↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2019-2020)

1. část

1. kolo - 28.9.2019

1. Mělník - Benešov 3:1 (15,-16,18,16)
2. NH OA Kolín - Suchdol 1:3 (-17,-10,21,-15)
3. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 0:3 (-20,-18,-8)
4. Mělník - Benešov 3:0 (15,24,17)
5. NH OA Kolín - Suchdol 0:3 (-17,-20,-18)
6. Benátky n. Jiz. - Brandýs n. Lab. 1:3 (22,-21,-20,-15)

2. kolo - 5.10.2019

7. v 11:00 Suchdol - Benátky n. Jiz. 3:0 (15,19,19)
8. v 09:00 Benešov - Kolín 3:0 (3,11,15)
9. v 15:00 Zruč n. Sáz. - Mělník 2:3 (-21,28,-15,22,-8)
10. v 14:00 Suchdol - Benátky n. Jiz. 3:1 (19,14,-23,14)
11. v 13:00 Benešov - Kolín 3:0 (10,8,9)
12. v 17:00 Zruč n. Sáz. - Mělník 1:3 (-19,-14,20,-19)

3. kolo - 12.10.2019

13. v 11:00 Kolín - Zruč n. Sáz. 0:3 (-4,-10,-16)
14. Benátky n. Jiz. - Benešov 1:3 (-24,20,-20,-26)
15. Brandýs n. Lab. - Suchdol 1:3 (18,-15,-17,-20)
16. v 14:00 Kolín - Zruč n. Sáz. 1:3 (25,-17,-20,-26)
17. Benátky n. Jiz. - Benešov 3:1 (27,21,-19,27)
18. Brandýs n. Lab. - Suchdol 3:2 (-20,-20,20,20,12)

4. kolo - 19.10.2019

19. v 09:00 Benešov - Brandýs n. Lab. 3:0 (12,23,15)
20. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Benátky n. Jiz. 3:1 (-15,19,20,16)
21. v 09:00 Mělník - Kolín 3:0 (6,9,21)
22. v 13:00 Benešov - Brandýs n. Lab. 3:0 (21,15,17)
23. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Benátky n. Jiz. 3:1 (13,-19,12,10)
24. v 13:00 Mělník - Kolín 3:0 (11,13,11)

5. kolo - 2.11.2019

25. Benátky n. Jiz. - Mělník 3:1 (18,20,-17,24)
26. Brandýs n. Lab. - Zruč n. Sáz. 3:0 (21,13,20)
27. Suchdol - Benešov 2:3 (-16,22,-20,21,-4)
28. Benátky n. Jiz. - Mělník 1:3 (-13,20,-21,-24)
29. Brandýs n. Lab. - Zruč n. Sáz. 3:1 (13,15,-18,13)
30. Suchdol - Benešov 3:0 (18,23,21)

6. kolo - 9.11.2019

31. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Suchdol 0:3 (-19,-17,-16)
32. v 09:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 3:1 (-25,22,15,19)
33. Kolín - Benátky n. Jiz. 0:3 (-11,-16,-13)
34. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Suchdol 0:3 (-18,-12,-25)
35. v 13:00 Mělník - Brandýs n. Lab. 3:1 (17,22,-24,18)
36. Kolín - Benátky n. Jiz. 0:3 (-19,-17,-7)

7. kolo - 16.11.2019

37. Brandýs n. Lab. - Kolín 3:0 (11,8,16)
38. v 09:00 Suchdol - Mělník 2:3 (16,-14,-20,23,-11)
39. v 09:00 Benešov - Zruč n. Sáz. 2:3 (13,18,-25,-25,-11)
40. Brandýs n. Lab. - Kolín 3:1 (21,22,-24,19)
41. v 13:00 Suchdol - Mělník 1:3 (-22,-22,21,-23)
42. v 13:00 Benešov - Zruč n. Sáz. 3:0 (11,14,17)

8. kolo - 23.11.2019

43. Benešov - Mělník 3:2 (19,-21,14,-22,11)
44. Suchdol - Kolín 3:0 (18,12,21)
45. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 3:0 (14,13,21)
46. Benešov - Mělník 1:3 (25,-20,-22,-16)
47. Suchdol - Kolín 3:1 (17,18,-20,12)
48. Brandýs n. Lab. - Benátky n. Jiz. 3:0 (17,9,24)

9. kolo - 30.11.2019

49. Benátky n. Jiz. - Suchdol 3:2 (23,-22,-20,26,11)
50. Kolín - Benešov 1:3 (-12,-13,21,-13)
51. v 09:00 Mělník - Zruč n. Sáz. 3:0 (3,11,2)
52. Benátky n. Jiz. - Suchdol 0:3 (-19,-23,-12)
53. Kolín - Benešov 0:3 (-18,-11,-18)
54. v 13:00 Mělník - Zruč n. Sáz. 3:0 (12,18,13)

10. kolo - 7.12.2019

55. v 09:00 Zruč n. Sáz. - Kolín 1:3 (24,-23,-21,-15)
56. v 09:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (21,17,12)
57. Suchdol - Brandýs n. Lab. 3:0 (23,13,23)
58. v 13:00 Zruč n. Sáz. - Kolín 0:3 (-20,-22,-15)
59. v 13:00 Benešov - Benátky n. Jiz. 3:0 (16,15,11)
60. Suchdol - Brandýs n. Lab. 2:3 (23,-23,-15,24,-7)

11. kolo - 14.12.2019

61. Brandýs n. Lab. - Benešov 3:0 (24,15,19)
62. Benátky n. Jiz. - Zruč n. Sáz. 3:0 (15,23,14)
63. v 09:00 Kolín - Mělník 0:3 (-17,-15,-23)
64. Brandýs n. Lab. - Benešov 1:3 (-24,23,-19,-24)
65. Benátky n. Jiz. - Zruč n. Sáz. 1:3 (19,-18,-24,-23)
66. v 13:00 Kolín - Mělník 0:3 (-18,-16,-15)

12. kolo - 11.1.2020

67. Mělník - Benátky n. Jiz. 3:0 (12,18,15)
68. Zruč n. Sáz. - Brandýs n. Lab. 3:1 (-14,26,17,17)
69. v 11:00 Benešov - Suchdol 1:3 (-23,19,-22,-21)
70. Mělník - Benátky n. Jiz. 3:0 (19,17,17)
71. Zruč n. Sáz. - Brandýs n. Lab. 3:2 (-24,14,-22,23,11)
72. v 15:00 Benešov - Suchdol 3:0 (22,12,17)

13. kolo - 18.1.2020

73. v 09:00 Suchdol - Zruč n. Sáz. 3:0 (16,14,12)
74. Brandýs n. Lab. - Mělník 0:3 (-23,-20,-17)
75. 26.1.2020 Benátky n. Jiz. - Kolín Louka P.
76. v 13:00 Suchdol - Zruč n. Sáz. 3:0 (20,17,10)
77. Brandýs n. Lab. - Mělník 3:2 (23,-20,-23,17,13)
78. 26.1.2020 Benátky n. Jiz. - Kolín Louka P.

14. kolo - 25.1.2020

79. Kolín - Brandýs n. Lab. 1:3 (15,-22,-19,-14)
80. Mělník - Suchdol 3:0 (18,18,23)
81. Zruč n. Sáz. - Benešov 3:2 (-18,23,21,-26,11)
82. Kolín - Brandýs n. Lab. 1:3 (24,-21,-22,-16)
83. Mělník - Suchdol 3:0 (15,18,12)
84. Zruč n. Sáz. - Benešov 0:3 (-16,-13,-19)

Tabulka:

1. Mělník 24 21 3 68  :  20 2081  :  1632 63
2. Suchdol 24 15 9 56  :  32 1968  :  1769 50
3. Benešov 24 15 9 53  :  34 2006  :  1696 45
4. Brandýs n. Lab. 24 14 10 49  :  41 1996  :  1887 40
5. Zruč n. Sáz. 24 9 15 32  :  56 1704  :  1982 25
6. Benátky n. Jiz. 22 6 16 25  :  52 1532  :  1777 17
7. Kolín 22 2 20 13  :  61 1251  :  1795 6

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. a 5. místě budou hrát ve skupině o 7. – 10. místo a družstva na 6. a 7. místě ve skupině o 11. - 14. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny. Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Rovněž se započítává každému družstvu 1 bod za každé vítězství s družstvy, která budou hrát v jiné skupině 2. části, a -1 bod za každé s těmito družstvy kontumované utkání.

Pořadatelé:

1. kolo – 8. 2. 2020: družstva ze skupiny A
2. kolo – 15. 2. 2020: družstva ze skupiny B
3. kolo – 22. 2. 2020: družstva ze skupiny A
4. kolo – 7. 3. 2020: družstva ze skupiny B
5. kolo – 14. 3. 2020: družstva ze skupiny A
6. kolo – 21. 3. 2020: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 8. 2. 2020:   1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 4.B    5.A – 5.B    6.A – 6.B    7.A – 7.B  
2. kolo – 15. 2. 2020:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    7.B – 6.A    6.B – 7.A  
3. kolo – 22. 2. 2020:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B  
4. kolo – 7. 3. 2020:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A  
5. kolo – 14. 3. 2020:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    6.A – 7.B    7.A – 6.B  
6. kolo – 21. 3. 2020:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    6.B – 6.A    7.B – 7.A