↓ k navigaci

Krajský přebor starších žákyň (2020-2021)

Družstva se utkají jednou systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 9 kol bude vždy 5 turnajů, každý za účasti čtyř až šesti družstev. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

Po skončení základní části se uskuteční na základě pořadí turnaje o umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, o 6 až 9. místo, o 10 až 13. místo, o 14 až 17. místo, o 18 až 21. místo, o 22 až 25. místo, na kterých se družstva utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety.

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v základní části (se 2 hřišti). Výsledky z turnajů se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Závěrečné turnaje se uskuteční v sobotu 10.4.2021.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 8.-9.5.2021.

Podzimní část (hrací den – neděle)

1. kolo - 13.9.2020

1. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Říčany
2. v hale - 2 hřiště Kolín A - Kunice
3. Kolín B - Kunice
4. Kolín A - Říčany
5. Kolín B - Říčany
6. Kutná Hora - Kunice
7. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Dobřichovice
8. venku - 2 hřiště Nymburk - Příbram
9. Nymburk - Dobřichovice
10. Lysá nad Labem - Příbram
11. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr
12. venku - 2 hřiště Brandýs nad Labem - Hořovice A
13. Benátky nad Jizerou - Hořovice B
14. Brandýs nad Labem - Králův Dvůr
15. Brandýs nad Labem - Hořovice B
16. Benátky nad Jizerou - Hořovice A
17. VSC Čelákovice Čelákovice - Kladno A
18. venku - 2 hřiště Neratovice - Kladno B
19. Čelákovice - Rakovník
20. Neratovice - Kladno A
21. Neratovice - Rakovník
22. Čelákovice - Kladno B
23. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Kralupy A
24. venku - 3 hřiště Mělník B - Kralupy B
25. Mělník C - Roztoky
26. Mělník A - Kralupy B
27. Mělník B - Roztoky
28. Mělník C - Kralupy A
29. Mělník A - Roztoky
30. Mělník B - Kralupy A
31. Mělník C - Kralupy B
32. Mělník A - Mělník B

Zimní část (hrací den – neděle)

2. kolo - 11.10.2020

33. SC SPIRIT Říčany Říčany - Kralupy A
34. 1 hřiště Kunice - Kralupy B
35. Říčany - Roztoky
36. Kunice - Kralupy A
37. Kunice - Roztoky
38. Říčany - Kralupy B
39. VK Rakovník Rakovník - Mělník A
40. 2 hřiště Kladno A - Mělník B
41. Kladno B - Mělník C
42. Kladno A - Mělník A
43. Rakovník - Mělník C
44. Kladno B - Mělník B
45. Kladno A - Mělník C
46. Kladno B - Mělník A
47. Rakovník - Mělník B
48. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Neratovice
49. 1 hřiště Hořovice A - Čelákovice
50. Hořovice B - Čelákovice
51. Hořovice A - Neratovice
52. Hořovice B - Neratovice
53. Králův Dvůr - Čelákovice
54. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Brandýs nad Labem
55. 1 hřiště Příbram - Benátky nad Jizerou
56. Příbram - Brandýs nad Labem
57. Dobřichovice - Benátky nad Jizerou
58. SK Volejbal Kolín Kolín A - Nymburk
59. 2 hřiště Kolín B - Lysá nad Labem
60. Kutná Hora - Nymburk
61. Kolín A - Lysá nad Labem
62. Kolín B - Nymburk
63. Kutná Hora - Lysá nad Labem
64. Kolín A - Kolín B

3. kolo - 25.10.2020

65. Volleyball Nymburk Nymburk - Lysá nad Labem
66. 2 hřiště Říčany - Kunice
67. Lysá nad Labem - Říčany
68. Nymburk - Kunice
69. Lysá nad Labem - Kunice
70. Nymburk - Říčany
71. SK Volejbal Kolín Kolín B - Brandýs nad Labem
72. 2 hřiště Kutná Hora - Benátky nad Jizerou
73. Kolín A - Brandýs nad Labem
74. Kolín B - Benátky nad Jizerou
75. Kutná Hora - Brandýs nad Labem
76. Kolín A - Benátky nad Jizerou
77. Kolín B - Kutná Hora
78. TJ Neratovice Neratovice - Čelákovice
79. 2 hřiště Dobřichovice - Příbram
80. Čelákovice - Dobřichovice
81. Neratovice - Příbram
82. Čelákovice - Příbram
83. Neratovice - Dobřichovice
84. TJ Spartak Hořovice Hořovice A - Mělník C
85. 3 hřiště Hořovice B - Mělník B
86. Králův Dvůr - Mělník A
87. Hořovice A - Mělník B
88. Hořovice B - Mělník A
89. Králův Dvůr - Mělník C
90. Hořovice A - Mělník A
91. Hořovice B - Mělník C
92. Králův Dvůr - Mělník B
93. Mělník C - Mělník A
94. Hořovice A - Hořovice B
95. TJ Kralupy Kralupy A - Kladno A
96. 2 hřiště Kralupy B - Kladno B
97. Roztoky - Rakovník
98. Kralupy A - Kladno B
99. Kralupy B - Rakovník
100. Roztoky - Kladno A
101. Kralupy A - Rakovník
102. Kralupy B - Kladno A
103. Roztoky - Kladno B
104. Kralupy A - Kralupy B

4. kolo - 15.11.2020

105. TJ Kunice Kunice - Kladno A
106. 1 hřiště Říčany - Kladno B
107. Kunice - Rakovník
108. Říčany - Kladno A
109. Říčany - Rakovník
110. Kunice - Kladno B
111. TJ Spartak Hořovice Hořovice B - Roztoky
112. 3 hřiště Králův Dvůr - Kralupy B
113. Hořovice A - Kralupy A
114. Hořovice B - Kralupy B
115. Králův Dvůr - Kralupy A
116. Hořovice A - Roztoky
117. Hořovice B - Kralupy A
118. Králův Dvůr - Roztoky
119. Hořovice A - Kralupy B
120. Roztoky - Kralupy A
121. Hořovice B - Králův Dvůr
122. TJ Baník Příbram Příbram - Mělník B
123. 1 hřiště Dobřichovice - Mělník C
124. Příbram - Mělník A
125. Dobřichovice - Mělník B
126. Dobřichovice - Mělník A
127. Příbram - Mělník C
128. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Čelákovice
129. 2 hřiště Kolín A - Neratovice
130. Kolín B - Čelákovice
131. Kutná Hora - Neratovice
132. Kolín A - Čelákovice
133. Kolín B - Neratovice
134. Kutná Hora - Kolín A
135. TK Slovan Lysá nad Labem Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem
136. 1 hřiště Nymburk - Benátky nad Jizerou
137. Nymburk - Brandýs nad Labem
138. Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou

5. kolo - 6.12.2020

139. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Říčany
140. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Kunice
141. Benátky nad Jizerou - Říčany
142. Brandýs nad Labem - Kunice
143. TJ Neratovice Neratovice - Lysá nad Labem
144. 2 hřiště Čelákovice - Nymburk
145. Čelákovice - Lysá nad Labem
146. Neratovice - Nymburk
147. TJ EMĚ Mělník Mělník C - Kolín A
148. 2 hřiště Mělník A - Kolín B
149. Mělník B - Kutná Hora
150. Mělník A - Kolín A
151. Mělník C - Kutná Hora
152. Mělník B - Kolín B
153. Mělník A - Kutná Hora
154. Mělník B - Kolín A
155. Mělník C - Kolín B
156. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Dobřichovice
157. 1 hřiště Kralupy A - Příbram
158. Kralupy B - Příbram
159. Kralupy A - Dobřichovice
160. Kralupy B - Dobřichovice
161. Roztoky - Příbram
162. Kladno volejbal cz Kladno A - Králův Dvůr
163. 3 hřiště Kladno B - Hořovice A
164. Rakovník - Hořovice B
165. Kladno A - Hořovice A
166. Kladno B - Hořovice B
167. Rakovník - Králův Dvůr
168. Kladno A - Hořovice B
169. Kladno B - Králův Dvůr
170. Rakovník - Hořovice A
171. Kladno A - Kladno B

6. kolo - 10.1.2021

172. TJ Kunice Kunice - Králův Dvůr
173. 1 hřiště Říčany - Hořovice B
174. Kunice - Hořovice A
175. Říčany - Králův Dvůr
176. Říčany - Hořovice A
177. Kunice - Hořovice B
178. TJ Baník Příbram Příbram - Kladno A
179. 1 hřiště Dobřichovice - Kladno B
180. Příbram - Rakovník
181. Dobřichovice - Kladno A
182. Dobřichovice - Rakovník
183. Příbram - Kladno B
184. TJ Kralupy Kralupy B - Kolín A
185. 2 hřiště Roztoky - Kolín B
186. Kralupy A - Kutná Hora
187. Kralupy B - Kolín B
188. Roztoky - Kutná Hora
189. Kralupy A - Kolín A
190. Kralupy B - Kutná Hora
191. Roztoky - Kolín A
192. Kralupy A - Kolín B
193. Kralupy B - Roztoky
194. Volleyball Nymburk Nymburk - Mělník C
195. 2 hřiště Lysá nad Labem - Mělník A
196. Nymburk - Mělník B
197. Lysá nad Labem - Mělník C
198. Lysá nad Labem - Mělník B
199. Nymburk - Mělník A
200. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Čelákovice
201. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Neratovice
202. Benátky nad Jizerou - Čelákovice
203. Brandýs nad Labem - Neratovice
204. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou

7. kolo - 14.2.2021

205. VSC Čelákovice Čelákovice - Říčany
206. 1 hřiště Neratovice - Kunice
207. Neratovice - Říčany
208. Čelákovice - Kunice
209. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Benátky nad Jizerou
210. 2 hřiště Mělník C - Brandýs nad Labem
211. Mělník A - Benátky nad Jizerou
212. Mělník B - Brandýs nad Labem
213. Mělník C - Benátky nad Jizerou
214. Mělník A - Brandýs nad Labem
215. Mělník B - Mělník C
216. TJ Sokol Roztoky Roztoky - Lysá nad Labem
217. 1 hřiště Kralupy A - Nymburk
218. Kralupy B - Nymburk
219. Kralupy A - Lysá nad Labem
220. Kralupy B - Lysá nad Labem
221. Roztoky - Nymburk
222. Kladno volejbal cz Kladno B - Kolín A
223. 3 hřiště Rakovník - Kolín B
224. Kladno A - Kutná Hora
225. Kladno B - Kolín B
226. Rakovník - Kutná Hora
227. Kladno A - Kolín A
228. Kladno B - Kutná Hora
229. Rakovník - Kolín A
230. Kladno A - Kolín B
231. Kladno B - Rakovník
232. TJ Spartak Hořovice, 6.2.2021 Hořovice A - Příbram
233. 2 hřiště, 6.2.2021 Králův Dvůr - Dobřichovice
234. 6.2.2021 Hořovice B - Příbram
235. 6.2.2021 Hořovice A - Dobřichovice
236. 6.2.2021 Králův Dvůr - Příbram
237. 6.2.2021 Hořovice B - Dobřichovice
238. 6.2.2021 Hořovice A - Králův Dvůr

8. kolo - 28.2.2021

239. SC SPIRIT Říčany Říčany - Dobřichovice
240. 1 hřiště Kunice - Příbram
241. Kunice - Dobřichovice
242. Říčany - Příbram
243. SK Volejbal Kolín Kolín A - Králův Dvůr
244. 3 hřiště Kolín B - Hořovice A
245. Kutná Hora - Hořovice B
246. Kolín B - Králův Dvůr
247. Kolín A - Hořovice B
248. Kutná Hora - Hořovice A
249. Kolín B - Hořovice B
250. Kutná Hora - Králův Dvůr
251. Kolín A - Hořovice A
252. VK Rakovník Rakovník - Lysá nad Labem
253. 2 hřiště Kladno A - Nymburk
254. Kladno B - Lysá nad Labem
255. Rakovník - Nymburk
256. Kladno A - Lysá nad Labem
257. Kladno B - Nymburk
258. Rakovník - Kladno A
259. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kralupy A
260. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Kralupy B
261. Benátky nad Jizerou - Roztoky
262. Brandýs nad Labem - Kralupy A
263. Brandýs nad Labem - Roztoky
264. Benátky nad Jizerou - Kralupy B
265. TJ Neratovice Neratovice - Mělník C
266. 2 hřiště Čelákovice - Mělník A
267. Neratovice - Mělník B
268. Čelákovice - Mělník C
269. Čelákovice - Mělník B
270. Neratovice - Mělník A

9. kolo - 14.3.2021

271. TJ EMĚ Mělník Mělník C - Kunice
272. 2 hřiště Mělník A - Říčany
273. Mělník B - Říčany
274. Mělník A - Kunice
275. Mělník B - Kunice
276. Mělník C - Říčany
277. TJ Kralupy Kralupy A - Neratovice
278. 2 hřiště Kralupy B - Čelákovice
279. Roztoky - Čelákovice
280. Kralupy B - Neratovice
281. Roztoky - Neratovice
282. Kralupy A - Čelákovice
283. Kladno volejbal cz Kladno A - Brandýs nad Labem
284. 2 hřiště Kladno B - Benátky nad Jizerou
285. Rakovník - Benátky nad Jizerou
286. Kladno B - Brandýs nad Labem
287. Rakovník - Brandýs nad Labem
288. Kladno A - Benátky nad Jizerou
289. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Lysá nad Labem
290. 1 hřiště Hořovice A - Nymburk
291. Hořovice B - Nymburk
292. Hořovice A - Lysá nad Labem
293. Hořovice B - Lysá nad Labem
294. Králův Dvůr - Nymburk
295. TJ Sokol Dobřichovice Dobřichovice - Kutná Hora
296. 1 hřiště Příbram - Kolín A
297. Dobřichovice - Kolín B
298. Příbram - Kutná Hora
299. Příbram - Kolín B
300. Dobřichovice - Kolín A

Tabulka:

1. Volleyball Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. TJ KRALUPY A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ KRALUPY B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Tělovýchovná jednota Neratovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ EMĚ Mělník A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. TJ Sokol Roztoky 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
8. TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
9. TJ EMĚ Mělník C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
10. Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
11. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
12. SK Volejbal Kolín A. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
13. SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
14. Volejbalový klub Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
15. VSC Čelákovice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
16. TJ Spartak Hořovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
17. TJ Spartak Hořovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
18. Tělocvičná jednota Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
19. Tělocvičná jednota Sokol Králův Dvůr 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
20. TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
21. SC SPIRIT Říčany 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
22. Vavřinec Kladno A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
23. Vavřinec Kladno B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
24. TJ Kunice 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
25. Tělovýchovný klub Slovan Lysá nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0