↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2019-2020)


Základní část

1. kolo - 31.8.2019

1. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:0 (19,14,23)
2. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,7,10)
3. Kolín - Pňov - Předhradí 1:3 (-19,-24,21,-19)
4. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště 3:1 (7,-19,20,21)
5. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (14,9,14)
6. Kolín - Pňov - Předhradí 3:2 (24,-23,22,-21,10)

2. kolo - 7.9.2019

7. Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 3:1 (-16,20,20,20)
8. 4.9.2019 v 17:30 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,20,-22,21,12)
9. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 0:3 (-21,-16,-14)
10. Mnichovo Hradiště - Pňov - Předhradí 0:3 (-19,-20,-14)
11. 4.9.2019 v 19:00 Kolín - Kutná Hora 3:2 (-19,21,-19,17,13)
12. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav 3:1 (-15,22,24,24)

3. kolo - 14.9.2019

13. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (13,12,-17,11)
14. Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-14,-15,-20)
15. v Pečkách Pňov - Předhradí - Kutná Hora 3:1 (-19,23,22,18)
16. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště 3:1 (19,20,-23,11)
17. Kolín - Benátky nad Jizerou B 0:3 (-25,-22,-23)
18. v Pečkách Pňov - Předhradí - Kutná Hora 3:1 (20,-12,23,22)

4. kolo - 21.9.2019

19. Mnichovo Hradiště - Kutná Hora 3:2 (11,22,-20,-18,10)
20. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 3:0 (26,22,17)
21. Mladá Boleslav - Kolín 3:0 (20,15,18)
22. Mnichovo Hradiště - Kutná Hora 3:1 (26,21,-23,19)
23. Benátky nad Jizerou B - Pňov - Předhradí 2:3 (-13,19,26,-15,-12)
24. Mladá Boleslav - Kolín 3:0 (17,16,17)

5. kolo - 28.9.2019

25. Kolín - Mnichovo Hradiště 3:2 (-20,-21,18,23,17)
26. v Pečkách Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 3:1 (16,15,-22,16)
27. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B 3:0 (19,21,25)
28. Kolín - Mnichovo Hradiště 0:3 (-20,-22,-24)
29. v Pečkách Pňov - Předhradí - Mladá Boleslav 3:1 (19,-27,23,19)
30. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B 2:3 (22,-21,-19,20,-6)

6. kolo - 14.5.2020

31. v 17:00 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
32. 5.10.2019 Kutná Hora - Mladá Boleslav 1:3 (23,-19,-12,-18)
33. v Pečkách, 5.10.2019 Pňov - Předhradí - Kolín 3:0 (17,14,15)
34. v 18:30 Mnichovo Hradiště - Benátky nad Jizerou B Dutka V.
35. 5.10.2019 Kutná Hora - Mladá Boleslav 0:3 (-22,-17,-17)
36. v Pečkách, 5.10.2019 Pňov - Předhradí - Kolín 3:0 (19,18,17)

7. kolo - 25.4.2020

37. Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště
38. Kutná Hora - Kolín
39. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
40. Pňov - Předhradí - Mnichovo Hradiště
41. Kutná Hora - Kolín
42. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B

8. kolo - 2.5.2020

43. Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav
44. Benátky nad Jizerou B - Kolín
45. Kutná Hora - Pňov - Předhradí
46. Mnichovo Hradiště - Mladá Boleslav
47. Benátky nad Jizerou B - Kolín
48. Kutná Hora - Pňov - Předhradí

9. kolo - 9.5.2020

49. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště
50. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B
51. Kolín - Mladá Boleslav
52. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště
53. Pňov - Předhradí - Benátky nad Jizerou B
54. Kolín - Mladá Boleslav

10. kolo - 16.5.2020

55. Mnichovo Hradiště - Kolín
56. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
57. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
58. Mnichovo Hradiště - Kolín
59. Mladá Boleslav - Pňov - Předhradí
60. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora

Tabulka:

1. Mladá Boleslav 12 9 3 30  :  12 995  :  779 27
2. Pňov - Předhradí 12 9 3 30  :  16 1068  :  952 27
3. Benátky nad Jizerou B 10 7 3 23  :  13 807  :  766 21
4. Mnichovo Hradiště 10 4 6 17  :  22 797  :  879 12
5. Kolín 12 4 8 13  :  32 904  :  1043 8
6. Kutná Hora 12 1 11 15  :  33 937  :  1089 7

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstva na 5. a 6. místě ve skupině o 13. - 17. místo finálové části krajského přeboru II. třídy mužů.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 17. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 30. května a 6. června 2020. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2020-2021.