↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

19.1.2019 - Muži I. třída

11. kolo - 18.1.2019

103. 19.1.2019 Vlašim - Cesky Brod 3:2 (24,-18,22,-22,11)
104. 19.1.2019 Tuchlovice A - Roztoky 2:3 (22,-18,20,-28,-12)
105. 19.1.2019 v 11:00 Mělník - Dobříš A 3:1 (25,28,-22,20)

11. kolo - 18.1.2019

108. 19.1.2019 Vlašim - Cesky Brod 2:3 (-21,30,-14,21,-9)
109. 19.1.2019 Tuchlovice A - Roztoky 3:0 (14,21,17)
110. 19.1.2019 v 15:00 Mělník - Dobříš A 3:0 (21,27,20)

19.1.2019 - Ženy I. třída - skupina A

10. kolo - 19.1.2019

56. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou 3:0 (15,13,22)
57. Brandýs nad Labem - Benešov 1:3 (-21,23,-24,-25)
59. v 13:00 Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou 3:1 (15,16,-23,16)
60. Brandýs nad Labem - Benešov 2:3 (-19,-17,22,20,-14)

19.1.2019 - Ženy I. třída - skupina B

10. kolo - 19.1.2019

56. ZŠ Jince - Slavíkova 26 Dobříš - Neratovice A 2:3 (-12,-23,17,24,-10)
57. Roztoky B - Komárov A 3:1 (22,-23,20,20)
59. ZŠ Jince - Slavíkova 26 Dobříš - Neratovice A 1:3 (-19,10,-16,-20)
60. Roztoky B - Komárov A 3:2 (-21,-21,16,14,13)

20.1.2019 - Juniorky

7. kolo - 13.1.2019

38. nehraje se, 20.1.2019 Nymburk B - Čelákovice X:3
39. 20.1.2019 Hořovice - Mladá Boleslav 2:3 (15,-23,-22,17,-9)

7. kolo - 13.1.2019

41. nehraje se, 20.1.2019 Nymburk B - Čelákovice X:3
42. 20.1.2019 Hořovice - Mladá Boleslav 3:2 (22,-23,-19,21,7)

20.1.2019 - Starší žákyně - 1. výkonnostní skupina

5. kolo - 20.1.2019

49. TJ Spartak Pečky A Pečky A - Kolín 0:2 (-17,-21)
50. 1 hřiště Mělník A - Nymburk 0:2 (-18,-23)
51. Kolín - Nymburk 0:2 (-17,-15)
52. Pečky A - Mělník A 0:2 (-10,-12)
53. Mělník A - Kolín 2:1 (17,-20,3)
54. Nymburk - Pečky A 2:1 (11,-15,7)
55. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Příbram 0:2 (-15,-21)
56. 2 hřiště Vavřinec Kladno A - Komárov 1:2 (24,-12,-11)
57. Příbram - Komárov 2:0 (20,17)
58. Hořovice - Vavřinec Kladno A 2:0 (20,17)
59. Vavřinec Kladno A - Příbram 0:2 (-6,-20)
60. Komárov - Hořovice 0:2 (-14,-19)

20.1.2019 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina A

5. kolo - 20.1.2019

49. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou 0:2 (-22,-24)
50. 1 hřiště Kralupy B - Kutná Hora 2:0 (17,13)
51. Benátky nad Jizerou - Kutná Hora 2:0 (13,21)
52. Kostomlaty nad Labem - Kralupy B 0:2 (-14,-23)
53. Kralupy B - Benátky nad Jizerou 2:0 (16,18)
54. Kutná Hora - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-9,-20)
55. TJ Sokol Brandýs nad Labem, v 09:00 Brandýs nad Labem - Neratovice 2:0 (10,11)
56. 1 hřiště Pečky B - Mladá Boleslav 0:2 (-13,-15)
57. Neratovice - Mladá Boleslav 0:2 (-12,-8)
58. Brandýs nad Labem - Pečky B 2:0 (11,20)
59. Pečky B - Neratovice 2:1 (17,-23,9)
60. Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem 2:1 (19,-20,13)

20.1.2019 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina B

5. kolo - 20.1.2019

49. SC SPIRIT Říčany Říčany - VK Benešovská 0:2 (-24,-16)
50. 1 hřiště Rakovník A - Zruč nad Sázavou 2:1 (22,-17,4)
51. VK Benešovská - Zruč nad Sázavou 2:0 (13,23)
52. Říčany - Rakovník A 0:2 (-23,-14)
53. Rakovník A - VK Benešovská 0:2 (-20,-16)
54. Zruč nad Sázavou - Říčany 2:0 (12,11)
55. VK Rakovník B, v 09:00 Rakovník B - Vavřinec Kladno B 0:2 (-16,-17)
56. 1 hřiště Králův Dvůr - Roztoky 0:2 (-17,-6)
57. Vavřinec Kladno B - Roztoky 0:2 (-18,-16)
58. Rakovník B - Králův Dvůr 2:0 (23,13)
59. Králův Dvůr - Vavřinec Kladno B 0:2 (-19,-23)
60. Roztoky - Rakovník B 2:0 (9,14)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina A

1. kolo - 20.1.2019

3. v 09:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou B 2:1 (-22,25,10)
7. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Kladno B 0:2 (-19,-19)
11. v 09:00 Kladno B - Odolena Voda B 2:0 (16,17)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina B

1. kolo - 20.1.2019

1. v 09:00 Mělník - Odolena Voda C 2:1 (-21,6,2)
5. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno A 0:2 (-20,-23)
9. v 09:00 Kladno A - Mělník 2:0 (24,21)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina C

1. kolo - 20.1.2019

2. v 09:00 Odolena Voda A - Nymburk 2:0 (19,13)
6. v 09:00 Nymburk - Kladno C 2:0 (13,17)
10. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda A 0:2 (-15,-18)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Skupina D

1. kolo - 20.1.2019

4. v 09:00 Benátky nad Jizerou A - Odolena Voda D 2:0 (11,10)
8. v 09:00 Odolena Voda D - Králův Dvůr 0:2 (-9,-13)
12. v 09:00 Králův Dvůr - Benátky nad Jizerou A 2:0 (13,22)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Semifinále

1. kolo - 20.1.2019

13. v 09:00 Odolena Voda C - Kladno C 2:0 (11,27)
14. v 09:00 Mělník - Nymburk 2:0 (20,13)
15. v 09:00 Benátky nad Jizerou B - Odolena Voda D 2:0 (17,13)
16. v 09:00 Odolena Voda B - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-20,-15)
17. v 09:00 Kladno A - Odolena Voda A 1:2 (-22,23,-13)
18. v 09:00 Kladno B - Králův Dvůr 2:0 (23,23)

20.1.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 4. kolo - Utkání o umístění

1. kolo - 20.1.2019

19. v 09:00 Kladno C - Odolena Voda D 0:2 (-22,-20)
20. v 09:00 Odolena Voda C - Benátky nad Jizerou B 0:2 (-19,-14)
21. v 09:00 Nymburk - Odolena Voda B 0:2 (-22,-14)
22. v 09:00 Mělník - Benátky nad Jizerou A 0:2 (-18,-18)
23. v 09:00 Kladno A - Králův Dvůr 0:2 (-17,-16)
24. v 09:00 Odolena Voda A - Kladno B 0:2 (-22,-18)

Nejbližší utkání

26.1.2019 - Muži I. třída

12. kolo - 26.1.2019

112. Dobříš A - Tuchlovice A Černý J.
113. Roztoky - Vlašim Hrubý F.
114. Cesky Brod - Zruč nad Sázavou Syrový M.
115. v 17:00 Benešov - Dobřichovice B Motl J.
117. Dobříš A - Tuchlovice A Černý J.
118. Roztoky - Vlašim Hrubý F.
119. Cesky Brod - Zruč nad Sázavou Syrový M.
120. v 19:00 Benešov - Dobřichovice B Motl J.

27.1.2019 - Kadetky

8. kolo - 5.1.2019

69. TJ Spartak Hořovice, 27.1.2019 Hořovice - Neratovice Jisl J./Borovský ?.
70. 2 hřiště, 27.1.2019 Řevnice - Benátky nad Jizerou
71. 27.1.2019 Neratovice - Řevnice
72. 27.1.2019 Benátky nad Jizerou - Hořovice
73. VK Rakovník, 27.1.2019 Rakovník - Mělník Němeček J.
74. 27.1.2019 Mělník - Rakovník

27.1.2019 - Kadeti

8. kolo - 27.1.2019

52. AERO Odolena Voda, v 09:00 Odolena Voda - Kladno jři B Šturm E.
53. 1 hřiště Benátky nad Jizerou - Kladno
54. Kladno jři B - Benátky nad Jizerou
55. Kladno - Odolena Voda
56. Volleyball Nymburk Nymburk - Kolín B Nastoupil V.
57. 1 hřiště Kolín B - Roztoky
58. Roztoky - Nymburk