↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "C" (2018-2019)


Základní část

1. kolo - 1.9.2018

2. VK Rakovník - Sedlčany 3:1 (20,21,-24,23)
3. Dobříš B - L. Rakovník 0:3 (-22,-17,-22)
5. VK Rakovník - Sedlčany 3:0 (24,18,16)
6. Dobříš B - L. Rakovník 0:3 (-23,-19,-20)

2. kolo - 8.9.2018

8. Sedlčany - Dobříš B 3:0 (19,19,22)
9. 13.10.2018 Beroun - VK Rakovník 3:2 (20,-21,-24,24,10)
11. Sedlčany - Dobříš B 3:1 (25,-17,23,20)
12. 13.10.2018 Beroun - VK Rakovník 0:3 (-20,-15,-12)

3. kolo - 15.9.2018

14. Dobříš B - Beroun 1:3 (-26,17,-18,-22)
15. L. Rakovník - Sedlčany 3:1 (12,21,-26,18)
17. Dobříš B - Beroun 3:2 (-16,18,18,-21,13)
18. L. Rakovník - Sedlčany 3:0 (25,23,23)

4. kolo - 22.9.2018

20. Beroun - L. Rakovník 0:3 (-16,-19,-17)
21. VK Rakovník - Dobříš B 3:1 (-18,12,16,19)
23. Beroun - L. Rakovník 0:3 (-22,-26,-14)
24. VK Rakovník - Dobříš B 3:1 (23,18,-18,17)

5. kolo - 29.9.2018

26. L. Rakovník - VK Rakovník 3:2 (-19,23,-18,11,10)
27. Sedlčany - Beroun 3:0 (21,19,21)
29. L. Rakovník - VK Rakovník 2:3 (20,-19,-22,23,-10)
30. Sedlčany - Beroun 3:0 (23,16,20)

6. kolo - 20.4.2019

32. Sedlčany - VK Rakovník Velinov E.
33. 6.10.2018 L. Rakovník - Dobříš B 0:3 (-22,-26,-23)
35. v 12:00 Sedlčany - VK Rakovník Velinov E.
36. 6.10.2018 L. Rakovník - Dobříš B 3:0 (17,21,12)

7. kolo - 27.4.2019

38. Dobříš B - Sedlčany
39. VK Rakovník - Beroun
41. Dobříš B - Sedlčany
42. VK Rakovník - Beroun

8. kolo - 4.5.2019

44. Beroun - Dobříš B
45. Sedlčany - L. Rakovník
47. Beroun - Dobříš B
48. Sedlčany - L. Rakovník

9. kolo - 11.5.2019

50. L. Rakovník - Beroun
51. Dobříš B - VK Rakovník
53. L. Rakovník - Beroun
54. Dobříš B - VK Rakovník

10. kolo - 18.5.2019

56. VK Rakovník - L. Rakovník
57. Beroun - Sedlčany
59. VK Rakovník - L. Rakovník
60. Beroun - Sedlčany

Tabulka:

1. TJ Lokomotiva Rakovník 10 8 2 26  :  9 830  :  717 24
2. VK Rakovník 8 6 2 22  :  11 743  :  664 19
3. TJ Tatran Sedlčany 8 4 4 14  :  13 617  :  626 12
4. TJ Lokomotiva Beroun 8 2 6 8  :  21 586  :  676 6
5. KV Dobříš B 10 2 8 10  :  26 752  :  845 5

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.