↓ k navigaci

Krajský přebor I. třídy žen – skupina "A" (2018-2019)

1. část

1. kolo - 6.10.2018

1. Brandýs nad Labem - Suchdol
2. Benátky nad Jizerou A - Benešov
3. Neratovice A - Zruč nad Sázavou
4. Brandýs nad Labem - Suchdol
5. Benátky nad Jizerou A - Benešov
6. Neratovice A - Zruč nad Sázavou

2. kolo - 13.10.2018

7. Suchdol - Zruč nad Sázavou
8. Benešov - Neratovice A
9. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A
10. Suchdol - Zruč nad Sázavou
11. Benešov - Neratovice A
12. Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou A

3. kolo - 20.10.2018

13. Benátky nad Jizerou A - Suchdol
14. Neratovice A - Brandýs nad Labem
15. Zruč nad Sázavou - Benešov
16. Benátky nad Jizerou A - Suchdol
17. Neratovice A - Brandýs nad Labem
18. Zruč nad Sázavou - Benešov

4. kolo - 3.11.2018

19. Suchdol - Benešov
20. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou
21. Benátky nad Jizerou A - Neratovice A
22. Suchdol - Benešov
23. Brandýs nad Labem - Zruč nad Sázavou
24. Benátky nad Jizerou A - Neratovice A

5. kolo - 10.11.2018

25. Neratovice A - Suchdol
26. Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou A
27. Benešov - Brandýs nad Labem
28. Neratovice A - Suchdol
29. Zruč nad Sázavou - Benátky nad Jizerou A
30. Benešov - Brandýs nad Labem

6. kolo - 24.11.2018

31. Suchdol - Brandýs nad Labem
32. Benešov - Benátky nad Jizerou A
33. Zruč nad Sázavou - Neratovice A
34. Suchdol - Brandýs nad Labem
35. Benešov - Benátky nad Jizerou A
36. Zruč nad Sázavou - Neratovice A

7. kolo - 1.12.2018

37. Zruč nad Sázavou - Suchdol
38. Neratovice A - Benešov
39. Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem
40. Zruč nad Sázavou - Suchdol
41. Neratovice A - Benešov
42. Benátky nad Jizerou A - Brandýs nad Labem

8. kolo - 8.12.2018

43. Suchdol - Benátky nad Jizerou A
44. Brandýs nad Labem - Neratovice A
45. Benešov - Zruč nad Sázavou
46. Suchdol - Benátky nad Jizerou A
47. Brandýs nad Labem - Neratovice A
48. Benešov - Zruč nad Sázavou

9. kolo - 12.1.2019

49. Benešov - Suchdol
50. Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem
51. Neratovice A - Benátky nad Jizerou A
52. Benešov - Suchdol
53. Zruč nad Sázavou - Brandýs nad Labem
54. Neratovice A - Benátky nad Jizerou A

10. kolo - 19.1.2019

55. Suchdol - Neratovice A
56. Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou
57. Brandýs nad Labem - Benešov
58. Suchdol - Neratovice A
59. Benátky nad Jizerou A - Zruč nad Sázavou
60. Brandýs nad Labem - Benešov

Tabulka:

1. TJ Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK Benátky nad Jizerou A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. TJ Neratovice A 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sokol Benešov u Prahy 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
6. TJ Sokol Družba Suchdol 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo, družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 11. místo 2. části krajského přeboru I. třídy žen.

2. část

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají. Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Pořadatelé:

1. kolo – 9. 2. 2019: družstva ze skupiny A
2. kolo – 16. 2. 2019: družstva ze skupiny B
3. kolo – 23. 2. 2019: družstva ze skupiny A
4. kolo – 9. 3. 2019: družstva ze skupiny B
5. kolo – 16. 3. 2019: družstva ze skupiny A
6. kolo – 23. 3. 2019: družstva ze skupiny B

Rozpis utkání:

1. kolo – 9. 2. 2019:   1.A – 3.B    2.A – 2.B    3.A – 1.B    4.A – 6.B    5.A – 5.B    volno 4.B
2. kolo – 16. 2. 2019:  2.B – 1.A    1.B – 2.A    3.B – 3.A    5.B – 4.A    4.B – 5.A    volno 6.B
3. kolo – 23. 2. 2019:  1.A – 1.B    2.A – 3.B    3.A – 2.B    4.A – 4.B    5.A – 6.B    volno 5.B
4. kolo – 9. 3. 2019:   3.B – 1.A    2.B – 2.A    1.B – 3.A    6.B – 4.A    5.B – 5.A    volno 4.B
5. kolo – 16. 3. 2019:  1.A – 2.B    2.A – 1.B    3.A – 3.B    4.A – 5.B    5.A – 4.B    volno 6.B
6. kolo – 23. 3. 2019:  1.B – 1.A    3.B – 2.A    2.B – 3.A    4.B – 4.A    6.B – 5.A    volno 5.B