. 2 hřiště Kutná Hora - Kolín A
159. Kolín B - Kutná Hora
160. Kolín A - Říčany
161. FC Malibu Mladá Boleslav Malibu Mladá Boleslav - Kralupy B
162. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Kladno B
163. Kralupy B - Benátky nad Jizerou
164. Kladno B - Malibu Mladá Boleslav

9. kolo - 12.3.2023

169. VK Rakovník Rakovník B - Rakovník A
170. Rakovník A - Králův Dvůr
171. Králův Dvůr - Rakovník B

12.3.2023 - U16 chlapci

9. kolo - 12.3.2023

148. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
149. Odolena Voda - Nymburk.
150. VK Mladá Boleslav - Kolín
151. Benátky nad Jizerou - Nymburk.
152. Odolena Voda - Kolín
153. VK Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
154. Benátky nad Jizerou - Kolín
155. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
156. VK Mladá Boleslav - Nymburk.
157. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
158. VK Příbram VK Příbram A - VK Příbram B
159. Kladno - Komárov
160. VK Příbram A - Kralupy
161. VK Příbram B - Kladno
162. VK Příbram A - Komárov
163. VK Příbram B - Kralupy
164. VK Příbram A - Kladno
165. VK Příbram B - Komárov

12.3.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina A

6. kolo - 12.3.2023

61. Nymburské BOMBY Nymburské BOMBY - Kostomlaty nad Labem
62. Pečky - Lysá nad Labem
63. Kostomlaty nad Labem - Pečky
64. Lysá nad Labem - Nymburské BOMBY
65. Nymburské BOMBY - Pečky
66. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Nymburk A
67. Kolín A - Nymburk B
68. Kolín B - Nymburk A
69. Kutná Hora - Nymburk B
70. Kolín A - Nymburk A
71. Kolín B - Nymburk B
72. Kutná Hora - Kolín A

12.3.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina B

6. kolo - 12.3.2023

61. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou
62. v 09:00 Brandýs nad Labem - AŠ Mladá Boleslav
63. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
64. AŠ Mladá Boleslav - Neratovice
65. Neratovice - Brandýs nad Labem
66. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kralupy
67. Roztoky - Kladno A
68. Kralupy - Kladno A
69. Roztoky - Kladno B
70. Mělník - Kladno A
71. Roztoky - Kralupy
72. Mělník - Kladno B

12.3.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

6. kolo - 12.3.2023

61. TJ Kunice Kunice - Příbram B
62. Říčany - Příbram A
63. Příbram B - Příbram A
64. Příbram B - Říčany
65. Příbram A - Kunice

18.3.2023 - Muži I. třída

17. kolo - 18.3.2023

129. Nymburk - Vlašim
130. Mělník - Tuchlovice
131. Dobřichovice B - Roztoky
132. Zruč n. Sáz. - Benešov
133. Nymburk - Vlašim
134. Mělník - Tuchlovice
135. Dobřichovice B - Roztoky
136. Zruč n. Sáz. - Benešov

19.3.2023 - U20 chlapci

6. kolo - 19.3.2023

21. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
22. Králův Dvůr - Řevnice
23. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
24. Králův Dvůr - Řevnice

19.3.2023 - U20 dívky

10. kolo - 19.3.2023

100. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Rakovník
101. Benátky nad Jizerou - Hořovice
102. Rakovník - Benátky nad Jizerou
103. Hořovice - Mladá Boleslav
104. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - VK Benešovská
105. Kostomlaty nad Labem - Kunice
106. VK Benešovská - Kostomlaty nad Labem
107. Kunice - Kutná Hora
108. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Neratovice
109. Neratovice - Mělník
110. Mělník - Brandýs nad Labem

19.3.2023 - U14 dívky - Zimní část - Skupina C

6. kolo - 12.3.2023

66. TJ Sokol Komárov, 19.3.2023 Komárov - Králův Dvůr
67. 19.3.2023 Hořovice - S V B C
68. 19.3.2023 Tuchlovice - Králův Dvůr
69. 19.3.2023 Komárov - S V B C
70. 19.3.2023 Hořovice - Králův Dvůr
71. 19.3.2023 Tuchlovice - S V B C
72. 19.3.2023 Komárov - Hořovice

25.3.2023 - Muži I. třída

18. kolo - 25.3.2023

137. Benešov - Dobřichovice B
138. v 11:00 Roztoky - Mělník
139. Tuchlovice - Nymburk
140. Vlašim - Dobříš A
141. Benešov - Dobřichovice B
142. v 15:00 Roztoky - Mělník
143. Tuchlovice - Nymburk
144. Vlašim - Dobříš A

26.3.2023 - U18 chlapci - 2. část

9. kolo - 26.3.2023

19. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Řevnice
20. Řevnice - Kralupy
21. Kralupy - Benátky nad Jizerou

22.4.2023 - Muži II. třída - skupina A

6. kolo - 22.4.2023

31. Pňov - Předhradí - Kolín B
32. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
33. Církvice - Kutná Hora
34. Pňov - Předhradí - Kolín B
35. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
36. Církvice - Kutná Hora

22.4.2023 - Muži II. třída - skupina B

6. kolo - 22.4.2023

21. L. Rakovník - Čelákovice
22. Odolena Voda - VK Rakovník
23. L. Rakovník - Čelákovice
24. Odolena Voda - VK Rakovník

22.4.2023 - Muži II. třída - skupina C

6. kolo - 22.4.2023

21. Dobřichovice C - Králův Dvůr
22. Dobříš B - Mníšek pod Brdy
23. Dobřichovice C - Králův Dvůr
24. Dobříš B - Mníšek pod Brdy

22.4.2023 - Ženy II. třída - skupina A

6. kolo - 22.4.2023

31. Neratovice B. - Lysá n. Lab. A.
32. Nymburk - Čelákovice
33. Lysá n. Lab. B - Kostomlaty n. Lab.
34. Neratovice B. - Lysá n. Lab. A.
35. Nymburk - Čelákovice
36. Lysá n. Lab. B - Kostomlaty n. Lab.

22.4.2023 - Ženy II. třída - skupina B

6. kolo - 22.4.2023

21. Mníšek pod Brdy - Odolena Voda
22. Králův Dvůr - Dobřichovice B
23. Mníšek pod Brdy - Odolena Voda
24. Králův Dvůr - Dobřichovice B

22.4.2023 - Ženy II. třída - skupina C

6. kolo - 22.4.2023

31. Tuchlovice B - Nové Strašecí.
32. Zdice - VK Rakovník
33. Komárov B - Hořovice
34. Tuchlovice B - Nové Strašecí.
35. Zdice - VK Rakovník
36. Komárov B - Hořovice

23.4.2023 - Muži II. třída - skupina C

2. kolo - 10.9.2022

6. 23.4.2023 Beroun - Králův Dvůr Másilko Z.

2. kolo - 10.9.2022

8. 23.4.2023 Beroun - Králův Dvůr Másilko Z.

29.4.2023 - Muži II. třída - skupina A

7. kolo - 29.4.2023

37. Církvice - Pňov - Předhradí
38. Kutná Hora - Mladá Boleslav
39. Benátky n. Jiz. B - Kolín B
40. Církvice - Pňov - Předhradí
41. Kutná Hora - Mladá Boleslav
42. Benátky n. Jiz. B - Kolín B

29.4.2023 - Muži II. třída - skupina B

7. kolo - 29.4.2023

25. VK Rakovník - L. Rakovník
26. Čelákovice - Lázně Toušeň
27. VK Rakovník - L. Rakovník
28. Čelákovice - Lázně Toušeň

29.4.2023 - Muži II. třída - skupina C

7. kolo - 29.4.2023

25. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice C
26. Králův Dvůr - Beroun
27. Mníšek pod Brdy - Dobřichovice C
28. Králův Dvůr - Beroun

29.4.2023 - Ženy II. třída - skupina A

7. kolo - 29.4.2023

37. Lysá n. Lab. B - Neratovice B.
38. Kostomlaty n. Lab. - Nymburk
39. Čelákovice - Lysá n. Lab. A.
40. Lysá n. Lab. B - Neratovice B.
41. Kostomlaty n. Lab. - Nymburk
42. Čelákovice - Lysá n. Lab. A.

29.4.2023 - Ženy II. třída - skupina B

7. kolo - 29.4.2023

25. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
26. Odolena Voda - Beroun
27. Dobřichovice B - Mníšek pod Brdy
28. Odolena Voda - Beroun

29.4.2023 - Ženy II. třída - skupina C

7. kolo - 29.4.2023

37. Komárov B - Tuchlovice B
38. Hořovice - Zdice
39. VK Rakovník - Nové Strašecí.
40. Komárov B - Tuchlovice B
41. Hořovice - Zdice
42. VK Rakovník - Nové Strašecí.

6.5.2023 - Muži II. třída - skupina A

8. kolo - 6.5.2023

43. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
44. Kolín B - Kutná Hora
45. Mladá Boleslav - Církvice
46. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
47. Kolín B - Kutná Hora
48. Mladá Boleslav - Církvice

6.5.2023 - Muži II. třída - skupina B

8. kolo - 6.5.2023

29. Lázně Toušeň - VK Rakovník
30. L. Rakovník - Odolena Voda
31. Lázně Toušeň - VK Rakovník
32. L. Rakovník - Odolena Voda

6.5.2023 - Muži II. třída - skupina C

8. kolo - 6.5.2023

29. Beroun - Mníšek pod Brdy
30. Dobřichovice C - Dobříš B
31. Beroun - Mníšek pod Brdy
32. Dobřichovice C - Dobříš B

6.5.2023 - Ženy II. třída - skupina A

8. kolo - 6.5.2023

43. Neratovice B. - Čelákovice
44. Lysá n. Lab. A. - Kostomlaty n. Lab.
45. Nymburk - Lysá n. Lab. B
46. Neratovice B. - Čelákovice
47. Lysá n. Lab. A. - Kostomlaty n. Lab.
48. Nymburk - Lysá n. Lab. B

6.5.2023 - Ženy II. třída - skupina B

8. kolo - 6.5.2023

29. Beroun - Dobřichovice B
30. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr
31. Beroun - Dobřichovice B
32. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr

6.5.2023 - Ženy II. třída - skupina C

8. kolo - 6.5.2023

43. Tuchlovice B - VK Rakovník
44. Nové Strašecí. - Hořovice
45. Zdice - Komárov B
46. Tuchlovice B - VK Rakovník
47. Nové Strašecí. - Hořovice
48. Zdice - Komárov B

13.5.2023 - Muži II. třída - skupina A

9. kolo - 13.5.2023

49. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
50. Církvice - Kolín B
51. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B
52. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
53. Církvice - Kolín B
54. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B

13.5.2023 - Muži II. třída - skupina B

9. kolo - 13.5.2023

33. Odolena Voda - Lázně Toušeň
34. VK Rakovník - Čelákovice
35. Odolena Voda - Lázně Toušeň
36. VK Rakovník - Čelákovice

13.5.2023 - Muži II. třída - skupina C

9. kolo - 13.5.2023

33. Dobříš B - Beroun
34. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr
35. Dobříš B - Beroun
36. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr

13.5.2023 - Ženy II. třída - skupina A

9. kolo - 13.5.2023

49. Nymburk - Neratovice B.
50. Lysá n. Lab. B - Lysá n. Lab. A.
51. Kostomlaty n. Lab. - Čelákovice
52. Nymburk - Neratovice B.
53. Lysá n. Lab. B - Lysá n. Lab. A.
54. Kostomlaty n. Lab. - Čelákovice

13.5.2023 - Ženy II. třída - skupina B

9. kolo - 13.5.2023

33. Králův Dvůr - Beroun
34. Dobřichovice B - Odolena Voda
35. Králův Dvůr - Beroun
36. Dobřichovice B - Odolena Voda

13.5.2023 - Ženy II. třída - skupina C

9. kolo - 13.5.2023

49. Zdice - Tuchlovice B
50. Komárov B - Nové Strašecí.
51. Hořovice - VK Rakovník
52. Zdice - Tuchlovice B
53. Komárov B - Nové Strašecí.
54. Hořovice - VK Rakovník

20.5.2023 - Muži II. třída - skupina A

10. kolo - 20.5.2023

55. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
56. Benátky n. Jiz. B - Církvice
57. Kolín B - Mladá Boleslav
58. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
59. Benátky n. Jiz. B - Církvice
60. Kolín B - Mladá Boleslav

20.5.2023 - Muži II. třída - skupina B

10. kolo - 20.5.2023

37. Čelákovice - Odolena Voda
38. Lázně Toušeň - L. Rakovník
39. Čelákovice - Odolena Voda
40. Lázně Toušeň - L. Rakovník

20.5.2023 - Muži II. třída - skupina C

10. kolo - 20.5.2023

37. Králův Dvůr - Dobříš B
38. Beroun - Dobřichovice C
39. Králův Dvůr - Dobříš B
40. Beroun - Dobřichovice C

20.5.2023 - Ženy II. třída - skupina A

10. kolo - 20.5.2023

55. Neratovice B. - Kostomlaty n. Lab.
56. Čelákovice - Lysá n. Lab. B
57. Lysá n. Lab. A. - Nymburk
58. Neratovice B. - Kostomlaty n. Lab.
59. Čelákovice - Lysá n. Lab. B
60. Lysá n. Lab. A. - Nymburk

20.5.2023 - Ženy II. třída - skupina B

10. kolo - 20.5.2023

37. Odolena Voda - Králův Dvůr
38. Beroun - Mníšek pod Brdy
39. Odolena Voda - Králův Dvůr
40. Beroun - Mníšek pod Brdy

20.5.2023 - Ženy II. třída - skupina C

10. kolo - 20.5.2023

55. Tuchlovice B - Hořovice
56. VK Rakovník - Komárov B
57. Nové Strašecí. - Zdice
58. Tuchlovice B - Hořovice
59. VK Rakovník - Komárov B
60. Nové Strašecí. - Zdice