↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2019-2020)

Základní část

1. kolo - 31.8.2019

1. Roztoky B - Tuchlovice B Matas M.
2. Kralupy - Odolena Voda Kubišta J.
3. Rakovník - Nové Strašecí Němeček J.
4. Roztoky B - Tuchlovice B Matas M.
5. Kralupy - Odolena Voda Kubišta J.
6. Rakovník - Nové Strašecí Němeček J.

2. kolo - 7.9.2019

7. Tuchlovice B - Nové Strašecí Duka J.
8. Odolena Voda - Rakovník Kobliha V.
9. Roztoky B - Kralupy Hrubý F.
10. Tuchlovice B - Nové Strašecí Duka J.
11. Odolena Voda - Rakovník Kobliha V.
12. Roztoky B - Kralupy Hrubý F.

3. kolo - 15.9.2019

13. Kralupy - Tuchlovice B Šturm E.
14. 14.9.2019 Rakovník - Roztoky B Němeček J.
15. 14.9.2019 Nové Strašecí - Odolena Voda Kníže J.
16. v 12:00 Kralupy - Tuchlovice B Šturm E.
17. 14.9.2019 Rakovník - Roztoky B Němeček J.
18. 14.9.2019 Nové Strašecí - Odolena Voda Kníže J.

4. kolo - 21.9.2019

19. Tuchlovice B - Odolena Voda
20. Roztoky B - Nové Strašecí
21. Kralupy - Rakovník
22. Tuchlovice B - Odolena Voda
23. Roztoky B - Nové Strašecí
24. Kralupy - Rakovník

5. kolo - 28.9.2019

25. Rakovník - Tuchlovice B
26. 29.9.2019 Nové Strašecí - Kralupy
27. Odolena Voda - Roztoky B
28. Rakovník - Tuchlovice B
29. 29.9.2019 Nové Strašecí - Kralupy
30. Odolena Voda - Roztoky B

6. kolo - 5.10.2019

31. Tuchlovice B - Roztoky B
32. Odolena Voda - Kralupy
33. Nové Strašecí - Rakovník
34. Tuchlovice B - Roztoky B
35. Odolena Voda - Kralupy
36. Nové Strašecí - Rakovník

7. kolo - 25.4.2020

37. Nové Strašecí - Tuchlovice B
38. Rakovník - Odolena Voda
39. Kralupy - Roztoky B
40. Nové Strašecí - Tuchlovice B
41. Rakovník - Odolena Voda
42. Kralupy - Roztoky B

8. kolo - 2.5.2020

43. Tuchlovice B - Kralupy
44. Roztoky B - Rakovník
45. Odolena Voda - Nové Strašecí
46. Tuchlovice B - Kralupy
47. Roztoky B - Rakovník
48. Odolena Voda - Nové Strašecí

9. kolo - 9.5.2020

49. Odolena Voda - Tuchlovice B
50. Nové Strašecí - Roztoky B
51. Rakovník - Kralupy
52. Odolena Voda - Tuchlovice B
53. Nové Strašecí - Roztoky B
54. Rakovník - Kralupy

10. kolo - 16.5.2020

55. Tuchlovice B - Rakovník
56. Kralupy - Nové Strašecí
57. Roztoky B - Odolena Voda
58. Tuchlovice B - Rakovník
59. Kralupy - Nové Strašecí
60. Roztoky B - Odolena Voda

Tabulka:

1. Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Nové Strašecí 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Odolena Voda 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Kralupy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Tuchlovice B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. Roztoky B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 30. května a 6. června 2020. Všechna se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2020-2021.