↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2020-2021)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 13. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 13 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 11. 10. 2020: Kladno volejbal cz (3 hřiště)
2. kolo – 8. 11. 2020: VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště)
3. kolo – 6. 12. 2020: Volleyball Nymburk (2 hřiště)
4. kolo – 14. 2. 2021: TJ Kralupy (2 hřiště)
5. kolo – 28. 3. 2021: AERO Odolena Voda (3 hřiště)


1. kolo – 11. 10. 2020

Pořadatel: Kladno volejbal cz

Skupina A
1. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda D 2:0 (13,15)
2. v 09:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda E X:X
4. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda E 2:X
7. v 09:00 Kladno A - Brandýs nad Labem 2:X
14. v 09:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda D X:2
15. v 09:00 Odolena Voda E - Kladno A X:2

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz A 3 3 0 6  :  0 150  :  28 9
2. AERO Odolena Voda D 3 2 1 4  :  2 128  :  50 6
3. AERO Odolena Voda E 3 0 3 0  :  4 0  :  100 -3
4. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 3 0 3 0  :  4 0  :  100 -3
Skupina B
5. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno C 2:0 (10,12)
10. v 09:00 Kladno C - Benátky nad Jizerou 2:1 (20,-18,13)
13. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 1:2 (-17,32,-8)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda B 2 2 0 4  :  1 122  :  81 5
2. Kladno volejbal cz C 2 1 1 2  :  3 80  :  108 2
3. VK Benátky nad Jizerou 2 0 2 2  :  4 117  :  130 2
Skupina C
3. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda C 2:0 (18,11)
8. v 09:00 Odolena Voda C - Kralupy 0:2 (-12,-13)
11. v 09:00 Kralupy - Kladno B 1:2 (24,-16,-10)

Tabulka:

1. Kladno volejbal cz B 2 2 0 4  :  1 114  :  81 5
2. TJ Kralupy 2 1 1 3  :  2 102  :  89 4
3. AERO Odolena Voda C 2 0 2 0  :  4 54  :  100 0
Skupina D
6. v 09:00 Odolena Voda A - Roztoky 2:0 (13,20)
9. v 09:00 Roztoky - Nymburk 2:0 (20,11)
12. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda A 0:2 (-11,-13)

Tabulka:

1. AERO Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  57 6
2. TJ Sokol Roztoky 2 1 1 2  :  2 83  :  81 3
3. Volleyball Nymburk 2 0 2 0  :  4 55  :  100 0
Čtvrtfinále

16. čtvrtý ze skupiny A – třetí ze skupiny B
17. druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
18. první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
19. první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
20. druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

16. v 09:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou X:2
17. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda A 1:2 (-16,23,-10)
18. v 09:00 Kladno B - Roztoky 2:0 (19,20)
19. v 09:00 Kladno A - Kladno C 2:0 (10,9)
20. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda B 0:2 (-21,-17)
Semifinále

21. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
22. (9-12) třetí ze skupiny C – vítěz utkání 16
23. (5-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 17
24. (5-8) poražený z utkání 18 – poražený z utkání 20
25. (1-4) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 17
26. (1-4) vítěz utkání 18 – vítěz utkání 20

21. v 09:00 Odolena Voda E - Nymburk X:2
22. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou 0:2 (-14,-16)
23. v 09:00 Kladno C - Kralupy 0:2 (-16,-11)
24. v 09:00 Roztoky - Odolena Voda D 1:2 (-18,24,-14)
25. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda A 0:2 (-23,-23)
26. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda B 2:0 (10,8)
Utkání o umístění

27. (11-12) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (9-10) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22
29. (7-8) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
30. (5-6) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
31. (3-4) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
32. (1-2) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26

27. v 09:00 Odolena Voda E - Odolena Voda C X:2
28. v 09:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-27,-17)
29. v 09:00 Kladno C - Roztoky 0:2 (-18,-7)
30. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda D 2:0 (13,20)
31. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda B 2:1 (18,-18,12)
32. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno B 2:0 (22,20)
Pořadí v 1. kole
1. AERO Odolena Voda A 13
2. Kladno volejbal cz B 12
3. Kladno volejbal cz A 11
4. AERO Odolena Voda B 10
5. TJ Kralupy 9
6. AERO Odolena Voda D 8
7. TJ Sokol Roztoky 7
8. Kladno volejbal cz C 6
9. VK Benátky nad Jizerou 5
10. Volleyball Nymburk 4
11. AERO Odolena Voda C 3
12. AERO Odolena Voda E 0
13. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0

Celkové pořadí

1. AERO Odolena Voda A 13
2. Kladno volejbal cz B 12
3. Kladno volejbal cz A 11
4. AERO Odolena Voda B 10
5. TJ Kralupy 9
6. AERO Odolena Voda D 8
7. TJ Sokol Roztoky 7
8. Kladno volejbal cz C 6
9. VK Benátky nad Jizerou 5
10. Volleyball Nymburk 4
11. AERO Odolena Voda C 3
12. AERO Odolena Voda E 0
13. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 0