↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2019-2020)

Základní část

1. kolo - 31.8.2019

1. Roztoky A - Tuchlovice B 1:3 (18,-12,-15,-18)
2. Kralupy - Odolena Voda 3:2 (23,-23,-20,11,8)
3. Rakovník - Nové Strašecí 3:1 (-20,17,19,19)
4. Roztoky A - Tuchlovice B 0:3 (-18,-10,-7)
5. Kralupy - Odolena Voda 3:0 (10,17,20)
6. Rakovník - Nové Strašecí 3:0 (19,19,21)

2. kolo - 7.9.2019

7. Tuchlovice B - Nové Strašecí 3:0 (16,23,10)
8. Odolena Voda - Rakovník 0:3 (-19,-21,-19)
9. Roztoky A - Kralupy 0:3 (-12,-10,-16)
10. Tuchlovice B - Nové Strašecí 1:3 (-18,-20,17,-22)
11. Odolena Voda - Rakovník 3:0 (9,20,18)
12. Roztoky A - Kralupy 0:3 (-6,-21,-17)

3. kolo - 15.9.2019

13. Kralupy - Tuchlovice B 3:1 (13,-19,20,11)
14. 14.9.2019 Rakovník - Roztoky A 3:0 (23,22,12)
15. 14.9.2019 Nové Strašecí - Odolena Voda 1:3 (-12,22,-16,-23)
16. v 12:00 Kralupy - Tuchlovice B 1:3 (-21,-21,13,-20)
17. 14.9.2019 Rakovník - Roztoky A 3:1 (-20,11,17,8)
18. 14.9.2019 Nové Strašecí - Odolena Voda 1:3 (-21,20,-20,-20)

4. kolo - 21.9.2019

19. Tuchlovice B - Odolena Voda 3:0 (21,19,16)
20. Roztoky A - Nové Strašecí 1:3 (-18,-18,20,-23)
21. Kralupy - Rakovník 3:2 (21,15,-22,-15,6)
22. Tuchlovice B - Odolena Voda 3:2 (-14,-16,17,24,5)
23. Roztoky A - Nové Strašecí 3:1 (23,-20,14,23)
24. Kralupy - Rakovník 3:0 (16,12,19)

5. kolo - 28.9.2019

25. Rakovník - Tuchlovice B 3:1 (14,15,-21,16)
26. 29.9.2019 Nové Strašecí - Kralupy 0:3 (-18,-16,-5)
27. Odolena Voda - Roztoky A 3:0 (21,18,9)
28. Rakovník - Tuchlovice B 3:0 (25,17,22)
29. 29.9.2019 Nové Strašecí - Kralupy 0:3 (-10,-14,-16)
30. Odolena Voda - Roztoky A 3:0 (10,14,22)

6. kolo - 5.10.2019

31. Tuchlovice B - Roztoky A 3:1 (23,21,-20,23)
32. Odolena Voda - Kralupy 0:3 (-9,-8,-8)
33. 6.10.2019 Nové Strašecí - Rakovník 3:2 (-12,16,-19,22,12)
34. Tuchlovice B - Roztoky A 3:1 (-22,18,18,9)
35. Odolena Voda - Kralupy 0:3 (-10,-19,-8)
36. 6.10.2019 Nové Strašecí - Rakovník 3:2 (-21,-19,13,23,8)

7. kolo - 25.4.2020

37. Nové Strašecí - Tuchlovice B
38. Rakovník - Odolena Voda
39. Kralupy - Roztoky A
40. Nové Strašecí - Tuchlovice B
41. Rakovník - Odolena Voda
42. Kralupy - Roztoky A

8. kolo - 2.5.2020

43. Tuchlovice B - Kralupy
44. Roztoky A - Rakovník
45. Odolena Voda - Nové Strašecí
46. Tuchlovice B - Kralupy
47. Roztoky A - Rakovník
48. Odolena Voda - Nové Strašecí

9. kolo - 9.5.2020

49. Odolena Voda - Tuchlovice B
50. Nové Strašecí - Roztoky A
51. Rakovník - Kralupy
52. Odolena Voda - Tuchlovice B
53. Nové Strašecí - Roztoky A
54. Rakovník - Kralupy

10. kolo - 16.5.2020

55. Tuchlovice B - Rakovník
56. Kralupy - Nové Strašecí
57. Roztoky A - Odolena Voda
58. Tuchlovice B - Rakovník
59. Kralupy - Nové Strašecí
60. Roztoky A - Odolena Voda

Tabulka:

1. Kralupy 12 11 1 34  :  8 991  :  658 31
2. Rakovník 12 7 5 27  :  18 968  :  903 24
3. Tuchlovice B 12 8 4 27  :  18 982  :  914 23
4. Odolena Voda 12 5 7 19  :  23 829  :  882 17
5. Nové Strašecí 12 4 8 16  :  30 902  :  1045 10
6. Roztoky A 12 1 11 8  :  34 740  :  1010 3

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 30. května a 6. června 2020. Všechna se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2020-2021.