↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2020-2021)


Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C 0:3 (-21,-18,-21)
2. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (15,9,15)
3. 3.9.2020 v 17:00 Kolín B - Pňov-Předhradí 3:0 (22,21,20)
4. Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C 3:0 (20,21,19)
5. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (10,25,22)
6. 3.9.2020 v 19:00 Kolín B - Pňov-Předhradí 3:0 (20,22,21)

2. kolo - 27.9.2020

7. Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí Studničný M.
8. 5.9.2020 Kutná Hora - Kolín B 1:3 (-23,19,-25,-22)
9. 5.9.2020 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-18,-16)
10. v 13:00 Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí Studničný M.
11. 5.9.2020 Kutná Hora - Kolín B 3:0 (22,22,19)
12. 5.9.2020 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav 0:3 (-18,-26,-23)

3. kolo - 12.9.2020

13. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C 3:1 (16,13,-23,23)
14. odloženo Kolín B - Benátky nad Jizerou B. Šotola P.
15. Pňov-Předhradí - Kutná Hora 3:1 (26,-21,22,23)
16. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C 3:1 (17,21,-22,15)
17. odloženo Kolín B - Benátky nad Jizerou B. Šotola P.
18. Pňov-Předhradí - Kutná Hora 3:2 (23,22,-25,-20,13)

4. kolo - 19.9.2020

19. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora Studničný M.
20. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí Stehlíček ?.
21. 9.5.2021 Mladá Boleslav - Kolín B
22. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora Studničný M.
23. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí Stehlíček ?.
24. 9.5.2021 Mladá Boleslav - Kolín B

5. kolo - 26.9.2020

25. Kolín B - Mnichovo Hradiště C Soukup V.
26. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
27. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. Motl J.
28. Kolín B - Mnichovo Hradiště C Soukup V.
29. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav
30. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. Motl J.

6. kolo - 3.10.2020

31. Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B. Studničný M.
32. Kutná Hora - Mladá Boleslav Másilko Z.
33. Pňov-Předhradí - Kolín B
34. Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B. Studničný M.
35. Kutná Hora - Mladá Boleslav Másilko Z.
36. Pňov-Předhradí - Kolín B

7. kolo - 24.4.2021

37. Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
38. Kolín B - Kutná Hora
39. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.
40. Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
41. Kolín B - Kutná Hora
42. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.

8. kolo - 1.5.2021

43. Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
44. Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
45. Kutná Hora - Pňov-Předhradí
46. Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
47. Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
48. Kutná Hora - Pňov-Předhradí

9. kolo - 8.5.2021

49. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
50. Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
51. Kolín B - Mladá Boleslav
52. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
53. Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
54. Kolín B - Mladá Boleslav

10. kolo - 15.5.2021

55. Mnichovo Hradiště C - Kolín B
56. Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
57. Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora
58. Mnichovo Hradiště C - Kolín B
59. Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
60. Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora

Tabulka:

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 6 6 0 18  :  2 500  :  374 18
2. SK Volejbal Kolín B 4 3 1 9  :  4 309  :  296 9
3. Žraloci Pňov-Předhradí 4 2 2 6  :  9 335  :  356 5
4. TJ SPARTA Kutná Hora 6 1 5 7  :  15 472  :  520 4
5. TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 4 1 3 5  :  9 290  :  330 3
6. VK Benátky nad Jizerou B 4 1 3 3  :  9 258  :  288 3

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.