↓ k navigaci

Krajský přebor U16 dívek (2022-2023)

Kvalifikace 1 (4.9.2022)

Družstva jsou územně rozdělena do osmi pětičlenných nebo čtyřčlenných skupin.

Ve všech skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků budou družstva rozdělena do jednotlivých skupin kvalifikace 2.

Skupina A

1. turnaj - 4.9.2022

1. Volleyball Nymburk Nymburk A. - Nymburk B.
2. Kolín A - Kolín B
3. Nymburk B. - Kutná Hora
4. Kolín B - Nymburk A.
5. Kutná Hora - Kolín A
6. Nymburk B. - Kolín B
7. Nymburk A. - Kolín A
8. Kolín B - Kutná Hora
9. Kolín A - Nymburk B.
10. Kutná Hora - Nymburk A.

Tabulka:

1. SK Volejbal Kolín B. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. SK Volejbal Kolín A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Volleyball Nymburk B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Volleyball Nymburk A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina B

1. turnaj - 4.9.2022

1. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Mělník B
2. AŠ Mladá Boleslav - VK Mladá Boleslav
3. Mělník B - Benátky nad Jizerou
4. VK Mladá Boleslav - Mělník A
5. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav
6. Mělník B - VK Mladá Boleslav
7. Mělník A - AŠ Mladá Boleslav
8. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
9. AŠ Mladá Boleslav - Mělník B
10. Benátky nad Jizerou - Mělník A

Tabulka:

1. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina C

1. turnaj - 4.9.2022

1. VSC Čelákovice Čelákovice - Lysá nad Labem
2. Kostomlaty nad Labem - Pečky
3. Lysá nad Labem - Roztoky
4. Pečky - Čelákovice
5. Roztoky - Kostomlaty nad Labem
6. Lysá nad Labem - Pečky
7. Čelákovice - Kostomlaty nad Labem
8. Pečky - Roztoky
9. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem
10. Roztoky - Čelákovice

Tabulka:

1. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Spartak Pečky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TK Slovan Lysá nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina D

1. turnaj - 4.9.2022

1. TJ Kralupy Kralupy A - Kralupy B
2. TJ Kralupy - Brandýs nad Labem
3. Kralupy B - Brandýs nad Labem
4. Kralupy A - TJ Kralupy
5. TJ Kralupy - Kralupy B
6. Brandýs nad Labem - Kralupy A

Tabulka:

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Kralupy C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Kralupy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Kralupy A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina E

1. turnaj - 4.9.2022

1. Kladno volejbal cz Kladno A - Kladno B
2. Tuchlovice - Kladno C
3. Kladno B - Rakovník
4. Kladno C - Kladno A
5. Rakovník - Tuchlovice
6. Kladno B - Kladno C
7. Kladno A - Tuchlovice
8. Kladno C - Rakovník
9. Tuchlovice - Kladno B
10. Rakovník - Kladno A

Tabulka:

1. VK Tuchlovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kladno volejbal cz C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Kladno volejbal cz B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Kladno volejbal cz A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina F

1. turnaj - 4.9.2022

1. TJ Sokol Komárov Komárov A - Hořovice
2. Králův Dvůr A - Králův Dvůr B
3. Hořovice - Králův Dvůr B
4. Komárov A - Králův Dvůr A
5. Králův Dvůr A - Hořovice
6. Králův Dvůr B - Komárov A

Tabulka:

1. TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Sokol Králův Dvůr A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Sokol Králův Dvůr B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Sokol Komárov A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina G

1. turnaj - 4.9.2022

1. VK Příbram Příbram A - Příbram B
2. S V B C "A" - S V B C "B"
3. Příbram B - VK Benešovská
4. S V B C "B" - Příbram A
5. VK Benešovská - S V B C "A"
6. Příbram B - S V B C "B"
7. Příbram A - S V B C "A"
8. S V B C "B" - VK Benešovská
9. S V B C "A" - Příbram B
10. VK Benešovská - Příbram A

Tabulka:

1. VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. S V B C "B" 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. S V B C "A" 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Baník Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Baník Příbram A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Skupina H

1. turnaj - 4.9.2022

1. TJ Kunice Kunice A - Kunice B
2. Říčany B - Říčany A
3. Kunice B - Říčany A
4. Kunice A - Říčany B
5. Říčany B - Kunice B
6. Říčany A - Kunice A

Tabulka:

1. TJ Kunice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ Kunice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Volejbal Spirit Říčany B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Volejbal Spirit Říčany A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Kvalifikace 2 (18.9.2022)

Družstva jsou rozdělena do osmi pětičlenných nebo čtyřčlenných skupin na základě výsledků kvalifikace 1.

Ve všech skupinách se družstva utkají systémem jednou každý s každým formou turnajů na venkovních hřištích. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Postupy

Do 1. skupiny 1. části postupují vítězové skupin a dvě nejlepší družstva z 2. míst (10 družstev).
Do 2. skupiny 1. části postupují zbývající družstva z 2. míst a čtyři nejlepší družstva z 3. míst (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B budou hrát ostatní družstva územně rozdělena (po 9 družstvech).

Protože je ve skupinách nestejný počet družstev, pak pro určení postupu mezi družstvy z různých skupin (z 2., resp. 3. míst) se těmto družstvům nezapočítá výsledek s družstvem umístěném na 5. místě ve skupině.

Skupina A

Účastníci: 1. z A, 2. z B. 3. z C, 4. z D, 5. z A kvalifikace 1

Skupina B

Účastníci: 1. z B, 2. z C. 3. z D, 4. z A, 5. z B kvalifikace 1

Skupina C

Účastníci: 1. z C, 2. z D. 3. z A, 4. z B, 5. z C kvalifikace 1

Skupina D

Účastníci: 1. z D, 2. z A. 3. z B, 4. z C kvalifikace 1

Skupina E

Účastníci: 1. z E, 2. z F. 3. z G, 4. z H, 5. z E kvalifikace 1

Skupina F

Účastníci: 1. z F, 2. z G. 3. z H, 4. z E kvalifikace 1

Skupina G

Účastníci: 1. z G, 2. z H. 3. z E, 4. z F, 5. z G kvalifikace 1

Skupina H

Účastníci: 1. z H, 2. z E. 3. z F, 4. z G kvalifikace 1

1. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 9 družstev
3. skupina A - 9 družstev
3. skupina B - 9 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým třikrát formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      9.10., 23.10., 6.11.2022

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev v 1. a. 2. skupině (6 až 11 utkání) a za účasti čtyř až pěti družstev v 3.skupinách A a B (5 nebo 7 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí v 1. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 26 až 17 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 17 až 9 bodů (od 1. do 9. místa),
  3. skupiny A a B – 9 až 1 bod (od 1. do 9. místa).

Postupy a sestupy

V 1. skupině 2. části bude hrát prvních 7 družstev z 1. skupiny a první 3 družstva z 2. skupiny (10 družstev).
V 2. skupině 2. části budou hrát 8. až 10. družstvo z 1. skupiny, 4. až 5. družstvo z 2. skupiny a první 2 družstva z 3. skupin A a B (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B 2. části budou hrát územně rozdělena 6. až 9. družstvo z 2. skupiny a 3. až 9. družstva z 3 skupin A a B (po 9 družstvech).

2. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 9 družstev
3. skupina A - 9 družstev
3. skupina B - 9 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým třikrát formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      27.11., 11.12.2022, 8.1.2023

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev v 1. a. 2. skupině (6 až 11 utkání) a za účasti čtyř až pěti družstev v 3.skupinách A a B (5 nebo 7 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí v 2. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 26 až 17 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 17 až 9 bodů (od 1. do 9. místa),
  3. skupiny A a B – 9 až 1 bod (od 1. do 9. místa).

Postupy a sestupy

V 1. skupině 3. části bude hrát prvních 7 družstev z 1. skupiny a první 3 družstva z 2. skupiny (10 družstev).
V 2. skupině 3. části budou hrát 8. až 10. družstvo z 1. skupiny, 4. až 5. družstvo z 2. skupiny a první 2 družstva z 3. skupin A a B (10 družstev).
Ve 3. skupinách A a B 3. části budou hrát územně rozdělena 6. až 9. družstvo z 2. skupiny a 3. až 9. družstva z 3 skupin A a B (po 9 družstvech).

3. část

1. skupina - 10 družstev
2. skupina - 9 družstev
3. skupina A - 9 družstev
3. skupina B - 9 družstev

Družstva se utkají v tělocvičnách systémem každý s každým třikrát formou turnajů na 2 vítězné sety v těchto termínech:
      29.1., 12.2. (26.2., 5.3.), 2.4.2023
Termíny v závorce jsou určeny pro řešení kolize s jarními prázdninami.

V každém ze 3 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev v 1. a. 2. skupině (6 až 11 utkání) a za účasti čtyř až pěti družstev v 3.skupinách A a B (5 nebo 7 utkání).

Hodnocení výsledků

Na základě pořadí ve 3. části získávají družstva body do celkového pořadí takto:

  1. skupina – 26 až 17 bodů (od 1. do 10. místa),
  2. skupina – 17 až 9 bodů (od 1. do 9. místa),
  3. skupiny A a B – 9 až 1 bod (od 1. do 9. místa).

Celkové pořadí

Celkové pořadí družstev je dáno součtem bodů za jednotlivé 3 části. V případě rovnosti bodů se lépe umístí družstvo, které získalo vyšší počet bodů ve 3. části. V případě, že tato družstva dosáhla ve 3. části stejně bodů, umístí se lépe družstvo, které dosáhlo více bodů ve 2. části. Pokud ani toto nerozhodne, umístí se tato družstva v celkovém pořadí na stejném místě.

Postupy

První 4 družstva celkového pořadí postupují do finálového turnaje.

Finálový turnaj

Finálový turnaj nejlepších 4 družstev se uskuteční v sobotu 15.4.2023. Hraje se v tělocvičně na 2 vítězné sety systémem každý s každým. Pořadatelem je nejlépe umístěné družstvo po třech částech soutěže.

Boduje se "italským" způsobem (za každé utkání 3, 2, 1 nebo 0 bodů). Body se připočítávají k bodům získaným v předchozích 3 částech. Při rovnosti bodů rozhoduje lepší výsledek ve finálovém turnaji.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 29.-30.4.2023.