↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "A" (2022-2023)

Základní část

1. kolo - 3.9.2022

1. Lysá n. Lab. A. - Neratovice B. 3:0 (14,14,18)
2. Čelákovice - Nymburk 0:3 (-15,-17,-16)
3. 4.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. B 3:0 (11,4,21)
4. Lysá n. Lab. A. - Neratovice B. 3:0 (10,12,12)
5. Čelákovice - Nymburk 0:3 (-16,-6,-18)
6. 4.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. B 3:0 (16,18,11)

2. kolo - 10.9.2022

7. Neratovice B. - Lysá n. Lab. B 3:1 (10,15,-20,22)
8. Nymburk - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-21,-25,-12)
9. Lysá n. Lab. A. - Čelákovice 3:2 (-20,5,16,-23,9)
10. Neratovice B. - Lysá n. Lab. B 3:0 (24,13,20)
11. Nymburk - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-20,-17,-21)
12. Lysá n. Lab. A. - Čelákovice 3:0 (6,19,15)

3. kolo - 17.9.2022

13. Čelákovice - Neratovice B. 1:3 (17,-25,-11,-17)
14. 28.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. A. 3:1 (14,15,-18,13)
15. Lysá n. Lab. B - Nymburk 0:3 (-10,-10,-10)
16. Čelákovice - Neratovice B. 3:2 (18,23,-19,-15,11)
17. 28.9.2022 Kostomlaty n. Lab. - Lysá n. Lab. A. 3:1 (-20,19,18,13)
18. Lysá n. Lab. B - Nymburk 0:3 (-9,-5,-15)

4. kolo - 24.9.2022

19. Neratovice B. - Nymburk 3:1 (-19,11,0,0)
20. Lysá n. Lab. A. - Lysá n. Lab. B 3:0 (19,11,8)
21. Čelákovice - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-26,-10,-23)
22. 26.9.2022 v 18:00 Neratovice B. - Nymburk 0:3 (-18,-20,-17)
23. Lysá n. Lab. A. - Lysá n. Lab. B 3:0 (11,7,14)
24. Čelákovice - Kostomlaty n. Lab. 0:3 (-18,-20,-17)

5. kolo - 1.10.2022

25. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:0 (14,22,19)
26. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-19,-24,-18)
27. 13.10.2022 v 19:30 Nymburk - Lysá n. Lab. A. 0:3 (-19,-24,-17)
28. Kostomlaty n. Lab. - Neratovice B. 3:1 (13,-20,19,13)
29. Lysá n. Lab. B - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-15)
30. 20.10.2022 v 19:30 Nymburk - Lysá n. Lab. A. 3:2 (-19,-16,22,15,14)

6. kolo - 22.4.2023

31. Neratovice B. - Lysá n. Lab. A.
32. Nymburk - Čelákovice
33. Lysá n. Lab. B - Kostomlaty n. Lab.
34. Neratovice B. - Lysá n. Lab. A.
35. Nymburk - Čelákovice
36. Lysá n. Lab. B - Kostomlaty n. Lab.

7. kolo - 29.4.2023

37. Lysá n. Lab. B - Neratovice B.
38. Kostomlaty n. Lab. - Nymburk
39. Čelákovice - Lysá n. Lab. A.
40. Lysá n. Lab. B - Neratovice B.
41. Kostomlaty n. Lab. - Nymburk
42. Čelákovice - Lysá n. Lab. A.

8. kolo - 6.5.2023

43. Neratovice B. - Čelákovice
44. Lysá n. Lab. A. - Kostomlaty n. Lab.
45. Nymburk - Lysá n. Lab. B
46. Neratovice B. - Čelákovice
47. Lysá n. Lab. A. - Kostomlaty n. Lab.
48. Nymburk - Lysá n. Lab. B

9. kolo - 13.5.2023

49. Nymburk - Neratovice B.
50. Lysá n. Lab. B - Lysá n. Lab. A.
51. Kostomlaty n. Lab. - Čelákovice
52. Nymburk - Neratovice B.
53. Lysá n. Lab. B - Lysá n. Lab. A.
54. Kostomlaty n. Lab. - Čelákovice

10. kolo - 20.5.2023

55. Neratovice B. - Kostomlaty n. Lab.
56. Čelákovice - Lysá n. Lab. B
57. Lysá n. Lab. A. - Nymburk
58. Neratovice B. - Kostomlaty n. Lab.
59. Čelákovice - Lysá n. Lab. B
60. Lysá n. Lab. A. - Nymburk

Tabulka:

1. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 10 10 0 30  :  3 813  :  578 30
2. TK Slovan Lysá nad Labem A. 10 7 3 25  :  11 802  :  619 21
3. Volleyball Nymburk 10 6 4 19  :  14 688  :  625 17
4. TJ Neratovice B. 10 4 6 15  :  21 721  :  737 13
5. VSC Čelákovice 10 3 7 12  :  23 650  :  794 9
6. TK Slovan Lysá nad Labem B 10 0 10 1  :  30 451  :  772 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se v sobotu 3. června 2023 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2023-2024.