↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy žen - skupina "A" (2018-2019)

Základní část

1. kolo - 1.9.2018

1. Benátky nad Jizerou B - Čelákovice B 3:2 (21,-15,23,-21,13)
2. Brandýs nad Labem B - Lysá nad Labem 0:3 (-5,-6,-10)
3. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A 3:0 (23,12,21)
4. Benátky nad Jizerou B - Čelákovice B 0:3 (-22,-21,-18)
5. Brandýs nad Labem B - Lysá nad Labem 0:3 (-12,-9,-13)
6. Kostomlaty nad Labem - Čelákovice A 3:0 (21,19,19)

2. kolo - 9.9.2018

7. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B 3:0 (12,12,9)
8. 8.9.2018 Čelákovice A - Brandýs nad Labem B 3:0 (15,17,16)
9. 8.9.2018 Lysá nad Labem - Čelákovice B 3:0 (16,14,17)
10. Kostomlaty nad Labem - Benátky nad Jizerou B 3:0 (11,12,19)
11. 8.9.2018 Čelákovice A - Brandýs nad Labem B 3:0 (24,13,14)
12. 8.9.2018 Lysá nad Labem - Čelákovice B 3:0 (13,24,18)

3. kolo - 15.9.2018

13. Čelákovice A - Benátky nad Jizerou B 3:0 (20,21,10)
14. Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:3 (18,26,-27,-22,-14)
15. Čelákovice B - Brandýs nad Labem B 3:0 (11,11,18)
16. Čelákovice A - Benátky nad Jizerou B 3:2 (18,-22,-20,11,3)
17. Lysá nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:3 (-19,11,22,-23,-11)
18. Čelákovice B - Brandýs nad Labem B 3:0 (14,13,13)

4. kolo - 30.9.2018

19. Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem B 3:1 (-18,16,13,21)
20. 22.9.2018 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B 3:2 (22,-24,20,-20,9)
21. 22.9.2018 Čelákovice A - Lysá nad Labem 2:3 (-12,22,-22,21,-9)
22. Benátky nad Jizerou B - Brandýs nad Labem B 3:1 (-20,14,21,20)
23. 22.9.2018 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice B 3:1 (-13,11,21,22)
24. 22.9.2018 Čelákovice A - Lysá nad Labem 3:2 (-20,21,23,-11,11)

5. kolo - 29.9.2018

25. Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou B 3:0 (10,15,18)
26. 12.9.2018 v 17:30 Čelákovice B - Čelákovice A 0:3 (-21,-24,-21)
27. Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem 0:3 (-7,-20,-13)
28. Lysá nad Labem - Benátky nad Jizerou B 3:0 (12,6,21)
29. 12.9.2018 v 19:00 Čelákovice B - Čelákovice A 0:3 (-22,-14,-15)
30. Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem 1:3 (-20,-22,18,-15)

6. kolo - 6.10.2018

31. Benátky nad Jizerou B - Kostomlaty nad Labem 0:3 (-18,-15,-15)
32. Brandýs nad Labem B - Čelákovice A 0:3 (-11,-8,-12)
33. Čelákovice B - Lysá nad Labem 0:3 (-22,-11,-14)
34. Benátky nad Jizerou B - Kostomlaty nad Labem 0:3 (-8,-8,-7)
35. Brandýs nad Labem B - Čelákovice A 0:3 (-5,-15,-6)
36. Čelákovice B - Lysá nad Labem 0:3 (-17,-18,-25)

7. kolo - 27.4.2019

37. Čelákovice B - Benátky nad Jizerou B
38. Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem B
39. Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem
40. Čelákovice B - Benátky nad Jizerou B
41. Lysá nad Labem - Brandýs nad Labem B
42. Čelákovice A - Kostomlaty nad Labem

8. kolo - 4.5.2019

43. Benátky nad Jizerou B - Čelákovice A
44. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem
45. Brandýs nad Labem B - Čelákovice B
46. Benátky nad Jizerou B - Čelákovice A
47. Kostomlaty nad Labem - Lysá nad Labem
48. Brandýs nad Labem B - Čelákovice B

9. kolo - 11.5.2019

49. Brandýs nad Labem B - Benátky nad Jizerou B
50. Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem
51. Lysá nad Labem - Čelákovice A
52. Brandýs nad Labem B - Benátky nad Jizerou B
53. Čelákovice B - Kostomlaty nad Labem
54. Lysá nad Labem - Čelákovice A

10. kolo - 18.5.2019

55. Benátky nad Jizerou B - Lysá nad Labem
56. Čelákovice A - Čelákovice B
57. Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem B
58. Benátky nad Jizerou B - Lysá nad Labem
59. Čelákovice A - Čelákovice B
60. Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem B

Tabulka:

1. TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 12 12 0 36  :  8 1027  :  783 33
2. TK Slovan Lysá nad Labem 12 9 3 33  :  11 1035  :  747 29
3. VSC Čelákovice A 12 9 3 29  :  13 938  :  769 26
4. VSC Čelákovice B 12 3 9 14  :  27 839  :  893 11
5. VK Benátky nad Jizerou B 12 3 9 11  :  31 711  :  969 9
6. TJ Sokol Brandýs nad Labem B 12 0 12 3  :  36 568  :  957 0

První 2 družstva postupují do skupiny o 1. – 6. místo, družstva umístěná na 3. a 4. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo a družstvo na 5. a 6. místě ve skupině o 13.- 18. místo finálové části krajského přeboru II. třídy žen.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 6. místo, 7. až 12. místo a 13. až 18. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 6. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.