↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

1.10.2022 - Muži I. třída

1. kolo - 1.10.2022

1. v 11:00 Tuchlovice - Dobříš A 3:1 (22,-19,21,20)
2. v 11:00 Roztoky - Nymburk 3:2 (21,-23,16,-25,10)

1. kolo - 1.10.2022

4. Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 1:3 (22,-13,-17,-11)
5. v 15:00 Tuchlovice - Dobříš A 3:0 (17,24,20)
6. v 15:00 Roztoky - Nymburk 3:0 (15,31,19)

1. kolo - 1.10.2022

8. Zruč n. Sáz. - Dobřichovice B 1:3 (-20,28,-15,-19)

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

25. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 2:3 (20,25,-26,-23,-8)
26. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-23,-20)
27. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (21,20,16)
28. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 3:1 (-20,17,21,15)
29. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-28,-23)
30. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (22,23,17)

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina B

5. kolo - 1.10.2022

17. Odolena Voda - Čelákovice 3:X
18. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:X
19. Odolena Voda - Čelákovice 3:X
20. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:X

1.10.2022 - Muži II. třída - skupina C

5. kolo - 1.10.2022

17. Dobříš B - Králův Dvůr 0:3 (-23,-18,-16)
18. Dobřichovice C - Beroun 0:3 (-19,-9,-14)
19. Dobříš B - Králův Dvůr 2:3 (-16,20,25,-20,-12)
20. Dobřichovice C - Beroun 0:3 (-15,-23,-21)

1.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

1. kolo - 1.10.2022

1. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-9,-22)

1. kolo - 1.10.2022

3. NH - Kutnohorská 41 - KolínKutnohorská 41 Kolín - Kolín I Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:1 (-24,24,17,14)
4. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 3:1 (18,20,-19,23)

1. kolo - 1.10.2022

6. Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:0 (13,18,19)

1.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

1. kolo - 19.11.2022

2. 1.10.2022 v 09:00 Roztoky - Komárov A 2:3 (21,-20,16,-20,-6)
3. 1.10.2022 v 09:00 Neratovice - Příbram B 3:0 (25,22,20)

1. kolo - 19.11.2022

5. 1.10.2022 v 13:00 Roztoky - Komárov A 0:3 (-25,-19,-17)
6. 1.10.2022 Neratovice - Příbram B 3:0 (11,20,22)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

25. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:0 (14,22,19)
26. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-19,-24,-18)

5. kolo - 1.10.2022

28. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:1 (13,-20,19,13)
29. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-15)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 1.10.2022

17. Králův Dvůr - Odolena Voda Kubišta J.
18. Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (10,17,11)
19. Králův Dvůr - Odolena Voda Kubišta J.
20. Mníšek pod Brdy - Beroun 3:0 (17,14,15)

1.10.2022 - Ženy II. třída - skupina C

5. kolo - 1.10.2022

25. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
26. Komárov B - VK Rakovník 3:2 (11,-27,7,-19,11)
27. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (17,25,9)
28. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
29. Komárov B - VK Rakovník 3:0 (14,14,20)
30. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (23,24,17)

2.10.2022 - Muži I. třída

1. kolo - 1.10.2022

3. 2.10.2022 v 11:00 Benešov - Mělník 3:2 (-17,-22,14,22,10)

1. kolo - 1.10.2022

7. 2.10.2022 v 15:00 Benešov - Mělník 3:2 (-25,-17,19,19,13)

2.10.2022 - Muži II. třída - skupina B

1. kolo - 3.9.2022

2. 2.10.2022 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-13,-17,-14)

1. kolo - 3.9.2022

4. 2.10.2022 VK Rakovník - Odolena Voda 3:0 (22,25,19)

2.10.2022 - Muži II. třída - skupina C

1. kolo - 3.9.2022

2. 2.10.2022 Mníšek pod Brdy - Dobříš B 3:0 (19,17,13)

1. kolo - 3.9.2022

4. 2.10.2022 Mníšek pod Brdy - Dobříš B 1:3 (18,-18,-17,-20)

2.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

1. kolo - 1.10.2022

2. 2.10.2022 v 09:00 Benešov - Mělník 0:3 (-23,-18,-15)

1. kolo - 1.10.2022

5. 2.10.2022 v 13:00 Benešov - Mělník 1:3 (16,-22,-25,-21)

2.10.2022 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 24.9.2022

21. 2.10.2022 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-13,-7,-16)

4. kolo - 24.9.2022

24. 2.10.2022 v 12:00 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-18,-24,-13)

2.10.2022 - U22 dívky

1. kolo - 2.10.2022

1. nehraje se Rakovník - Kunice
2. Komárov - VK Benešovská 3:2 (13,-21,-16,18,6)
3. nehraje se Rakovník - Kunice
4. Komárov - VK Benešovská 3:0 (17,18,19)

2.10.2022 - U18 chlapci - 1. část

2. kolo - 2.10.2022

3. Kralupy - Benátky nad Jizerou 3:1 (21,22,-17,19)
4. Kralupy - Benátky nad Jizerou 3:1 (26,20,-27,17)

2.10.2022 - U18 dívky

3. kolo - 2.10.2022

39. SK Volejbal Kolín Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17,-19,-7)
40. 2 hřiště Kolín A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (5,9,8)
41. Benátky nad Jizerou - Kolín A 0:3 (-21,-17,-13)
42. Malibu Mladá Boleslav - Kolín B 0:3 (-15,-11,-17)
43. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Říčany 3:1 (-14,22,11,19)
44. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Kutná Hora 3:0 (13,16,8)
45. Říčany - Mělník 0:3 (-16,-23,-13)
46. Kutná Hora - Neratovice 0:3 (-9,-13,-14)
47. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Rakovník B 3:0 (10,13,11)
48. 2 hřiště Hořovice B - Rakovník A 3:0 (14,17,16)
49. Rakovník B - Hořovice B 0:3 (-23,-21,-19)
50. Rakovník A - Hořovice A 0:3 (-13,-24,-13)
51. TJ Slavoj Čerčany, v 09:00 Čerčany - Kralupy B 2:3 (26,-13,-16,27,-5)
52. 1 hřiště Kunice - Kladno B 3:0 (20,20,17)
53. Kralupy B - Kunice 2:3 (-13,16,-24,22,-8)
54. Kladno B - Čerčany 3:1 (16,11,-23,24)
55. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr - Brandýs nad Labem 2:3 (-13,13,-22,21,-7)
56. Brandýs nad Labem - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-24)
57. Čelákovice - Králův Dvůr 3:1 (-21,14,21,18)

2.10.2022 - U14 chlapci

2. kolo - 2.10.2022

13. AERO Odolena Voda Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (7,22)
14. Kolín - Příbram B 2:0 (20,7)
15. Odolena Voda B - Příbram B 1:2 (-17,18,-13)
16. Odolena Voda A - Kolín 1:2 (24,-12,-7)
17. Kolín - Odolena Voda B 2:0 (17,22)
18. Příbram B - Odolena Voda A 1:2 (19,-21,-14)
19. Kladno volejbal cz Kladno - Prosek Bednář V.
20. Nymburk - Příbram A.
21. Prosek - Příbram A.
22. Kladno - Nymburk
23. Nymburk - Prosek
24. Příbram A. - Kladno

Nejbližší utkání

8.10.2022 - Muži I. třída

2. kolo - 8.10.2022

9. v 11:00 Mělník - Zruč n. Sáz. Másilko Z.
10. Nymburk - Benešov Syrový M.
11. Dobříš A - Roztoky Tvrz J.
12. Vlašim - Tuchlovice Vladyka P.
13. v 15:00 Mělník - Zruč n. Sáz. Másilko Z.
14. Nymburk - Benešov Syrový M.
15. Dobříš A - Roztoky Tvrz J.
16. Vlašim - Tuchlovice Vladyka P.

8.10.2022 - Ženy I. třída - skupina A

2. kolo - 8.10.2022

7. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. Kochman M.
8. v 09:00 Mělník - Suchdol Másilko Z.
9. Benátky n. Jiz. - Benešov Koutný L.
10. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. Kochman M.
11. v 13:00 Mělník - Suchdol Másilko Z.
12. Benátky n. Jiz. - Benešov Koutný L.

8.10.2022 - Ženy I. třída - skupina B

2. kolo - 8.10.2022

7. v 11:00 Dobříš - Příbram B Tvrz J.
8. Komárov A - Neratovice Kolář M.
9. Tuchlovice A - Roztoky Dvořák D.
10. v 15:00 Dobříš - Příbram B Tvrz J.
11. Komárov A - Neratovice Kolář M.
12. Tuchlovice A - Roztoky Dvořák D.

9.10.2022 - U20 dívky

3. kolo - 9.10.2022

23. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kostomlaty nad Labem Koutný L./Šturm E.
24. v 09:00 Mělník - Kutná Hora
25. Kostomlaty nad Labem - Mělník
26. Kutná Hora - Neratovice
27. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice Večeřa J./Černý J.
28. Rakovník - VK Benešovská
29. Kunice - Rakovník
30. VK Benešovská - Hořovice
31. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou Kochman M.
32. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
33. Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 1. skupina

1. kolo - 9.10.2022

1. Kladno volejbal cz Kladno A - Roztoky Bednář V./Dvořák D.
2. 3 hřiště Králův Dvůr B - Kralupy A
3. Hořovice - Mělník B
4. Králův Dvůr B - Roztoky
5. Kladno A - Mělník B
6. Hořovice - Kralupy A
7. Králův Dvůr B - Mělník B
8. Hořovice - Roztoky
9. Kladno A - Kralupy A
10. Volleyball Nymburk Nymburk A. - Kunice A Nastoupil V./Licek J.
11. 2 hřiště Příbram A - S V B C "A"
12. Kunice A - S V B C "A"
13. Nymburk A. - Příbram A
14. Příbram A - Kunice A
15. S V B C "A" - Nymburk A.

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 2. skupina

1. kolo - 9.10.2022

1. VK Benešovská VK Benešovská - Kralupy B Másilko Z./Cigán W.
2. 2 hřiště Říčany A - Králův Dvůr A
3. Kralupy B - Králův Dvůr A
4. Říčany A - Kladno C
5. VK Benešovská - Králův Dvůr A
6. Říčany A - Kralupy B
7. VK Benešovská - Kladno C
8. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem Louka P.
9. 1 hřiště Čelákovice - Nymburk B.
10. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice
11. Nymburk B. - Brandýs nad Labem
12. Brandýs nad Labem - Čelákovice

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina A

1. kolo - 9.10.2022

1. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky Stieber R./Novotný V.
2. 2 hřiště Kolín B - Lysá nad Labem
3. Kolín A - Pečky
4. Kutná Hora - Lysá nad Labem
5. Kolín B - Pečky
6. Kolín A - Lysá nad Labem
7. Kutná Hora - Kolín B
8. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník A van Driel E./Pospíšilová K.
9. 2 hřiště AŠ Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav
10. Mělník A - VK Mladá Boleslav
11. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav
12. AŠ Mladá Boleslav - Mělník A
13. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou

9.10.2022 - U16 dívky - 1. část - 3. skupina B

1. kolo - 9.10.2022

1. VK Rakovník Rakovník - S V B C "B" Němeček J./Kubišta J.
2. 2 hřiště Kladno B - Kunice B
3. Tuchlovice - S V B C "B"
4. Rakovník - Kunice B
5. Kladno B - S V B C "B"
6. Tuchlovice - Kunice B
7. Rakovník - Kladno B
8. TJ Baník Příbram Příbram B - Kralupy C Svoboda J.
9. 1 hřiště Komárov A - Říčany B
10. Kralupy C - Komárov A
11. Říčany B - Příbram B
12. Příbram B - Komárov A

9.10.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 1. kolo - Skupina A

1. kolo - 9.10.2022

5. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda A
12. v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk
19. v 09:00 Nymburk - Kladno B

9.10.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 1. kolo - Skupina B

1. kolo - 9.10.2022

1. v 09:00 Kladno A - Králův Dvůr
2. v 09:00 Odolena Voda C - PODĚS
8. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda C
9. v 09:00 Kladno A - PODĚS
15. v 09:00 PODĚS - Králův Dvůr
16. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A

9.10.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 1. kolo - Skupina C

1. kolo - 9.10.2022

3. v 09:00 Plzeň - Benátky nad Jizerou B
4. v 09:00 Odolena Voda B - Mladá Boleslav
10. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B
11. v 09:00 Plzeň - Mladá Boleslav
17. v 09:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
18. v 09:00 Odolena Voda B - Plzeň

9.10.2022 - U14 chlapci - čtyřky - 1. kolo - Skupina D

1. kolo - 9.10.2022

6. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda E
7. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou A
13. v 09:00 Odolena Voda E - Kralupy
14. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou A
20. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda E
21. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda D

13.10.2022 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 1.10.2022

27. 13.10.2022 v 19:30 Nymburk - Lysá n. Lab. A. Licek J.