↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2020-2021)

Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Nové Strašecí - Kralupy
2. Rakovník - Odolena Voda
3. Nové Strašecí - Kralupy
4. Rakovník - Odolena Voda

2. kolo - 5.9.2020

5. Kralupy - Rakovník
6. Tuchlovice B - Nové Strašecí
7. Kralupy - Rakovník
8. Tuchlovice B - Nové Strašecí

3. kolo - 12.9.2020

9. Rakovník - Tuchlovice B
10. 27.9.2020 Odolena Voda - Kralupy
11. Rakovník - Tuchlovice B
12. 27.9.2020 Odolena Voda - Kralupy

4. kolo - 19.9.2020

13. Tuchlovice B - Odolena Voda
14. Nové Strašecí - Rakovník
15. Tuchlovice B - Odolena Voda
16. Nové Strašecí - Rakovník

5. kolo - 26.9.2020

17. Odolena Voda - Nové Strašecí
18. Kralupy - Tuchlovice B
19. Odolena Voda - Nové Strašecí
20. Kralupy - Tuchlovice B

6. kolo - 4.10.2020

21. Kralupy - Nové Strašecí
22. 3.10.2020 Odolena Voda - Rakovník
23. Kralupy - Nové Strašecí
24. 3.10.2020 Odolena Voda - Rakovník

7. kolo - 24.4.2021

25. Rakovník - Kralupy
26. Nové Strašecí - Tuchlovice B
27. Rakovník - Kralupy
28. Nové Strašecí - Tuchlovice B

8. kolo - 1.5.2021

29. Tuchlovice B - Rakovník
30. Kralupy - Odolena Voda
31. Tuchlovice B - Rakovník
32. Kralupy - Odolena Voda

9. kolo - 8.5.2021

33. Odolena Voda - Tuchlovice B
34. Rakovník - Nové Strašecí
35. Odolena Voda - Tuchlovice B
36. Rakovník - Nové Strašecí

10. kolo - 15.5.2021

37. Nové Strašecí - Odolena Voda
38. Tuchlovice B - Kralupy
39. Nové Strašecí - Odolena Voda
40. Tuchlovice B - Kralupy

Tabulka:

1. TJ Sokol Nové Strašecí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Volejbalový klub Tuchlovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Sdružení přátel pohybu v Odoleně Vodě 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ KRALUPY 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.