↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2020-2021)


Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Lokomotiva Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (23,20,21)
2. 9.5.2021 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Másilko Z.
3. VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (16,19,-20,12)
4. Lokomotiva Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (22,18,17)
5. 9.5.2021 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Másilko Z.
6. VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (25,19,-24,20)

2. kolo - 5.9.2020

7. Lázně Toušeň - VK Rakovník 1:3 (-16,-16,20,-24)
8. 20.9.2020 Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:2 (22,-22,15,-19,12)
9. 17.4.2021 Lokomotiva Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.
10. Lázně Toušeň - VK Rakovník 2:3 (21,-23,19,-12,-7)
11. 20.9.2020 Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:1 (10,19,-15,20)
12. 17.4.2021 Lokomotiva Rakovník - Brandýs nad Labem Němeček J.

3. kolo - 12.9.2020

13. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 3:2 (21,-24,-22,15,18)
14. VSC Čelákovice - Lokomotiva Rakovník 3:2 (23,-17,-16,23,11)
15. 4.10.2020 VK Rakovník - Odolena Voda 3:1 (-14,11,20,15)
16. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 2:3 (-22,22,-16,23,-7)
17. VSC Čelákovice - Lokomotiva Rakovník 1:3 (19,-11,-12,-15)
18. 4.10.2020 VK Rakovník - Odolena Voda 2:3 (26,-19,17,-23,-7)

4. kolo - 19.9.2020

19. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-24,-14,-18)
20. Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník 3:0 (17,20,16)
21. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 0:3 (-25,-22,-23)
22. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-17,-18,-15)
23. Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník 3:0 (17,21,20)
24. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:2 (-20,29,-16,30,15)

5. kolo - 17.4.2021

25. VSC Čelákovice - Lázně Toušeň David P.
26. 26.9.2020 VK Rakovník - Brandýs nad Labem 3:2 (25,-15,23,-29,12)
27. 26.9.2020 Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník 3:1 (21,-21,25,16)
28. VSC Čelákovice - Lázně Toušeň David P.
29. 26.9.2020 VK Rakovník - Brandýs nad Labem 0:3 (-18,-18,-19)
30. 26.9.2020 Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník 3:1 (19,13,-24,13)

6. kolo - 3.10.2020

31. Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník 0:3 (-16,-19,-13)
32. Odolena Voda - Brandýs nad Labem Dvořák D.
33. VK Rakovník - VSC Čelákovice 3:1 (22,-23,16,24)
34. Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník 3:2 (-12,21,-17,22,13)
35. Odolena Voda - Brandýs nad Labem Dvořák D.
36. VK Rakovník - VSC Čelákovice 0:3 (-22,-14,-19)

7. kolo - 24.4.2021

37. VK Rakovník - Lázně Toušeň
38. VSC Čelákovice - Odolena Voda
39. Brandýs nad Labem - Lokomotiva Rakovník
40. VK Rakovník - Lázně Toušeň
41. VSC Čelákovice - Odolena Voda
42. Brandýs nad Labem - Lokomotiva Rakovník

8. kolo - 1.5.2021

43. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
44. Lokomotiva Rakovník - VSC Čelákovice
45. Odolena Voda - VK Rakovník
46. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
47. Lokomotiva Rakovník - VSC Čelákovice
48. Odolena Voda - VK Rakovník

9. kolo - 8.5.2021

49. Odolena Voda - Lázně Toušeň
50. VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník
51. VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem
52. Odolena Voda - Lázně Toušeň
53. VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník
54. VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem

10. kolo - 15.5.2021

55. Lázně Toušeň - VSC Čelákovice
56. Brandýs nad Labem - VK Rakovník
57. Lokomotiva Rakovník - Odolena Voda
58. Lázně Toušeň - VSC Čelákovice
59. Brandýs nad Labem - VK Rakovník
60. Lokomotiva Rakovník - Odolena Voda

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Rakovník 10 6 4 24  :  13 840  :  732 20
2. SPP v Odoleně Vodě 8 7 1 22  :  10 723  :  628 19
3. VSC Čelákovice 10 5 5 22  :  19 893  :  899 16
4. VK Rakovník 12 5 7 19  :  28 985  :  1051 14
5. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 6 3 3 13  :  13 588  :  582 9
6. Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 10 2 8 11  :  28 757  :  894 6

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.