↓ k navigaci

Krajský přebor starších žáků (2019-2020)

Družstva se utkají dvakrát systémem každý s každým formou turnajů. V každém z celkově 10 kol budou vždy 2 turnaje, každý za účasti čtyř až šesti družstev. Každé družstvo bude mít dvakrát volno. Pořadí zápasů na každém turnaji je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety, v podzimní části na venkovním hřišti, v zimní části tělocvičnách.

Po skončení základní části se uskuteční závěrečný finálový turnaj nejlepších 4 družstev, která se utkají systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Pořadatelem finálového turnaje je nejlepší družstvo po základní části. Výsledky z finálového turnaje se připočítávají k dosavadním dosaženým výsledkům. Finálový turnaj se uskuteční v sobotu 4.4.2020.

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje a první dvě družstva postupují do první části Mistrovství ČR, která se uskuteční 25.-26.4.2020.

Podzimní část (hrací den – 1. kolo neděle, 2. kolo sobota)

1. kolo - 8.9.2019

1. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Kralupy A 2:0 (24,17)
2. 3 hřiště Kolín B - Kralupy B 0:2 (-14,-22)
3. Nymburk - Kladno 2:0 (11,15)
4. Kolín B - Kralupy A 0:2 (-12,-13)
5. Kolín A - Kladno 0:2 (-24,-17)
6. Nymburk - Kralupy B 2:0 (6,5)
7. Kolín B - Kladno 0:2 (-12,-22)
8. Nymburk - Kralupy A 2:0 (19,16)
9. Kolín A - Kralupy B 2:0 (18,12)
10. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Odolena Voda A 0:2 (-8,-21)
11. 2 hřiště Benátky nad Jizerou - Odolena Voda B 0:2 (-23,-4)
12. Benátky nad Jizerou - Odolena Voda A 0:2 (-15,-16)
13. Brandýs nad Labem - Odolena Voda B 2:0 (24,11)
14. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:1 (15,-12,13)

2. kolo - 14.9.2019

15. VK Příbram Příbram - Odolena Voda B 2:0 (14,18)
16. 2 hřiště Králův Dvůr - Odolena Voda A 0:2 (-10,-19)
17. Králův Dvůr - Odolena Voda B 1:2 (22,-17,-9)
18. Příbram - Odolena Voda A 2:0 (22,16)
19. Příbram - Králův Dvůr 2:0 (12,16)
20. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (7,23)
21. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-8,-20)
22. Benátky nad Jizerou - Kolín A 0:2 (-9,-14)
23. Brandýs nad Labem - Kolín B 2:0 (14,24)
24. Kolín B - Nymburk 0:2 (-15,-6)
25. Brandýs nad Labem - Kolín A 0:2 (-8,-15)
26. Benátky nad Jizerou - Nymburk 0:2 (-11,-18)

Zimní část (hrací den – neděle, 8. kolo sobota)

3. kolo - 29.9.2019

27. Volleyball Nymburk Nymburk - Odolena Voda A 2:0 (11,17)
28. 2 hřiště Kolín A - Odolena Voda B 2:0 (18,24)
29. Kolín B - Odolena Voda A 0:2 (-5,-11)
30. Nymburk - Odolena Voda B 2:0 (14,4)
31. Kolín A - Odolena Voda A 2:0 (23,14)
32. Kolín B - Odolena Voda B 1:2 (-7,22,-9)
33. Nymburk - Kolín A 2:0 (18,17)
34. Kladno volejbal cz Kladno - Králův Dvůr 2:0 (16,21)
35. 2 hřiště Kralupy B - Příbram 0:2 (-22,-9)
36. Kralupy A - Králův Dvůr 2:0 (13,7)
37. Kladno - Příbram 0:2 (-13,-14)
38. Kralupy B - Králův Dvůr 1:2 (-22,17,-12)
39. Kralupy A - Příbram 1:2 (-27,18,-11)
40. Kladno - Kralupy B 2:0 (22,22)

4. kolo - 20.10.2019

41. TJ Kralupy A Kralupy A - Brandýs nad Labem Hrubý F./Kubišta J.
42. 2 hřiště Kladno - Benátky nad Jizerou
43. Kralupy B - Brandýs nad Labem
44. Kralupy A - Benátky nad Jizerou
45. Kladno - Brandýs nad Labem
46. Kralupy B - Benátky nad Jizerou
47. Kralupy A - Kladno
48. SK Volejbal Kolín B Kolín B - Příbram Novotný V./Tichý M.
49. 2 hřiště Kolín A - Králův Dvůr
50. Nymburk - Příbram
51. Kolín B - Králův Dvůr
52. Kolín A - Příbram
53. Nymburk - Králův Dvůr
54. Kolín B - Kolín A

5. kolo - 10.11.2019

55. TJ Sokol Králův Dvůr - NH: hala TJ Lokomotiva Beroun Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou Kolář M.
56. 2 hřiště Příbram - Brandýs nad Labem
57. Příbram - Benátky nad Jizerou
58. Králův Dvůr - Brandýs nad Labem
59. Králův Dvůr - Příbram
60. TJ Kralupy B Kralupy B - Odolena Voda B Kubišta J./Matas M.
61. 2 hřiště Kralupy A - Odolena Voda A
62. Kladno - Odolena Voda B
63. Kralupy B - Odolena Voda A
64. Kralupy A - Odolena Voda B
65. Kladno - Odolena Voda A
66. Kralupy B - Kralupy A

6. kolo - 24.11.2019

67. Kladno volejbal cz Kladno - Kolín A Raichová T.
68. 3 hřiště Kralupy B - Kolín B
69. Kralupy A - Nymburk
70. Kralupy B - Kolín A
71. Kladno - Nymburk Dvořák D./Jiránek D.
72. Kralupy A - Kolín B
73. Kralupy B - Nymburk
74. Kralupy A - Kolín A
75. Kladno - Kolín B
76. AERO Odolena Voda B Odolena Voda B - Brandýs nad Labem Kubišta J.
77. 1 hřiště Odolena Voda A - Benátky nad Jizerou
78. Odolena Voda A - Brandýs nad Labem
79. Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou
80. Odolena Voda B - Odolena Voda A

7. kolo - 8.12.2019

81. SK Volejbal Kolín A Kolín A - Odolena Voda A Novotný V./Tichý M.
82. 2 hřiště Kolín B - Odolena Voda B
83. Nymburk - Odolena Voda A
84. Kolín A - Odolena Voda B
85. Kolín B - Odolena Voda A
86. Nymburk - Odolena Voda B
87. Kolín A - Kolín B
88. TJ Kralupy A Kralupy A - Králův Dvůr Šturm E./Koutný L.
89. 2 hřiště Kralupy B - Příbram
90. Kladno - Králův Dvůr
91. Kralupy A - Příbram
92. Kralupy B - Králův Dvůr
93. Kladno - Příbram
94. Kralupy A - Kralupy B

8. kolo - 11.1.2020

95. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou - Kralupy B Rakušan M./Louka P.
96. 2 hřiště Brandýs nad Labem - Kladno
97. Benátky nad Jizerou - Kralupy A
98. Brandýs nad Labem - Kralupy B
99. Kralupy B - Kladno
100. Brandýs nad Labem - Kralupy A
101. Benátky nad Jizerou - Kladno
102. Volleyball Nymburk Nymburk - Příbram Nastoupil V./Licek J.
103. 2 hřiště Kolín A - Králův Dvůr
104. Kolín B - Příbram
105. Nymburk - Králův Dvůr
106. Kolín A - Příbram
107. Kolín B - Králův Dvůr
108. Nymburk - Kolín A

9. kolo - 23.2.2020

109. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Králův Dvůr Šturm E.
110. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Příbram
111. Benátky nad Jizerou - Králův Dvůr
112. Brandýs nad Labem - Příbram
113. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou
114. Kladno volejbal cz Kladno - Odolena Voda B Dvořák D./Jiránek D.
115. 2 hřiště Kralupy A - Odolena Voda A
116. Kralupy B - Odolena Voda B
117. Kladno - Odolena Voda A
118. Kralupy A - Odolena Voda B
119. Kralupy B - Odolena Voda A
120. Kladno - Kralupy A

10. kolo - 15.3.2020

121. AERO Odolena Voda A Odolena Voda A - Příbram Kubišta J.
122. 1 hřiště Odolena Voda B - Králův Dvůr
123. Odolena Voda B - Příbram
124. Odolena Voda A - Králův Dvůr
125. Odolena Voda A - Odolena Voda B
126. Volleyball Nymburk Nymburk - Brandýs nad Labem Nastoupil V./Licek J.
127. 2 hřiště Kolín B - Benátky nad Jizerou
128. Kolín A - Brandýs nad Labem
129. Nymburk - Benátky nad Jizerou
130. Kolín B - Brandýs nad Labem
131. Kolín A - Benátky nad Jizerou
132. Nymburk - Kolín B

Tabulka:

1. Nymburk 9 9 0 18  :  0 450  :  231 27
2. Kolín A 8 6 2 12  :  4 378  :  297 18
3. Příbram 6 6 0 12  :  1 312  :  219 17
4. Kladno 6 4 2 8  :  4 254  :  256 12
5. Odolena Voda A 7 4 3 8  :  6 303  :  255 12
6. Brandýs nad Labem 6 3 3 6  :  7 234  :  276 8
7. Odolena Voda B 7 3 4 6  :  10 301  :  321 7
8. Kralupy.A 5 2 3 5  :  6 239  :  208 7
9. Kralupy B 6 1 5 3  :  10 225  :  293 4
10. Benátky nad Jizerou 6 1 5 3  :  10 213  :  282 4
11. Králův Dvůr 6 1 5 3  :  11 222  :  321 3
12. Kolín B 8 0 8 1  :  16 241  :  413 1