↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "C" (2020-2021)

Základní část

1. kolo - 3.9.2020

1. v 18:00 Komárov B - Hořovice 0:3 (-14,-20,-15)
2. 31.8.2020 v 18:00 Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (13,6,8)
3. 2.9.2020 v 18:00 Beroun - Zdice 0:3 (-16,-24,-14)
4. v 20:00 Komárov B - Hořovice 0:3 (-15,-19,-19)
5. 7.9.2020 v 18:00 Dobřichovice B - Králův Dvůr 3:0 (16,23,17)
6. 2.9.2020 v 20:00 Beroun - Zdice 1:3 (-12,-18,17,-10)

2. kolo - 5.9.2020

7. Hořovice - Zdice 0:3 (-20,-26,-17)
8. Králův Dvůr - Beroun 3:2 (21,-20,-14,16,5)
9. Komárov B - Dobřichovice B 2:3 (14,-12,17,-15,-10)
10. Hořovice - Zdice 1:3 (-14,27,-14,-14)
11. 16.9.2020 v 18:00 Králův Dvůr - Beroun Večeřa J.
12. Komárov B - Dobřichovice B 3:1 (21,-19,19,18)

3. kolo - 12.9.2020

13. Dobřichovice B - Hořovice 3:2 (20,-15,24,-17,12)
14. Beroun - Komárov B 0:3 (-19,-19,-23)
15. Zdice - Králův Dvůr 3:0 (10,12,11)
16. Dobřichovice B - Hořovice 2:3 (-20,21,19,-22,-8)
17. Beroun - Komárov B 0:3 (-13,-14,-10)
18. Zdice - Králův Dvůr 3:0 (19,17,16)

4. kolo - 19.9.2020

19. odloženo Hořovice - Králův Dvůr Večeřa J.
20. Komárov B - Zdice Borovský ?.
21. Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.
22. odloženo Hořovice - Králův Dvůr Večeřa J.
23. Komárov B - Zdice Borovský ?.
24. Dobřichovice B - Beroun Vladyka P.

5. kolo - 23.9.2020

25. v 18:00 Beroun - Hořovice Večeřa J.
26. 26.9.2020 Zdice - Dobřichovice B Jisl J.
27. 26.9.2020 Králův Dvůr - Komárov B Duka J.
28. v 20:00 Beroun - Hořovice Večeřa J.
29. 26.9.2020 Zdice - Dobřichovice B Jisl J.
30. 26.9.2020 Králův Dvůr - Komárov B Duka J.

6. kolo - 3.10.2020

31. Hořovice - Komárov B Kníže J.
32. Králův Dvůr - Dobřichovice B Duka J.
33. Zdice - Beroun Ibl J.
34. Hořovice - Komárov B Kníže J.
35. Králův Dvůr - Dobřichovice B Duka J.
36. Zdice - Beroun Ibl J.

7. kolo - 24.4.2021

37. Zdice - Hořovice
38. Beroun - Králův Dvůr
39. Dobřichovice B - Komárov B
40. Zdice - Hořovice
41. Beroun - Králův Dvůr
42. Dobřichovice B - Komárov B

8. kolo - 1.5.2021

43. Hořovice - Dobřichovice B
44. Komárov B - Beroun
45. Králův Dvůr - Zdice
46. Hořovice - Dobřichovice B
47. Komárov B - Beroun
48. Králův Dvůr - Zdice

9. kolo - 8.5.2021

49. Králův Dvůr - Hořovice
50. Zdice - Komárov B
51. Beroun - Dobřichovice B
52. Králův Dvůr - Hořovice
53. Zdice - Komárov B
54. Beroun - Dobřichovice B

10. kolo - 15.5.2021

55. Hořovice - Beroun
56. Dobřichovice B - Zdice
57. Komárov B - Králův Dvůr
58. Hořovice - Beroun
59. Dobřichovice B - Zdice
60. Komárov B - Králův Dvůr

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Zdice 6 6 0 18  :  2 498  :  338 18
2. TJ Sokol Dobřichovice B 6 4 2 15  :  10 527  :  475 11
3. TJ Sokol Komárov B 6 3 3 11  :  10 433  :  427 10
4. TJ Spartak Hořovice 6 3 3 12  :  11 495  :  480 9
5. TJ Sokol Králův Dvůr 5 1 4 3  :  14 267  :  392 2
6. TJ Lokomotiva Beroun 5 0 5 3  :  15 309  :  417 1

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.