↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

16.9.2020 - Ženy II. třída - skupina C

2. kolo - 5.9.2020

11. 16.9.2020 v 18:00 Králův Dvůr - Beroun Večeřa J.

18.9.2020 - Ženy II. třída - skupina A

6. kolo - 3.10.2020

32. 18.9.2020 v 16:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 0:3 (-24,-13,-7)

6. kolo - 3.10.2020

35. 18.9.2020 v 16:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 0:3 (-18,-17,-16)

Dnešní utkání

19.9.2020 - Muži II. třída - skupina A

4. kolo - 19.9.2020

19. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora Studničný M.
20. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí Stehlíček ?.

4. kolo - 19.9.2020

22. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora Studničný M.
23. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí Stehlíček ?.

19.9.2020 - Muži II. třída - skupina B

4. kolo - 19.9.2020

19. Lázně Toušeň - Odolena Voda Kochman M.
20. Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník Červený V.
21. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice Šturm E.
22. Lázně Toušeň - Odolena Voda Kochman M.
23. Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník Červený V.
24. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice Šturm E.

19.9.2020 - Muži II. třída - skupina C

4. kolo - 19.9.2020

13. Komárov - Mníšek pod Brdy Kolář M.
14. Králův Dvůr - Beroun Dvořák D.
15. Komárov - Mníšek pod Brdy Kolář M.
16. Králův Dvůr - Beroun Dvořák D.

19.9.2020 - Ženy II. třída - skupina A

4. kolo - 19.9.2020

19. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem B Kuliha J.

4. kolo - 19.9.2020

21. Lysá nad Labem A - Neratovice B Nastoupil V.
22. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem B Kuliha J.

4. kolo - 19.9.2020

24. Lysá nad Labem A - Neratovice B Nastoupil V.

19.9.2020 - Ženy II. třída - skupina B

4. kolo - 19.9.2020

13. Tuchlovice B - Odolena Voda Ibl J.
14. Nové Strašecí - Rakovník Němeček J.
15. Tuchlovice B - Odolena Voda Ibl J.
16. Nové Strašecí - Rakovník Němeček J.

19.9.2020 - Ženy II. třída - skupina C

4. kolo - 19.9.2020

19. odloženo Hořovice - Králův Dvůr Večeřa J.
20. Komárov B - Zdice Borovský ?.
21. Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.
22. odloženo Hořovice - Králův Dvůr Večeřa J.
23. Komárov B - Zdice Borovský ?.
24. Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.

Nejbližší utkání

20.9.2020 - Muži II. třída - skupina B

2. kolo - 5.9.2020

8. 20.9.2020 Odolena Voda - VSC Čelákovice Zvolský R.

2. kolo - 5.9.2020

11. 20.9.2020 Odolena Voda - VSC Čelákovice Zvolský R.

20.9.2020 - Juniorky

1. kolo - 20.9.2020

1. TJ Neratovice Neratovice - Říčany Koutný L./Vlasák J.
2. v hale - 2 hřiště Čelákovice - Kunice
3. Říčany - Čelákovice
4. Kunice - Neratovice
5. VK Rakovník Rakovník - Komárov Němeček J./Ibl J.
6. odloženo Mělník - Hořovice
7. odloženo Komárov - Mělník
8. Hořovice - Rakovník

20.9.2020 - Kadetky - Skupina A

2. kolo - 12.9.2020

12. odloženo, 20.9.2020 Brandýs nad Labem - Neratovice Šturm E.
13. odloženo, 20.9.2020 Neratovice - Kostomlaty nad Labem Šturm E.
14. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 20.9.2020 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem

20.9.2020 - Kadeti

2. kolo - 20.9.2020

9. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Říčany Ráčková M./Rakušan M.
10. v hale - 2 hřiště Nymburk - Králův Dvůr
11. Říčany - Nymburk
12. Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou
13. AERO Odolena Voda Odolena Voda - Příbram B Dvořák D./Alturuk E.
14. v hale - 1 hřiště Mělník - Komárov
15. Příbram B - Mělník
16. Komárov - Odolena Voda

23.9.2020 - Ženy II. třída - skupina C

5. kolo - 23.9.2020

25. v 18:00 Beroun - Hořovice Večeřa J.

5. kolo - 23.9.2020

28. v 20:00 Beroun - Hořovice Večeřa J.

24.9.2020 - Juniorky

2. kolo - 27.9.2020

17. TJ Sokol Komárov, 24.9.2020 v 17:00 Komárov - Hořovice Kolář M.

26.9.2020 - Muži II. třída - skupina A

5. kolo - 26.9.2020

25. Kolín B - Mnichovo Hradiště C Soukup V.
26. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
27. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. Motl J.
28. Kolín B - Mnichovo Hradiště C Soukup V.
29. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
30. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. Motl J.

26.9.2020 - Muži II. třída - skupina B

5. kolo - 26.9.2020

25. VSC Čelákovice - Lázně Toušeň David P.
26. VK Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
27. Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník Dvořák D.
28. VSC Čelákovice - Lázně Toušeň David P.
29. VK Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
30. Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník Dvořák D.

26.9.2020 - Muži II. třída - skupina C

5. kolo - 26.9.2020

17. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.
18. Dobříš B - Komárov Černý J.
19. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.
20. Dobříš B - Komárov Černý J.

26.9.2020 - Ženy II. třída - skupina A

5. kolo - 26.9.2020

25. Neratovice B - Kostomlaty nad Labem Šturm E.
26. Čelákovice B - Lysá nad Labem A Nastoupil V.
27. Lysá nad Labem B - Čelákovice A Ráčková M.
28. Neratovice B - Kostomlaty nad Labem Šturm E.
29. Čelákovice B - Lysá nad Labem A Nastoupil V.
30. Lysá nad Labem B - Čelákovice A Ráčková M.

26.9.2020 - Ženy II. třída - skupina B

5. kolo - 26.9.2020

17. Odolena Voda - Nové Strašecí Koutný L.
18. Kralupy - Tuchlovice B Kníže J.
19. Odolena Voda - Nové Strašecí Koutný L.
20. Kralupy - Tuchlovice B Kníže J.

26.9.2020 - Ženy II. třída - skupina C

5. kolo - 23.9.2020

26. 26.9.2020 Zdice - Dobřichovice B Jisl J.
27. 26.9.2020 Králův Dvůr - Komárov B Duka J.

5. kolo - 23.9.2020

29. 26.9.2020 Zdice - Dobřichovice B Jisl J.
30. 26.9.2020 Králův Dvůr - Komárov B Duka J.

27.9.2020 - Muži II. třída - skupina A

2. kolo - 27.9.2020

7. Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí Studničný M.

2. kolo - 27.9.2020

10. v 13:00 Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí Studničný M.

27.9.2020 - Ženy II. třída - skupina B

3. kolo - 12.9.2020

10. 27.9.2020 Odolena Voda - Kralupy Šturm E.

3. kolo - 12.9.2020

12. 27.9.2020 Odolena Voda - Kralupy Šturm E.

27.9.2020 - Juniorky

2. kolo - 27.9.2020

9. TJ Kunice Kunice - Rakovník Zvolský R.
10. v tělocvičně - 1 hřiště Říčany - Mělník
11. Rakovník - Říčany
12. Mělník - Kunice
13. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Čelákovice Ráčková M./Koutný L.
14. venku - 2 hřiště Mladá Boleslav - Neratovice
15. Čelákovice - Mladá Boleslav
16. Neratovice - Benátky nad Jizerou

2. kolo - 27.9.2020

18. v tělocvičně Hořovice - Komárov

27.9.2020 - Starší žáci

3. kolo - 27.9.2020

31. Volleyball Nymburk Nymburk - Benátky nad Jizerou David P./Nastoupil V.
32. v hale - 2 hřiště Kolín - Králův Dvůr
33. Nymburk - Roztoky
34. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr
35. Kolín - Roztoky
36. Nymburk - Králův Dvůr
37. Benátky nad Jizerou - Roztoky
38. Nymburk - Kolín
39. Kladno volejbal cz Kladno - Příbram A Dvořák D./Bednář V.
40. v hale - 2 hřiště Odolena Voda - Příbram B
41. Kralupy - Příbram A
42. Kladno - Příbram B
43. Odolena Voda - Příbram A
44. Kralupy - Příbram B
45. Kladno - Odolena Voda