↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "A" (2020-2021)

Základní část

1. kolo - 30.8.2020

1. Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-11,20,20,-21,-7)
2. 29.8.2020 Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (21,8,20)
3. 29.8.2020 Neratovice B - Čelákovice B 3:0 (17,16,17)
4. Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-22,-20,12,19,-13)
5. 29.8.2020 Lysá nad Labem A - Lysá nad Labem B 3:0 (14,11,20)
6. 29.8.2020 Neratovice B - Čelákovice B 3:0 (16,23,7)

2. kolo - 5.9.2020

7. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B 3:0 (16,20,18)
8. Lysá nad Labem B - Neratovice B 1:3 (-17,-6,23,-12)
9. Čelákovice A - Lysá nad Labem A 3:0 (19,16,21)
10. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B 3:2 (9,21,-21,-23,10)
11. Lysá nad Labem B - Neratovice B 0:3 (-15,-8,-19)
12. Čelákovice A - Lysá nad Labem A 3:0 (18,16,18)

3. kolo - 12.9.2020

13. Lysá nad Labem A - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-21,19,22,-25,-8)
14. Neratovice B - Čelákovice A 2:3 (14,18,-16,-25,-8)
15. 4.10.2020 Čelákovice B - Lysá nad Labem B 3:0 (23,12,16)
16. Lysá nad Labem A - Kostomlaty nad Labem 3:0 (22,13,20)
17. Neratovice B - Čelákovice A 0:3 (-13,-19,-18)
18. 4.10.2020 Čelákovice B - Lysá nad Labem B 3:0 (20,19,13)

4. kolo - 19.9.2020

19. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem B 3:0 (24,21,19)
20. 27.3.2021 Čelákovice A - Čelákovice B Horbowyj V.
21. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (25,15,19)
22. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem B 3:0 (14,13,19)
23. 27.3.2021 Čelákovice A - Čelákovice B Horbowyj V.
24. Lysá nad Labem A - Neratovice B 3:0 (22,11,18)

5. kolo - 26.9.2020

25. Neratovice B - Kostomlaty nad Labem 3:2 (-22,15,-25,15,8)
26. Čelákovice B - Lysá nad Labem A 0:3 (-20,-20,-22)
27. Lysá nad Labem B - Čelákovice A 0:3 (-12,-19,-18)
28. Neratovice B - Kostomlaty nad Labem 1:3 (-23,11,-23,-10)
29. Čelákovice B - Lysá nad Labem A 0:3 (-11,-23,-18)
30. Lysá nad Labem B - Čelákovice A 0:3 (-14,-13,-12)

6. kolo - 3.10.2020

31. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A 0:3 (-24,-15,-23)
32. 18.9.2020 v 16:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 0:3 (-24,-13,-7)
33. Čelákovice B - Neratovice B 3:1 (14,-20,16,15)
34. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A 1:3 (-24,-16,18,-15)
35. 18.9.2020 v 16:00 Lysá nad Labem B - Lysá nad Labem A 0:3 (-18,-17,-16)
36. Čelákovice B - Neratovice B 3:2 (-13,-11,8,16,13)

7. kolo - 24.4.2021

37. Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem
38. Neratovice B - Lysá nad Labem B
39. Lysá nad Labem A - Čelákovice A
40. Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem
41. Neratovice B - Lysá nad Labem B
42. Lysá nad Labem A - Čelákovice A

8. kolo - 1.5.2021

43. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem A
44. Čelákovice A - Neratovice B
45. Lysá nad Labem B - Čelákovice B
46. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem A
47. Čelákovice A - Neratovice B
48. Lysá nad Labem B - Čelákovice B

9. kolo - 8.5.2021

49. Lysá nad Labem B - Kostomlaty nad Labem
50. Čelákovice B - Čelákovice A
51. Neratovice B - Lysá nad Labem A
52. Lysá nad Labem B - Kostomlaty nad Labem
53. Čelákovice B - Čelákovice A
54. Neratovice B - Lysá nad Labem A

10. kolo - 15.5.2021

55. Kostomlaty nad Labem - Neratovice B
56. Lysá nad Labem A - Čelákovice B
57. Čelákovice A - Lysá nad Labem B
58. Kostomlaty nad Labem - Neratovice B
59. Lysá nad Labem A - Čelákovice B
60. Čelákovice A - Lysá nad Labem B

Tabulka:

1. TK Slovan Lysá nad Labem A 12 9 3 29  :  9 890  :  726 28
2. VSC Čelákovice A 10 8 2 28  :  9 838  :  688 25
3. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 12 8 4 27  :  21 1017  :  990 21
4. TJ Neratovice B 12 5 7 21  :  24 932  :  884 16
5. VSC Čelákovice B 10 4 6 14  :  21 688  :  744 12
6. TK Slovan Lysá nad Labem B 12 0 12 1  :  36 592  :  925 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.