↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "B" (2018-2019)

Základní část

1. kolo - 13.10.2018

1. Tuchlovice B - Odolena Voda 1:3 (17,-18,-22,-5)
2. 1.9.2018 VK Rakovník B - Roztoky A 3:0 (18,12,15)
3. 1.9.2018 Neratovice B - Nové Strašecí 3:2 (24,20,-20,-15,8)
4. v 12:00 Tuchlovice B - Odolena Voda 0:3 (-13,-19,-14)
5. 1.9.2018 VK Rakovník B - Roztoky A 1:3 (-20,-27,18,-24)
6. 1.9.2018 Neratovice B - Nové Strašecí 3:0 (14,12,19)

2. kolo - 8.9.2018

7. Odolena Voda - Nové Strašecí 2:3 (10,-19,21,-15,-12)
8. Roztoky A - Neratovice B 3:0 (20,24,17)
9. VK Rakovník B - Tuchlovice B 3:0 (15,17,17)
10. Odolena Voda - Nové Strašecí 3:0 (22,20,14)
11. Roztoky A - Neratovice B 3:0 (23,18,16)
12. VK Rakovník B - Tuchlovice B 3:1 (20,-19,19,18)

3. kolo - 15.9.2018

13. VK Rakovník B - Odolena Voda 2:3 (-23,15,-10,15,-7)
14. Neratovice B - Tuchlovice B 3:1 (14,-19,13,24)
15. Nové Strašecí - Roztoky A 3:2 (-21,13,-18,10,11)
16. VK Rakovník B - Odolena Voda 0:3 (-19,-23,-20)
17. Neratovice B - Tuchlovice B 2:3 (-21,15,22,-25,-11)
18. Nové Strašecí - Roztoky A 3:1 (18,20,-15,25)

4. kolo - 22.9.2018

19. Odolena Voda - Roztoky A 3:2 (-23,22,23,-19,13)
20. Tuchlovice B - Nové Strašecí 0:3 (-20,-21,-17)
21. 23.9.2018 VK Rakovník B - Neratovice B 3:2 (10,-22,13,-22,8)
22. Odolena Voda - Roztoky A 3:0 (7,22,13)
23. Tuchlovice B - Nové Strašecí 2:3 (20,-18,14,-22,-2)
24. 23.9.2018 v 13:00 VK Rakovník B - Neratovice B 3:1 (-18,20,20,18)

5. kolo - 29.9.2018

25. Neratovice B - Odolena Voda 3:1 (-15,14,13,15)
26. Nové Strašecí - VK Rakovník B 0:3 (-18,-18,-21)
27. Roztoky A - Tuchlovice B 3:2 (22,-20,20,-17,14)
28. Neratovice B - Odolena Voda 3:0 (15,24,14)
29. Nové Strašecí - VK Rakovník B 1:3 (-22,15,-18,-17)
30. Roztoky A - Tuchlovice B 2:3 (26,-13,18,-24,-11)

6. kolo - 6.10.2018

31. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:2 (-15,-23,16,12,13)
32. Roztoky A - VK Rakovník B 3:0 (23,16,22)
33. Nové Strašecí - Neratovice B 1:3 (-17,21,-23,-19)
34. Odolena Voda - Tuchlovice B 3:0 (20,25,24)
35. Roztoky A - VK Rakovník B 3:1 (11,14,-17,15)
36. Nové Strašecí - Neratovice B 0:3 (-19,-11,-20)

7. kolo - 27.4.2019

37. Nové Strašecí - Odolena Voda
38. Neratovice B - Roztoky A
39. Tuchlovice B - VK Rakovník B
40. Nové Strašecí - Odolena Voda
41. Neratovice B - Roztoky A
42. Tuchlovice B - VK Rakovník B

8. kolo - 4.5.2019

43. Odolena Voda - VK Rakovník B
44. Tuchlovice B - Neratovice B
45. Roztoky A - Nové Strašecí
46. Odolena Voda - VK Rakovník B
47. Tuchlovice B - Neratovice B
48. Roztoky A - Nové Strašecí

9. kolo - 11.5.2019

49. Roztoky A - Odolena Voda
50. Nové Strašecí - Tuchlovice B
51. Neratovice B - VK Rakovník B
52. Roztoky A - Odolena Voda
53. Nové Strašecí - Tuchlovice B
54. Neratovice B - VK Rakovník B

10. kolo - 18.5.2019

55. Odolena Voda - Neratovice B
56. VK Rakovník B - Nové Strašecí
57. Tuchlovice B - Roztoky A
58. Odolena Voda - Neratovice B
59. VK Rakovník B - Nové Strašecí
60. Tuchlovice B - Roztoky A

Tabulka:

1. SPP v Odoleně Vodě 12 9 3 30  :  16 991  :  896 25
2. TJ Neratovice B 12 7 5 26  :  20 997  :  934 22
3. VK Rakovník B 1. SVC 12 7 5 25  :  20 985  :  914 21
4. TJ Sokol Roztoky u Prahy A 12 6 6 25  :  22 987  :  1009 20
5. TJ Sokol Nové Strašecí 12 5 7 19  :  28 942  :  1005 13
6. VK Tuchlovice B 12 2 10 15  :  34 953  :  1097 7

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.