↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2022-2023)

1. část

1. kolo - 1.10.2022

1. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-9,-22)
2. 2.10.2022 v 09:00 Benešov - Mělník 0:3 (-23,-18,-15)
3. NH - Kutnohorská 41 - KolínKutnohorská 41 Kolín - Kolín I Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:1 (-24,24,17,14)
4. Benátky n. Jiz. - Mladá Boleslav 3:1 (18,20,-19,23)
5. 2.10.2022 v 13:00 Benešov - Mělník 1:3 (16,-22,-25,-21)
6. Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:0 (13,18,19)

2. kolo - 8.10.2022

7. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. 1:3 (-20,16,-21,-14)
8. v 09:00 Mělník - Suchdol 3:0 (22,15,13)
9. Benátky n. Jiz. - Benešov 0:3 (-15,-20,-12)
10. Mladá Boleslav - Brandýs n. Lab. 1:3 (-19,-26,22,-21)
11. v 13:00 Mělník - Suchdol 3:1 (-22,14,16,22)
12. Benátky n. Jiz. - Benešov 0:3 (-21,-17,-11)

3. kolo - 15.10.2022

13. v 09:00 Benešov - Mladá Boleslav 3:1 (-21,16,19,16)
14. Suchdol - Benátky n. Jiz. 3:1 (12,-26,23,16)
15. Brandýs n. Lab. - Mělník 0:3 (-18,-17,-20)
16. v 13:00 Benešov - Mladá Boleslav 3:0 (11,19,10)
17. Suchdol - Benátky n. Jiz. 0:3 (-22,-23,-21)
18. Brandýs n. Lab. - Mělník 0:3 (-17,-21,-14)

4. kolo - 22.10.2022

19. Mladá Boleslav - Mělník 2:3 (22,-13,-19,20,-10)
20. 14.1.2023 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. Louka P.
21. Benešov - Suchdol 3:1 (22,25,-22,9)
22. Mladá Boleslav - Mělník 0:3 (-14,-11,-23)
23. 14.1.2023 Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. Louka P.
24. Benešov - Suchdol 3:1 (20,20,-21,21)

5. kolo - 5.11.2022

25. Suchdol - Mladá Boleslav 3:2 (-15,19,-20,15,9)
26. Brandýs n. Lab. - Benešov 0:3 (-20,-17,-14)
27. v 11:00 Mělník - Benátky n. Jiz. 3:1 (18,18,-24,20)
28. Suchdol - Mladá Boleslav 3:2 (-15,23,7,-21,13)
29. Brandýs n. Lab. - Benešov 1:3 (-19,-17,26,-11)
30. v 15:00 Mělník - Benátky n. Jiz. 3:0 (21,22,8)

6. kolo - 12.11.2022

31. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. 0:3 (-25,-20,-25)
32. Mělník - Benešov 2:3 (-23,17,-24,20,-11)
33. Brandýs n. Lab. - Suchdol 1:3 (24,-24,-20,-16)
34. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. 3:1 (-17,17,10,19)
35. Mělník - Benešov 3:1 (20,13,-15,17)
36. Brandýs n. Lab. - Suchdol 3:0 (13,18,17)

7. kolo - 26.11.2022

37. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-20,-23)
38. Suchdol - Mělník 1:3 (15,-23,-15,-23)
39. v 09:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (13,10,13)
40. Brandýs n. Lab. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-16,-20)
41. Suchdol - Mělník 2:3 (-20,21,-12,21,-13)
42. v 13:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (9,19,13)

8. kolo - 3.12.2022

43. Mladá Boleslav - Benešov 3:1 (-21,23,23,18)
44. Benátky n. Jiz. - Suchdol 1:3 (-13,-20,16,-22)
45. v 09:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 3:2 (24,-21,-23,12,13)
46. Mladá Boleslav - Benešov 2:3 (-16,-20,22,21,-15)
47. Benátky n. Jiz. - Suchdol 1:3 (21,-20,-22,-23)
48. v 13:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 1:3 (-16,21,-20,-23)

9. kolo - 14.1.2023

49. Mělník - Mladá Boleslav Šturm E.
50. 22.10.2022 Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 0:3 (-20,-23,-21)
51. Suchdol - Benešov Nepraš J.
52. Mělník - Mladá Boleslav Šturm E.
53. 22.10.2022 Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 3:2 (-20,23,16,-21,13)
54. Suchdol - Benešov Nepraš J.

10. kolo - 21.1.2023

55. Mladá Boleslav - Suchdol Shcherbinin D.
56. v 09:00 Benešov - Brandýs n. Lab. Zvolský R.
57. Benátky n. Jiz. - Mělník Kochman M.
58. Mladá Boleslav - Suchdol Shcherbinin D.
59. v 13:00 Benešov - Brandýs n. Lab. Zvolský R.
60. Benátky n. Jiz. - Mělník Kochman M.

Tabulka:

1. TJ EMĚ Mělník 16 14 2 45  :  17 1435  :  1210 40
2. TJ Sokol Benešov 16 12 4 39  :  20 1368  :  1145 34
3. TJ Sokol Družba Suchdol 16 8 8 30  :  33 1353  :  1366 23
4. Malibu Mladá Boleslav 16 5 11 27  :  35 1283  :  1364 19
5. TJ Sokol Brandýs nad Labem 16 5 11 20  :  38 1204  :  1341 15
6. VK Benátky nad Jizerou 16 4 12 19  :  37 1104  :  1321 13

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 11. 2. 2023: družstva ze skupiny A
2. kolo – 18. 2. 2023: družstva ze skupiny B
3. kolo – 25. 2. 2023: družstva ze skupiny A
4. kolo – 11. 3. 2023: družstva ze skupiny B
5. kolo – 18. 3. 2023: družstva ze skupiny A
6. kolo – 25. 3. 2023: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 11. 2. 2023:  1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    6.A – 4.B  
2. kolo – 18. 2. 2023:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    6.B – 6.A  
3. kolo – 25. 2. 2023:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    6.A – 5.B  
4. kolo – 11. 3. 2023:  3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    4.B – 6.A  
5. kolo – 18. 3. 2023:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 6.B  
6. kolo – 25. 3. 2023:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    5.B – 6.A