↓ k navigaci

Krajský přebor mladších žákyň (2019-2020)

Úprava pravidla o postupu na podání

Zimní část (hrací den – neděle)

Družstva jsou územně rozdělena do dvou skupin A a B. Skupina A je devítičlenná, skupina B desetičlenná.
V obou skupinách se družstva utkají formou turnajů každý s každým dvakrát. Pořadí zápasů je uvedeno v rozlosování. Hraje se na 2 vítězné sety.

Na základě výsledků zimní části postupují družstva do skupin pro 1. kolo jarní části (skupiny J1, J2, J3 a J4).
Skupina J1: První 3 družstva z obou skupin zimní části (6 účastníků).
Skupina J2: Družstva umístěná na 4. a 5. místech obou skupin zimní části (4 účastníci).
Skupina J3: Družstva umístěná na 6. a 7. místech obou skupin zimní části (4 účastníci).
Skupina J4: Družstva umístěná na 8., 9. a 10. místech obou skupin zimní části (5 účastníků).

Skupina A

1. kolo - 13.10.2019

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-18,-15)
2. 1 hřiště Říčany - Benátky nad Jizerou B 1:2 (13,-17,-13)
3. Říčany - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-18,-11)
4. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B 2:0 (16,14)
5. Brandýs nad Labem - Říčany 0:2 (-24,-25)
6. Volleyball Nymburk Nymburk B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-9,-7)
7. 2 hřiště Nymburk A - Pečky 2:0 (16,17)
8. Kolín - Kostomlaty nad Labem 2:1 (-26,25,14)
9. Nymburk B - Nymburk A 0:2 (-23,-17)
10. Kolín - Pečky 2:0 (12,10)
11. Nymburk A - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-19,-21)
12. Nymburk B - Pečky 0:2 (-13,-12)

2. kolo - 10.11.2019

13. SC SPIRIT Říčany Říčany - Pečky Majstríková R.
14. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem
15. Brandýs nad Labem - Pečky
16. Říčany - Kostomlaty nad Labem
17. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou B - Nymburk A Rakušan M./Kochman M.
18. 2 hřiště Benátky nad Jizerou A - Kolín
19. Benátky nad Jizerou B - Nymburk B
20. Benátky nad Jizerou A - Nymburk A
21. Benátky nad Jizerou B - Kolín
22. Benátky nad Jizerou A - Nymburk B
23. Nymburk A - Kolín
24. Benátky nad Jizerou B - Benátky nad Jizerou A

3. kolo - 1.12.2019

25. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B Rakušan M.
26. 1 hřiště Pečky - Benátky nad Jizerou A
27. Pečky - Benátky nad Jizerou B
28. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou A
29. Kostomlaty nad Labem - Pečky
30. SK Volejbal Kolín Kolín - Říčany Tichý M./Novotný V.
31. 2 hřiště Nymburk B - Brandýs nad Labem
32. Nymburk A - Říčany
33. Kolín - Nymburk B
34. Nymburk A - Brandýs nad Labem
35. Nymburk B - Říčany
36. Kolín - Brandýs nad Labem

4. kolo - 19.1.2020

37. TJ Sokol Brandýs nad Labem Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem Šturm E.
38. 1 hřiště Říčany - Pečky
39. Říčany - Kostomlaty nad Labem
40. Brandýs nad Labem - Pečky
41. VK Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou A - Nymburk B Rakušan M./Ráčková M.
42. 2 hřiště Benátky nad Jizerou B - Kolín
43. Benátky nad Jizerou A - Nymburk A
44. Benátky nad Jizerou B - Nymburk B
45. Benátky nad Jizerou A - Kolín
46. Benátky nad Jizerou B - Nymburk A
47. Nymburk B - Kolín
48. Benátky nad Jizerou A - Benátky nad Jizerou B

5. kolo - 16.2.2020

49. SC SPIRIT Říčany Říčany - Benátky nad Jizerou A Másilko Z.
50. 1 hřiště Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou B
51. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A
52. Říčany - Benátky nad Jizerou B
53. Říčany - Brandýs nad Labem
54. SK Volejbal Kolín Kolín - Pečky Novotný V./Tichý M.
55. 2 hřiště Nymburk A - Kostomlaty nad Labem
56. Nymburk B - Pečky
57. Kolín - Nymburk A
58. Nymburk B - Kostomlaty nad Labem
59. Nymburk A - Pečky
60. Kolín - Kostomlaty nad Labem

6. kolo - 5.4.2020

61. TJ Spartak Pečky Pečky - Benátky nad Jizerou B Kladivo P.
62. 1 hřiště Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou A
63. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B
64. Pečky - Benátky nad Jizerou A
65. Pečky - Kostomlaty nad Labem
66. Volleyball Nymburk Nymburk A - Brandýs nad Labem Nastoupil V./Licek J.
67. 2 hřiště Nymburk B - Říčany
68. Kolín - Brandýs nad Labem
69. Nymburk A - Nymburk B
70. Kolín - Říčany
71. Nymburk B - Brandýs nad Labem
72. Nymburk A - Říčany

Tabulka:

1. Kostomlaty nad Labem 3 2 1 5  :  2 167  :  125 7
2. Benátky nad Jizerou A 2 2 0 4  :  0 100  :  62 6
3. Nymburk A 3 2 1 4  :  2 140  :  123 6
4. Kolín 2 2 0 4  :  1 119  :  89 5
5. Říčany 3 1 2 3  :  4 137  :  152 4
6. Brandýs nad Labem 3 1 2 2  :  4 132  :  133 3
7. Pečky 3 1 2 2  :  4 105  :  125 3
8. Benátky nad Jizerou B 2 1 1 2  :  3 83  :  105 2
9. Nymburk B 3 0 3 0  :  6 81  :  150 0

Skupina B

1. kolo - 13.10.2019

1. TJ Baník Příbram Příbram - Kladno B 2:0 (11,11)
2. 2 hřiště (2. hřiště Střední průmyslová škola Hořovice - Rakovník 2:1 (11,-21,12)
3. Kladno B - Rakovník 1:2 (-14,24,-12)
4. Hořovice - Kladno A 0:2 (-19,-16)
5. Příbram - Rakovník 2:0 (8,11)
6. Hořovice - Kladno B 2:0 (16,13)
7. Příbram - Kladno A 0:2 (-11,-22)
8. TJ Kralupy Kralupy - Roztoky u Prahy 2:0 (25,9)
9. 2 hřiště Mělník - Králův Dvůr 2:0 (25,15)
10. Neratovice - Roztoky u Prahy 0:2 (-17,-21)
11. Kralupy - Mělník 2:0 (12,17)
12. Neratovice - Králův Dvůr 2:0 (9,23)
13. Mělník - Roztoky u Prahy 0:2 (-19,-9)
14. Kralupy - Králův Dvůr 2:0 (13,15)

2. kolo - 10.11.2019

15. Vavřinec Kladno A Kladno A - Králův Dvůr Dvořák D./Jiránek D.
16. 2 hřiště Rakovník - Roztoky u Prahy
17. Kladno B - Králův Dvůr
18. Kladno A - Rakovník
19. Kladno B - Roztoky u Prahy
20. Rakovník - Králův Dvůr
21. Kladno A - Roztoky u Prahy
22. TJ EMĚ Mělník Mělník - Hořovice Šturm E./Koutný L.
23. 2 hřiště Neratovice - Příbram
24. Kralupy - Hořovice
25. Mělník - Neratovice
26. Kralupy - Příbram
27. Neratovice - Hořovice
28. Mělník - Příbram

3. kolo - 1.12.2019

29. TJ Sokol Roztoky - NH: tělocvična ZŠ - Školní 470 - Roztoky Roztoky u Prahy - Příbram Matas M.
30. 1 hřiště Králův Dvůr - Hořovice
31. Králův Dvůr - Příbram
32. Roztoky u Prahy - Hořovice
33. Příbram - Hořovice
34. Roztoky u Prahy - Králův Dvůr
35. Vavřinec Kladno B Kladno B - Kralupy Kníže J./Duka J.
36. 3 hřiště Kladno A - Mělník
37. Rakovník - Neratovice
38. Kladno A - Kralupy Dvořák D.
39. Kladno B - Neratovice
40. Rakovník - Mělník
41. Kladno A - Neratovice
42. Rakovník - Kralupy
43. Kladno B - Mělník
44. Kralupy - Neratovice
45. Kladno B - Kladno A

4. kolo - 19.1.2020

46. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Rakovník Duka J.
47. 1 hřiště Roztoky u Prahy - Kladno A
48. Rakovník - Kladno A
49. Roztoky u Prahy - Kladno B
50. Králův Dvůr - Kladno A
51. Roztoky u Prahy - Rakovník
52. Králův Dvůr - Kladno B
53. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Kralupy Večeřa J./Chowanioková K.
54. 2 hřiště Příbram - Neratovice
55. Kralupy - Neratovice
56. Příbram - Mělník
57. Hořovice - Neratovice
58. Příbram - Kralupy
59. Hořovice - Mělník

5. kolo - 15.3.2020

60. TJ Sokol Králův Dvůr Králův Dvůr - Hořovice Borovský ?.
61. 1 hřiště Roztoky u Prahy - Příbram
62. Roztoky u Prahy - Hořovice
63. Králův Dvůr - Příbram
64. Hořovice - Příbram
65. Králův Dvůr - Roztoky u Prahy
66. Vavřinec Kladno A, 16.2.2020 Kladno A - Mělník Raichová T./Kníže J.
67. 3 hřiště, 16.2.2020 Kladno B - Neratovice
68. 16.2.2020 Rakovník - Kralupy
69. 16.2.2020 Kladno B - Mělník Kubišta J.
70. 16.2.2020 Kladno A - Kralupy
71. 16.2.2020 Rakovník - Neratovice
72. 16.2.2020 Kladno B - Kralupy
73. 16.2.2020 Rakovník - Mělník
74. 16.2.2020 Kladno A - Neratovice
75. 16.2.2020 Mělník - Kralupy
76. 16.2.2020 Kladno A - Kladno B

6. kolo - 5.4.2020

77. VK Rakovník Rakovník - Hořovice Němeček J./Borovský ?.
78. 2 hřiště Kladno B - Příbram
79. Kladno A - Hořovice
80. Rakovník - Kladno B
81. Kladno A - Příbram
82. Kladno B - Hořovice
83. Rakovník - Příbram
84. TJ Neratovice Neratovice - Králův Dvůr Koutný L./Vlasák J.
85. 2 hřiště Mělník - Roztoky u Prahy
86. Kralupy - Králův Dvůr
87. Neratovice - Mělník
88. Kralupy - Roztoky u Prahy
89. Mělník - Králův Dvůr
90. Neratovice - Roztoky u Prahy

Tabulka:

1. Kralupy 3 3 0 6  :  0 152  :  91 9
2. Kladno A 2 2 0 4  :  0 100  :  68 6
3. Příbram 3 2 1 4  :  2 133  :  91 6
4. Roztoky u Prahy 3 2 1 4  :  2 134  :  118 6
5. Hořovice 3 2 1 4  :  3 146  :  127 5
6. Neratovice 2 1 1 2  :  2 88  :  82 3
7. Rakovník 3 1 2 3  :  5 131  :  163 3
8. Mělník 3 1 2 2  :  4 109  :  140 3
9. Kladno B 3 0 3 1  :  6 103  :  164 1
10. Králův Dvůr 3 0 3 0  :  6 100  :  152 0

Jarní část (hrací den – neděle)

Hraje se v tělocvičnách turnajově na 2 vítězné sety ve dvou termínech.

Do skupin 1. kola budou družstva zařazena na základě výsledků zimní části (viz výše). Na základě 1. kola družstva postupují, resp. sestupují do skupin 2. kola o konečné umístění a dle pořadí v 1. kole získávají družstva pro 2. kolo vstupní body.

1. kolo – 26.4 2020

Pořadateli jsou družstva s nejlepším výsledkem v zimní části se 2 hřišti.

Skupina J1 (6 účastníků).

Hraje se ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a následují utkání o umístění (první s prvním, druhý s druhým a třetí se třetím). Do skupin jsou družstva rozdělena dle umístění v zimní části. Ve jedné skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny A a 2. družstvo ze skupiny B, v druhé skupině jsou 1. a 3. družstvo ze skupiny B a 2. družstvo ze skupiny A zimní části.
V případě neúčasti některého z družstev bude turnaj sehrán systémem každý s každým.

Postup: První čtyři družstva do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 3 body, druhé družstvo 2 body, třetí družstvo 1 bod, čtvrté družstvo 0 bodů.

Sestup: Družstva na 5. a 6. místě do skupiny o 6. až 10. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: páté družstvo 2 body, šesté družstvo 1 bod.

Skupina J2 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První družstvo do skupiny o 1. až 5. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 0 bodů.

Postup: Družstva na 2. a 3. místě do skupiny o 6. až 10. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: druhé družstvo 1 bod, třetí družstvo 0 bodů.

Sestup: Družstvo na 4. místě do skupiny o 11. až 14. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: čtvrté družstvo 2 body.

Skupina J3 (4 účastníci).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První družstvo do skupiny o 6. až 10. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 0 bodů.

Postup: Družstva na 2. a 3. místě do skupiny o 11. až 15. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: druhé družstvo 2 body, třetí družstvo 1 bod.

Sestup: Družstvo na 4. místě do skupiny o 16. až 19. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: čtvrté družstvo 2 body.

Skupina J4 (5 účastníků).

Hraje se systémem každý s každým.

Postup: První dvě družstva do skupiny o 11. až 15. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: první družstvo 1 bod, druhé družstvo 0 bodů.

Sestup: Družstva na 3 až 5. místě do skupiny o 16. až 19. místo.
Vstupní body pro 2. kolo: třetí družstvo 2 body, čtvrté družstvo 1 bod, páté družstvo 0 bodů.

2. kolo – 10.5 2020

Hraje se turnajově o konečné umístění, na každém turnaji systémem každý s každým. Pořadateli jsou družstva s nejlepším umístěním v 1. kole se 2 hřišti, která nepořádala turnaj 1. kola.

Skupina o 1. až 5. místo (vstupní body – 3,2,1,0,0).

Vítězné družstvo se stane přeborníkem Středočeského kraje.

Skupina o 6. až 10. místo (vstupní body – 2,1,1,0,0).
Skupina o 11. až 15. místo (vstupní body – 2,2,1,1,0).
Skupina o 16. až 19. místo (vstupní body – 2,2,1,0).

 

Do první části Mistrovství ČR mladších žákyň, která se uskuteční se uskuteční 21.-22.3.2020, se může přihlásit jakýkoliv účastník KP mladších žákyň.

Druhá část Mistrovství ČR proběhne 18.-19.4.2020 a třetí finálová část 15.-17.5.2020.