↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "C" (2020-2021)


Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Králův Dvůr - Dobříš B 3:1 (-23,20,11,21)
2. Beroun - Mníšek pod Brdy 3:0 (22,22,24)
3. Králův Dvůr - Dobříš B 3:1 (23,16,-17,20)
4. Beroun - Mníšek pod Brdy 3:0 (23,24,17)

2. kolo - 5.9.2020

5. Dobříš B - Beroun 0:3 (-15,-20,-10)
6. Komárov - Králův Dvůr 3:0 (29,21,17)
7. Dobříš B - Beroun 1:3 (-19,22,-14,-15)
8. Komárov - Králův Dvůr 3:0 (13,17,24)

3. kolo - 12.9.2020

9. Beroun - Komárov 3:1 (-19,11,14,21)
10. Mníšek pod Brdy - Dobříš B 1:3 (-14,21,-19,-23)
11. Beroun - Komárov 3:0 (14,23,11)
12. Mníšek pod Brdy - Dobříš B 3:2 (21,-19,14,-18,11)

4. kolo - 19.9.2020

13. Komárov - Mníšek pod Brdy Kolář M.
14. Králův Dvůr - Beroun Dvořák D.
15. Komárov - Mníšek pod Brdy Kolář M.
16. Králův Dvůr - Beroun Dvořák D.

5. kolo - 26.9.2020

17. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.
18. Dobříš B - Komárov Černý J.
19. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr Vladyka P.
20. Dobříš B - Komárov Černý J.

6. kolo - 3.10.2020

21. Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
22. Mníšek pod Brdy - Beroun Jisl J.
23. Dobříš B - Králův Dvůr Černý J.
24. Mníšek pod Brdy - Beroun Jisl J.

7. kolo - 24.4.2021

25. Beroun - Dobříš B
26. Králův Dvůr - Komárov
27. Beroun - Dobříš B
28. Králův Dvůr - Komárov

8. kolo - 1.5.2021

29. Komárov - Beroun
30. Dobříš B - Mníšek pod Brdy
31. Komárov - Beroun
32. Dobříš B - Mníšek pod Brdy

9. kolo - 8.5.2021

33. Mníšek pod Brdy - Komárov
34. Beroun - Králův Dvůr
35. Mníšek pod Brdy - Komárov
36. Beroun - Králův Dvůr

10. kolo - 15.5.2021

37. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
38. Komárov - Dobříš B
39. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
40. Komárov - Dobříš B

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Beroun 6 6 0 18  :  2 493  :  369 18
2. TJ Sokol Komárov 4 2 2 7  :  6 276  :  290 6
3. TJ Sokol Králův Dvůr 4 2 2 6  :  8 311  :  318 6
4. KV Dobříš B 6 1 5 8  :  16 471  :  545 4
5. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 4 1 3 4  :  11 315  :  344 2

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.