↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2022-2023)

1. část

1. kolo - 19.11.2022

1. Tuchlovice A - Dobříš 3:0 (20,20,15)
2. 1.10.2022 v 09:00 Roztoky - Komárov A 2:3 (21,-20,16,-20,-6)
3. 1.10.2022 v 09:00 Neratovice - Příbram B 3:0 (25,22,20)
4. Tuchlovice A - Dobříš 3:0 (16,22,17)
5. 1.10.2022 v 13:00 Roztoky - Komárov A 0:3 (-25,-19,-17)
6. 1.10.2022 Neratovice - Příbram B 3:0 (11,20,22)

2. kolo - 8.10.2022

7. v 11:00 Dobříš - Příbram B 3:0 (22,14,11)
8. Komárov A - Neratovice 2:3 (-21,14,18,-23,-4)
9. Tuchlovice A - Roztoky 3:1 (-24,19,20,18)
10. v 15:00 Dobříš - Příbram B 3:0 (14,21,13)
11. Komárov A - Neratovice 3:0 (8,19,10)
12. Tuchlovice A - Roztoky 3:2 (-19,12,-14,17,12)

3. kolo - 15.10.2022

13. v 09:00 Roztoky - Dobříš 1:3 (21,-23,-20,-16)
14. v 09:00 Neratovice - Tuchlovice A 1:3 (-9,-23,18,-24)
15. Příbram B - Komárov A 3:1 (11,-11,16,23)
16. v 13:00 Roztoky - Dobříš 3:1 (23,17,-17,23)
17. Neratovice - Tuchlovice A 1:3 (-17,-19,23,-17)
18. Příbram B - Komárov A 3:1 (-19,15,23,17)

4. kolo - 22.10.2022

19. v 13:00 Dobříš - Komárov A 1:3 (-19,-19,14,-20)
20. Tuchlovice A - Příbram B 3:1 (16,-20,15,16)
21. Roztoky - Neratovice 3:2 (18,-17,-24,14,9)
22. v 15:00 Dobříš - Komárov A 3:1 (21,25,-22,16)
23. Tuchlovice A - Příbram B 3:1 (15,-19,15,20)
24. Roztoky - Neratovice 3:2 (21,-17,-20,24,9)

5. kolo - 24.11.2022

25. v 18:45 Neratovice - Dobříš 2:3 (-21,-23,22,19,-12)
26. 5.11.2022 Příbram B - Roztoky 2:3 (-21,-18,23,20,-13)
27. 17.11.2022 Komárov A - Tuchlovice A 3:2 (21,-26,21,-24,12)
28. v 20:00 Neratovice - Dobříš 1:3 (-20,19,-22,-20)
29. 5.11.2022 Příbram B - Roztoky 3:2 (-17,14,-22,17,10)
30. 17.11.2022 Komárov A - Tuchlovice A 0:3 (-18,-11,-14)

6. kolo - 12.11.2022

31. v 11:00 Dobříš - Tuchlovice A 2:3 (21,19,-19,-23,-11)
32. Komárov A - Roztoky 3:1 (-25,16,23,15)
33. Příbram B - Neratovice 1:3 (-20,19,-17,-20)
34. v 15:00 Dobříš - Tuchlovice A 3:2 (-12,17,-19,12,5)
35. Komárov A - Roztoky 3:2 (-20,-22,16,19,10)
36. Příbram B - Neratovice 1:3 (-22,-23,26,-27)

7. kolo - 26.11.2022

37. Příbram B - Dobříš 0:3 (-20,-21,-14)
38. v 09:00 Neratovice - Komárov A 3:0 (19,20,22)
39. v 09:00 Roztoky - Tuchlovice A 0:3 (-16,-13,-18)
40. Příbram B - Dobříš 3:1 (20,21,-18,18)
41. Neratovice - Komárov A 3:0 (18,18,23)
42. v 13:00 Roztoky - Tuchlovice A 0:3 (-8,-17,-19)

8. kolo - 3.12.2022

43. v 09:00 Dobříš - Roztoky 3:0 (12,20,11)
44. Tuchlovice A - Neratovice 3:0 (17,18,18)
45. Komárov A - Příbram B 2:3 (10,-17,12,-14,-13)
46. v 13:00 Dobříš - Roztoky 3:0 (16,15,18)
47. Tuchlovice A - Neratovice 3:0 (16,23,19)
48. Komárov A - Příbram B 3:1 (-23,17,15,21)

9. kolo - 14.1.2023

49. v 09:00 Komárov A - Dobříš Kolář M.
50. Příbram B - Tuchlovice A Černý J.
51. v 09:00 Neratovice - Roztoky Koutný L.
52. Komárov A - Dobříš Kolář M.
53. Příbram B - Tuchlovice A Černý J.
54. Neratovice - Roztoky Koutný L.

10. kolo - 21.1.2023

55. Dobříš - Neratovice Vladyka P.
56. v 09:00 Roztoky - Příbram B Matas M.
57. Tuchlovice A - Komárov A Ibl J.
58. v 13:00 Dobříš - Neratovice Vladyka P.
59. v 13:00 Roztoky - Příbram B Matas M.
60. Tuchlovice A - Komárov A Ibl J.

Tabulka:

1. VK Tuchlovice A. 16 14 2 46  :  15 1400  :  1149 42
2. Klub volejbalu Dobříš 16 10 6 35  :  25 1334  :  1219 29
3. TJ Sokol Komárov A 16 8 8 31  :  33 1360  :  1327 23
4. TJ Neratovice. 16 7 9 30  :  31 1294  :  1346 23
5. TJ Baník Příbram B 16 5 11 22  :  40 1243  :  1395 14
6. TJ Sokol Roztoky 16 4 12 23  :  43 1274  :  1469 13

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 11. 2. 2023: družstva ze skupiny A
2. kolo – 18. 2. 2023: družstva ze skupiny B
3. kolo – 25. 2. 2023: družstva ze skupiny A
4. kolo – 11. 3. 2023: družstva ze skupiny B
5. kolo – 18. 3. 2023: družstva ze skupiny A
6. kolo – 25. 3. 2023: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 11. 2. 2023:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 18. 2. 2023:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 25. 2. 2023:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B  
4. kolo – 11. 3. 2023:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A  
5. kolo – 18. 3. 2023:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 25. 3. 2023:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A