↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2022-2023)

1. část

1. kolo - 1.10.2022

1. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav
2. Benešov - Mělník
3. Suchdol - Brandýs n. Lab.
4. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav
5. Benešov - Mělník
6. Suchdol - Brandýs n. Lab.

2. kolo - 8.10.2022

7. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab.
8. Mělník - Suchdol
9. Benátky n. Jiz. - Benešov
10. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab.
11. Mělník - Suchdol
12. Benátky n. Jiz. - Benešov

3. kolo - 15.10.2022

13. v 09:00 Benešov - Mladá Boleslav
14. Suchdol - Benátky n. Jiz.
15. Brandýs n. Lab. - Mělník
16. v 13:00 Benešov - Mladá Boleslav
17. Suchdol - Benátky n. Jiz.
18. Brandýs n. Lab. - Mělník

4. kolo - 22.10.2022

19. Mladá Boleslav - Mělník
20. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.
21. Benešov - Suchdol
22. Mladá Boleslav - Mělník
23. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab.
24. Benešov - Suchdol

5. kolo - 5.11.2022

25. Suchdol - Mladá Boleslav
26. Brandýs n. Lab. - Benešov
27. Mělník - Benátky n. Jiz.
28. Suchdol - Mladá Boleslav
29. Brandýs n. Lab. - Benešov
30. Mělník - Benátky n. Jiz.

6. kolo - 12.11.2022

31. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz.
32. Mělník - Benešov
33. Brandýs n. Lab. - Suchdol
34. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz.
35. Mělník - Benešov
36. Brandýs n. Lab. - Suchdol

7. kolo - 26.11.2022

37. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav
38. Suchdol - Mělník
39. v 09:00 Benešov - Benátky n. Jiz.
40. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav
41. Suchdol - Mělník
42. v 13:00 Benešov - Benátky n. Jiz.

8. kolo - 3.12.2022

43. Mladá Boleslav - Benešov
44. Benátky n. Jiz. - Suchdol
45. Mělník - Brandýs n. Lab.
46. Mladá Boleslav - Benešov
47. Benátky n. Jiz. - Suchdol
48. Mělník - Brandýs n. Lab.

9. kolo - 14.1.2023

49. Mělník - Mladá Boleslav
50. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz.
51. Suchdol - Benešov
52. Mělník - Mladá Boleslav
53. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz.
54. Suchdol - Benešov

10. kolo - 21.1.2023

55. Mladá Boleslav - Suchdol
56. v 09:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
57. Benátky n. Jiz. - Mělník
58. Mladá Boleslav - Suchdol
59. v 13:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
60. Benátky n. Jiz. - Mělník

Tabulka:

1. TJ Sokol Benešov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Družba Suchdol 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Malibu Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 11. 2. 2023: družstva ze skupiny A
2. kolo – 18. 2. 2023: družstva ze skupiny B
3. kolo – 25. 2. 2023: družstva ze skupiny A
4. kolo – 11. 3. 2023: družstva ze skupiny B
5. kolo – 18. 3. 2023: družstva ze skupiny A
6. kolo – 25. 3. 2023: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 11. 2. 2023:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 18. 2. 2023:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 25. 2. 2023:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B  
4. kolo – 11. 3. 2023:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A  
5. kolo – 18. 3. 2023:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 25. 3. 2023:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A