↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2022-2023)


Základní část

1. kolo - 3.9.2022

1. Kolín B - Pňov - Předhradí
2. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav
3. Kutná Hora - Církvice
4. Kolín B - Pňov - Předhradí
5. Benátky n. Jiz. B - Mladá Boleslav
6. Kutná Hora - Církvice

2. kolo - 10.9.2022

7. Pňov - Předhradí - Církvice
8. Mladá Boleslav - Kutná Hora
9. Kolín B - Benátky n. Jiz. B
10. Pňov - Předhradí - Církvice
11. Mladá Boleslav - Kutná Hora
12. Kolín B - Benátky n. Jiz. B

3. kolo - 17.9.2022

13. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí
14. Kutná Hora - Kolín B
15. Církvice - Mladá Boleslav
16. Benátky n. Jiz. B - Pňov - Předhradí
17. Kutná Hora - Kolín B
18. Církvice - Mladá Boleslav

4. kolo - 24.9.2022

19. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
20. Kolín B - Církvice
21. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora
22. Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav
23. Kolín B - Církvice
24. Benátky n. Jiz. B - Kutná Hora

5. kolo - 1.10.2022

25. Kutná Hora - Pňov - Předhradí
26. Církvice - Benátky n. Jiz. B
27. Mladá Boleslav - Kolín B
28. Kutná Hora - Pňov - Předhradí
29. Církvice - Benátky n. Jiz. B
30. Mladá Boleslav - Kolín B

6. kolo - 22.4.2023

31. Pňov - Předhradí - Kolín B
32. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
33. Církvice - Kutná Hora
34. Pňov - Předhradí - Kolín B
35. Mladá Boleslav - Benátky n. Jiz. B
36. Církvice - Kutná Hora

7. kolo - 29.4.2023

37. Církvice - Pňov - Předhradí
38. Kutná Hora - Mladá Boleslav
39. Benátky n. Jiz. B - Kolín B
40. Církvice - Pňov - Předhradí
41. Kutná Hora - Mladá Boleslav
42. Benátky n. Jiz. B - Kolín B

8. kolo - 6.5.2023

43. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
44. Kolín B - Kutná Hora
45. Mladá Boleslav - Církvice
46. Pňov - Předhradí - Benátky n. Jiz. B
47. Kolín B - Kutná Hora
48. Mladá Boleslav - Církvice

9. kolo - 13.5.2023

49. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
50. Církvice - Kolín B
51. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B
52. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
53. Církvice - Kolín B
54. Kutná Hora - Benátky n. Jiz. B

10. kolo - 20.5.2023

55. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
56. Benátky n. Jiz. B - Církvice
57. Kolín B - Mladá Boleslav
58. Pňov - Předhradí - Kutná Hora
59. Benátky n. Jiz. B - Církvice
60. Kolín B - Mladá Boleslav

Tabulka:

1. BVC Pňov - Předhradí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Církvice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Benátky nad Jizerou B. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 16. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 16. místo. V každé skupině se v sobotu 3. června 2023 uskuteční závěrečný turnaj o konečné pořadí. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2023-2024.