↓ k navigaci

Aktuální utkání

Předchozí utkání

22.3.2019 - Starší žákyně - 1. výkonnostní skupina

8. kolo - 16.3.2019

95. 22.3.2019 v 18:00 Pečky A - Kralupy A 2:0 (11,13)

23.3.2019 - Muži I. třída

18. kolo - 23.3.2019

172. Vlašim - Dobřichovice B 3:2 (26,-28,-23,22,11)
173. v 11:00 Tuchlovice A - Benešov 1:3 (-18,-17,20,-18)
174. v 11:00 Mělník - Cesky Brod 3:0 (18,16,20)
175. Dobříš A - Roztoky 3:1 (14,15,-23,22)
177. Vlašim - Dobřichovice B 3:2 (18,-22,17,-18,13)
178. v 11:00 Tuchlovice A - Benešov 3:0 (18,27,23)
179. v 15:00 Mělník - Cesky Brod 3:0 (12,13,12)
180. Dobříš A - Roztoky 3:2 (22,-23,13,-20,13)

23.3.2019 - Ženy I. třída - finálová skupina

6. kolo - 23.3.2019

31. Roztoky B - Benešov 3:2 (19,14,-23,-18,14)
32. v 09:00 Tuchlovice A - Suchdol 2:3 (19,-19,9,-23,-13)
33. Komárov A - Benátky nad Jizerou A 0:3 (-13,-20,-17)
34. Roztoky B - Benešov 2:3 (-22,-20,21,14,-10)
35. v 13:00 Tuchlovice A - Suchdol 1:3 (17,-22,-23,-20)
36. Komárov A - Benátky nad Jizerou A 0:3 (-12,-18,-18)

23.3.2019 - Kadetky - Finálový turnaj

1. kolo - 23.3.2019

1. TJ Spartak Hořovice Hořovice - Mělník 2:0 (23,17)
2. 2 hřiště Kolín - VK Benešovská 2:1 (22,-27,11)
3. Kolín - Mělník 2:0 (13,12)
4. VK Benešovská - Hořovice 2:0 (19,13)
5. Mělník - VK Benešovská 1:2 (-16,13,-6)
6. Hořovice - Kolín 0:2 (-23,-18)

Dnešní utkání

24.3.2019 - Kadeti - Finálový turnaj

1. kolo - 24.3.2019

1. Kladno volejbal cz, v 12:30 Kladno - Nymburk Kubišta J./Němeček J.
2. 2 hřiště, v 12:30 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou
3. v 12:30 Odolena Voda - Nymburk
4. v 12:30 Benátky nad Jizerou - Kladno
5. v 12:30 Nymburk - Benátky nad Jizerou
6. v 12:30 Kladno - Odolena Voda

24.3.2019 - Starší žákyně - 1. výkonnostní skupina

7. kolo - 24.2.2019

78. 24.3.2019 Pečky A - Příbram

9. kolo - 24.3.2019

97. SK Volejbal Kolín Kolín - Mělník A Kladivo P./Tichý M.
98. 2 hřiště Komárov - Kralupy A
99. Mělník A - Kralupy A
100. Kolín - Komárov
101. Komárov - Mělník A
102. Kralupy A - Kolín
103. Volleyball Nymburk Nymburk - Pečky A Nastoupil V./Licek J.
104. 2 hřiště Hořovice - Příbram
105. Pečky A - Příbram
106. Nymburk - Hořovice
107. Hořovice - Pečky A
108. Příbram - Nymburk

24.3.2019 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina A

8. kolo - 24.3.2019

85. TJ EMĚ Mělník B Mělník B - Kralupy B Šturm E./Koutný L.
86. 2 hřiště Kutná Hora - Mladá Boleslav
87. Kralupy B - Mladá Boleslav
88. Mělník B - Kutná Hora
89. Kutná Hora - Kralupy B
90. Mladá Boleslav - Mělník B
91. TJ Sokol Kostomlaty Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou Vlasák J.
92. 1 hřiště Neratovice - Brandýs nad Labem
93. Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem
94. Kostomlaty nad Labem - Neratovice
95. Neratovice - Benátky nad Jizerou
96. Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem

24.3.2019 - Starší žákyně - 2. výkonnostní skupina B

8. kolo - 24.3.2019

85. TJ Kunice, v 09:00 Kunice - Zruč nad Sázavou Oyuntsetseg M.
86. 1 hřiště Rakovník A - Vavřinec Kladno B
87. Zruč nad Sázavou - Vavřinec Kladno B
88. Kunice - Rakovník A
89. Rakovník A - Zruč nad Sázavou
90. Vavřinec Kladno B - Kunice
91. TJ Sokol Roztoky u Prahy, v 09:00 Roztoky - Říčany Hrubý F.
92. 1 hřiště, v 09:30 Rakovník B - VK Benešovská
93. Říčany - VK Benešovská
94. Roztoky - Rakovník B
95. Rakovník B - Říčany
96. VK Benešovská - Roztoky

24.3.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 5. kolo - Skupina A

1. kolo - 24.3.2019

2. v 12:30 Kladno B - Benátky nad Jizerou B
6. v 12:30 Benátky nad Jizerou B - Nymburk
10. v 12:30 Nymburk - Kladno B

24.3.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 5. kolo - Skupina B

1. kolo - 24.3.2019

3. v 12:30 Odolena Voda A - Odolena Voda C
7. v 12:30 Odolena Voda C - Odolena Voda B
11. v 12:30 Odolena Voda B - Odolena Voda A

24.3.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 5. kolo - Skupina C

1. kolo - 24.3.2019

4. v 12:30 Králův Dvůr - Odolena Voda D
8. v 12:30 Odolena Voda D - Mělník
12. v 12:30 Mělník - Králův Dvůr

24.3.2019 - Mladší žáci - čtyřky - 5. kolo - Skupina D

1. kolo - 24.3.2019

1. v 12:30 Kladno A - Kladno C
5. v 12:30 Kladno C - Benátky nad Jizerou A
9. v 12:30 Benátky nad Jizerou A - Kladno A