↓ k navigaci

Krajský přebor II. třídy mužů - skupina "A" (2018-2019)


Základní část

1. kolo - 1.9.2018

2. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora 3:2 (19,22,-23,-21,7)
3. Kolín - Mladá Boleslav 0:3 (-21,-14,-15)
5. Benátky nad Jizerou B - Kutná Hora 3:0 (19,25,2)
6. Kolín - Mladá Boleslav 1:3 (-19,23,-11,-27)

2. kolo - 8.9.2018

8. Kutná Hora - Kolín 3:0 (21,13,21)
9. 13.9.2018 v 17:00 Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B 3:2 (-15,-14,15,23,7)
11. Kutná Hora - Kolín 3:1 (22,-15,15,24)
12. 13.9.2018 v 17:00 Mnichovo Hradiště B - Benátky nad Jizerou B 3:0 (18,19,20)

3. kolo - 15.9.2018

14. Kolín - Mnichovo Hradiště B 3:1 (22,-23,24,22)
15. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (18,14,21)
17. Kolín - Mnichovo Hradiště B 3:1 (-20,20,20,22)
18. Mladá Boleslav - Kutná Hora 3:0 (15,18,19)

4. kolo - 22.9.2018

20. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav 1:3 (20,-8,-11,-13)
21. Benátky nad Jizerou B - Kolín 3:1 (17,17,-22,23)
23. Mnichovo Hradiště B - Mladá Boleslav 0:3 (-14,-20,-18)
24. Benátky nad Jizerou B - Kolín 3:0 (22,18,12)

5. kolo - 29.9.2018

26. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B Louka P.
27. 3.10.2018 v 18:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B Motl J.
29. Mladá Boleslav - Benátky nad Jizerou B Louka P.
30. 3.10.2018 v 20:00 Kutná Hora - Mnichovo Hradiště B Motl J.

6. kolo - 6.10.2018

32. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
33. Mladá Boleslav - Kolín Kochman M.
35. Kutná Hora - Benátky nad Jizerou B
36. Mladá Boleslav - Kolín Kochman M.

7. kolo - 27.4.2019

38. Kolín - Kutná Hora
39. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B
41. Kolín - Kutná Hora
42. Benátky nad Jizerou B - Mnichovo Hradiště B

8. kolo - 4.5.2019

44. Mnichovo Hradiště B - Kolín
45. Kutná Hora - Mladá Boleslav
47. Mnichovo Hradiště B - Kolín
48. Kutná Hora - Mladá Boleslav

9. kolo - 11.5.2019

50. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B
51. Kolín - Benátky nad Jizerou B
53. Mladá Boleslav - Mnichovo Hradiště B
54. Kolín - Benátky nad Jizerou B

10. kolo - 18.5.2019

56. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
57. Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora
59. Benátky nad Jizerou B - Mladá Boleslav
60. Mnichovo Hradiště B - Kutná Hora

Tabulka:

1. VK PRASYL Mladá Boleslav 6 6 0 18  :  2 497  :  346 18
2. VK Benátky nad Jizerou B 6 4 2 14  :  9 510  :  447 12
3. TJ Sparta Kutná Hora 6 2 4 8  :  13 415  :  477 7
4. SK Volejbal Kolín 8 2 6 9  :  20 601  :  695 6
5. TJ Sokol Mnichovo Hradiště B 6 2 4 9  :  14 458  :  516 5

Vítězové skupin (A, B, C) a dvě družstva z druhých míst s lepším výsledkem (body, počet vítězství, skóre) postupují do skupiny o 1. – 5. místo, zbývající družstvo z druhého místa, družstva z třetích míst a nejlepší družstvo ze čtvrtého místa budou hrát ve skupině o 6. – 10. místo, zbývající dvě družstva ze čtvrtých míst a družstva z pátých míst budou hrát ve skupině o 11. - 15. místo finálové části.

Finálová část

Družstva se utkají o konečné umístění ve skupinách o 1. až 5. místo, 6. až 10. místo a 11. až 15. místo. V každé skupině se uskuteční 2 turnaje v těchto termínech: 1. června a 8. června 2019. Všechna utkání se hrají na 2 vítězné sety. Pořadateli jsou družstva se dvěma hřišti s nejlepším výsledkem po základní části.

První dvě družstva ze skupiny o 1. až 5. místo postupují do KP I. třídy 2019-2020.