↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň (2020-2021)

Úprava pravidla o postupu na podání

 

Vzhledem k přerušení soutěží KP z důvodu epidemiologických opatření dochází k úpravě rozpisu KP mladších žákyň.

Rozpis počítá s tím, že sportování v přijatelné formě pro volejbalové soutěže bude umožněno od ledna 2021. Pokud by k tomu došlo později, může být ještě rozpis soutěže upraven.

Zimní část (hrací den – neděle, částečně 4. kolo sobota)

Družstva jsou územně rozdělena do dvou jedenáctičlenných skupin A a B.

V obou skupinách je soutěž zkrácena na polovinu, družstva se utkají formou turnajů každý s každým jednou. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Utkání 2. kola je nutné sehrát do 28.2.2021.

Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3 a J4).

Skupina A

1. kolo - 4.10.2020

1. SK Volejbal Kolín Kolín - Kralupy A 0:2 (-8,-15)
2. Pečky - Kralupy B 1:2 (15,-20,-7)
3. Kutná Hora - Mělník 0:2 (-12,-16)
4. Pečky - Kralupy A 0:2 (-11,-8)
5. Kolín - Mělník 0:2 (-14,-10)
6. Kutná Hora - Kralupy B 1:2 (-24,20,-13)
7. Pečky - Mělník 0:2 (-11,-12)
8. Kutná Hora - Kralupy A 0:2 (-11,-11)
9. Kolín - Kralupy B 2:0 (14,21)
10. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kostomlaty nad Labem 1:2 (19,-21,-13)
11. Brandýs nad Labem - Nymburk B 0:2 (-16,-18)
12. Benátky nad Jizerou - Nymburk.A 0:2 (-13,-15)
13. Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-21,-17)
14. Brandýs nad Labem - Nymburk.A 0:2 (-13,-16)
15. Benátky nad Jizerou - Nymburk B 0:2 (-21,-20)

2. kolo - 5.12.2020

16. TJ Spartak Pečky - sehrát do 28.2. Pečky - Kolín
17. Pečky - Kutná Hora
18. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem - sehrát do 28.2. Kostomlaty nad Labem - Nymburk.A
19. Nymburk.A - Nymburk B
20. Kostomlaty nad Labem - Nymburk B
21. TJ Sokol Brandýs nad Labem - sehrát do 28.2. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
22. TJ EMĚ Mělník - sehrát do 28.2. Mělník - Kralupy A
23. Kralupy A - Kralupy B
24. Mělník - Kralupy B

3. kolo - 24.1.2021

25. Volleyball Nymburk Nymburk.A - Pečky
26. 2 hřiště Nymburk B - Kolín
27. Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora
28. Nymburk B - Pečky
29. Nymburk.A - Kutná Hora
30. Kostomlaty nad Labem - Kolín
31. Nymburk B - Kutná Hora
32. Kostomlaty nad Labem - Pečky
33. Nymburk.A - Kolín
34. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Mělník
35. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Kralupy A
36. Brandýs nad Labem - Kralupy B
37. Benátky nad Jizerou - Mělník
38. Benátky nad Jizerou - Kralupy B
39. Brandýs nad Labem - Kralupy A

4. kolo - 27.2.2021

40. SK Volejbal Kolín Kolín - Brandýs nad Labem
41. 2 hřiště Kutná Hora - Benátky nad Jizerou
42. Pečky - Brandýs nad Labem
43. Kolín - Benátky nad Jizerou
44. Kutná Hora - Brandýs nad Labem
45. Pečky - Benátky nad Jizerou
46. Kolín - Kutná Hora
47. TJ Kralupy, 7.2.2021 Kralupy A - Kostomlaty nad Labem
48. 2 hřiště, 7.2.2021 Kralupy B - Nymburk.A
49. 7.2.2021 Mělník - Nymburk B
50. 7.2.2021 Kralupy B - Kostomlaty nad Labem
51. 7.2.2021 Kralupy A - Nymburk B
52. 7.2.2021 Mělník - Nymburk.A
53. 7.2.2021 Kralupy B - Nymburk B
54. 7.2.2021 Mělník - Kostomlaty nad Labem
55. 7.2.2021 Kralupy A - Nymburk.A

Tabulka:

1. TJ Kralupy A 3 3 0 6  :  0 150  :  64 9
2. TJ EMĚ Mělník 3 3 0 6  :  0 150  :  75 9
3. Volleyball Nymburk A 2 2 0 4  :  0 100  :  57 6
4. Volleyball Nymburk B 2 2 0 4  :  0 100  :  75 6
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 2 2 0 4  :  1 109  :  97 5
6. TJ Kralupy B 3 2 1 4  :  4 151  :  164 4
7. SK Volejbal Kolín 3 1 2 2  :  4 97  :  135 3
8. VK Benátky nad Jizerou 3 0 3 1  :  6 128  :  159 1
9. TJ SPARTA Kutná Hora 3 0 3 1  :  6 112  :  161 1
10. TJ Spartak Pečky 3 0 3 1  :  6 94  :  155 1
11. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 3 0 3 0  :  6 101  :  150 0

Skupina B

1. kolo - 4.10.2020

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Rakovník 2:0 (21,15)
2. Příbram - Kladno 1:2 (21,-22,-10)
3. Králův Dvůr - Roztoky 0:2 (-16,-23)
4. Příbram - Rakovník 2:0 (21,14)
5. Hořovice - Roztoky 2:0 (19,8)
6. Králův Dvůr - Kladno 1:2 (19,-12,-10)
7. Příbram - Roztoky 1:2 (-19,25,-12)
8. Králův Dvůr - Rakovník 1:2 (17,-22,-13)
9. Hořovice - Kladno 2:0 (10,10)
10. TJ Kunice Kunice A - Říčany 2:0 (20,20)
11. Kunice B - Dobřichovice 0:2 (-8,-11)
12. VK Benešovská - Dobřichovice 0:2 (-11,-25)
13. Kunice B - Říčany 1:2 (-18,21,-12)
14. VK Benešovská - Říčany 0:2 (-16,-12)
15. Kunice A - Dobřichovice 0:2 (-12,-13)

2. kolo - 5.12.2020

16. TJ Sokol Roztoky - sehrát do 28.2. Roztoky - Kladno
17. Roztoky - Rakovník
18. TJ Sokol Králův Dvůr - sehrát do 28.2. Králův Dvůr - Hořovice
19. Králův Dvůr - Příbram
20. SC SPIRIT Říčany - sehrát do 28.2. Říčany - Dobřichovice
21. TJ Kunice - sehrát do 28.2. Kunice B - Kunice A
22. Kunice B - VK Benešovská

3. kolo - 24.1.2021

23. Kladno volejbal cz Kladno - Kunice B
24. 3 hřiště Rakovník - Kunice A
25. Roztoky - VK Benešovská
26. Rakovník - Kunice B
27. Kladno - VK Benešovská
28. Roztoky - Kunice A
29. Rakovník - VK Benešovská
30. Roztoky - Kunice B
31. Kladno - Kunice A
32. TJ Baník Příbram Příbram - Dobřichovice
33. 1 hřiště Hořovice - Říčany
34. Králův Dvůr - Dobřichovice
35. Příbram - Říčany
36. Hořovice - Dobřichovice
37. Králův Dvůr - Říčany
38. Příbram - Hořovice

4. kolo - 13.2.2021

39. VK Rakovník Rakovník - Dobřichovice
40. 2 hřiště Kladno - Říčany
41. Roztoky - Dobřichovice
42. Rakovník - Říčany
43. Kladno - Dobřichovice
44. Roztoky - Říčany
45. Rakovník - Kladno
46. VK Benešovská, 7.2.2021 VK Benešovská - Králův Dvůr
47. 2 hřiště, 7.2.2021 Kunice A - Příbram
48. 7.2.2021 Kunice B - Hořovice
49. 7.2.2021 VK Benešovská - Příbram
50. 7.2.2021 Kunice A - Hořovice
51. 7.2.2021 Kunice B - Králův Dvůr
52. 7.2.2021 VK Benešovská - Hořovice
53. 7.2.2021 Kunice A - Králův Dvůr
54. 7.2.2021 Kunice B - Příbram
55. 7.2.2021 VK Benešovská - Kunice A

Tabulka:

1. Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 3 3 0 6  :  0 152  :  80 9
2. TJ Spartak Hořovice 3 3 0 6  :  0 150  :  83 9
3. SC SPIRIT Říčany 3 2 1 4  :  3 151  :  133 5
4. TJ Sokol Roztoky 3 2 1 4  :  3 142  :  147 5
5. TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 3 1 2 4  :  4 165  :  161 5
6. Vavřinec Kladno 3 2 1 4  :  4 140  :  154 4
7. TJ Kunice A 2 1 1 2  :  2 75  :  90 3
8. VK Rakovník 3 1 2 2  :  5 128  :  160 2
9. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr 3 0 3 2  :  6 146  :  166 2
10. TJ Kunice B 2 0 2 1  :  4 74  :  111 1
11. VK Benešovská 1. volejbalová 2 0 2 0  :  4 64  :  102 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 11.4.2021

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. V jedné skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny A a 2. družstvo ze skupiny B, v druhé skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny B a 2. družstvo ze skupiny A zimní části.

V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Skupina J2 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J3 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J4 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Skupina J5 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

2. kolo – 25.4.2021

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 10. místo (vstupní body – 2,1,1,0,0).
Skupina o 11. až 14. místo (vstupní body –1,1,0,0).
Skupina o 19. až 22. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Republikové soutěže mladších žákyň, která se uskuteční je plánována na 27. 28.3.2021, se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň.

Druhá část by měla proběhnout 17. 18.4.2021 a třetí finálová část 30.4.-1.5.2020.