↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "C" (2020-2021)


Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Králův Dvůr - Dobříš B 3:1 (-23,20,11,21)
2. Beroun - Mníšek pod Brdy 3:0 (22,22,24)
3. Králův Dvůr - Dobříš B 3:1 (23,16,-17,20)
4. Beroun - Mníšek pod Brdy 3:0 (23,24,17)

2. kolo - 5.9.2020

5. Dobříš B - Beroun 0:3 (-15,-20,-10)
6. Komárov - Králův Dvůr 3:0 (29,21,17)
7. Dobříš B - Beroun 1:3 (-19,22,-14,-15)
8. Komárov - Králův Dvůr 3:0 (13,17,24)

3. kolo - 12.9.2020

9. Beroun - Komárov 3:1 (-19,11,14,21)
10. Mníšek pod Brdy - Dobříš B 1:3 (-14,21,-19,-23)
11. Beroun - Komárov 3:0 (14,23,11)
12. Mníšek pod Brdy - Dobříš B 3:2 (21,-19,14,-18,11)

4. kolo - 19.9.2020

13. Komárov - Mníšek pod Brdy 3:0 (16,19,16)
14. Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-14,-11,-14)
15. Komárov - Mníšek pod Brdy 0:3 (-17,-20,-23)
16. Králův Dvůr - Beroun 0:3 (-14,-11,-23)

5. kolo - 26.9.2020

17. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (19,23,12)
18. Dobříš B - Komárov 1:3 (-23,-22,23,-17)
19. Mníšek pod Brdy - Králův Dvůr 3:0 (22,22,17)
20. Dobříš B - Komárov 3:0 (14,9,11)

6. kolo - 3.10.2020

21. Dobříš B - Králův Dvůr 3:0 (23,23,15)
22. Mníšek pod Brdy - Beroun 1:3 (-23,19,-19,-22)
23. Dobříš B - Králův Dvůr 3:0 (15,21,24)
24. Mníšek pod Brdy - Beroun 1:3 (18,-18,-16,-21)

7. kolo - 24.4.2021

25. Beroun - Dobříš B
26. Králův Dvůr - Komárov
27. Beroun - Dobříš B
28. Králův Dvůr - Komárov

8. kolo - 1.5.2021

29. Komárov - Beroun
30. Dobříš B - Mníšek pod Brdy
31. Komárov - Beroun
32. Dobříš B - Mníšek pod Brdy

9. kolo - 8.5.2021

33. Mníšek pod Brdy - Komárov
34. Beroun - Králův Dvůr
35. Mníšek pod Brdy - Komárov
36. Beroun - Králův Dvůr

10. kolo - 15.5.2021

37. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
38. Komárov - Dobříš B
39. Králův Dvůr - Mníšek pod Brdy
40. Komárov - Dobříš B

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Beroun 10 10 0 30  :  4 830  :  625 30
2. KV Dobříš B 10 4 6 18  :  19 784  :  798 13
3. TJ Sokol Komárov 8 4 4 13  :  13 543  :  578 12
4. TJ Sokol Mníšek pod Brdy 10 4 6 15  :  20 760  :  781 11
5. TJ Sokol Králův Dvůr 10 2 8 6  :  26 634  :  769 6

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.