↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "C" (2022-2023)

Základní část

1. kolo - 3.9.2022

1. Nové Strašecí. - Tuchlovice B 3:X
2. VK Rakovník - Zdice 1:3 (22,-18,-16,-11)
3. 1.9.2022 v 17:30 Hořovice - Komárov B 3:1 (-21,19,17,20)
4. Nové Strašecí. - Tuchlovice B 3:X
5. VK Rakovník - Zdice 0:3 (-15,-21,-23)
6. 1.9.2022 v 19:30 Hořovice - Komárov B 3:1 (-23,20,21,15)

2. kolo - 10.9.2022

7. Tuchlovice B - Komárov B X:3
8. 8.9.2022 v 17:30 Zdice - Hořovice 1:3 (-17,-13,19,-8)
9. Nové Strašecí. - VK Rakovník 2:3 (-16,21,-12,17,-7)
10. Tuchlovice B - Komárov B X:3
11. 8.9.2022 v 19:30 Zdice - Hořovice Kolář M.
12. Nové Strašecí. - VK Rakovník 0:3 (-19,-11,-17)

3. kolo - 17.9.2022

13. VK Rakovník - Tuchlovice B 3:X
14. 18.9.2022 Hořovice - Nové Strašecí. 3:0 (10,17,12)
15. 22.9.2022 v 18:00 Komárov B - Zdice 3:1 (19,19,-21,24)
16. VK Rakovník - Tuchlovice B 3:X
17. 18.9.2022 v 12:00 Hořovice - Nové Strašecí. 3:0 (9,12,10)
18. 22.9.2022 v 18:00 Komárov B - Zdice 0:3 (-21,-20,-20)

4. kolo - 24.9.2022

19. Tuchlovice B - Zdice X:3
20. 20.9.2022 v 18:30 Nové Strašecí. - Komárov B 0:3 (-11,-20,-20)
21. 2.10.2022 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-13,-7,-16)
22. Tuchlovice B - Zdice X:3
23. 20.9.2022 v 18:30 Nové Strašecí. - Komárov B 3:1 (-12,0,0,0)
24. 2.10.2022 v 12:00 VK Rakovník - Hořovice 0:3 (-18,-24,-13)

5. kolo - 1.10.2022

25. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
26. Komárov B - VK Rakovník 3:2 (11,-27,7,-19,11)
27. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (17,25,9)
28. Hořovice - Tuchlovice B 3:X
29. Komárov B - VK Rakovník 3:0 (14,14,20)
30. Zdice - Nové Strašecí. 3:0 (23,24,17)

6. kolo - 22.4.2023

31. Tuchlovice B - Nové Strašecí.
32. Zdice - VK Rakovník
33. Komárov B - Hořovice
34. Tuchlovice B - Nové Strašecí.
35. Zdice - VK Rakovník
36. Komárov B - Hořovice

7. kolo - 29.4.2023

37. Komárov B - Tuchlovice B
38. Hořovice - Zdice
39. VK Rakovník - Nové Strašecí.
40. Komárov B - Tuchlovice B
41. Hořovice - Zdice
42. VK Rakovník - Nové Strašecí.

8. kolo - 6.5.2023

43. Tuchlovice B - VK Rakovník
44. Nové Strašecí. - Hořovice
45. Zdice - Komárov B
46. Tuchlovice B - VK Rakovník
47. Nové Strašecí. - Hořovice
48. Zdice - Komárov B

9. kolo - 13.5.2023

49. Zdice - Tuchlovice B
50. Komárov B - Nové Strašecí.
51. Hořovice - VK Rakovník
52. Zdice - Tuchlovice B
53. Komárov B - Nové Strašecí.
54. Hořovice - VK Rakovník

10. kolo - 20.5.2023

55. Tuchlovice B - Hořovice
56. VK Rakovník - Komárov B
57. Nové Strašecí. - Zdice
58. Tuchlovice B - Hořovice
59. VK Rakovník - Komárov B
60. Nové Strašecí. - Zdice

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 9 9 0 27  :  3 739  :  386 27
2. TJ Lokomotiva Zdice 9 7 2 23  :  7 700  :  496 21
3. TJ Sokol Komárov B 10 6 4 21  :  15 756  :  625 17
4. VK Rakovník 10 4 6 15  :  20 679  :  641 12
5. TJ Sokol Nové Strašecí 10 3 7 11  :  22 605  :  581 10
6. VK Tuchlovice B 10 0 10 0  :  30 0  :  750 -10

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se v sobotu 3. června 2023 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2023-2024.