↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky (2019-2020)

Družstva se utkají na každém turnaji o konečné pořadí na 1. až 12. místě. Družstva získávají do tabulky body dle pořadí sestupně od 12 do 1 bodu. Pokud se družstvo turnaje nezúčastní, nezíská žádný bod. V případě rovnosti bodů je v tabulce na lepším místě družstvo s lepším umístěním na posledním odehraném turnaji.

Uskuteční se celkem 5 turnajů. Hraje se v tělocvičnách na 2 vítězné sety.

Upravená pravidla pro čtyřky

Hrací den neděle

Pořadatelé:

1. kolo – 13. 10. 2019: Kladno volejbal cz (3 hřiště, 32 utkání)
2. kolo – 23. 11. 2019 (so): VK Benátky nad Jizerou (3 hřiště, 28 utkání)
3. kolo – 19. 1. 2020: TJ EMĚ Mělník (2 hřiště, 24 utkání)
4. kolo – 16. 2. 2020: TJ Kralupy (2 hřiště, 24 utkání)
5. kolo – 22. 3. 2020: AERO Odolena Voda (3 hřiště, 28 utkání)


1. kolo – 13. 10. 2019

Pořadatel: Kladno volejbal cz

Skupina A
1. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda D 2:0 (21,17)
5. v 09:00 Odolena Voda D - Kralupy 1:2 (15,-17,-11)
9. v 09:00 Kralupy - Kladno A 0:2 (-21,-21)

Tabulka:

1. Kladno A 2 2 0 4  :  0 100  :  80 6
2. Kralupy 2 1 1 2  :  3 97  :  103 2
3. Odolena Voda D 2 0 2 1  :  4 91  :  105 1
Skupina B
2. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda A 0:2 (-14,-7)
6. v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:0 (13,15)
10. v 09:00 Nymburk - Kladno C 2:0 (16,21)

Tabulka:

1. Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 100  :  49 6
2. Nymburk 2 1 1 2  :  2 78  :  87 3
3. Kladno C 2 0 2 0  :  4 58  :  100 0
Skupina C
3. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda C 2:0 (11,15)
7. v 09:00 Odolena Voda C - Mělník 1:2 (24,-15,-10)
11. v 09:00 Mělník - Kladno B 0:2 (-16,-15)

Tabulka:

1. Kladno B 2 2 0 4  :  0 100  :  57 6
2. Mělník 2 1 1 2  :  3 95  :  101 2
3. Odolena Voda C 2 0 2 1  :  4 77  :  114 1
Skupina D
4. v 09:00 Odolena Voda B - Brandýs nad Labem 2:0 (0,0)
8. v 09:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-0,-0)
12. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 2:0 (20,17)

Tabulka:

1. Benátky nad Jizerou 2 2 0 4  :  0 100  :  37 6
2. Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 87  :  50 3
3. Brandýs nad Labem 2 0 2 0  :  4 0  :  100 0
Osmifinále

13. třetí ze skupiny C – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – třetí ze skupiny B
15. třetí ze skupiny A – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – třetí ze skupiny D

13. v 09:00 Odolena Voda C - Nymburk 0:2 (-14,-15)
14. v 09:00 Mělník - Kladno C 2:1 (18,-23,13)
15. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda B 0:2 (-19,-13)
16. v 09:00 Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (0,0)
Čtvrtfinále

17. první ze skupiny A – vítěz utkání 13
18. vítěz utkání 14 – první ze skupiny D
19. první ze skupiny C – vítěz utkání 15
20. vítěz utkání 16 – první ze skupiny B

17. v 09:00 Kladno A - Nymburk 1:2 (-23,21,-14)
18. v 09:00 Mělník - Benátky nad Jizerou 0:2 (-15,-9)
19. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda B 1:2 (-15,15,-11)
20. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda A 0:2 (-16,-19)
Semifinále

21. (9-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
22. (9-12) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
23. (5-8) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (5-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
25. (1-4) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
26. (1-4) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20

21. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno C 2:1 (-21,23,6)
22. v 09:00 Odolena Voda D - Brandýs nad Labem 2:0 (0,0)
23. v 09:00 Kladno A - Mělník 2:0 (16,12)
24. v 09:00 Kladno B - Kralupy 2:0 (18,19)
25. v 09:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 0:2 (-14,-14)
26. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda A 0:2 (-17,-19)
Utkání o umístění

27. (11-12) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (9-10) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22
29. (7-8) poražený z utkání 23 – poražený z utkání 24
30. (5-6) vítěz utkání 23 – vítěz utkání 24
31. (3-4) poražený z utkání 25 – poražený z utkání 26
32. (1-2) vítěz utkání 25 – vítěz utkání 26

27. v 09:00 Kladno C - Brandýs nad Labem 2:0 (0,0)
28. v 09:00 Odolena Voda C - Odolena Voda D 0:2 (-21,-23)
29. v 09:00 Mělník - Kralupy 0:2 (-16,-19)
30. v 09:00 Kladno A - Kladno B 2:0 (17,19)
31. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda B 1:2 (-13,21,-10)
32. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A 1:2 (-22,22,-7)
Pořadí v 1. kole
1. Odolena Voda A 12
2. Benátky nad Jizerou 11
3. Odolena Voda B 10
4. Nymburk 9
5. Kladno A 8
6. Kladno B 7
7. Kralupy 6
8. Mělník 5
9. Odolena Voda D 4
10. Odolena Voda C 3
11. Kladno C 2
12. Brandýs nad Labem 0

2. kolo – 23. 11. 2019 (so)

Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou

Skupina A
2. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda D 2:0 (13,16)
6. v 09:00 Odolena Voda D - Mělník 1:2 (23,-12,-11)
10. v 09:00 Mělník - Odolena Voda A 0:2 (-25,-18)

Tabulka:

1. Odolena Voda A 2 2 0 4  :  0 102  :  72 6
2. Mělník 2 1 1 2  :  3 106  :  100 2
3. Odolena Voda D 2 0 2 1  :  4 77  :  113 1
Skupina B
1. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda C 2:0 (17,14)
5. v 09:00 Odolena Voda C - Kralupy 0:2 (-9,-14)
9. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou 1:2 (17,-16,-12)

Tabulka:

1. Benátky nad Jizerou 2 2 0 4  :  1 107  :  84 5
2. Kralupy 2 1 1 3  :  2 103  :  80 4
3. Odolena Voda C 2 0 2 0  :  4 54  :  100 0
Skupina C
4. v 09:00 Kladno B - Kladno C 2:0 (11,11)
8. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda B 0:2 (-14,-20)
12. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno B 0:2 (-17,-17)

Tabulka:

1. Kladno B 2 2 0 4  :  0 100  :  56 6
2. Odolena Voda B 2 1 1 2  :  2 84  :  84 3
3. Kladno C 2 0 2 0  :  4 56  :  100 0
Skupina D
3. v 09:00 Nymburk - Brandýs nad Labem 1:2 (-20,16,-12)
7. v 09:00 Brandýs nad Labem - Kladno A 0:2 (-12,-19)
11. v 09:00 Kladno A - Nymburk 2:0 (20,20)

Tabulka:

1. Kladno A 2 2 0 4  :  0 100  :  71 6
2. Brandýs nad Labem 2 1 1 2  :  3 87  :  107 2
3. Nymburk 2 0 2 1  :  4 97  :  106 1
Čtvrtfinále

13. první ze skupiny A – druhý ze skupiny B
14. druhý ze skupiny C – první ze skupiny D
15. první ze skupiny C – druhý ze skupiny D
16. druhý ze skupiny A – první ze skupiny B

13. v 09:00 Odolena Voda A - Kralupy 0:2 (-18,-21)
14. v 09:00 Odolena Voda B - Kladno A 0:2 (-23,-19)
15. v 09:00 Kladno B - Brandýs nad Labem 2:0 (23,21)
16. v 09:00 Mělník - Benátky nad Jizerou 1:2 (-19,20,-10)
Semifinále

17. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
18. (9-12) třetí ze skupiny C – třetí ze skupiny B
19. (5-8) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 14
20. (5-8) poražený z utkání 15 – poražený z utkání 16
21. (1-4) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 14
22. (1-4) vítěz utkání 15 – vítěz utkání 16

17. v 09:00 Odolena Voda D - Nymburk 0:2 (-17,-17)
18. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno C 1:2 (22,-20,-6)
19. v 09:00 Odolena Voda A - Odolena Voda B 1:2 (-23,21,-9)
20. v 09:00 Brandýs nad Labem - Mělník 1:2 (-17,27,-8)
21. v 09:00 Kralupy - Kladno A 0:2 (-26,-19)
22. v 09:00 Kladno B - Benátky nad Jizerou 2:0 (18,9)
Utkání o umístění

23. (11-12) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (9-10) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18
25. (7-8) poražený z utkání 19 – poražený z utkání 20
26. (5-6) vítěz utkání 19 – vítěz utkání 20
27. (3-4) poražený z utkání 21 – poražený z utkání 22
28. (1-2) vítěz utkání 21 – vítěz utkání 22

23. v 09:00 Odolena Voda D - Odolena Voda C 1:2 (-26,24,-11)
24. v 09:00 Nymburk - Kladno C 2:0 (23,25)
25. v 09:00 Odolena Voda A - Brandýs nad Labem 2:0 (16,23)
26. v 09:00 Odolena Voda B - Mělník 2:0 (22,27)
27. v 09:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou 2:0 (19,21)
28. v 09:00 Kladno A - Kladno B 2:1 (30,-21,8)
Pořadí v 2. kole
1. Kladno A 12
2. Kladno B 11
3. Kralupy 10
4. Benátky nad Jizerou 9
5. Odolena Voda B 8
6. Mělník 7
7. Odolena Voda A 6
8. Brandýs nad Labem 5
9. Nymburk 4
10. Kladno C 3
11. Odolena Voda C 2
12. Odolena Voda D 1

3. kolo – 19.1.2020 v 9 hodin

Pořadatel: TJ EMĚ Mělník

Skupina A
3. v 09:00 Brandýs nad Labem - Nymburk
7. v 09:00 Nymburk - Kladno A
11. v 09:00 Kladno A - Brandýs nad Labem

Tabulka:

1. Kladno A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Nymburk 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina B
2. v 09:00 Kladno B - Kladno C
6. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda A
10. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno B

Tabulka:

1. Kladno B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kladno C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Odolena Voda A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina C
1. v 09:00 Mělník - Kralupy
5. v 09:00 Kralupy - Odolena Voda C
9. v 09:00 Odolena Voda C - Mělník

Tabulka:

1. Mělník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Kralupy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Odolena Voda C 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Skupina D
4. v 09:00 Odolena Voda B - Odolena Voda D
8. v 09:00 Odolena Voda D - Benátky nad Jizerou
12. v 09:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B

Tabulka:

1. Benátky nad Jizerou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. Odolena Voda B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. Odolena Voda D 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
Semifinále

13. (9-12) třetí ze skupiny B – třetí ze skupiny C
14. (5-8) druhý ze skupiny B – druhý ze skupiny C
15. (9-12) třetí ze skupiny A – třetí ze skupiny D
16. (5-8) druhý ze skupiny A – druhý ze skupiny D
17. (1-4) vítěz skupiny B – vítěz skupiny C
18. (1-4) vítěz skupiny A – vítěz skupiny D

Utkání o umístění

19. (11-12) poražený z utkání 13 – poražený z utkání 15
20. (9-10) vítěz utkání 13 – vítěz utkání 15
21. (7-8) poražený z utkání 14 – poražený z utkání 16
22. (5-6) vítěz utkání 14 – vítěz utkání 16
23. (3-4) poražený z utkání 17 – poražený z utkání 18
24. (1-2) vítěz utkání 17 – vítěz utkání 18

Pořadí ve 3. kole
1. Benátky nad Jizerou 0
2. Brandýs nad Labem 0
3. Kladno A 0
4. Kladno B 0
5. Kladno C 0
6. Kralupy 0
7. Mělník 0
8. Nymburk 0
9. Odolena Voda A 0
10. Odolena Voda B 0
11. Odolena Voda C 0
12. Odolena Voda D 0

Celkové pořadí

1. Kladno A 20
2. Benátky nad Jizerou 20
3. Kladno B 18
4. Odolena Voda B 18
5. Odolena Voda A 18
6. Kralupy 16
7. Nymburk 13
8. Mělník 12
9. Brandýs nad Labem 5
10. Kladno C 5
11. Odolena Voda C 5
12. Odolena Voda D 5