↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2021-2022)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 15. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 15 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 9. 10. 2022: Kladno volejbal cz (4 hřiště)
2. kolo – 20. 11. 2022: VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště)
3. kolo – 22. 1. 2023: Volleyball Nymburk (2 hřiště)
4. kolo – 19. 3. 2023: TJ Kralupy (2 hřiště)
5. kolo – 23. 4. 2023: AERO Odolena Voda (3 hřiště)


1. kolo – 9. 10. 2022

Pořadatel: Kladno volejbal cz (přetlaková hala Brjanská, Severní 3127, Kladno)

Skupina A
5. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda A 1:2 (-22,23,-7)
12. v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:0 (12,10)
19. v 09:00 Nymburk - Kladno B 0:2 (-16,-10)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  1 113  :  76 5
2. Kladno volejbal cz B 2 1 1 3  :  2 104  :  89 4
3. Volleyball Nymburk 2 0 2 0  :  4 48  :  100 0
Skupina B
1. v 09:00 Kladno A - Králův Dvůr 0:2 (-4,-4)
2. v 09:00 Odolena Voda C - PODĚS 2:0 (9,13)
8. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda C 0:2 (-22,-20)
9. v 09:00 Kladno A - PODĚS 0:2 (-4,-4)
15. v 09:00 PODĚS - Králův Dvůr 0:2 (-12,-13)
16. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 2:0 (4,4)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda C 3 3 0 6  :  0 150  :  72 9
2. TJ Sokol Králův Dvůr 3 2 1 4  :  2 142  :  83 6
3. SK PODĚSport z.s. 3 1 2 2  :  4 97  :  108 3
4. Kladno volejbal cz A 3 0 3 0  :  6 24  :  150 0
Skupina C
3. v 09:00 Plzeň - Benátky nad Jizerou B 1:2 (-17,17,-15)
4. v 09:00 Odolena Voda B - Mladá Boleslav 2:0 (21,17)
10. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda B 0:2 (-13,-26)
11. v 09:00 Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 (22,-20,9)
17. v 09:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B 2:1 (20,-25,9)
18. v 09:00 Odolena Voda B - Plzeň 2:0 (17,18)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 3 3 0 6  :  0 153  :  112 9
2. VK PRASYL Mladá Boleslav 3 1 2 3  :  5 159  :  166 3
3. USK Slavia Plzeň 3 1 2 3  :  5 152  :  165 3
4. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B 3 1 2 3  :  5 154  :  175 3
Skupina D
6. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda E 2:0 (14,14)
7. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-24,-18)
13. v 09:00 Odolena Voda E - Kralupy 2:0 (23,23)
14. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou A 2:0 (18,23)
20. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda E 2:0 (16,12)
21. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda D 1:2 (19,-19,-10)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda D 3 3 0 6  :  1 159  :  123 8
2. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou A 3 2 1 4  :  2 142  :  120 6
3. AERO Odolena Voda E 3 1 2 2  :  4 106  :  146 3
4. TJ Kralupy 3 0 3 1  :  6 142  :  160 1
Čtvrtfinále

22. (9-15) třetí ze skupiny A – čtvrtý ze skupiny B
23. (9-15) čtvrtý ze skupiny C – třetí ze skupiny D
24. (9-15) třetí ze skupiny C – čtvrtý ze skupiny D
25. (1-8) první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
26. (1-8) druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
27. (1-8) první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
28. (1-8) druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

22. v 09:00 Nymburk - Kladno A 2:0 (4,4)
23. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda E 2:1 (-24,19,10)
24. v 09:00 Plzeň - Kralupy 1:2 (15,-23,-13)
25. v 09:00 Odolena Voda A - Králův Dvůr 2:0 (10,10)
26. v 09:00 Mladá Boleslav - Odolena Voda D 1:2 (-22,20,-11)
27. v 09:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou A 2:0 (14,18)
28. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda C 2:1 (13,-22,9)
Semifinále

29. (13-15) poražený z utkání 22 – poražený z utkání 23
30. (9-12) vítěz utkání 22 – vítěz utkání 23
31. (9-12) vítěz utkání 24 – třetí ze skupiny B
32. (5-8) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
33. (5-8) poražený z utkání 27 – poražený z utkání 28
34. (1-4) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26
35. (1-4) vítěz utkání 27 – vítěz utkání 28

29. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda E 0:2 (-4,-4)
30. v 09:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou B 2:0 (25,22)
31. v 09:00 Kralupy - PODĚS 2:0 (23,17)
32. v 09:00 Králův Dvůr - Mladá Boleslav 1:2 (-23,18,-12)
33. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda C 2:1 (-17,18,13)
34. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda D 2:0 (13,17)
35. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno B 2:1 (-18,15,7)
Utkání o umístění

36. (13-14) vítěz utkání 29 – poražený z utkání 24
37. (11-12) poražený z utkání 30 – poražený z utkání 31
38. (9-10) vítěz utkání 30 – vítěz utkání 31
39. (7-8) poražený z utkání 32 – poražený z utkání 33
40. (5-6) vítěz utkání 32 – vítěz utkání 33
41. (3-4) poražený z utkání 34 – poražený z utkání 35
42. (1-2) vítěz utkání 34 – vítěz utkání 35

36. v 09:00 Odolena Voda E - Plzeň 0:2 (-28,-14)
37. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - PODĚS 2:0 (12,11)
38. v 09:00 Nymburk - Kralupy 2:0 (13,20)
39. v 09:00 Králův Dvůr - Odolena Voda C 1:2 (-17,26,-11)
40. v 09:00 Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou A 1:2 (-11,16,-13)
41. v 09:00 Odolena Voda D - Kladno B 0:2 (-9,-12)
42. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:1 (-26,12,10)
Pořadí v 1. kole
1. AERO Odolena Voda A 15
2. AERO Odolena Voda B 14
3. Kladno volejbal cz B 13
4. AERO Odolena Voda D 12
5. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou A 11
6. VK PRASYL Mladá Boleslav 10
7. AERO Odolena Voda C 9
8. TJ Sokol Králův Dvůr 8
9. Volleyball Nymburk 7
10. TJ Kralupy 6
11. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B 5
12. SK PODĚSport z.s. 4
13. USK Slavia Plzeň 3
14. AERO Odolena Voda E 2
15. Kladno volejbal cz A 0

2. kolo – 20. 11. 2022 v 9 hodin

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A
1. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-17,-16)
8. v 09:00 Králův Dvůr - Nymburk 0:2 (-15,-21)
15. v 09:00 Odolena Voda A - Králův Dvůr 2:0 (18,19)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  70 6
2. Volleyball Nymburk 2 1 1 2  :  2 83  :  86 3
3. TJ Sokol Králův Dvůr 2 0 2 0  :  4 73  :  100 0
Skupina B
4. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 2:1 (24,-19,14)
7. v 09:00 Kralupy - Kladno A 2:0 (10,10)
10. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 2:0 (10,10)
13. v 09:00 Odolena Voda B - Kralupy 2:1 (-16,17,12)
16. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda C 0:2 (-18,-24)
19. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda B 0:2 (-10,-10)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 3 3 0 6  :  2 167  :  137 7
2. AERO Odolena Voda C 3 2 1 5  :  2 164  :  123 7
3. TJ Kralupy 3 1 2 3  :  4 146  :  127 4
4. Kladno volejbal cz A 3 0 3 0  :  6 60  :  150 0
Skupina C
2. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 2:0 (15,16)
5. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda E 2:0 (17,16)
11. v 09:00 Mladá Boleslav - Odolena Voda E 2:0 (21,17)
14. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno B 0:2 (-17,-17)
17. v 09:00 Kladno B - Mladá Boleslav 2:0 (17,21)
20. v 09:00 Odolena Voda E - Benátky nad Jizerou B 2:0 (13,23)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz B 3 3 0 6  :  0 150  :  105 9
2. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B 3 1 2 2  :  4 120  :  131 3
3. AERO Odolena Voda E 3 1 2 2  :  4 121  :  136 3
4. VK PRASYL Mladá Boleslav 3 1 2 2  :  4 119  :  138 3
Skupina D
3. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - PODĚS 2:0 (24,23)
6. v 09:00 Plzeň - Odolena Voda D 2:1 (25,-18,11)
9. v 09:00 PODĚS - Odolena Voda D 0:2 (-18,-23)
12. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Plzeň 2:1 (22,-19,10)
18. v 09:00 Plzeň - PODĚS 2:0 (14,21)
21. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou A 2:0 (23,22)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda D 3 2 1 5  :  2 161  :  146 7
2. USK Slavia Plzeň 3 2 1 5  :  3 167  :  155 6
3. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou A 3 2 1 4  :  3 155  :  154 5
4. SK PODĚSport z.s. 3 0 3 0  :  6 123  :  151 0
Skupina o 13. až 15. místo

22. (13-15) čtvrtý ze skupiny C – čtvrtý ze skupiny D
29. (13-15) čtvrtý ze skupiny D – čtvrtý ze skupiny B
34. (13-15) čtvrtý ze skupiny B – čtvrtý ze skupiny C

22. v 09:00 Mladá Boleslav - PODĚS 2:0 (17,21)
29. v 09:00 PODĚS - Kladno A 2:0 (10,10)
34. v 09:00 Kladno A - Mladá Boleslav 0:2 (-10,-10)
Semifinále

23. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
24. (9-12) třetí ze skupiny B – třetí ze skupiny C
25. (5-8) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny D
26. (5-8) druhý ze skupiny B – druhý ze skupiny C
27. (1-4) první ze skupiny A – první ze skupiny D
28. (1-4) první ze skupiny B – první ze skupiny C

23. v 09:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou A 2:0 (21,20)
24. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda E 2:0 (22,23)
25. v 09:00 Nymburk - Plzeň 2:0 (21,21)
26. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 2:0 (11,17)
27. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda D 2:0 (18,14)
28. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno B 2:0 (23,19)
Utkání o umístění

30. (11-12) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
31. (9-10) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
32. (7-8) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
33. (5-6) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26
35. (3-4) poražený z utkání 27 – poražený z utkání 28
36. (1-2) vítěz utkání 27 – vítěz utkání 28

30. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda E 2:0 (22,17)
31. v 09:00 Králův Dvůr - Kralupy 0:2 (-21,-15)
32. v 09:00 Plzeň - Benátky nad Jizerou B 2:0 (22,17)
33. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda C 0:2 (-23,-17)
35. v 09:00 Odolena Voda D - Kladno B 0:2 (-20,-22)
36. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B 2:0 (21,17)
Pořadí v 2. kole
1. AERO Odolena Voda A 15
2. AERO Odolena Voda B 14
3. Kladno volejbal cz B 13
4. AERO Odolena Voda D 12
5. AERO Odolena Voda C 11
6. Volleyball Nymburk 10
7. USK Slavia Plzeň 9
8. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B 8
9. TJ Kralupy 7
10. TJ Sokol Králův Dvůr 6
11. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou A 5
12. AERO Odolena Voda E 4
13. VK PRASYL Mladá Boleslav 3
14. SK PODĚSport z.s. 2
15. Kladno volejbal cz A 0

Celkové pořadí

1. AERO Odolena Voda A 30
2. AERO Odolena Voda B 28
3. Kladno volejbal cz B 26
4. AERO Odolena Voda D 24
5. AERO Odolena Voda C 20
6. Volleyball Nymburk 17
7. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou A 16
8. TJ Sokol Králův Dvůr 14
9. TJ Kralupy 13
10. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou B 13
11. VK PRASYL Mladá Boleslav 13
12. USK Slavia Plzeň 12
13. AERO Odolena Voda E 6
14. SK PODĚSport z.s. 6
15. Kladno volejbal cz A 0