↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "B" (2018-2019)

1. část

1. kolo - 6.10.2018

2. Dobříš - Komárov A
3. Tuchlovice A - Rakovník
5. Dobříš - Komárov A
6. Tuchlovice A - Rakovník

2. kolo - 13.10.2018

8. Komárov A - Tuchlovice A
9. Roztoky B - Dobříš
11. Komárov A - Tuchlovice A
12. Roztoky B - Dobříš

3. kolo - 20.10.2018

14. Tuchlovice A - Roztoky B
15. Rakovník - Komárov A
17. Tuchlovice A - Roztoky B
18. Rakovník - Komárov A

4. kolo - 3.11.2018

20. Roztoky B - Rakovník
21. Dobříš - Tuchlovice A
23. Roztoky B - Rakovník
24. Dobříš - Tuchlovice A

5. kolo - 10.11.2018

26. Rakovník - Dobříš
27. Komárov A - Roztoky B
29. Rakovník - Dobříš
30. Komárov A - Roztoky B

6. kolo - 24.11.2018

32. Komárov A - Dobříš
33. Rakovník - Tuchlovice A
35. Komárov A - Dobříš
36. Rakovník - Tuchlovice A

7. kolo - 1.12.2018

38. Tuchlovice A - Komárov A
39. Dobříš - Roztoky B
41. Tuchlovice A - Komárov A
42. Dobříš - Roztoky B

8. kolo - 8.12.2018

44. Roztoky B - Tuchlovice A
45. Komárov A - Rakovník
47. Roztoky B - Tuchlovice A
48. Komárov A - Rakovník

9. kolo - 12.1.2019

50. Rakovník - Roztoky B
51. Tuchlovice A - Dobříš
53. Rakovník - Roztoky B
54. Tuchlovice A - Dobříš

10. kolo - 19.1.2019

56. Dobříš - Rakovník
57. Roztoky B - Komárov A
59. Dobříš - Rakovník
60. Roztoky B - Komárov A

Tabulka:

1. TJ Sokol Roztoky u Prahy B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. KV Dobříš 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. VK Tuchlovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK Rakovník 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Komárov A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 5. místě budou hrát ve skupině o 7. – 11. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 9. 2. 2019: družstva ze skupiny A
2. kolo – 16. 2. 2019: družstva ze skupiny B
3. kolo – 23. 2. 2019: družstva ze skupiny A
4. kolo – 9. 3. 2019: družstva ze skupiny B
5. kolo – 16. 3. 2019: družstva ze skupiny A
6. kolo – 23. 3. 2019: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 9. 2. 2019:   1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    volno 4.B
2. kolo – 16. 2. 2019:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    volno 6.B
3. kolo – 23. 2. 2019:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    volno 5.B
4. kolo – 9. 3. 2019:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    volno 4.B
5. kolo – 16. 3. 2019:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    volno 6.B
6. kolo – 23. 3. 2019:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    volno 5.B