↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň (2021-2022)

Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle, 5. kolo sobota)

Družstva jsou územně rozdělena do tří devítičlenných skupin A, B a C.

Ve všech skupinách se družstva utkají formou turnajů každý s každým dvakrát. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3, J4, J5 a J6).

Skupina A

1. kolo - 16.10.2022

1. Volleyball Nymburk Nymburk A - Pečky 2:0 (21,6)
2. Nymburk B - Nymburské BOMBY 0:2 (-14,-10)
3. Pečky - Nymburk B 2:0 (11,12)
4. Nymburské BOMBY - Nymburk A 0:2 (-16,-22)
5. Nymburk A - Nymburk B 2:0 (4,7)
6. SK Volejbal Kolín Kolín A - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-13,21,-13)
7. Kolín B - Lysá nad Labem 0:2 (-16,-11)
8. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-16,24,-8)
9. Kolín A - Lysá nad Labem 0:2 (-13,-15)
10. Kolín B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-7,-16)
11. Kutná Hora - Lysá nad Labem 2:0 (25,22)
12. Kolín A - Kolín B 2:0 (20,14)

2. kolo - 13.11.2022

13. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Nymburské BOMBY 0:2 (-8,-10)
14. v Lysé nad Labem, 9.12.2022 v 16:00 Lysá nad Labem - Pečky
15. Nymburské BOMBY - Lysá nad Labem 2:0 (15,20)
16. v Kostomlatech, 8.11.2022 v 17:00 Pečky - Kostomlaty nad Labem 2:0 (14,16)
17. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem 0:2 (-21,-21)
18. Volleyball Nymburk Nymburk A - Kolín B 2:0 (3,7)
19. Nymburk B - Kutná Hora 0:2 (-12,-16)
20. Kolín B - Kutná Hora 0:2 (-10,-19)
21. Nymburk B - Kolín A 0:2 (-8,-11)
22. Nymburk A - Kutná Hora 2:0 (6,7)
23. Nymburk B - Kolín B 2:0 (17,23)
24. Nymburk A - Kolín A 2:0 (6,11)

3. kolo - 4.12.2022

25. Volleyball Nymburk, v 12:30 Nymburk B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-17,-13)
26. v 12:30 Nymburk A - Lysá nad Labem 2:0 (8,10)
27. v 12:30 Kostomlaty nad Labem - Nymburk A 0:2 (-7,-5)
28. v 12:30 Lysá nad Labem - Nymburk B 2:0 (10,11)
29. v 12:30 Nymburk B - Nymburk A 0:2 (-20,-12)
30. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Pečky 0:2 (-21,-12)
31. Kolín A - Nymburské BOMBY 0:2 (-20,-24)
32. Kolín B - Pečky 0:2 (-9,-7)
33. Kutná Hora - Nymburské BOMBY 0:2 (-20,-17)
34. Kolín A - Pečky 0:2 (-11,-20)
35. Kolín B - Nymburské BOMBY 0:2 (-14,-13)
36. Kutná Hora - Kolín A 0:2 (-23,-21)

4. kolo - 15.1.2023

37. Nymburské BOMBY Nymburské BOMBY - Nymburk B
38. Pečky - Nymburk A
39. Nymburk B - Pečky
40. Nymburk A - Nymburské BOMBY
41. Nymburské BOMBY - Pečky
42. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Kolín B
43. Kostomlaty nad Labem - Kolín A
44. Kolín B - Kolín A
45. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
46. Lysá nad Labem - Kolín A
47. Kostomlaty nad Labem - Kolín B
48. Lysá nad Labem - Kutná Hora

5. kolo - 25.2.2023

49. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Nymburk A
50. Kostomlaty nad Labem - Nymburk B
51. Nymburk A - Kostomlaty nad Labem
52. Nymburk B - Lysá nad Labem
53. Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem
54. TJ Spartak Pečky, 11.2.2023 Pečky - Kutná Hora
55. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kolín B
56. 11.2.2023 Kutná Hora - Kolín B
57. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kolín A
58. 11.2.2023 Pečky - Kolín B
59. 11.2.2023 Nymburské BOMBY - Kutná Hora
60. 11.2.2023 Pečky - Kolín A

6. kolo - 12.3.2023

61. Nymburské BOMBY Nymburské BOMBY - Kostomlaty nad Labem
62. Pečky - Lysá nad Labem
63. Kostomlaty nad Labem - Pečky
64. Lysá nad Labem - Nymburské BOMBY
65. Nymburské BOMBY - Pečky
66. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Nymburk A
67. Kolín A - Nymburk B
68. Kolín B - Nymburk A
69. Kutná Hora - Nymburk B
70. Kolín A - Nymburk A
71. Kolín B - Nymburk B
72. Kutná Hora - Kolín A

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk A 9 9 0 18  :  0 450  :  178 27
2. BK Nymburské BOMBY 7 6 1 12  :  2 339  :  235 18
3. TJ Spartak Pečky, z.s. 6 5 1 10  :  2 277  :  183 15
4. TK Slovan Lysá nad Labem 7 4 3 8  :  6 300  :  270 12
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 8 4 4 8  :  10 327  :  354 10
6. SK Volejbal Kolín A 8 3 5 7  :  10 321  :  359 10
7. TJ SPARTA Kutná Hora 8 3 5 7  :  10 329  :  368 10
8. Volleyball Nymburk B 9 1 8 2  :  16 238  :  440 3
9. SK Volejbal Kolín B 8 0 8 0  :  16 206  :  400 0

Skupina B

1. kolo - 16.10.2022

1. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:2 (-17,20,-13)
2. AŠ Mladá Boleslav - Neratovice 0:2 (-8,-14)
3. Brandýs nad Labem - AŠ Mladá Boleslav 2:1 (23,-17,10)
4. Neratovice - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,12)
5. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (22,20)
6. TJ Kralupy Kralupy - Roztoky 2:0 (15,14)
7. Kladno B - Mělník 0:2 (-14,-15)
8. Kladno A - Roztoky 2:0 (13,17)
9. Kralupy - Mělník 2:1 (-19,24,10)
10. Kladno B - Roztoky 0:2 (-13,-15)
11. Kladno A - Mělník 2:0 (14,23)
12. Kralupy - Kladno B 2:0 (14,20)

2. kolo - 13.11.2022

13. TJ EMĚ Mělník Mělník - AŠ Mladá Boleslav 2:0 (19,24)
14. Roztoky - Benátky nad Jizerou 1:2 (18,-23,-11)
15. AŠ Mladá Boleslav - Roztoky 2:0 (22,20)
16. Benátky nad Jizerou - Mělník 0:2 (-20,-19)
17. Mělník - Roztoky 2:1 (-21,14,7)
18. Kladno volejbal cz Kladno A - Neratovice 2:0 (8,15)
19. Kladno B - Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-14)
20. Kralupy - Neratovice 1:2 (-16,22,-9)
21. Kladno A - Brandýs nad Labem 2:0 (18,11)
22. Kladno B - Neratovice 0:2 (-10,-18)
23. Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (21,17)
24. Kladno A - Kladno B 2:0 (15,9)

3. kolo - 4.12.2022

25. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Mělník 1:2 (-18,17,-9)
26. Neratovice - Roztoky 2:0 (11,17)
27. Mělník - Neratovice 0:2 (-16,-21)
28. Roztoky - Brandýs nad Labem 2:1 (20,-22,10)
29. Brandýs nad Labem - Neratovice 0:2 (-21,-14)
30. TJ AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav - Kralupy 0:2 (-13,-20)
31. Benátky nad Jizerou - Kladno A 0:2 (-10,-13)
32. Kralupy - Kladno A 2:1 (18,-23,5)
33. Benátky nad Jizerou - Kladno B 2:0 (19,4)
34. AŠ Mladá Boleslav - Kladno A 0:2 (-8,-14)
35. Benátky nad Jizerou - Kralupy 1:2 (-12,19,-10)
36. AŠ Mladá Boleslav - Kladno B 2:0 (14,21)

4. kolo - 15.1.2023

37. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Mělník
38. AŠ Mladá Boleslav - Roztoky
39. Mělník - AŠ Mladá Boleslav
40. Roztoky - Benátky nad Jizerou
41. Benátky nad Jizerou - AŠ Mladá Boleslav
42. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Kladno B
43. v 09:00 Brandýs nad Labem - Kralupy
44. Kladno B - Kralupy
45. Brandýs nad Labem - Kladno A
46. Neratovice - Kralupy
47. Brandýs nad Labem - Kladno B
48. Neratovice - Kladno A

5. kolo - 25.2.2023

49. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Neratovice
50. Mělník - Brandýs nad Labem
51. Neratovice - Mělník
52. Brandýs nad Labem - Roztoky
53. Roztoky - Mělník
54. Kladno volejbal cz, 11.2.2023 Kladno B - Benátky nad Jizerou
55. 11.2.2023 Kladno A - AŠ Mladá Boleslav
56. 11.2.2023 Kralupy - Benátky nad Jizerou
57. 11.2.2023 Kladno B - AŠ Mladá Boleslav
58. 11.2.2023 Kladno A - Benátky nad Jizerou
59. 11.2.2023 Kralupy - AŠ Mladá Boleslav
60. 11.2.2023 Kladno B - Kladno A

6. kolo - 12.3.2023

61. TJ Neratovice, v 09:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou
62. v 09:00 Brandýs nad Labem - AŠ Mladá Boleslav
63. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
64. AŠ Mladá Boleslav - Neratovice
65. Neratovice - Brandýs nad Labem
66. TJ EMĚ Mělník Mělník - Kralupy
67. Roztoky - Kladno A
68. Kralupy - Kladno A
69. Roztoky - Kladno B
70. Mělník - Kladno A
71. Roztoky - Kralupy
72. Mělník - Kladno B

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 8 7 1 15  :  2 398  :  251 22
2. TJ Neratovice. 8 7 1 14  :  3 385  :  279 20
3. TJ KRALUPY 8 7 1 15  :  5 432  :  350 19
4. TJ EMĚ Mělník 8 5 3 11  :  8 402  :  369 14
5. VK Benátky nad Jizerou 8 3 5 8  :  11 351  :  393 10
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem 8 3 5 8  :  12 376  :  407 9
7. TJ Sokol Roztoky u Prahy 8 2 6 6  :  13 346  :  402 7
8. TJ AŠ Mladá Boleslav 8 2 6 5  :  12 320  :  385 7
9. Kladno volejbal cz B 8 0 8 0  :  16 226  :  400 0

Skupina C

1. kolo - 16.10.2022

1. TJ Baník Příbram Příbram A - S V B C 2:0 (24,22)
2. Příbram B - Králův Dvůr 0:2 (-13,-20)
3. S V B C - Příbram B 2:0 (12,21)
4. Králův Dvůr - Příbram A 0:2 (-17,-14)
5. Příbram A - Příbram B 2:0 (10,15)
6. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kunice 2:0 (7,18)
7. Tuchlovice - Říčany 2:0 (22,15)
8. Komárov - Kunice 2:0 (10,23)
9. Hořovice - Říčany 2:0 (6,16)
10. Tuchlovice - Kunice 2:0 (15,8)
11. Komárov - Říčany 2:1 (-16,17,13)
12. Hořovice - Tuchlovice 2:0 (15,21)

2. kolo - 13.11.2022

13. Volejbal Spirit Říčany Říčany - Příbram A 0:2 (-19,-8)
14. Kunice - Příbram B 2:0 (24,24)
15. Příbram A - Kunice 2:0 (14,17)
16. Příbram B - Říčany 0:2 (-19,-18)
17. Říčany - Kunice 2:0 (9,17)
18. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Tyršova 85 Beroun - Beroun-Město Králův Dvůr - Komárov 2:1 (-18,23,12)
19. S V B C - Hořovice 2:1 (-23,23,12)
20. Komárov - Hořovice 0:2 (-11,-7)
21. S V B C - Tuchlovice 1:2 (23,-17,-5)
22. Králův Dvůr - Hořovice 0:2 (-18,-14)
23. S V B C - Komárov 2:0 (7,23)
24. Králův Dvůr - Tuchlovice 0:2 (-23,-11)

3. kolo - 4.12.2022

25. S V B C S V B C - Kunice 2:1 (11,-18,16)
26. Králův Dvůr - Říčany 0:2 (-10,-21)
27. Kunice - Králův Dvůr 2:1 (-21,15,7)
28. Říčany - S V B C 2:0 (17,9)
29. S V B C - Králův Dvůr 2:0 (26,18)
30. TJ Sokol Komárov Komárov - Příbram A 0:2 (-16,-19)
31. Tuchlovice - Příbram B 2:0 (21,22)
32. Hořovice - Příbram A 1:2 (-20,23,-14)
33. Komárov - Příbram B 2:0 (22,17)
34. Tuchlovice - Příbram A 0:2 (-17,-20)
35. Hořovice - Příbram B 2:0 (7,17)
36. Komárov - Tuchlovice 1:2 (-17,21,-13)

4. kolo - 15.1.2023

37. TJ Sokol Králův Dvůr - NH -Bolzanova 800 Chýně Králův Dvůr - Příbram B
38. S V B C - Příbram A
39. Příbram B - S V B C
40. Příbram A - Králův Dvůr
41. Králův Dvůr - S V B C
42. TJ Sokol Komárov Komárov - Kunice
43. Tuchlovice - Říčany
44. Hořovice - Kunice
45. Komárov - Říčany
46. Tuchlovice - Kunice
47. Hořovice - Říčany
48. Komárov - Tuchlovice

5. kolo - 25.2.2023

49. Volejbal Spirit Říčany Říčany - S V B C
50. Kunice - Králův Dvůr
51. S V B C - Kunice
52. Králův Dvůr - Říčany
53. Říčany - Kunice
54. VK Tuchlovice - hraje se v Komárově, 11.2.2023 Tuchlovice - Příbram B
55. 11.2.2023 Hořovice - Příbram A
56. 11.2.2023 Komárov - Příbram B
57. 11.2.2023 Tuchlovice - Příbram A
58. 11.2.2023 Hořovice - Příbram B
59. 11.2.2023 Komárov - Příbram A
60. 11.2.2023 Tuchlovice - Hořovice

6. kolo - 12.3.2023

61. TJ Kunice Kunice - Příbram B
62. Říčany - Příbram A
63. Příbram B - Příbram A
64. Příbram B - Říčany
65. Příbram A - Kunice
66. TJ Sokol Komárov, 19.3.2023 Komárov - Králův Dvůr
67. 19.3.2023 Hořovice - S V B C
68. 19.3.2023 Tuchlovice - Králův Dvůr
69. 19.3.2023 Komárov - S V B C
70. 19.3.2023 Hořovice - Králův Dvůr
71. 19.3.2023 Tuchlovice - S V B C
72. 19.3.2023 Komárov - Hořovice

Tabulka:

1. TJ Baník Příbram A 8 8 0 16  :  1 415  :  291 23
2. TJ Spartak Hořovice 8 6 2 14  :  4 419  :  284 20
3. VK Tuchlovice 8 6 2 12  :  6 397  :  339 16
4. S V B C 8 5 3 11  :  8 396  :  383 14
5. Volejbal Spirit Říčany 8 4 4 9  :  8 341  :  326 13
6. TJ Sokol Komárov 8 3 5 8  :  11 354  :  396 10
7. TJ Sokol Králův Dvůr 8 2 6 5  :  13 327  :  407 6
8. TJ Kunice 8 2 6 5  :  13 303  :  406 6
9. TJ Baník Příbram B 8 0 8 0  :  16 282  :  402 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 16.4 2023

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části tak, aby dvě družstva z jedné skupiny základní části hrála v různých skupinách. Do jedné skupiny bude zařazen vítěz jedné ze skupin s nejlepším výsledkem, do druhé skupiny zbývající vítězové skupin zimní části.

V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Skupina J2 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J3 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J4 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J5 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J6 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

2. kolo – 30.4 2023

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 10. místo (vstupní body – 2,1,1,0,0).
Skupina o 11. až 15. místo (vstupní body – 2,1,1,0,0).
Skupina o 16. až 19. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 20. až 23. místo (vstupní body – 1,1,0,0).
Skupina o 24. až 27. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Republikové soutěže U14 dívek, která se uskuteční se uskuteční 25. 26.3.2023, se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň.

Druhá část proběhne 22. 23.4.2023 a třetí finálová část 12.-14.5.2023.