↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2019-2020)

1. část

1. kolo - 28.9.2019

1. Mělník - Benešov Louka P.
2. NH OA Kolín - Suchdol Strachanová I.
3. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. Kochman M.
4. Mělník - Benešov Louka P.
5. NH OA Kolín - Suchdol Strachanová I.
6. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. Kochman M.

2. kolo - 5.10.2019

7. Suchdol - Benátky n. Jiz. Kladivo P.
8. v 09:00 Benešov - Kolín Oyuntsetseg M.
9. NH Koželská 551, v 15:00 Zruč n. Sáz. - Mělník Stehlíček ?.
10. Suchdol - Benátky n. Jiz. Kladivo P.
11. v 13:00 Benešov - Kolín Oyuntsetseg M.
12. NH Koželská 551, v 17:00 Zruč n. Sáz. - Mělník Stehlíček ?.

3. kolo - 12.10.2019

13. Kolín - Zruč n. Sáz.
14. Benátky n. Jiz. - Benešov Louka P.
15. Brandýs n. Lab. - Suchdol Velinov E.
16. Kolín - Zruč n. Sáz.
17. Benátky n. Jiz. - Benešov Louka P.
18. Brandýs n. Lab. - Suchdol Velinov E.

4. kolo - 19.10.2019

19. v 09:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
20. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Benátky n. Jiz. Pril J.
21. Mělník - Kolín Pejpal A.
22. v 13:00 Benešov - Brandýs n. Lab.
23. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Benátky n. Jiz. Pril J.
24. Mělník - Kolín Pejpal A.

5. kolo - 2.11.2019

25. Benátky n. Jiz. - Mělník
26. Brandýs n. Lab. - Zruč n. Sáz.
27. Suchdol - Benešov
28. Benátky n. Jiz. - Mělník
29. Brandýs n. Lab. - Zruč n. Sáz.
30. Suchdol - Benešov

6. kolo - 9.11.2019

31. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Suchdol Velinov E.
32. Mělník - Brandýs n. Lab. Pejpal A.
33. Kolín - Benátky n. Jiz.
34. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Suchdol Velinov E.
35. Mělník - Brandýs n. Lab. Pejpal A.
36. Kolín - Benátky n. Jiz.

7. kolo - 16.11.2019

37. Brandýs n. Lab. - Kolín Dušek P.
38. Suchdol - Mělník
39. v 09:00 Benešov - Zruč n. Sáz. Horbowyj V.
40. Brandýs n. Lab. - Kolín Dušek P.
41. Suchdol - Mělník
42. v 13:00 Benešov - Zruč n. Sáz. Horbowyj V.

8. kolo - 23.11.2019

43. Benešov - Mělník
44. Suchdol - Kolín
45. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. Motl J.
46. Benešov - Mělník
47. Suchdol - Kolín
48. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. Motl J.

9. kolo - 30.11.2019

49. Benátky n. Jiz. - Suchdol
50. Kolín - Benešov
51. Mělník - Zruč n. Sáz.
52. Benátky n. Jiz. - Suchdol
53. Kolín - Benešov
54. Mělník - Zruč n. Sáz.

10. kolo - 7.12.2019

55. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Kolín
56. v 09:00 Benešov - Benátky n. Jiz.
57. Suchdol - Brandýs n. Lab.
58. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Kolín
59. v 13:00 Benešov - Benátky n. Jiz.
60. Suchdol - Brandýs n. Lab.

11. kolo - 14.12.2019

61. Brandýs n. Lab. - Benešov
62. Benátky n. Jiz. - Zruč n. Sáz. Motl J.
63. Kolín - Mělník
64. Brandýs n. Lab. - Benešov
65. Benátky n. Jiz. - Zruč n. Sáz. Motl J.
66. Kolín - Mělník

12. kolo - 11.1.2020

67. Mělník - Benátky n. Jiz.
68. Zruč n. Sáz. - Brandýs n. Lab. Motl J.
69. v 11:00 Benešov - Suchdol
70. Mělník - Benátky n. Jiz.
71. Zruč n. Sáz. - Brandýs n. Lab. Motl J.
72. v 15:00 Benešov - Suchdol

13. kolo - 18.1.2020

73. Suchdol - Zruč n. Sáz.
74. Brandýs n. Lab. - Mělník
75. 26.1.2020 Benátky n. Jiz. - Kolín
76. Suchdol - Zruč n. Sáz.
77. Brandýs n. Lab. - Mělník
78. 26.1.2020 Benátky n. Jiz. - Kolín

14. kolo - 25.1.2020

79. Kolín - Brandýs n. Lab.
80. Mělník - Suchdol
81. Zruč n. Sáz. - Benešov
82. Kolín - Brandýs n. Lab.
83. Mělník - Suchdol
84. Zruč n. Sáz. - Benešov

Tabulka:

1. Brandýs n. Lab. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Zruč n. Sáz. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Benátky n. Jiz. 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. Suchdol 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. Benešov 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
7. Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. a 5. místě budou hrát ve skupině o 7. – 10. místo a družstva na 6. a 7. místě ve skupině o 11. - 14. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 8. 2. 2020: družstva ze skupiny A
2. kolo – 15. 2. 2020: družstva ze skupiny B
3. kolo – 22. 2. 2020: družstva ze skupiny A
4. kolo – 7. 3. 2020: družstva ze skupiny B
5. kolo – 14. 3. 2020: družstva ze skupiny A
6. kolo – 21. 3. 2020: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 8. 2. 2020:   1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 4.B    5.A – 5.B    6.A – 6.B    7.A – 7.B  
2. kolo – 15. 2. 2020:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    7.B – 6.A    6.B – 7.A  
3. kolo – 22. 2. 2020:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B  
4. kolo – 7. 3. 2020:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A  
5. kolo – 14. 3. 2020:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 7.B    7.A – 6.B  
6. kolo – 21. 3. 2020:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    6.B – 6.A    7.B – 7.A