↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2022-2023)


Základní část

1. kolo - 3.9.2022

1. Kolín B - Pňov - Předhradí 3:2 (-20,21,21,-18,9)
2. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav 1:3 (-14,22,-22,-16)
3. Kutná Hora - Církvice 3:1 (-24,19,24,22)
4. Kolín B - Pňov - Předhradí 0:3 (-16,-21,-11)
5. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav 2:3 (26,-19,-20,21,-13)
6. Kutná Hora - Církvice 3:0 (23,17,20)

2. kolo - 11.9.2022

7. Pňov - Předhradí - Církvice 3:0 (19,18,14)
8. 10.9.2022 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:1 (20,-19,22,15)
9. 10.9.2022 Kolín B - Benátky n. Jiz. B
10. v 11:00 Pňov - Předhradí - Církvice 3:1 (19,14,-22,17)
11. 10.9.2022 Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (19,13,22)
12. 10.9.2022 Kolín B - Benátky n. Jiz. B

3. kolo - 17.9.2022

13. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí Popadinec B.
14. Kutná Hora - Kolín B 3:0 (22,14,13)
15. Církvice - Mladá Boleslav 0:3 (-10,-13,-14)
16. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí Popadinec B.
17. Kutná Hora - Kolín B 3:0 (19,17,21)
18. Církvice - Mladá Boleslav 0:3 (-19,-22,-16)

4. kolo - 24.9.2022

19. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 0:3 (-23,-25,-16)
20. 27.9.2022 v 17:30 Kolín B - Církvice 0:3 (-19,-18,-13)
21. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora 3:1 (23,-20,11,23)
22. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 3:0 (23,22,17)
23. 27.9.2022 Kolín B - Církvice 0:3 (-19,-23,-15)
24. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora 3:1 (-18,19,16,21)

5. kolo - 1.10.2022

25. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 2:3 (20,25,-26,-23,-8)
26. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-23,-20)
27. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (21,20,16)
28. Kutná Hora - Pňov - Předhradí 3:1 (-20,17,21,15)
29. Církvice - Benátky n. Jiz. B 0:3 (-19,-28,-23)
30. Mladá Boleslav - Kolín B 3:0 (22,23,17)

6. kolo - 22.4.2023

31. Pňov - Předhradí - Kolín B
32. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
33. Církvice - Kutná Hora
34. Pňov - Předhradí - Kolín B
35. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
36. Církvice - Kutná Hora

7. kolo - 29.4.2023

37. Církvice - Pňov - Předhradí
38. Kutná Hora - Mladá Boleslav
39. Benátky n. Jiz. B - Kolín B
40. Církvice - Pňov - Předhradí
41. Kutná Hora - Mladá Boleslav
42. Benátky n. Jiz. B - Kolín B

8. kolo - 6.5.2023

43. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
44. Kolín B - Kutná Hora
45. Mladá Boleslav - Církvice
46. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
47. Kolín B - Kutná Hora
48. Mladá Boleslav - Církvice

9. kolo - 13.5.2023

49. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
50. Církvice - Kolín B
51. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B
52. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
53. Církvice - Kolín B
54. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B

10. kolo - 20.5.2023

55. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
56. Benátky n. Jiz. B - Církvice
57. Kolín B - Mladá Boleslav
58. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
59. Benátky n. Jiz. B - Církvice
60. Kolín B - Mladá Boleslav

Tabulka:

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 10 9 1 27  :  7 817  :  670 26
2. TJ SPARTA Kutná Hora 10 5 5 20  :  17 828  :  805 16
3. BVC Pňov - Předhradí 8 5 3 18  :  12 678  :  620 15
4. VK Benátky nad Jizerou B. 6 4 2 15  :  8 525  :  504 13
5. TJ Církvice 10 2 8 8  :  24 653  :  759 6
6. SK Volejbal Kolín B 8 1 7 3  :  23 483  :  626 2

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 16. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 16. místo. V každé skupině se v sobotu 3. června 2023 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2023-2024.