↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

15.2.2020 - Muži I. třída

11. kolo - 15.2.2020

81. v 18:00 Benešov - Dobřichovice B 2:3 (21,-22,-18,18,-13)
82. Český Brod - Zruč n. Sáz. 1:3 (-20,22,-13,-20)
83. Vlašim - Tuchlovice 3:2 (-9,-17,19,21,13)
84. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 09:00 Dobříš A - Roztoky Černý J.
85. v 20:00 Benešov - Dobřichovice B 3:1 (-19,21,20,15)
86. Český Brod - Zruč n. Sáz. 0:3 (-15,-21,-26)
87. Vlašim - Tuchlovice 0:3 (-22,-22,-20)
88. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 13:00 Dobříš A - Roztoky Černý J.

15.2.2020 - Ženy I. třída - finálová skupina

2. kolo - 15.2.2020

7. Roztoky B - Mělník 0:3 (-22,-17,-16)
8. v 12:00 Neratovice A - Suchdol 0:3 (-22,-19,-17)
9. Příbram B - Benešov 1:3 (-13,18,-22,-15)
10. Roztoky B - Mělník 1:3 (23,-19,-18,-21)
11. v 14:00 Neratovice A - Suchdol 0:3 (-29,-22,-22)
12. Příbram B - Benešov 1:3 (-18,-20,27,-23)

15.2.2020 - Ženy I. třída - skupina o 7.-10. místo

2. kolo - 15.2.2020

5. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 11:00 Dobříš - Brandýs n. Lab. 3:2 (18,-20,-19,27,5)
6. Komárov A - Zruč n. Sáz. 3:0 (12,12,11)
7. NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín 70, v 15:00 Dobříš - Brandýs n. Lab. 3:1 (-22,20,11,20)
8. Komárov A - Zruč n. Sáz. 3:0 (20,25,19)

15.2.2020 - Ženy I. třída - skupina o 11.-14. místo

2. kolo - 16.2.2020

6. 15.2.2020 v 13:00 Tuchlovice A - Kolín 3:0 (13,19,18)

2. kolo - 16.2.2020

8. 15.2.2020 v 16:00 Tuchlovice A - Kolín 3:0 (21,12,9)

Dnešní utkání

16.2.2020 - Ženy I. třída - skupina o 11.-14. místo

2. kolo - 16.2.2020

5. Kladno - Benátky n. Jiz. 0:3 (-22,-18,-23)

2. kolo - 16.2.2020

7. Kladno - Benátky n. Jiz. 3:1 (11,15,-24,24)

16.2.2020 - Kadetky - Skupina o 1. až 8. místo

2. kolo - 16.2.2020

9. v 09:00 VK Benešovská - Mělník 0:3 (-28,-22,-18)
10. Pečky - Komárov 3:1 (-30,22,23,22)
11. Nymburk - Kralupy B 3:0 (5,21,11)
12. Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy 3:0 (18,14,19)
13. v 13:00 VK Benešovská - Mělník 1:3 (-20,15,-20,-19)
14. Pečky - Komárov 1:3 (18,-25,-23,-9)
15. Nymburk - Kralupy B 3:0 (17,16,17)
16. Benátky nad Jizerou - Roztoky u Prahy 3:0 (19,24,14)

16.2.2020 - Kadetky - Skupina o 9. až 14. místo

2. kolo - 16.2.2020

7. Mladá Boleslav - Neratovice 2:3 (18,-18,-14,16,-13)
8. Kostomlaty nad Labem - Rakovník A 0:3 (-10,-20,-11)
9. Kutná Hora - Rakovník B Motl J.
10. Mladá Boleslav - Neratovice 2:3 (20,-24,23,-9,-11)
11. Kostomlaty nad Labem - Rakovník A 1:3 (-25,-20,14,-10)
12. Kutná Hora - Rakovník B Motl J.

16.2.2020 - Kadeti

8. kolo - 16.2.2020

61. Kladno volejbal cz Kladno - Mělník 3:0 (16,18,15)
62. 2 hřiště Kladno junioři B - Benátky nad Jizerou 0:3 (-19,-13,-17)
63. Mělník - Kladno junioři B
64. Benátky nad Jizerou - Kladno 3:1 (24,-14,23,12)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina A

1. kolo - 16.2.2020

2. v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:1 (22,-22,13)
6. v 09:00 Nymburk - Kladno A 0:2 (-19,-23)
10. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda A 2:0 (21,15)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina B

1. kolo - 16.2.2020

3. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda C 2:0 (13,21)
7. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno B 0:2 (-15,-13)
11. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda B 2:0 (14,19)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina C

1. kolo - 16.2.2020

4. v 09:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda D 2:0 (0,0)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou 0:2 (-0,-0)
12. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:1 (22,-16,16)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina D

1. kolo - 16.2.2020

1. v 09:00 Kralupy - Mělník 2:0 (0,0)
5. v 09:00 Mělník - Kladno C 0:2 (-0,-0)
9. v 09:00 Kladno C - Kralupy 0:2 (-21,-13)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Semifinále

1. kolo - 16.2.2020

13. v 09:00 Nymburk - Mělník 2:0 (0,0)
14. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno C 2:0 (11,23)
15. v 09:00 Odolena Voda C - Odolena Voda D 2:0 (0,0)
16. v 09:00 Odolena Voda B - Brandýs nad Labem 2:0 (10,21)
17. v 09:00 Kladno A - Kralupy 2:0 (22,21)
18. v 09:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou 2:0 (16,16)

16.2.2020 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Utkání o umístění

1. kolo - 16.2.2020

19. v 09:00 Mělník - Odolena Voda D 2:1 (0,-0,13)
20. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda C 2:0 (17,17)
21. v 09:00 Kladno C - Brandýs nad Labem
22. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B

16.2.2020 - Mladší žákyně - skupina A

5. kolo - 16.2.2020

49. SC SPIRIT Říčany Říčany - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-15,-14)
50. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B 2:0 (8,7)
51. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-19,-21)
52. Říčany - Benátky nad Jizerou B 2:0 (18,23)
53. Říčany - Brandýs nad Labem 2:1 (23,-19,11)
54. SK Volejbal Kolín Kolín - Pečky 2:0 (23,22)
55. 2 hřiště Nymburk A - Kostomlaty nad Labem 2:1 (22,-23,7)
56. Nymburk B - Pečky 0:2 (-17,-11)
57. Kolín - Nymburk A 2:1 (11,-21,8)
58. Nymburk B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-24,-21)
59. Nymburk A - Pečky 2:0 (14,12)
60. Kolín - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-22,13,-15)

16.2.2020 - Mladší žákyně - skupina B

5. kolo - 15.3.2020

66. Vavřinec Kladno A, 16.2.2020 Kladno A - Mělník Raichová T./Kníže J.
67. 3 hřiště, 16.2.2020 Kladno B - Neratovice
68. 16.2.2020 Rakovník - Kralupy
69. 16.2.2020 Kladno B - Mělník Hrubý F.
70. 16.2.2020 Kladno A - Kralupy
71. 16.2.2020 Rakovník - Neratovice
72. 16.2.2020 Kladno B - Kralupy
73. 16.2.2020 Rakovník - Mělník
74. 16.2.2020 Kladno A - Neratovice
75. 16.2.2020 Mělník - Kralupy
76. 16.2.2020 Kladno A - Kladno B

Nejbližší utkání

22.2.2020 - Muži I. třída

12. kolo - 22.2.2020

89. v 09:00 Dobřichovice B - Dobříš A Jisl J.

12. kolo - 22.2.2020

91. Tuchlovice - Český Brod Kolář M.

12. kolo - 22.2.2020

93. v 13:00 Dobřichovice B - Dobříš A Jisl J.

12. kolo - 22.2.2020

95. Tuchlovice - Český Brod Kolář M.

22.2.2020 - Ženy I. třída - finálová skupina

3. kolo - 22.2.2020

13. v 09:00 Mělník - Neratovice A Horbowyj V.
14. Suchdol - Příbram B Kladivo P.
15. Benešov - Roztoky B Šlechta J.
16. v 13:00 Mělník - Neratovice A Horbowyj V.
17. Suchdol - Příbram B Kladivo P.
18. Benešov - Roztoky B Šlechta J.

23.2.2020 - Starší žákyně - 1. výkonnostní skupina

6. kolo - 23.2.2020

61. VK Benátky nad Jizerou Nymburk - Benátky nad Jizerou
62. 2 hřiště Roztoky u Prahy - Kralupy B
63. Benátky nad Jizerou - Kralupy B Rakušan M./Studničný M.
64. Nymburk - Roztoky u Prahy
65. Roztoky u Prahy - Benátky nad Jizerou
66. Kralupy B - Nymburk
67. TJ Baník Příbram Příbram - Kladno Černý J.
68. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kralupy
69. Kladno - Kralupy
70. Příbram - Brandýs nad Labem
71. Brandýs nad Labem - Kladno
72. Kralupy - Příbram

23.2.2020 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina A

6. kolo - 23.2.2020

46. TJ Sparta Kutná Hora Kutná Hora - Říčany Oyuntsetseg M./Kladivo P.
47. 2 hřiště Mladá Boleslav - Kolín
48. Čelákovice - Kutná Hora
49. Říčany - Mladá Boleslav
50. Čelákovice - Kolín
51. Kutná Hora - Mladá Boleslav
52. Kolín - Říčany
53. Mladá Boleslav - Čelákovice
54. Kolín - Kutná Hora

23.2.2020 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina B

5. kolo - 23.2.2020

36. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou Zruč nad Sázavou. - Králův Dvůr Kobliha V./Šlechta J.
37. 2 hřiště VK Benešovská - Kunice
38. Hořovice B - Zruč nad Sázavou.
39. Králův Dvůr - VK Benešovská
40. Hořovice B - Kunice
41. Zruč nad Sázavou. - VK Benešovská
42. Kunice - Králův Dvůr
43. VK Benešovská - Hořovice B
44. Kunice - Zruč nad Sázavou.

23.2.2020 - Starší žáci

9. kolo - 23.2.2020

109. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Králův Dvůr Šturm E.
110. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Příbram
111. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr
112. Brandýs nad Labem - Příbram
113. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
114. Kladno volejbal cz Kladno - Odolena Voda B Dvořák D./Červený V.
115. 2 hřiště Kralupy A - Odolena Voda A
116. Kralupy B - Odolena Voda B
117. Kladno - Odolena Voda A
118. Kralupy A - Odolena Voda B
119. Kralupy B - Odolena Voda A
120. Kladno - Kralupy A

29.2.2020 - Muži I. třída

12. kolo - 22.2.2020

92. 29.2.2020 v 11:00 Zruč n. Sáz. - Benešov Stehlíček ?.

12. kolo - 22.2.2020

96. 29.2.2020 v 15:00 Zruč n. Sáz. - Benešov Stehlíček ?.