↓ k navigaci

Krajský přebor U16 chlapců (2022-2023)

Družstva se utkají třikrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti pěti nebo šesti družstev. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování

Po skončení základní části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základní části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v neděli 2.4.2023.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 22.-23.4.2023.

Podzimní část (hrací den neděle)

1. kolo - 11.9.2022

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Benátky nad Jizerou
2. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav
3. Nymburk. - Odolena Voda
4. Kolín - VK Mladá Boleslav
5. Brandýs nad Labem - Odolena Voda
6. Nymburk. - Benátky nad Jizerou
7. Kolín - Odolena Voda
8. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
9. Nymburk. - VK Mladá Boleslav
10. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
11. Kolín - Brandýs nad Labem
12. TJ Kralupy Kralupy - Kladno
13. Komárov - VK Příbram A
14. Kralupy - VK Příbram B
15. Kladno - VK Příbram A
16. Komárov - VK Příbram B
17. Kralupy - VK Příbram A
18. Kladno - VK Příbram B
19. Kralupy - Komárov

2. kolo - 25.9.2022

20. VK Mladá Boleslav VK Mladá Boleslav - Kralupy
21. Benátky nad Jizerou - Kladno
22. Odolena Voda - Komárov
23. VK Mladá Boleslav - Kladno
24. Benátky nad Jizerou - Komárov
25. Odolena Voda - Kralupy
26. VK Mladá Boleslav - Komárov
27. Benátky nad Jizerou - Kralupy
28. Odolena Voda - Kladno
29. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
30. Volleyball Nymburk Nymburk. - Brandýs nad Labem
31. Kolín - VK Příbram B
32. Nymburk. - VK Příbram A
33. Brandýs nad Labem - VK Příbram B
34. Kolín - VK Příbram A
35. Nymburk. - VK Příbram B
36. Brandýs nad Labem - VK Příbram A
37. Nymburk. - Kolín

Zimní část (hrací den – neděle)

3. kolo - 23.10.2022

38. Kladno volejbal cz Kladno - Brandýs nad Labem
39. Komárov - Nymburk.
40. Kralupy - Kolín
41. Kladno - Nymburk.
42. Komárov - Kolín
43. Kralupy - Brandýs nad Labem
44. Kladno - Kolín
45. Komárov - Brandýs nad Labem
46. Kralupy - Nymburk.
47. Kladno - Komárov
48. VK Příbram VK Příbram A - VK Příbram B
49. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda
50. VK Příbram A - Benátky nad Jizerou
51. VK Příbram B - VK Mladá Boleslav
52. VK Příbram A - Odolena Voda
53. VK Příbram B - Benátky nad Jizerou
54. VK Příbram A - VK Mladá Boleslav
55. VK Příbram B - Odolena Voda

4. kolo - 13.11.2022

56. SK Volejbal Kolín Kolín - Kladno
57. Brandýs nad Labem - Komárov
58. Nymburk. - Kralupy
59. Kolín - Komárov
60. Brandýs nad Labem - Kralupy
61. Nymburk. - Kladno
62. Kolín - Kralupy
63. Brandýs nad Labem - Kladno
64. Nymburk. - Komárov
65. Kolín - Brandýs nad Labem
66. AERO Odolena Voda Odolena Voda - VK Příbram A
67. Benátky nad Jizerou - VK Příbram B
68. VK Mladá Boleslav - VK Příbram A
69. Odolena Voda - VK Příbram B
70. Benátky nad Jizerou - VK Příbram A
71. VK Mladá Boleslav - VK Příbram B
72. Odolena Voda - Benátky nad Jizerou

5. kolo - 27.11.2022

73. Kladno volejbal cz Kladno - VK Mladá Boleslav
74. Kralupy - Benátky nad Jizerou
75. Komárov - Odolena Voda
76. Kladno - Benátky nad Jizerou
77. Kralupy - Odolena Voda
78. Komárov - VK Mladá Boleslav
79. Kladno - Odolena Voda
80. Kralupy - VK Mladá Boleslav
81. Komárov - Benátky nad Jizerou
82. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda
83. Kladno - Kralupy
84. VK Příbram VK Příbram B - VK Příbram A
85. Nymburk. - Brandýs nad Labem
86. VK Příbram B - Kolín
87. VK Příbram A - Nymburk.
88. VK Příbram B - Brandýs nad Labem
89. VK Příbram A - Kolín
90. VK Příbram B - Nymburk.
91. VK Příbram A - Brandýs nad Labem

6. kolo - 8.1.2023

92. Volleyball Nymburk Nymburk. - Benátky nad Jizerou
93. Kolín - Odolena Voda
94. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav
95. Nymburk. - Odolena Voda
96. Kolín - VK Mladá Boleslav
97. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
98. Nymburk. - VK Mladá Boleslav
99. Kolín - Benátky nad Jizerou
100. Brandýs nad Labem - Odolena Voda
101. Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav
102. Nymburk. - Kolín
103. TJ Sokol Komárov Komárov - Kralupy
104. Kladno - VK Příbram B
105. Komárov - VK Příbram A
106. Kralupy - VK Příbram B
107. Kladno - VK Příbram A
108. Komárov - VK Příbram B
109. Kralupy - VK Příbram A
110. Komárov - Kladno

7. kolo - 29.1.2023

111. TJ Sokol Komárov Komárov - Odolena Voda
112. Kralupy - Benátky nad Jizerou
113. Kladno - VK Mladá Boleslav
114. Komárov - Benátky nad Jizerou
115. Kralupy - VK Mladá Boleslav
116. Kladno - Odolena Voda
117. Komárov - VK Mladá Boleslav
118. Kralupy - Odolena Voda
119. Kladno - Benátky nad Jizerou
120. Komárov - Kralupy
121. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Nymburk.
122. Kolín - VK Příbram A
123. Brandýs nad Labem - VK Příbram B
124. Nymburk. - VK Příbram A
125. Kolín - VK Příbram B
126. Brandýs nad Labem - VK Příbram A
127. Nymburk. - VK Příbram B
128. Brandýs nad Labem - Kolín

8. kolo - 5.3.2023

129. SK Volejbal Kolín Kolín - Kralupy
130. Nymburk. - Komárov
131. Brandýs nad Labem - Kladno
132. Kolín - Komárov
133. Nymburk. - Kladno
134. Brandýs nad Labem - Kralupy
135. Kolín - Kladno
136. Nymburk. - Kralupy
137. Brandýs nad Labem - Komárov
138. Kralupy - Kladno
139. Kolín - Nymburk.
140. VK Mladá Boleslav, 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
141. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram B
142. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram A
143. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram B
144. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram A
145. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram B
146. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram A
147. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda

9. kolo - 12.3.2023

148. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
149. Odolena Voda - Nymburk.
150. VK Mladá Boleslav - Kolín
151. Benátky nad Jizerou - Nymburk.
152. Odolena Voda - Kolín
153. VK Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
154. Benátky nad Jizerou - Kolín
155. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
156. VK Mladá Boleslav - Nymburk.
157. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
158. VK Příbram VK Příbram A - VK Příbram B
159. Kladno - Komárov
160. VK Příbram A - Kralupy
161. VK Příbram B - Kladno
162. VK Příbram A - Komárov
163. VK Příbram B - Kralupy
164. VK Příbram A - Kladno
165. VK Příbram B - Komárov

Tabulka:

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Kralupy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Kladno volejbal cz 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. AERO Odolena Voda 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. VK Euro Sitex Příbram B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. VK Euro Sitex Příbram A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. TJ Sokol Komárov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
11. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0