↓ k navigaci

Krajský přebor kadetek (2020-2021)

Základní část

Družstva jsou rozdělena do dvou územních skupin, skupina A je sedmičlenná, skupina B osmičlenná. V obou skupinách se hraje turnajovým systémem dvakrát každý s každým na 3 vítězné sety.

Ve skupině A se uskuteční 6 kol, v každém z nich budou 2 turnaje, jeden za účasti 4 družstev (4 utkání), jeden za účasti 3 družstev (3 utkání).

Ve skupině B se uskuteční 7 kol. v šesti z nich budou vždy 2 turnaje, každý za účasti 4 družstev (4 utkání). V jednom kole budou sehrána 4 dvojutkání.

V podzimní části se hraje podle rozhodnutí pořadatele na venkovních hřištích nebo v tělocvičnách, v zimní části v tělocvičnách. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování.

První 4 družstva z obou skupin postupují do skupiny o 1. - 8. místo, družstva umístěná na 5. až 8. místě budou hrát ve skupině o 9. – 15. místo 2. části.

Skupina A

Podzimní část (hrací den – 1.kolo neděle, 2. kolo sobota)

1. kolo - 6.10.2020

1. VK Benátky nad Jizerou, v 18:30 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 1:3 (-15,15,-18,-14)
2. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 6.9.2020 Mladá Boleslav - Neratovice 0:3 (-15,-5,-10)
3. 6.9.2020 Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav 3:0 (6,6,20)
4. TJ Neratovice - odloženo, 13.10.2020 v 18:00 Neratovice - Benátky nad Jizerou Šturm E.
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem, 6.9.2020 Kostomlaty nad Labem - Nymburk 0:3 (-20,-21,-10)
6. venku, 6.9.2020 Nymburk - Kutná Hora 3:0 (13,14,13)
7. 6.9.2020 Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 1:3 (20,-8,-16,-22)

2. kolo - 12.9.2020

8. Volleyball Nymburk Nymburk - Mladá Boleslav 3:0 (16,20,16)
9. venku - 2 hřiště Kutná Hora - Benátky nad Jizerou 1:3 (-21,24,-12,-31)
10. Mladá Boleslav - Kutná Hora 0:3 (-20,-12,-18)
11. Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:3 (-16,-19,-20)
12. odloženo, 1.10.2020 v 18:00 Brandýs nad Labem - Neratovice 3:1 (13,18,-19,14)
13. v Kostomlatech n. Lab. - odloženo, 15.10.2020 v 17:30 Neratovice - Kostomlaty nad Labem Šturm E.
14. TJ Sokol Brandýs nad Labem, 20.9.2020 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem 0:3 (-7,-5,-8)
Zimní část (hrací den – neděle, 6. kolo sobota)

3. kolo - 4.10.2020

15. TJ Neratovice Neratovice - Kutná Hora 3:1 (-23,21,19,22)
16. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Nymburk 3:0 (20,27,18)
17. Kutná Hora - Brandýs nad Labem 0:3 (-21,-6,-18)
18. Nymburk - Neratovice 3:1 (15,-24,23,17)
19. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:3 (-19,-20,-12)
20. Benátky nad Jizerou - Mladá Boleslav 3:0 (17,9,8)
21. Mladá Boleslav - Kostomlaty nad Labem 0:3 (-16,-16,-16)

4. kolo - 8.11.2020

22. Volleyball Nymburk Nymburk - Neratovice
23. 2 hřiště Kutná Hora - Brandýs nad Labem
24. Neratovice - Kutná Hora
25. Brandýs nad Labem - Nymburk
26. TJ AŠ Mladá Boleslav Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou
27. Benátky nad Jizerou - Kostomlaty nad Labem
28. Kostomlaty nad Labem - Mladá Boleslav

5. kolo - 29.11.2020

29. TJ Neratovice Neratovice - Benátky nad Jizerou
30. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Mladá Boleslav
31. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
32. Mladá Boleslav - Neratovice
33. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem
34. Kostomlaty nad Labem - Nymburk
35. Nymburk - Kutná Hora

6. kolo - 12.12.2020

36. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Nymburk
37. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kutná Hora
38. Nymburk - Mladá Boleslav
39. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou
40. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem
41. Brandýs nad Labem - Neratovice
42. Neratovice - Kostomlaty nad Labem

Tabulka:

1. T. J. Sokol Brandýs nad Labem 6 6 0 18  :  2 488  :  304 18
2. Volleyball Nymburk 6 5 1 15  :  4 464  :  358 15
3. VK Benátky nad Jizerou 5 3 2 10  :  7 384  :  340 9
4. TJ Neratovice 4 2 2 8  :  7 324  :  310 6
5. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 5 2 3 6  :  10 292  :  344 6
6. TJ SPARTA Kutná Hora 6 1 5 6  :  15 408  :  500 3
7. TJ AŠ Mladá Boleslav 6 0 6 0  :  18 246  :  450 0

Skupina B

Podzimní část (hrací den – 1. kolo neděle, 2. kolo sobota)

1. kolo - 6.9.2020

1. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Kunice 3:0 (18,21,16)
2. venku - 2 hřiště Mělník B - VK Benešovská 1:3 (-11,-11,22,-8)
3. Kunice - Mělník B 3:0 (12,23,13)
4. VK Benešovská - Mělník A 0:3 (-15,-15,-16)
5. VK Rakovník Rakovník - Hořovice 0:3 (-5,-23,-17)
6. venku - 2 hřiště Roztoky - Komárov 3:1 (17,-20,11,23)
7. Hořovice - Roztoky 1:3 (-9,19,-10,-18)
8. Komárov - Rakovník 3:1 (-21,8,22,10)

2. kolo - 12.9.2020

9. TJ Sokol Komárov Komárov - Mělník A 2:3 (17,9,-23,-22,-11)
10. v tělocvičně - 2 hřiště Hořovice - Mělník B 3:0 (10,13,15)
11. Mělník A - Hořovice 3:1 (19,15,-20,14)
12. Mělník B - Komárov 0:3 (-12,-8,-12)
13. TJ Sokol Roztoky Roztoky - VK Benešovská 3:1 (14,-13,18,18)
14. venku - 1 hřiště Rakovník - Kunice 0:3 (-16,-22,-20)
15. VK Benešovská - Rakovník 3:0 (11,17,18)
16. Kunice - Roztoky 0:3 (-17,-21,-20)
Zimní část (hrací den – neděle, 6. kolo sobota)

3. kolo - 4.10.2020

17. TJ EMĚ Mělník Mělník B - Rakovník 1:3 (19,-18,-17,-11)
18. 2 hřiště Mělník A - Roztoky 3:2 (20,-23,-22,16,8)
19. Rakovník - Mělník A 0:3 (-11,-17,-15)
20. Roztoky - Mělník B 3:0 (21,5,19)
21. VK Benešovská VK Benešovská - Komárov 0:3 (-22,-19,-22)
22. 2 hřiště Kunice - Hořovice 0:3 (-14,-19,-23)
23. Komárov - Kunice 3:1 (17,17,-15,16)
24. Hořovice - VK Benešovská 0:3 (-18,-23,-21)

4. kolo - 13.10.2020

25. TJ EMĚ Mělník - odloženo, v 17:00 Mělník B - Mělník A
26. odloženo, 15.10.2020 v 17:00 Mělník A - Mělník B
27. TJ Sokol Roztoky, 10.10.2020 Roztoky - Rakovník 3:0 (6,13,14)
28. 10.10.2020 Rakovník - Roztoky 0:3 (-14,-6,-15)
29. TJ Spartak Hořovice - odloženo, 18.10.2020 Hořovice - Komárov
30. odloženo, 18.10.2020 Komárov - Hořovice
31. TJ Kunice - odloženo, 18.10.2020 Kunice - VK Benešovská
32. odloženo, 18.10.2020 VK Benešovská - Kunice

5. kolo - 8.11.2020

33. TJ EMĚ Mělník Mělník A - Komárov
34. 2 hřiště Mělník B - Hořovice
35. Komárov - Mělník B
36. Hořovice - Mělník A
37. VK Benešovská VK Benešovská - Roztoky
38. 2 hřiště Kunice - Rakovník
39. Roztoky - Kunice
40. Rakovník - VK Benešovská

6. kolo - 29.11.2020

41. TJ Kunice Kunice - Mělník A
42. 1 hřiště VK Benešovská - Mělník B
43. Mělník A - VK Benešovská
44. Mělník B - Kunice
45. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Rakovník
46. 2 hřiště Komárov - Roztoky
47. Rakovník - Komárov
48. Roztoky - Hořovice

7. kolo - 12.12.2020

49. VK Rakovník Rakovník - Mělník B
50. 2 hřiště Roztoky - Mělník A
51. Mělník B - Roztoky
52. Mělník A - Rakovník
53. TJ Sokol Komárov, v 09:00 Komárov - VK Benešovská
54. 2 hřiště, v 09:00 Hořovice - Kunice
55. VK Benešovská - Hořovice
56. Kunice - Komárov

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky 8 7 1 23  :  6 671  :  494 22
2. TJ EMĚ Mělník A 6 6 0 18  :  5 521  :  417 16
3. TJ Sokol Komárov 6 4 2 15  :  8 518  :  421 13
4. TJ Spartak Hořovice 6 3 3 11  :  9 422  :  403 9
5. VK Benešovská 1. volejbalová 6 3 3 10  :  10 431  :  401 9
6. TJ Kunice 6 2 4 7  :  12 394  :  421 6
7. VK Rakovník 8 1 7 4  :  22 419  :  617 3
8. TJ EMĚ Mělník B 6 0 6 2  :  18 289  :  491 0

2. část

Ve skupinách o 1. – 8. místo a o 9. – 15. místo se družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny základní části. Výsledky vzájemných utkání ze skupin základní části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu (s dále uvedenou výjimkou) 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání. Družstvům ze skupiny B hrajícím ve skupině o 1. až 8. místo se bod za vítězství s družstvem umístěném na 8. místě základní části nezapočítává.

Hraje se na 3 vítězné sety tzv. polským systémem, tj. v jeden den 2x se stejným soupeřem.

Pořadatelé:

1. kolo – 24. 1. 2021: družstva ze skupiny B
2. kolo – 7. 2. 2021: družstva ze skupiny A
3. kolo – 7. 3. 2021: družstva ze skupiny B
4. kolo – 27. 3. 2021 (sobota): družstva ze skupiny A

Rozpis utkání:

1. kolo – 24. 1. 2021:  1.B – 4.A    2.B – 3.A    3.B – 2.A    4.B – 1.A    5.B – 8.A    6.B – 7.A    7.B – 6.A  
2. kolo – 7. 2. 2021:  3.A – 1.B    4.A – 2.B    1.A – 3.B    2.A – 4.B    7.A – 5.B    8.A – 6.B    5.A – 7.B  
3. kolo – 7. 3. 2021:  1.B – 2.A    2.B – 1.A    3.B – 4.A    4.B – 3.A    5.B – 6.A    6.B – 5.A    7.B – 8.A  
4. kolo – 27. 3. 2021:  1.A – 1.B    2.A – 2.B    3.A – 3.B    4.A – 4.B    5.A – 5.B    6.A – 6.B    7.A – 7.B  

Po skončení 2. části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev ze skupiny o 1. – 8. místo, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po 2. části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v neděli 11.4.2021.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a postupuje do kvalifikace o 1. ligu kadetek, která se uskuteční 23.-25.4.2021.