↓ k navigaci

Krajský přebor U18 dívek (2022-2023)

Hraje se turnajovým systémem každý s každým jednou na 3 vítězné sety. Uskuteční se 9 kol. V každém kole je vždy 5 turnajů, každý za účasti 4 nebo 3 družstev. V podzimní části se hraje podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

Po skončení 9 kol se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základních 9 kolech. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 1.4.2023.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 2. ligu U18 dívek, která se uskuteční 14.-16.4.2023.

Podzimní část (hrací den – sobota)

1. kolo - 10.9.2022

1. VSC Čelákovice Čelákovice - Hořovice A 0:3 (-16,-23,-23)
2. Brandýs nad Labem - Hořovice B 0:3 (-20,-14,-17)
3. Hořovice A - Brandýs nad Labem 3:0 (15,5,16)
4. Hořovice B - Čelákovice 3:2 (24,-26,-25,22,17)
5. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník 3:2 (15,22,-14,-23,13)
6. Malibu Mladá Boleslav - Neratovice 0:3 (-6,-9,-6)
7. Mělník - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (10,7,5)
8. Neratovice - Benátky nad Jizerou 3:1 (-23,13,16,23)
9. TJ Kralupy Kralupy B - Kolín A 1:3 (-12,-20,13,-22)
10. Kladno B - Kolín B 3:0 (14,15,19)
11. Kolín A - Kladno B 3:0 (18,19,23)
12. Kolín B - Kralupy B 1:3 (22,-17,-23,-25)
13. TJ Kunice Kunice - Rakovník A 2:3 (22,23,-9,-26,-13)
14. Čerčany - Rakovník B 3:0 (13,16,22)
15. Rakovník A - Čerčany 3:1 (23,-20,26,21)
16. Rakovník B - Kunice 1:3 (26,-17,-10,-15)
17. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Říčany 3:0 (15,16,17)
18. Říčany - Králův Dvůr 1:3 (-18,23,-16,-6)
19. Králův Dvůr - Kutná Hora 3:1 (13,-19,12,23)

2. kolo - 17.9.2022

20. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Rakovník A 0:3 (-21,-15,-23)
21. Kutná Hora - Rakovník B 3:1 (24,-22,21,12)
22. Rakovník A - Kutná Hora 3:0 (14,17,18)
23. Rakovník B - Říčany 1:3 (-24,-16,22,-10)
24. FC Malibu Mladá BoleslavVáclavkova 1040 Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II Malibu Mladá Boleslav - Hořovice B 0:3 (-5,-9,-7)
25. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Hořovice A 0:3 (-9,-9,-8)
26. Hořovice B - Benátky nad Jizerou 3:2 (24,7,-23,-17,10)
27. Hořovice A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (4,4,4)
28. SK Volejbal Kolín Kolín A - Neratovice 3:0 (12,18,11)
29. Kolín B - Mělník 0:3 (-7,-15,-5)
30. Neratovice - Kolín B 3:0 (12,7,18)
31. Mělník - Kolín A 3:0 (11,25,10)
32. TJ Sokol Brandýs nad Labem - hraje se v tělocvičně, v 09:00 Brandýs nad Labem - Kunice 1:3 (14,-16,-16,-19)
33. 1 hřiště Čelákovice - Čerčany 3:1 (19,13,-23,23)
34. Kunice - Čelákovice 3:0 (22,21,23)
35. Čerčany - Brandýs nad Labem 1:3 (-17,-12,22,-17)
36. Kladno volejbal cz Kladno B - Králův Dvůr 0:3 (-15,-20,-24)
37. Králův Dvůr - Kralupy B 2:3 (25,-20,17,-21,-5)
38. Kralupy B - Kladno B 3:0 (15,23,20)

Zimní část (hrací den – neděle, 8. kolo sobota)

3. kolo - 2.10.2022

39. SK Volejbal Kolín Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-17,-19,-7)
40. 2 hřiště Kolín A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (5,9,8)
41. Benátky nad Jizerou - Kolín A 0:3 (-21,-17,-13)
42. Malibu Mladá Boleslav - Kolín B 0:3 (-15,-11,-17)
43. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Říčany 3:1 (-14,22,11,19)
44. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Kutná Hora 3:0 (13,16,8)
45. Říčany - Mělník 0:3 (-16,-23,-13)
46. Kutná Hora - Neratovice 0:3 (-9,-13,-14)
47. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Rakovník B 3:0 (10,13,11)
48. 2 hřiště Hořovice B - Rakovník A 3:0 (14,17,16)
49. Rakovník B - Hořovice B 0:3 (-23,-21,-19)
50. Rakovník A - Hořovice A 0:3 (-13,-24,-13)
51. TJ Slavoj Čerčany, v 09:00 Čerčany - Kralupy B 2:3 (26,-13,-16,27,-5)
52. 1 hřiště Kunice - Kladno B 3:0 (20,20,17)
53. Kralupy B - Kunice 2:3 (-13,16,-24,22,-8)
54. Kladno B - Čerčany 3:1 (16,11,-23,24)
55. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr - Brandýs nad Labem 2:3 (-13,13,-22,21,-7)
56. Brandýs nad Labem - Čelákovice 0:3 (-22,-14,-24)
57. Čelákovice - Králův Dvůr 3:1 (-21,14,21,18)

4. kolo - 13.11.2022

58. TJ Spartak Hořovice Hořovice B - Kladno B 3:0 (12,20,19)
59. 2 hřiště Hořovice A - Kralupy B 3:0 (13,12,17)
60. Kladno B - Hořovice A 0:3 (-24,-18,-21)
61. Kralupy B - Hořovice B 0:3 (-11,-19,-16)
62. VK Rakovník Rakovník A - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (6,12,12)
63. 2 hřiště Rakovník B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-7,-9,-11)
64. Malibu Mladá Boleslav - Rakovník B 0:3 (-9,-12,-4)
65. Benátky nad Jizerou - Rakovník A 2:3 (-23,-18,17,19,-9)
66. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Říčany 3:0 (21,26,18)
67. 1 hřiště Čelákovice - Kutná Hora 3:1 (-20,8,14,20)
68. Říčany - Čelákovice 2:3 (21,15,-16,-17,-10)
69. Kutná Hora - Brandýs nad Labem 1:3 (-9,-17,23,-17)
70. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kunice 3:1 (19,-20,15,14)
71. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Čerčany 3:0 (14,13,18)
72. Kunice - Mělník 0:3 (-12,-18,-20)
73. Čerčany - Neratovice 0:3 (-11,-17,-9)
74. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kolín B 3:0 (15,19,23)
75. Kolín B - Králův Dvůr 1:3 (19,-11,-11,-11)
76. Králův Dvůr - Kolín A 1:3 (-17,-14,20,-14)

5. kolo - 4.12.2022

77. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kralupy B 3:1 (-23,4,19,26)
78. 2 hřiště, v 09:00 Mělník - Kladno B 3:0 (15,20,19)
79. Kralupy B - Mělník 0:3 (-16,-13,-11)
80. Kladno B - Neratovice 3:2 (22,-17,23,-9,10)
81. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Říčany 3:0 (7,12,16)
82. 2 hřiště Hořovice B - Kutná Hora 3:0 (17,13,15)
83. Říčany - Hořovice B 2:3 (-17,21,-22,11,-14)
84. Kutná Hora - Hořovice A 0:3 (-9,-19,-9)
85. VK Rakovník Rakovník B - Brandýs nad Labem 0:3 (-11,-10,-18)
86. 2 hřiště Rakovník A - Čelákovice 2:3 (13,15,-20,-12,-7)
87. Brandýs nad Labem - Rakovník A 3:1 (-20,19,18,9)
88. Čelákovice - Rakovník B 3:1 (22,-21,20,18)
89. TJ Slavoj Čerčany, v 09:00 Čerčany - Kolín B 3:1 (17,24,-21,13)
90. 1 hřiště Kunice - Kolín A 1:3 (-19,-19,23,-22)
91. Kolín B - Kunice 2:3 (14,-16,20,-21,-7)
92. Kolín A - Čerčany 3:0 (20,22,13)
93. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou 0:3 (-24,-10,-13)
94. Benátky nad Jizerou - Malibu Mladá Boleslav 3:0 (7,13,14)
95. Malibu Mladá Boleslav - Králův Dvůr 0:3 (-22,-2,-11)

6. kolo - 15.1.2023

96. TJ Spartak Hořovice Hořovice B - Neratovice
97. 2 hřiště Hořovice A - Mělník
98. Neratovice - Hořovice A
99. Mělník - Hořovice B
100. VK Rakovník Rakovník A - Kolín A
101. 2 hřiště Rakovník B - Kolín B
102. Kolín A - Rakovník B
103. Kolín B - Rakovník A
104. VSC Čelákovice, 7.1.2023 Čelákovice - Kralupy B
105. 1 hřiště, 7.1.2023 Brandýs nad Labem - Kladno B
106. 7.1.2023 Kralupy B - Brandýs nad Labem
107. 7.1.2023 Kladno B - Čelákovice
108. TJ Sparta Kutná Hora, v 09:00 Kutná Hora - Malibu Mladá Boleslav
109. 2 hřiště, v 09:00 Říčany - Benátky nad Jizerou
110. Malibu Mladá Boleslav - Říčany
111. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora
112. TJ Kunice Kunice - Králův Dvůr
113. Králův Dvůr - Čerčany
114. Čerčany - Kunice

7. kolo - 22.1.2023

115. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
116. 2 hřiště Malibu Mladá Boleslav - Čelákovice
117. Brandýs nad Labem - Malibu Mladá Boleslav
118. Čelákovice - Benátky nad Jizerou
119. TJ Kralupy Kralupy B - Rakovník A
120. 2 hřiště Kladno B - Rakovník B
121. Rakovník A - Kladno B
122. Rakovník B - Kralupy B
123. SK Volejbal Kolín Kolín A - Hořovice B
124. 2 hřiště Kolín B - Hořovice A
125. Hořovice B - Kolín B
126. Hořovice A - Kolín A
127. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Čerčany
128. 2 hřiště Říčany - Kunice
129. Čerčany - Říčany
130. Kunice - Kutná Hora
131. TJ EMĚ Mělník Mělník - Neratovice
132. Neratovice - Králův Dvůr
133. Králův Dvůr - Mělník

8. kolo - 4.3.2023

134. Kladno volejbal cz Kladno B - Říčany
135. 2 hřiště Kralupy B - Kutná Hora
136. Říčany - Kralupy B
137. Kutná Hora - Kladno B
138. SK Volejbal Kolín Kolín B - Čelákovice
139. 2 hřiště Kolín A - Brandýs nad Labem
140. Čelákovice - Kolín A
141. Brandýs nad Labem - Kolín B
142. TJ EMĚ Mělník Mělník - Rakovník B
143. Neratovice - Rakovník A
144. Rakovník B - Neratovice
145. Rakovník A - Mělník
146. TJ Kunice, 17.12.2022 Kunice - Benátky nad Jizerou Shcherbinin D.
147. 17.12.2022 Čerčany - Malibu Mladá Boleslav
148. 17.12.2022 Benátky nad Jizerou - Čerčany
149. 17.12.2022 Malibu Mladá Boleslav - Kunice
150. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Pode Zděmi 402 Liteň, 11.2.2023 Králův Dvůr - Hořovice B
151. 11.2.2023 Hořovice B - Hořovice A
152. 11.2.2023 Hořovice A - Králův Dvůr

9. kolo - 12.3.2023

153. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Neratovice
154. 1 hřiště Čelákovice - Mělník
155. Neratovice - Čelákovice
156. Mělník - Brandýs nad Labem
157. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Kolín B
158. 2 hřiště Kutná Hora - Kolín A
159. Kolín B - Kutná Hora
160. Kolín A - Říčany
161. FC Malibu Mladá Boleslav Malibu Mladá Boleslav - Kralupy B
162. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Kladno B
163. Kralupy B - Benátky nad Jizerou
164. Kladno B - Malibu Mladá Boleslav
165. TJ Slavoj Čerčany, 25.2.2023 v 09:00 Čerčany - Hořovice B
166. 25.2.2023 Kunice - Hořovice A
167. 25.2.2023 Hořovice B - Kunice
168. 25.2.2023 Hořovice A - Čerčany
169. VK Rakovník Rakovník B - Rakovník A
170. Rakovník A - Králův Dvůr
171. Králův Dvůr - Rakovník B

Finálový turnaj – sobota 1.4.2023

1. kolo - sobota 1.4.2023

1. vítěz základní části první - třetí
2. druhý - čtvrtý
3. druhý - třetí
4. čtvtý - první
5. třetí - čtvrtý
6. první - druhý

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice A 10 10 0 30  :  0 752  :  397 30
2. TJ EMĚ Mělník 10 9 1 29  :  3 777  :  475 28
3. TJ Spartak Hořovice B 10 10 0 30  :  6 850  :  636 27
4. SK Volejbal Kolín A 10 9 1 27  :  6 777  :  597 27
5. TJ Neratovice 10 8 2 26  :  10 829  :  598 25
6. VSC Čelákovice 10 7 3 23  :  17 901  :  823 20
7. VK Rakovník A 10 6 4 21  :  17 794  :  770 17
8. TJ Kunice 10 6 4 22  :  18 849  :  839 17
9. TJ Sokol Brandýs nad Labem 10 6 4 19  :  17 765  :  721 17
10. TJ Sokol Králův Dvůr 10 5 5 21  :  18 822  :  763 17
11. VK Benátky nad Jizerou 10 5 5 20  :  17 748  :  706 16
12. TJ Kralupy B 10 4 6 16  :  23 775  :  855 11
13. Kladno volejbal cz B 10 3 7 9  :  24 667  :  756 8
14. TJ Slavoj Čerčany 10 2 8 12  :  25 722  :  865 7
15. TJ SPARTA Kutná Hora 10 2 8 9  :  25 585  :  792 6
16. Volejbal Spirit Říčany 10 1 9 9  :  28 695  :  839 5
17. SK Volejbal Kolín B 10 1 9 8  :  27 608  :  807 4
18. VK Rakovník B 10 1 9 7  :  27 601  :  793 3
19. FC Malibu Mladá Boleslav 10 0 10 0  :  30 265  :  750 0