↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2018-2019)


Základní část

1. kolo - 1.9.2018

2. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
3. Kolín - Mladá Boleslav
5. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora
6. Kolín - Mladá Boleslav

2. kolo - 8.9.2018

8. Kutná Hora - Kolín
9. Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B
11. Kutná Hora - Kolín
12. Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B

3. kolo - 15.9.2018

14. Kolín - Mnichovo Hradiště B
15. Mladá Boleslav - Kutná Hora
17. Kolín - Mnichovo Hradiště B
18. Mladá Boleslav - Kutná Hora

4. kolo - 22.9.2018

20. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav
21. Benátky nad Jizerou B - Kolín
23. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav
24. Benátky nad Jizerou B - Kolín

5. kolo - 29.9.2018

26. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
27. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B
29. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B
30. Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B

6. kolo - 6.10.2018

32. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
33. Mladá Boleslav - Kolín
35. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
36. Mladá Boleslav - Kolín

7. kolo - 27.4.2019

38. Kolín - Kutná Hora
39. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B
41. Kolín - Kutná Hora
42. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B

8. kolo - 4.5.2019

44. Mnichovo Hradiště B - Kolín
45. Kutná Hora - Mladá Boleslav
47. Mnichovo Hradiště B - Kolín
48. Kutná Hora - Mladá Boleslav

9. kolo - 11.5.2019

50. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B
51. Kolín - Benátky nad Jizerou B
53. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B
54. Kolín - Benátky nad Jizerou B

10. kolo - 18.5.2019

56. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
57. Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora
59. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
60. Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora

Tabulka:

1. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
2. VK Benátky nad Jizerou B 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
3. SK Volejbal Kolín 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
4. VK PRASYL Mladá Boleslav 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0
5. TJ Sparta Kutná Hora 0 0 0 0  :  0 0  :  0 0

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.