↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "B" (2019-2020)


Základní část

1. kolo - 31.8.2019

1. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (19,18,11)
2. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 1:3 (-17,15,-19,-19)
3. v Rakovníku, 6.10.2019 VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (23,-17,22,16)
4. L. Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (14,15,21)
5. Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:3 (-17,-12,-22)
6. v Rakovníku, 6.10.2019 VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (-20,20,19,20)

2. kolo - 7.9.2019

7. Lázně Toušeň - VK Rakovník 1:3 (-13,16,-18,-22)
8. Odolena Voda - VSC Čelákovice 0:3 (-25,-19,-17)
9. L. Rakovník - Brandýs nad Labem 3:0 (17,18,16)
10. Lázně Toušeň - VK Rakovník 3:1 (21,21,-21,23)
11. Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:1 (19,19,-19,20)
12. L. Rakovník - Brandýs nad Labem 3:1 (19,13,-13,20)

3. kolo - 18.4.2020

13. Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň Ráčková M.
14. 14.9.2019 VSC Čelákovice - L. Rakovník 3:0 (21,22,21)
15. 14.9.2019 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-15,-14,-15)
16. v 13:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň Ráčková M.
17. 14.9.2019 VSC Čelákovice - L. Rakovník 2:3 (23,21,-14,-13,-14)
18. 14.9.2019 VK Rakovník - Odolena Voda 0:3 (-18,-19,-14)

4. kolo - 21.9.2019

19. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-22,-19,-15)
20. L. Rakovník - VK Rakovník 3:0 (19,17,20)
21. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:0 (20,17,20)
22. Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-15,-15,-15)
23. L. Rakovník - VK Rakovník 3:2 (20,-16,18,-13,11)
24. Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:0 (14,22,22)

5. kolo - 15.10.2019

25. v 18:30 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň 3:0 (22,18,21)
26. 11.4.2020 VK Rakovník - Brandýs nad Labem Kubišta J.
27. 28.9.2019 Odolena Voda - L. Rakovník 3:1 (-15,24,22,19)
28. v 18:30 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň 0:3 (-19,-19,-20)
29. 11.4.2020 v 13:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem Kubišta J.
30. 28.9.2019 Odolena Voda - L. Rakovník 3:2 (-20,-20,18,14,15)

6. kolo - 6.10.2019

31. Lázně Toušeň - L. Rakovník 1:3 (22,-19,-21,-30)
32. 5.10.2019 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:1 (21,-17,12,22)
33. 5.10.2019 VK Rakovník - VSC Čelákovice 3:1 (22,23,-21,19)
34. Lázně Toušeň - L. Rakovník 0:3 (-19,-17,-19)
35. 5.10.2019 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 3:0 (22,11,21)
36. 5.10.2019 VK Rakovník - VSC Čelákovice 3:1 (23,-23,21,20)

7. kolo - 25.4.2020

37. VK Rakovník - Lázně Toušeň
38. VSC Čelákovice - Odolena Voda
39. Brandýs nad Labem - L. Rakovník
40. VK Rakovník - Lázně Toušeň
41. VSC Čelákovice - Odolena Voda
42. Brandýs nad Labem - L. Rakovník

8. kolo - 2.5.2020

43. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
44. L. Rakovník - VSC Čelákovice
45. Odolena Voda - VK Rakovník
46. Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem
47. L. Rakovník - VSC Čelákovice
48. Odolena Voda - VK Rakovník

9. kolo - 9.5.2020

49. Odolena Voda - Lázně Toušeň
50. VK Rakovník - L. Rakovník
51. VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem
52. Odolena Voda - Lázně Toušeň
53. VK Rakovník - L. Rakovník
54. VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem

10. kolo - 16.5.2020

55. Lázně Toušeň - VSC Čelákovice
56. Brandýs nad Labem - VK Rakovník
57. L. Rakovník - Odolena Voda
58. Lázně Toušeň - VSC Čelákovice
59. Brandýs nad Labem - VK Rakovník
60. L. Rakovník - Odolena Voda

Tabulka:

1. Odolena Voda 12 11 1 33  :  9 985  :  808 32
2. L. Rakovník 12 9 3 30  :  15 1022  :  895 26
3. VSC Čelákovice 12 5 7 20  :  23 939  :  979 16
4. VK Rakovník 10 3 7 14  :  24 795  :  858 10
5. Brandýs nad Labem 8 2 6 9  :  18 543  :  610 6
6. Lázně Toušeň 10 2 8 8  :  25 659  :  793 6

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 30. května a 6. června 2020. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2020-2021.