↓ k navigaci

Krajský přebor U16 chlapců (2022-2023)

Družstva se utkají třikrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti pěti nebo šesti družstev. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování

Po skončení základní části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základní části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v neděli 2.4.2023.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 22.-23.4.2023.

Podzimní část (hrací den neděle)

1. kolo - 11.9.2022

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (12,13)
2. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav 2:0 (13,2)
3. Nymburk. - Odolena Voda 2:0 (13,22)
4. Kolín - VK Mladá Boleslav 2:0 (23,14)
5. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:2 (-16,-22)
6. Nymburk. - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,11)
7. Kolín - Odolena Voda 1:2 (22,-20,-12)
8. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:0 (19,15)
9. Nymburk. - VK Mladá Boleslav 2:0 (7,7)
10. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 0:2 (-14,-18)
11. Kolín - Brandýs nad Labem 0:2 (-10,-17)
12. TJ Kralupy Kralupy - Kladno 0:2 (-19,-13)
13. Komárov - VK Příbram A 0:2 (-3,-6)
14. Kralupy - VK Příbram B 2:1 (23,-24,14)
15. Kladno - VK Příbram A 2:0 (17,19)
16. Komárov - VK Příbram B 0:2 (-5,-14)
17. Kralupy - VK Příbram A 0:2 (-12,-14)
18. Kladno - VK Příbram B 2:0 (11,18)
19. Kralupy - Komárov 2:0 (13,14)

2. kolo - 25.9.2022

20. VK Mladá Boleslav VK Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-12,-23)
21. Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-10,-16)
22. Odolena Voda - Komárov 2:0 (5,11)
23. VK Mladá Boleslav - Kladno 0:2 (-11,-6)
24. Benátky nad Jizerou - Komárov 2:0 (17,9)
25. Odolena Voda - Kralupy 2:0 (19,20)
26. VK Mladá Boleslav - Komárov 2:1 (19,-15,10)
27. Benátky nad Jizerou - Kralupy 2:1 (18,-26,15)
28. Odolena Voda - Kladno 0:2 (-11,-15)
29. VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou 0:2 (-13,-17)
30. Volleyball Nymburk Nymburk. - Brandýs nad Labem 2:0 (8,15)
31. Kolín - VK Příbram B 2:0 (13,14)
32. Nymburk. - VK Příbram A 2:0 (16,28)
33. Brandýs nad Labem - VK Příbram B 2:0 (10,13)
34. Kolín - VK Příbram A 0:2 (-10,-21)
35. Nymburk. - VK Příbram B 2:0 (11,9)
36. Brandýs nad Labem - VK Příbram A 1:2 (23,-18,-9)
37. Nymburk. - Kolín 2:0 (19,8)

Zimní část (hrací den – neděle)

3. kolo - 23.10.2022

38. Kladno volejbal cz - hraje se v Kolíně Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (16,20)
39. 3 hřiště Komárov - Nymburk. 0:2 (-8,-6)
40. Kralupy - Kolín 0:2 (-20,-12)
41. Kladno - Nymburk. 0:2 (-24,-16)
42. Komárov - Kolín 0:2 (-5,-10)
43. Kralupy - Brandýs nad Labem 0:2 (-25,-11)
44. Kladno - Kolín 2:1 (10,-19,12)
45. Komárov - Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-9)
46. Kralupy - Nymburk. 0:2 (-7,-5)
47. Kladno - Komárov 2:0 (6,13)
48. VK Příbram, v 09:00 VK Příbram A - VK Příbram B 2:0 (8,14)
49. 1 hřiště VK Mladá Boleslav - Odolena Voda 0:2 (-12,-9)
50. VK Příbram A - Benátky nad Jizerou 2:0 (14,10)
51. VK Příbram B - VK Mladá Boleslav 2:0 (19,16)
52. VK Příbram A - Odolena Voda 2:0 (18,24)
53. VK Příbram B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-18)
54. VK Příbram A - VK Mladá Boleslav 2:0 (13,10)
55. VK Příbram B - Odolena Voda 0:2 (-10,-16)

4. kolo - 13.11.2022

56. SK Volejbal Kolín Kolín - Kladno 0:2 (-14,-16)
57. Brandýs nad Labem - Komárov 2:0 (9,10)
58. Nymburk. - Kralupy 2:0 (3,8)
59. Kolín - Komárov 2:0 (6,7)
60. Brandýs nad Labem - Kralupy 2:0 (16,18)
61. Nymburk. - Kladno 0:2 (-18,-17)
62. Kolín - Kralupy 2:0 (14,17)
63. Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-19,-15)
64. Nymburk. - Komárov 2:0 (5,4)
65. Kolín - Brandýs nad Labem 2:1 (-18,23,4)
66. AERO Odolena Voda Odolena Voda - VK Příbram A 0:2 (-20,-14)
67. Benátky nad Jizerou - VK Příbram B 0:2 (-23,-16)
68. VK Mladá Boleslav - VK Příbram A 0:2 (-12,-11)
69. Odolena Voda - VK Příbram B 2:0 (15,14)
70. Benátky nad Jizerou - VK Příbram A 0:2 (-11,-17)
71. VK Mladá Boleslav - VK Příbram B 0:2 (-16,-19)
72. v 08:30 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,6)

5. kolo - 11.12.2022

73. Kladno volejbal cz Kladno - VK Mladá Boleslav Bednář V./Jiránek D.
74. 3 hřiště Kralupy - Benátky nad Jizerou
75. Komárov - Odolena Voda
76. Kladno - Benátky nad Jizerou
77. Kralupy - Odolena Voda
78. Komárov - VK Mladá Boleslav
79. Kladno - Odolena Voda
80. Kralupy - VK Mladá Boleslav
81. Komárov - Benátky nad Jizerou
82. VK Mladá Boleslav - Odolena Voda
83. Kladno - Kralupy
84. VK Příbram, 27.11.2022 v 09:00 VK Příbram B - VK Příbram A 0:2 (-21,-8)
85. 27.11.2022 Nymburk. - Brandýs nad Labem 2:0 (12,20)
86. 27.11.2022 VK Příbram B - Kolín 2:0 (21,20)
87. 27.11.2022 VK Příbram A - Nymburk. 1:2 (11,-19,-11)
88. 27.11.2022 VK Příbram B - Brandýs nad Labem 0:2 (-18,-12)
89. 27.11.2022 VK Příbram A - Kolín 2:0 (17,14)
90. 27.11.2022 VK Příbram B - Nymburk. 0:2 (-12,-11)
91. 27.11.2022 VK Příbram A - Brandýs nad Labem 2:0 (16,24)

6. kolo - 8.1.2023

92. Volleyball Nymburk Nymburk. - Benátky nad Jizerou
93. Kolín - Odolena Voda
94. Brandýs nad Labem - VK Mladá Boleslav
95. Nymburk. - Odolena Voda
96. Kolín - VK Mladá Boleslav
97. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
98. Nymburk. - VK Mladá Boleslav
99. Kolín - Benátky nad Jizerou
100. Brandýs nad Labem - Odolena Voda
101. Benátky nad Jizerou - VK Mladá Boleslav
102. Nymburk. - Kolín
103. TJ Sokol Komárov Komárov - Kralupy
104. Kladno - VK Příbram B
105. Komárov - VK Příbram A
106. Kralupy - VK Příbram B
107. Kladno - VK Příbram A
108. Komárov - VK Příbram B
109. Kralupy - VK Příbram A
110. Komárov - Kladno

7. kolo - 29.1.2023

111. TJ Sokol Komárov Komárov - Odolena Voda
112. Kralupy - Benátky nad Jizerou
113. Kladno - VK Mladá Boleslav
114. Komárov - Benátky nad Jizerou
115. Kralupy - VK Mladá Boleslav
116. Kladno - Odolena Voda
117. Komárov - VK Mladá Boleslav
118. Kralupy - Odolena Voda
119. Kladno - Benátky nad Jizerou
120. Komárov - Kralupy
121. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Nymburk.
122. Kolín - VK Příbram A
123. Brandýs nad Labem - VK Příbram B
124. Nymburk. - VK Příbram A
125. Kolín - VK Příbram B
126. Brandýs nad Labem - VK Příbram A
127. Nymburk. - VK Příbram B
128. Brandýs nad Labem - Kolín

8. kolo - 5.3.2023

129. SK Volejbal Kolín Kolín - Kralupy
130. Nymburk. - Komárov
131. Brandýs nad Labem - Kladno
132. Kolín - Komárov
133. Nymburk. - Kladno
134. Brandýs nad Labem - Kralupy
135. Kolín - Kladno
136. Nymburk. - Kralupy
137. Brandýs nad Labem - Komárov
138. Kralupy - Kladno
139. Kolín - Nymburk.
140. VK Mladá Boleslav, 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
141. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram B
142. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram A
143. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram B
144. 19.2.2023 Odolena Voda - VK Příbram A
145. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - VK Příbram B
146. 19.2.2023 Benátky nad Jizerou - VK Příbram A
147. 19.2.2023 VK Mladá Boleslav - Odolena Voda

9. kolo - 12.3.2023

148. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
149. Odolena Voda - Nymburk.
150. VK Mladá Boleslav - Kolín
151. Benátky nad Jizerou - Nymburk.
152. Odolena Voda - Kolín
153. VK Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem
154. Benátky nad Jizerou - Kolín
155. Odolena Voda - Brandýs nad Labem
156. VK Mladá Boleslav - Nymburk.
157. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda
158. VK Příbram VK Příbram A - VK Příbram B
159. Kladno - Komárov
160. VK Příbram A - Kralupy
161. VK Příbram B - Kladno
162. VK Příbram A - Komárov
163. VK Příbram B - Kralupy
164. VK Příbram A - Kladno
165. VK Příbram B - Komárov

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 16 15 1 30  :  3 792  :  433 44
2. VK Euro Sitex Příbram A 17 14 3 29  :  7 850  :  570 42
3. Kladno volejbal cz 13 12 1 24  :  3 649  :  418 35
4. TJ Sokol Brandýs nad Labem 17 9 8 20  :  16 759  :  660 29
5. AERO Odolena Voda 13 9 4 18  :  9 599  :  471 26
6. SK Volejbal Kolín 16 8 8 18  :  17 699  :  653 25
7. VK Euro Sitex Příbram B 17 5 12 11  :  24 610  :  784 16
8. VK Benátky nad Jizerou 13 4 9 8  :  19 462  :  606 11
9. TJ Kralupy 13 3 10 7  :  21 479  :  645 9
10. VK PRASYL Mladá Boleslav 12 1 11 2  :  23 340  :  604 2
11. TJ Sokol Komárov 13 0 13 1  :  26 260  :  655 1