↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2020-2021)


Základní část

1. kolo - 29.8.2020

1. Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C 0:3 (-21,-18,-21)
2. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (15,9,15)
3. 3.9.2020 v 17:00 Kolín B - Pňov-Předhradí 3:0 (22,21,20)
4. Benátky nad Jizerou B. - Mnichovo Hradiště C 3:0 (20,21,19)
5. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (10,25,22)
6. 3.9.2020 v 19:00 Kolín B - Pňov-Předhradí 3:0 (20,22,21)

2. kolo - 27.9.2020

7. Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí 3:1 (-20,13,16,17)
8. 5.9.2020 Kutná Hora - Kolín B 1:3 (-23,19,-25,-22)
9. 5.9.2020 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-18,-16)
10. v 13:00 Mnichovo Hradiště C - Pňov-Předhradí 3:0 (23,22,25)
11. 5.9.2020 Kutná Hora - Kolín B 3:0 (22,22,19)
12. 5.9.2020 Benátky nad Jizerou B. - Mladá Boleslav 0:3 (-18,-26,-23)

3. kolo - 12.9.2020

13. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C 3:1 (16,13,-23,23)
14. odloženo Kolín B - Benátky nad Jizerou B. Šotola P.
15. Pňov-Předhradí - Kutná Hora 3:1 (26,-21,22,23)
16. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště C 3:1 (17,21,-22,15)
17. odloženo Kolín B - Benátky nad Jizerou B. Šotola P.
18. Pňov-Předhradí - Kutná Hora 3:2 (23,22,-25,-20,13)

4. kolo - 19.9.2020

19. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora 3:1 (16,28,-18,14)
20. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí 3:2 (27,-23,-23,17,9)
21. 9.5.2021 Mladá Boleslav - Kolín B
22. Mnichovo Hradiště C - Kutná Hora 2:3 (-23,18,-17,17,-9)
23. Benátky nad Jizerou B. - Pňov-Předhradí 2:3 (22,-19,-20,20,-15)
24. 9.5.2021 Mladá Boleslav - Kolín B

5. kolo - 26.9.2020

25. odloženo Kolín B - Mnichovo Hradiště C Šotola P.
26. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav 0:3 (-20,-10,-10)
27. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. 1:3 (19,-18,-24,-16)
28. odloženo Kolín B - Mnichovo Hradiště C Šotola P.
29. Pňov-Předhradí - Mladá Boleslav 0:3 (-10,-12,-12)
30. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B. 0:3 (-13,-25,-23)

6. kolo - 3.10.2020

31. Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B. 0:3 (-8,-19,-15)
32. Kutná Hora - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-22,-15)
33. Pňov-Předhradí - Kolín B 3:0 (21,22,16)
34. Mnichovo Hradiště C - Benátky nad Jizerou B. 2:3 (19,-20,20,-22,-14)
35. Kutná Hora - Mladá Boleslav 2:3 (-23,34,-11,23,-4)
36. Pňov-Předhradí - Kolín B 3:1 (7,8,-19,10)

7. kolo - 24.4.2021

37. Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
38. Kolín B - Kutná Hora
39. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.
40. Pňov-Předhradí - Mnichovo Hradiště C
41. Kolín B - Kutná Hora
42. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B.

8. kolo - 1.5.2021

43. Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
44. Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
45. Kutná Hora - Pňov-Předhradí
46. Mnichovo Hradiště C - Mladá Boleslav
47. Benátky nad Jizerou B. - Kolín B
48. Kutná Hora - Pňov-Předhradí

9. kolo - 8.5.2021

49. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
50. Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
51. Kolín B - Mladá Boleslav
52. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště C
53. Pňov-Předhradí - Benátky nad Jizerou B.
54. Kolín B - Mladá Boleslav

10. kolo - 15.5.2021

55. Mnichovo Hradiště C - Kolín B
56. Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
57. Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora
58. Mnichovo Hradiště C - Kolín B
59. Mladá Boleslav - Pňov-Předhradí
60. Benátky nad Jizerou B. - Kutná Hora

Tabulka:

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 10 10 0 30  :  4 847  :  606 29
2. VK Benátky nad Jizerou B 10 6 4 20  :  17 829  :  792 17
3. Žraloci Pňov-Předhradí 12 5 7 18  :  27 931  :  1006 14
4. TJ Sokol Mnichovo Hradiště C 10 4 6 18  :  20 807  :  834 14
5. SK Volejbal Kolín B 6 3 3 10  :  10 418  :  465 9
6. TJ SPARTA Kutná Hora 12 2 10 14  :  32 957  :  1086 7

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 29. května a 5. června 2021. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2021-2022.