↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – finálová skupina (2022-2023)

2. část

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o postup do 2. ligy žen, která se uskuteční 22.-23.4.2023.

1. kolo - 11.2.2023

1. v 09:00 Neratovice - Mělník Koutný L.
2. v 09:00 Benešov - Dobříš Černý J.
3. Hala obchodní akademie - Kutnohorská 41 - Kolín, v 09:00 Suchdol - Tuchlovice A Másilko Z.
4. Neratovice - Mělník Koutný L.
5. v 13:00 Benešov - Dobříš Černý J.
6. Suchdol - Tuchlovice A Másilko Z.

2. kolo - 18.2.2023

7. v 11:00 Dobříš - Mělník Zvolský R.
8. v 09:00 Tuchlovice A - Benešov Večeřa J.
9. Hala obchodní akademie - Kutnohorská 41 - KolínKutnohorská 41 Kolín - Kolín I Suchdol - Neratovice Nastoupil V.
10. v 15:00 Dobříš - Mělník Zvolský R.
11. v 13:00 Tuchlovice A - Benešov Večeřa J.
12. Suchdol - Neratovice Nastoupil V.

3. kolo - 25.2.2023

13. Mělník - Tuchlovice A Koutný L.
14. v 09:00 Neratovice - Benešov Šturm E.
15. Suchdol - Dobříš Nastoupil V.
16. Mělník - Tuchlovice A Koutný L.
17. Neratovice - Benešov Šturm E.
18. Suchdol - Dobříš Nastoupil V.

4. kolo - 11.3.2023

19. Mělník - Neratovice Koutný L.
20. v 11:00 Dobříš - Benešov Zvolský R.
21. v 09:00 Tuchlovice A - Suchdol Ibl J.
22. Mělník - Neratovice Koutný L.
23. v 15:00 Dobříš - Benešov Zvolský R.
24. v 13:00 Tuchlovice A - Suchdol Ibl J.

5. kolo - 18.3.2023

25. Mělník - Dobříš Másilko Z.
26. 19.3.2023 Benešov - Tuchlovice A Syrový M.
27. v 09:00 Neratovice - Suchdol Koutný L.
28. Mělník - Dobříš Másilko Z.
29. 19.3.2023 Benešov - Tuchlovice A Syrový M.
30. Neratovice - Suchdol Koutný L.

6. kolo - 25.3.2023

31. v 09:00 Tuchlovice A - Mělník Jiránek D.
32. v 09:00 Benešov - Neratovice Vladyka P.
33. Dobříš - Suchdol Tvrz J.
34. v 13:00 Tuchlovice A - Mělník Jiránek D.
35. v 13:00 Benešov - Neratovice Vladyka P.
36. Dobříš - Suchdol Tvrz J.

Tabulka:

1. VK Tuchlovice A. 8 7 1 23  :  7 681  :  579 32
2. TJ EMĚ Mělník 8 7 1 23  :  9 727  :  641 32
3. Klub volejbalu Dobříš 8 5 3 17  :  17 704  :  703 22
4. TJ Sokol Benešov 8 4 4 15  :  17 693  :  718 22
5. TJ Sokol Družba Suchdol 8 1 7 10  :  22 666  :  727 12
6. TJ Neratovice. 8 0 8 8  :  24 634  :  737 10